[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
magdak
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: magdak » 11 maja 2016, 13:30

Morgan94 pisze:Przecież to jest zdjęcie z pociągu po zmroku.
Ja nigdzie nie napisałam ze tak nie jest. Może to jakaś wskazówka ? Może sama sobie zrobiła zdjęcie jedno w kapturze drugie bez i zmontowala? Agent w sytuacji sam na sam miał taką peleryne przeciez
szefszefow
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 11 maja 2016, 14:42

Jednym z twórców programu "Voice of Poland" jest John de Mol , a jak wiadomo...Hubert prowadził pierwszą edycję polskiego Vojsa;)) Ciekawe..
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 11 maja 2016, 14:58

Gdyby twórca "The Voice" urodził się w Polsce, nazywałby się tak samo jako pogodynek z publicznej, czyli Kret.

Fantazja niektórych ponosi, a ten wątek w ostatnim czasie stał się jednym wielkim śmietnikiem - kilka głębszych analiz, a oprócz tego same domysły, doszukiwania się drugiego dna, skojarzenia tak odległe... Poziom postów sięgnął poziomu komentarzy na FB programu albo Instagramie Kingi Rusin ("pytania są tak trudne, że nawet agent nie zna na nie odpowiedzi, bo tak powiedziała Kinga ostatnio").

Bez urazy, ale chaos wprowadzili nowi userzy. Ciekawe ilu z nich to ludzie z Jake Vision, którzy w wolnym czasie mają pomącić na forum, które chyba najdobitniej wytknęło firmie tyle wpadek realizacyjnych...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 » 11 maja 2016, 15:03

Zgadzam się z poprzednikiem, w ciągu jednego dnia to chyba nawet z dobrych 5 stron nowych postów się pojawia o ile nie więcej w okolicach emisji odcinków. Z niektórych abstrakcyjnych pomysłów można się pośmiać, ale są jednak pewne granice tych ilości.
POZDRAWIAM, Medyk24
#zostanwdomu #nieklammedyka
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 11 maja 2016, 15:09

Witam. Jestem nowy i chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami.
Zaznaczę tylko, na samym początku, że jest to mój pogląd na ten program i finał. Mam nadzieję, że nie zrazicie się długim tekstem, no ale chciałem się tym z Wami podzielić. Zapraszam do czytania.

Przeglądając odcinki, oglądając zwiastuny, edycję holenderska WIDM 2013, a także co najważniejsze mając na uwadze montaż oraz inne sprawy nasuwa mi się na myśl kilka rzeczy:

HUBERT
1) Typowania:
- przez wszystkie odcinki zauważyłem, że Hubert zmieniał swoje typy: Tomek, Monika, Dominika, Antek, Tamara, Aśka (będąc agentem, typuje albo tych, którzy najlepiej odpowiadali, bądź zwyczajnie tych, którzy nawalili przy zadaniach i w montażu mogą nakierować widzów na te właśnie osoby)

W finałowym zadaniu Hubert typuje Antka:
- 5 razy widziany zielony ekran na laptopie (Antek - 5, Hubert - 4, Tamara - 3);
- 0 kawałków złota znalezionych w rzece;
- 0 osób nawigowanych w zadaniu Paintball;
- Antek był w drugiej grupie, która dotarła do wioski;

Nieścisłość w typowaniu:
- 3 kartki z podpowiedziami w wiosce w pierwszym odcinku (agent nie będąc w pierwszej grupie, wie doskonale o wszystkich podpowiedziach), jednak to wyklucza Antka.

