[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 01 mar 2016, 22:48

Było kilka minusów:
- Niejasne zasady powrotu Antka do gry. Przede wszystkim powinni dać chłopakowi coś na chrypę bo niewiele można było zrozumieć z tego co mówi.
- Zbyt mało wypowiedzi uczestników podczas typowania przy laptopach. Prawie w ogóle nie wiadomo kto kogo podejrzewa i jaką przyjmuje taktykę.
- Prowadząca czytała te same imiona do sprawdzenia co ostatnio, zbyt szybko odkrywając tożsamość wyeliminowanych
- Różowe tło podczas eliminacji

Mogę wreszcie zdradzić, że to Vienio dość wymownie poinformował o swojej obecności w kraju 18 stycznia. Obstawiałem jednak, że odpadnie za tydzień.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2016, 23:18 przez RXRi2, łącznie zmieniany 2 razy.
donixxx
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx » 01 mar 2016, 22:49

Może niech każdy poda kogo po tych dwóch odcinkach ma za agenta i na koniec zobaczymy kto trafił . Typy możemy oznaczyć jako spojler

Ja myślę że to
[ Spoiler ]
muodjack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: muodjack » 01 mar 2016, 22:52

Cześć,
jestem fanem holenderskiej edycji Wie is De Mol, dlatego w dzisiejszym odcinku zabolało mnie to, w jaki sposób Kinga zaprezentowała "Jokery", nazywając je "takimi kółeczkami". Poza tym może na tym etapie programu dla widzów, którzy nie znają formatu powinno być wyraźniej zaznaczone, gdy Monika zdobyła Jokera, i to, że może go użyć w trakcie testu, kładąc go na stole na przykład. Ciekawy jestem, czy w następnych odcinkach wciąż będzie w posiadaniu tego jokera, czy zostanie to pominięte.
Kinga nie buduje napięcia, momentami jest śmieszna. Niepotrzebnie odzywa się w trakcie eliminacji. Poza tym w zeszłym odcinku symbol eliminacji wyświetlany na ekranie był inny niż w dzisiejszym. Gdzie tu konsekwencja?
Na ten moment podejrzanymi są dla mnie Sylwia,Tamara, Monika i Ewa.
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka » 01 mar 2016, 23:04

Cześć wszystkim. Mi się wydaje , że agentem może być
[ Spoiler ]
To narazie główna podejrzana osoba dla mnie. Faktem jest, że niektórych nie pokazują prawie wcale i trudno dowiedzieć się o nich czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Trzeciak » 01 mar 2016, 23:06

Czy ja miałem takie wrażenie, że Maślakowi było naprawdę szkoda, że odchodzi z programu? Było chyba widać łzy w jego oczach.

Przy okazji - w "WIDM?" też prowadzący pokazuje banknoty w postaci falsyfikatów. Trochę mnie rozśmieszyło jak Rusin pokazała uczestnikom 10 000 zł w fałszywych banknotach.

P. S.: Warto dodać, że sponsorem programu jest producent produktu o nazwie, gdzie użyto oryginalnej nazwy tego formatu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 01 mar 2016, 23:07

Mogą być dwie strategie w produkcji przy takiej ilości uczestników.

Nie pokazujemy agenta za bardzo by ludzie od razu nie kapnęli się lub bardzo go pokazujemy.

Na pewno nie są to te osoby , które oczywiste są w danych odcinkach.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 01 mar 2016, 23:08

Jako widza pierwszych polskich edycji, boli mnie zabicie tamtego klimatu, ale o tym już pisałem, więc dzisiaj o czymś istotniejszym.

Godzinna emisja (czyli 43 minuty bez reklam), z 14-tką uczestników to zdecydowany błąd TVN. Przez ten pośpiech, nawet najbardziej widowiskowe zadania tracą na atrakcyjności (patrz: zadanie z laserami). Przecież z tego można było zrobić genialny materiał, a nie poszatkowane fragmenty, przy czym niektórzy byli ukazani przez 3 sekundy (Sieradzky...). Pomijam już kwestię, że nasze gwiazdeczki poza Królikowskim i mięśniakiem (a jednak bystrzaki) nie zrozumieli po co ekipa wręcza im lusterka do laserów :).

Szkoda było pieniędzy, skoro ma tak to wyglądać. Za krótkie odcinki, kiepscy uczestnicy (oj była łapanka), no i tragiczna Rusin.