2) Zachowanie, wypowiedzi:
- lęk wysokości Huberta;
- częste przechylanie głowy na prawo (zauważyłem to w kilku odcinkach, tak samo robił w niektórych momentach agent ubrany na czarno, podczas rozmowy z nim);
- ciągle trzyma się z tyłu przy zadaniach (tłumaczy to swoim alienowaniem się i sposobem bycia);
- koperta podczas wymiany - jak widać w odcinkach są one ponumerowane, agent doskonale wiedział, który numer koperty wybrać, tą aby była pusta - mianowicie wymienia swoją pustą na jokera/immunitet, dzięki temu zwiększa szanse na wyeliminowanie uczestników;
- podczas zadania z laserami, Szpak opowiada co i jak, a Hubert co raz zerka ponad niego, na lewo (być może ktoś z produkcji dawał mu znaki?), gdzie inni uczestnicy słuchają Michała; dodatkowo zbija lusterko, które było potrzebne w zadaniu;
- agent wie doskonale jak wykonywać zadania, stąd podczas kłótni z Tamarą w 11 odcinku przy kulach, mówi coś w stylu "nie, właśnie trzeba to zadanie wykonać razem/grupowo" (dokładnie nie pamiętam, ale coś w tym stylu).
- będąc z Tamarą w SPA, wie, że skrzynia jest otwarta, dlatego też może pozwolić sobie na odgadnięcie wszystkich dań (wiadomo 15k w plecy);
- podczas rozmowy z Antkiem w ostatnim odcinku mówi: "po to podała odpowiedź (Tamara), żebyś mi ją powiedział" (coś w tym stylu), jest to jednoznaczne narzucenie drgiej osobie, co ma zrobić. Nie ma w tym nic z prośby;
- lecąc samolotem Hubert na setce mówi "przeczytałem tekst od deski do deski". Jednak robiąc stop klatkę, na kartce, gdzie widać tekst, nie przeczytał on ostatniego zdania;
- Tamara wyliczyła 64 sekundy, Antek 63 - zbliżony czas, jednak jako Agent by zwalić zadanie, czekał on bardzo długo, aż do 78 sekundy.
- worek, tutaj rzuciło mi się w oczy to: biegnie z tym workiem 8kg, leci, pędzi, ok. Dobiega do centrum handlowego, będąc suchy, jednak kiedy dociera on do zawodników, ma mokre plecy i pachy. Jeszcze jedna sprawa to taka, że w pewnym momencie, chowa się on z workiem za filar (być może biegł z lekkim, a za filarem był pełny, by pokazać przy graczach, że dźwigał ciężar);
- wysiadając z busa w ostatnim odcinku od razu ma dwie osoby, które może spytać o drogę, dodatkowo dostaje bardzo duże podpowiedzi: Nelson, zdjęcie i lilijkę harcerską;
- będąc agentem wie, że stał tam harcerz, dlatego tak dopytywał o tą harcerkę;
- zjeżdżając na linie, strącił immunitet (odbiera go innym zawodnikom);
- podczas jazdy z puzzlami na przyczepie; na początku zadania, każdy ma założoną czapkę na głowie, oprócz niego, dopiero później ją zakłada, gorąco, słońce, a był bez czapki. Czyżby chęć zmylenia uczestników co do pytania np. czy agent miał wtedy czapkę?;
- podczas tego samego zadania (ww.) najpierw proponuje/jest za ruszeniem w dobry obóz (wszyscy są przeciwko), natomiast później zmienia zdanie na inne (znów wszyscy są przeciwko);
- Antek przyznał mu racje (zadanie z laserami), że nie powinien dostać Michał apartamentu - dzięki któremu był skarbnikiem. Hubert jako agent miałby idealne stanowisko co do kasy zebranej przez drużynę.
- teoretycznie podczas nauki słów wypadł gorzej niż Antek (mniejsza kasa), jednak ktoś powiedział, że wyszło w miarę po równo;
- zbieranie produktów na ciemnie, szukał tych rzeczy, które były bez literki A;
- podczas zadania "po nitce do kłębka" jako jedyny nie ma kartek z odpowiedzią obok laptopa.
- podczas zadania Paintball, wiadomo, że krótkofalówki były ustawione na tej samej częstotliwość, Hubert często zagłuszał, wkurzał się, przerywał w połowie to co mówił. Dodatkowo, kiedy to on pobiegł po kopertę, Tamara w tym czasie rozmawiała przez krótkofalówkę z Sylwią, gdzie padły słowa, że "Antek wrócił", "Wracaj z Antkiem" itp. Natomiast gdy leżał na ziemi po tym zadaniu był w szoku, że Antek wrócił do programu.

3)Konkluzję:
Wraz z użytkownikami tego forum, postami oraz moimi własnymi obserwacjami, można zauważyć kilka rzeczy. Jedną z nich jest ruch ust Huberta w czołówce, który przypomina "ja". W odcinku z laserami, gdy Antek wraca z pokoju z sejfem, w pewnym momencie na ścianie jest srebrnym sprejem narysowana twarz, dla mnie przypomina Huberta. No i wspomniane wyżej przechylanie głowy na prawo przez Huberta.

TAMARA
1) Typowania:
- przez większość czasu można zauważyć, że Jej główne typy agenta to Hubert/Antek. Jednak przez pierwsze 2-3 odcinki, do tej dwójki była dołączona Aśka.

W finałowym zadaniu Tamara typuje Huberta:
- 4 razy widziany zielony ekran na laptopie (Antek - 5, Hubert - 4, Tamara - 3);
- 4 kawałki złota znalezione w rzece;
- 5 jokerów zdobytych przez cały czas trwania programu Agent (prawdopodobnie Antek nie powiedział Jej o Jokerze od Huberta).

Nieścisłość w typowaniu:
- wskazuję na Maślaka (nawigowany przez Tomka/Tamarę).

2) Zachowanie, wypowiedzi:
Nie będę się rozpisywał pod tym względem za dużo. Zwróciłem uwagę na to, że Tamara na początku (do dwóch, trzech odcinków) zachowywała się inaczej, wtedy tez nie była pewna swojego typowania. Wiadomo, podczas różnych zadań wraz ze swoim sojuszem mataczyła, zmieniała tropy, by mylić innych uczestników. Rzuciło mi się na oczy też to, że w zadaniu w bibliotece, kiedy już zdobyła swój notes z książka, jest pokazane później, jak podbiega do półki z książkami, a w ręku ma: Harry Potter, swój pamiętnik, różowy pamiętnik, czyj on jest, nie wiem. Dodatkowo chciałbym zwrócić uwagę na to, że mówi ciągle, że Antek jest przeciwnikiem w drodze do wygranej. Na sam koniec dodam tylko, że robiąc stop klatkę w zadaniu z samolotem, na jej pamiętnik, zauważyłem zapiski typu: - czy pali papierosy NIE, czy ma zwierzę domowe NIE, czy ma wyższe wykształcenie (nie widać odp), czy rozmawiał w mieście (jakaś nazwa miasta), przez telefon NIE. Z tych małych informacji wychodzi, że typuje ona Huberta, jak wiemy Antek pali i rozmawiał przez telefon w zadaniach. Jednak, może to być podpucha - wiedząc, że konkuruje z Antkiem, niektóre odpowiedzi zapisuje na przemian: zaznaczone w notesie NIE, dla niej jest TAK.

3)Konkluzje:
Sytuacja dla mnie jest taka, ona wraz z sojuszem, starała się eliminować konkurentów i wykorzystując Tomka i Antka dążyła do finału. Wiedząc jak daleko Antek zaszedł/mógł zajść, będąc jej największym rywalem w walce o kasę, mogła użyć słów: "Trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej" właśnie uważając Antka za konkurenta.

ANTEK
1) Typowania:
- Antek typował głównie Huberta/Tamare.

W finałowym zadaniu Antek typuje Huberta:
- 4 razy widziany zielony ekran na laptopie (Antek - 5, Hubert - 4, Tamara - 3);
- 4 kawałki złota znalezione w rzece;
- 6 jokerów zdobytych przez cały czas trwania programu Agent (wiedział, że jednego dostał od Huberta).

Nieścisłość w typowaniu:
- wskazuję na Maślaka (nawigowany przez Tomka/Tamarę).

2) Zachowanie, wypowiedzi + 3) konkluzję:
Antek jest dosyć dziwny. Obnosi się, że to on jest agentem (odbierając telefon od Sylwii i Moniki), mataczy, zmienia tropy, lata na posyłki Tamary by obserwować np. Huberta, kiedy ta może wykonywać zadania (szukanie pamiętnika), do tego świetnie (moim zdaniem) bawi się w te grę, udając agenta, psując zadania. Eliminuje przez to graczy, a sam wpada do finału, gdzie może walczyć o nagrodę z Tamarą.