A co do osoby Agenta - dzisiejszy odcinek nakierował na postać, którą podejrzewałem od momentu wylotu ekipy do RPA (mój post z 12 stycznia - gdyby ktoś był ciekawy, niech odszuka).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 01 mar 2016, 23:08

Trzeciak pisze:Czy ja miałem takie wrażenie, że Maślakowi było naprawdę szkoda, że odchodzi z programu? Było chyba widać łzy w jego oczach.

Przy okazji - w "WIDM?" też prowadzący pokazuje banknoty w postaci falsyfikatów. Trochę mnie rozśmieszyło jak Rusin pokazała uczestnikom 10 000 zł w fałszywych banknotach.

P. S.: Warto dodać, że sponsorem programu jest producent produktu o nazwie, gdzie użyto oryginalnej nazwy tego formatu. ;)

Tak są ostatnio fałszywe banknoty , a nawet więcej są takie przerobione , że z twarzami uczestników, choć w niektórych sezonach na świecie bywały prawdziwe pieniądze, ale ostatnio się od tego odchodzi.
muodjack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: muodjack » 01 mar 2016, 23:15

wiatriwoda pisze:
Trzeciak pisze:Czy ja miałem takie wrażenie, że Maślakowi było naprawdę szkoda, że odchodzi z programu? Było chyba widać łzy w jego oczach.

Tak są ostatnio fałszywe banknoty , a nawet więcej są takie przerobione , że z twarzami uczestników, choć w niektórych sezonach na świecie bywały prawdziwe pieniądze, ale ostatnio się od tego odchodzi.

Tak, w ostatniej edycji WIDM były banknoty z wizerunkami uczestników a na odwrotnej stronie była a'la mozaika, z której miał powstać wizerunek Agenta, przy założeniu, że wygrają całą kasę. Jednak skarbnicy próbowali na własną rękę układać sobie te banknoty i próbowali coś z nich odczytać.
Mam wciąż nadzieję, że w naszej edycji produkcja też ukryła jakieś wskazówki, które wyjawią w ostatnim odcinku po ujawnieniu Agenta. :)
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka » 01 mar 2016, 23:28

Jeszcze tak sobie myślę, że na pewno agentem nie sa:
[ Spoiler ]
Zgadzam sie, ze Kinga prowadzi program bez polotu i beznamietnie, echh.. szkoda, że nie ma Mellera - pierwsza edycja to był naprawdę szal ;)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: CaptainMorgan » 01 mar 2016, 23:31

Mrozowska mogła wziąć żeton równie dobrze po to by zmylić innych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 01 mar 2016, 23:32

Normalnie raczej w WIDM później osoba która wzięła pokazuje do kamery na setce jokery , mówi , że ma , pokazują czy daje na teście czy nie. uczestnicy mogą nie wiedzieć , czasem nawet nie muszą.
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka » 01 mar 2016, 23:36

Morgan94 pisze:Mrozowska mogła wziąć żeton równie dobrze po to by zmylić innych.
Mysle ze gdyby tak bylo, to ktoś by o tym wspomniał, a ten fakt pozostał bez echa.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jacko09 » 01 mar 2016, 23:39

Nie ma co porównywać do pierwszej edycji . to był hit do samego końca i świetni uczestnicy. A co było najlepsze to kolacja i czekanie aż ktoś wyciągnie czerwone piórko. Tutaj eliminacja, zero oryginalności i jakichkolwiek emocji. Ale najgorzej nie jest.
Pozdrawiam Jacko09
muodjack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: muodjack » 01 mar 2016, 23:39

wiatriwoda pisze:Normalnie raczej w WIDM później osoba która wzięła pokazuje do kamery na setce jokery , mówi , że ma , pokazują czy daje na teście czy nie. uczestnicy mogą nie wiedzieć , czasem nawet nie muszą.
Dokładnie, dlatego zastanawiam się czy zostanie o tym jokerze wspomniane w kolejnym odcinku, czy też będą jakieś "handle" jokerami jak w WIDM. To nadaje charakteru grze. A może w ogóle Monika gdzieś go zgubiła tak jak Szpak pieniądze. haha. Wszystko przejmie przebiegła Kinga. ;D

A tak serio, to uczestnicy jakoś za mało jeszcze wczuli się w tę grę. Powinni się wcześniej podszkolić na zagranicznych edycjach i dopiero lecieć do RPA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”