PODSUMOWANIE:

Na początku programu od pierwszego odcinka mój typ na agenta był 60-40, mianowicie 60 na Aśkę, 40 na Huberta. Z tego względu widać jak mu się przyglądałem i stąd tak dużo napisane o nim, a nie o pozostałej dwójce.
Uważam, że Antek byłby zbyt wyrazisty jak na agenta, Tamara, moim zdaniem, zależało jej na kasie. Kolejny aspekt to taki, kto na tym zyska - Hubert powraca w wielkim stylu (zakładając, że jest agentem), jako twardy manipulator i gracz jakim był w milionerach. Tamara (zakładając, że jest agentem) pokazuje się jako silna i inteligenta babka, która potrafi przechytrzyć innych. Antek (zakładając, że jest agentem) pokazuje, że jest dobrym aktorem i graczem, niby luzak, matacz, a potrafi wyrolować innych.
Mój typ na finał jest prosty: Hubert jest agentem, a Tamara wygra ten program, Antek okaże się przegranym (na którejś setce jest nawet tekst, z taką lekka pogardą "gdybym wygrał program, hah, gdybym wygrał program..." (coś w tym stylu).
Oczywiście, wiemy, że dużo jest brane z holenderskiej edycji WIDM 2013. Gdyby tak było, to np. miejsce w jakim siedzą uczestnicy, wskazuję, że to Antek jest agentem, Hubert przegranym, Tamara wygraną (jednak tego bym nie chciał - mam tu na myśli ściągnięcie z WIDM, jak siedzą uczestnicy). Co do samej wygranej, przegranej, kto jest agentem, jest mi to naprawdę obojętne, gdyż świetnie się bawiłem w detektywa przy tym programie i jest to show. Nie zrobi mi to kompletnej różnicy, jaki układ będzie na końcu.
Odniosę się jeszcze na koniec, do samej końcówki, kiedy to wszyscy podnoszą rękę, Dla mnie osobiście jest to ustawka pod zakończenie programu. Otóż, Antek zanim podnosi rękę (prawą), zerka na lewo, jakby czekał na znak (być może produkcja), Tamara wydaję się jakby dawała znak Antkowi: no już podnieś rękę, potem robi to ona, a za nimi Hubert. Wspomniałem o prawej ręce Antka nie bez powodu: podnosi prawą, natomiast gdy Kinga mówi, że "...dowiemy się za tydzień" i jest pokazany plan jak wszyscy stoją (ostatnia scena programu), to Antek ma w górze rękę lewą. Właśnie dlatego myślę, iż jest to ustawka.

Na koniec, mam nadzieję, że ktoś będzie miał siły przeczytać te (owocne) wypociny oraz moje prywatne typy, spostrzeżenia, wraz z tym co zauważyli uczestnicy tego forum. Jak będzie na koniec programu, dowiemy się za tydzień.
Zapraszam do dyskusji i wspólnych wymian zdań.

Pozdrawiam Filip.

EDIT: Zastanawiałem się też, jak agent mógł zepsuć zadanie z laserami. Wiadomo, że nie dojdzie do końca, lasery go dorwą, zbicie lusterka. Antek w tym zadaniu, nie zauważył jokerów, myślę, że jako agent wiedziałby gdzie one są.
Może ta teoria jest wielce naciągana i grubymi nićmi szyta, ale gdyby np. w kamizelkach od laserów, było coś zamontowane, a agent miałby w ręku powiedzmy coś na zasadzie "pilota" dzięki któremu mógłby włączać pikanie/miganie kamizelki? Nie zlinczujcie mnie za tą hipotezę, ale było widać w programie, jak niektóre osoby (dokładnie teraz nie pamiętam), wydawały się, że są bezpieczne od zasięgu laserów, a nagle dostawały "strzał". Teraz mi to przyszło do głowy. Jednak powtórzę: to może być grubymi nićmi szyte i to tylko moje prywatne rozmyślanie....
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 15:48 przez 90filip, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam, Filip.
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 11 maja 2016, 15:09

Powtórzenie posta, proszę o skasowanie.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 15:13 przez 90filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Filip.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kacper3100 » 11 maja 2016, 15:47

Myślę, że agentem jest albo Hubert, albo Tamara, ewentualnie Antoni.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 11 maja 2016, 15:49

Kryterium0 pisze:Gdyby twórca "The Voice" urodził się w Polsce, nazywałby się tak samo jako pogodynek z publicznej, czyli Kret.

Fantazja niektórych ponosi, a ten wątek w ostatnim czasie stał się jednym wielkim śmietnikiem - kilka głębszych analiz, a oprócz tego same domysły, doszukiwania się drugiego dna, skojarzenia tak odległe... Poziom postów sięgnął poziomu komentarzy na FB programu albo Instagramie Kingi Rusin ("pytania są tak trudne, że nawet agent nie zna na nie odpowiedzi, bo tak powiedziała Kinga ostatnio").

Bez urazy, ale chaos wprowadzili nowi userzy. Ciekawe ilu z nich to ludzie z Jake Vision, którzy w wolnym czasie mają pomącić na forum, które chyba najdobitniej wytknęło firmie tyle wpadek realizacyjnych...
Ja "przejmuję" się zdaniem tylko stałych użytkowników, bo Ci nowi... przerażająco dużo ich się namnożyło na tym forum. To prawda, że im najbardziej zależy na przegadaniu tego tematu. Ja zdania nie zmieniam, za ok. tydzień zrobię większe podsumowanie, które wbrew pozorom nie będzie takie różowe jak mogłoby się wydawać.
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin » 11 maja 2016, 16:29

90filip! Świetny post! :)) powinni Cie cytować w programie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 11 maja 2016, 16:40

"Ja "przejmuję" się zdaniem tylko stałych użytkowników, bo Ci nowi... przerażająco dużo ich się namnożyło na tym forum. To prawda, że im najbardziej zależy na przegadaniu tego tematu. Ja zdania nie zmieniam, za ok. tydzień zrobię większe podsumowanie, które wbrew pozorom nie będzie takie różowe jak mogłoby się wydawać."

@Rektor
Rozumiem, że przez to, iz jestem nowym użytkownikiem, który przy słowie "posty" ma małą liczbę 2/3, mówi to, że nie warto czytać tego co napisałem. Możesz mieć prawo do swojego własnego zdania i takiej opinii.
Jednak jest ona wypowiedziana z pogardą (tak to odbieram). Wyznacznikiem, gdzie można przeczytać czyjąś opinię, staję sie liczba zamieszczonych postow, bądź liczba dni od zarejestrowania. Szkoda.
Osobiście uważam, ze każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, czy to nowy, czy stary uzytkownik forum. Jest to swojego rodzaju miejsce, w którym mozna toczyć rozmowy, dzielić się wrazeniami, etc.
Liczę, że takie myślenie to odosobniony przypadek.

@Missmarylin dzięki wielkie za docenienie tego co napisałem. Nie ukrywam, ze lubię ten program i czesto go ogladalem, czy to w tv, czy Player, aby pobawić się w typowania i zaobserwować różne rzeczy. Wiadomo, mogą być one mylne i błędne, aczkolwiek to taka moja refleksja.
Być może i Tobie się coś przypomniało, bądź udało Ci sie cos zaobserwować, zachęcam do podzielenia się swoim zdaniem.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 17:54 przez 90filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Filip.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 11 maja 2016, 16:47

90filip pisze: @Rektor
Rozumiem, że przez to, iz jestem nowym użytkownikiem, który przy słowie "posty" ma małą liczbę 2/3, mówi to, że nie warto czytać tego co napisałem. Możesz mieć prawo do swojego własnego zdania i takiej opinii.
Jednak jest ona wypowiedziana z pogardą (tak to odbieram). Wyznacznikiem, gdzie można przeczytać czyjąś opinię, staję sie liczba zamieszczonych postow, bądź liczba dni od zarejestrowania. Szkoda.
Osobiście uważam, ze każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, czy to nowy, czy stary uzytkownik forum. Jest to swojego rodzaju miejsce, w którym mozna toczyć rozmowy, dzielić się wrazeniami, etc.
Liczę, że takie myślenie to odosobniony przypadek. Pozdrawiam Filip.
Proszę tylko o nie wkładanie w moje słowa interpretacji pt. "nie czytajcie tego", bo to jest nadużycie. Poza mną jeden lub dwóch użytkowników zwróciło na to uwagę i przynajmniej ja poddaję pod wątpliwość to o czym napisałem. Zresztą nie mam powodów, żeby krytykować takich postów jak Twój, bo jest merytoryczny, rzetelny i pełny. "Podejrzliwość" mam do części postów, które bardziej tworzą chaos.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 11 maja 2016, 16:49

Filip BRAWA za post i spostrzeżenia!
Co do spostrzeżeń to w tym szpitalu gdzie było zadanie z laserami na ścianach w kilku miejscach jest napis H4J ?!
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 11 maja 2016, 17:04

@Rektor, w związku z tym jest to mój błąd i źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź. Teraz już mam pełen obraz tego, co chciałeś napisać i co miałeś na myśli.

@vissi dzięki wielkie za opinie odnośnie mojego postu.
Też już widziałem te znaczki, sam zastanawiałem się co one mogą oznaczać. Nie wydedukowałem nic mądrego, by podzielić się tym z Wami. Jedyne co mówią o tym google: hope 4 justice / hunt 4 Jesus". Myślę, że to może być jakieś stowarzyszenie czy coś takiego w RPA, stąd też taka ilość tych napisów.
Pozdrawiam, Filip.
Awatar użytkownika
varden
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: varden » 11 maja 2016, 18:43

Rektor pisze:
Kryterium0 pisze:Bez urazy, ale chaos wprowadzili nowi userzy.
Ja "przejmuję" się zdaniem tylko stałych użytkowników, bo Ci nowi... przerażająco dużo ich się namnożyło na tym forum. To prawda, że im najbardziej zależy na przegadaniu tego tematu.
Znalazłem to forum, szukając sensownej i cywilizowanej dyskusji o Agencie - starym i nowym. Zachęciło mnie to, że rzeczywiście patrzycie na show od strony produkcji i realizacji, a nie plotkujecie o celebrytach. Poszukiwałem konstruktywnej krytyki programu z ust kogoś, kto się na tym trochę zna - albo chociaż takie sprawia wrażenie. Długo lurkowałem, konta nie zakładałem, pasywnie czytałem. Czytało się was fajnie, dobrze mi z tym było.

Zacząłem postować, bo zobaczyłem shitposting i próbowałem kontrować... aż dałem się wchłonąć i dołączyłem do armii nieokrzesanych pajaców. Szkoda, że dobre posty toną teraz w morzu nic nie wnoszących jednolinijkowców. Liczę na to, że jak program się skończy i emocje opadną, poziom wróci do starego i pojawią się ciekawe podsumowania. Kto wie, może jakaś szersza dyskusja o mocnych i słabych stronach, starego Agenta, Agenta-Gwiazdy i WIDMa, i czy dałoby się z wszystkich elementów złożyć jeszcze mocniejszą całość.

Ja już pozostanę z boku. I czytam was dalej.

PS Kręci się po tym forum grupa starych telewizyjnych wyjadaczy. Jeżeli ktoś ma gdzieś pochowane we własnych zbiorach stare Agenty, w szczególności edycję trzecią, i natknie się na ten post, proszę o jakiś PM. Dzięki!
PPS Agentem jest
[ Spoiler ]
.
elgato
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: elgato » 11 maja 2016, 18:52

oj tam nowi starzy program jest popularny to przyciagnał, i trzeba przesiewać merytoryczne od niemerytorycznych a nie, np ten długi post nowego usera bardzo ciekawa analiza. ja to rzucam okiem i jak widzę że ktoś za bardzo popłynął albo reprezentuje poziom fejsbuka lat 12 to lece do kolejnego postu. Wasze forum przyciągnęło bo było merytoryczne, rozumiem więc pewne zniecierpliwienie nami-nowymi, ale generalnie to nie jest minus:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”