[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Memorex_94 pisze:Nie wiem kto może tego człowieka traktować poważnie
Wszystko zależy od tego jak daleko się posunie, na razie dość zręcznie operuje ogólnikami i wyraźnie odgrywa się na grupie za tygodnie "poniżania", jeśli z sugestiami z wywiadu nie przekroczy cienkiej linii stając się "donosicielem" to znaczy, że wcale nie jest taki "głupi" za jakiego miała go grupa, i swój mały cel zagrania na nosie warszawskim celebrytom osiągnie. Fakt, że udało mu się zarobić, i co najważniejsze dobrze ulokować, niezłe pieniądze też świadczy na jego korzyść, chociaż jako typowy "chłopek roztropek" jest mocno irytujący. Byłabym zdziwiona, gdyby taki osobnik został zakontraktowany jako Agent :-\
Ostatnio zmieniony 05 mar 2017, 22:21 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Byłabym zdziwiona, gdyby taki osobnik został zakontraktowany jako Agent :-\
Dokładnie! Wg mnie mimo tego, że Niecik mógłby pod pewnymi względami świetnie pasować to nie sądzę, żeby jednak jemu powierzyli takie zadanie... I jak rozumiem reszta uczestników też w to nie wierzy skoro stara się go wyeliminować z gry. (Co wg mnie juz jest dość chamskim zachowaniem i nie na tym powinni sie skupiać, ale dobra).
Memorex_94
Poster
x 4
x 95

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Inna kwestia jest czy Niecik da się wciągnąć w taką gierkę. Nie mowie tu o czysto psychicznej działalności. Wiadomo że ktoś może mu specjalnie podrzucić świnie by na teście kompletnie się przejechał, podobnie jak Tomek w poprzedniej edycji. Nie mowie ze na pewno on jest Agentem ale patrząc na niego w tym programie nie byłoby to głupie, na pewno na te chwile niespodziewane, analizując tez, takie próby wyrzucenia kogoś z programu za wszelką cenę mogą być jeszcze gorsze niż takie trzymanie kogoś na dystans.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Niee, Niecika zakontraktowali bo potrzebna była taka osobowość :). Ogólnie każde reality show tworzone jest w oparciu o pewien wzór uczestników. Aby każdy różnił się od siebie pod pewnym względem. Charakterystyka jest zawsze sztywno, mocno nakreślona. Szukamy: śmieszka, kogoś nieporadnego, kontrowersyjnego, doświadczonego, irytującego, delikatnego, gaduły, pyskatego, inteligentnego, sportowca + dorzućmy, że trzech normalnych. Resztę się wyreżyseruje by było najciekawiej i tak to leci. Mnie osobiście ciekawi teoria dotycząca wylansowania agenta, bo to może mieć ukryty sens. Tak jak w 1 edycji wylansowali ponownie Huberta (teraz prowadzi reaktywowany program Milionerzy) tak teraz może być podobnie, z którymś z uczestników. Ja może jestem upierdliwy z tym ciągłym typowaniem Jarka na Agenta od II odcinka (bo wiem, że nim jest i to ciągle powtarzam), ale sądzę, że może to mieć związek z pewnym transferem, z jego nową rolą w TVN. Wiele osób typuje Ładoche ze względu na podobny motyw, że ma się stać nową twarzą tvnu w jakimś nowym show. W sumie ma to sens, ale i tak jestem mocno uparty i typuje, że nowy agent będzie np. nową pogodynką tvnu :D .
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 826
x 2308

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

To ja obalę teorię o Krecie - owszem, jest nowym pogodynkiem, ale w Nowej TV.
Memorex_94
Poster
x 4
x 95

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tylko co do Huberta i reaktywacji programu to ona już wchodziła w grę przed jego udziałem w Agencie, brakowało głównie funduszy, co do Kreta, to nawet gdyby był agentem to wątpię by to się rownalo jakieś gorącej posadzce w TVN. Daria ma teraz rolę u boku Okrasy w wiadomym markecie i gotuje w DDTVN. Tez wątpię by to było równe jakieś dużej roli w stacji.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

pulkownik pisze:To ja obalę teorię o Krecie - owszem, jest nowym pogodynkiem, ale w Nowej TV.
Aha okej, dobrze że masz takie informacje i mnie poprawiasz. Dlatego lubię właśnie to forum :). Co do obecnej sytuacji typowań widzę pewną podobną zależność:
w I edycji: Hubert -> zbyt oczywisty na agenta
Dominika -> idealny kandydat, wycofana, mniej znana, każdy czegoś tajemniczego się doszukiwał

w II edycji:
Kret -> zbyt oczywisty
Ładocha -> idealny kandydat, mniej znana od wszystkich, tajemnicza, każdy szuka ukrytego dna. W mojej opinii mocno na siłę. Myślę, że daleko zajdzie. Ale Finał dla mnie to: Jarek, Olga, komisarz zawada :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 100
x 385

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Jeśli Kret raz jeszcze będzie tak bezczelny w sabotażach to na niego zwrócę swoją uwagę. Kwestia kluczyka będzie (hehe) kluczowa. Jak na razie Frycz ma do niego szczęście widząc aż 3 razy jego próby sabotażu + kluczyk.
Memorex_94
Poster
x 4
x 95

[TVN] Agent-Gwiazdy

Najgorsze w jego sabotowaniu jest to, że robi to jeszcze oczywiściej od HU. No chyba ze tym razem produkcja pokazuje nam to czego ponoć miało nie pokazywać w pierwszej edycji.

Analogię Adrriego świetnie trafione. Ale to akurat wiadomo od początku, Daria to takie połączenie DTW z MacaGirl, niby wycofana, ale w tych setkach to często wali tak prostu z mostu. Dlatego w moich notatkach jest bardzo wysoko, tylko Kreta stawiam wyżej w kwestii Agenta.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Adrri pisze: Mnie osobiście ciekawi teoria dotycząca wylansowania agenta, bo to może mieć ukryty sens.
Co do takiej teorii ja również nie mam wątpliwości. Od momentu jak Ładocha pokazała się w znanej już kampanii reklamowej jestem pewna, że dojdzie do finału, tyle, że nie wiem jak skończy ;) Czy jako Agent, czy jako wygrana, w mniejszym stopniu przegrana. Jednocześnie wydaje mi się, że jest jeszcze jedna osoba z która są związane jakieś marketingowe plany i jest to ktoś, kto, najprawdopodobniej, razem z Darią będzie w najważniejszej dwójce/trójce, może to będzie Kret, bo nie wydaje mi się, żeby "pogodynkowanie" w jakiejś pomniejszej stacji go satysfakcjonowało, zapewne marzy mu się jakiś program podróżniczy, coś podobnego co dostała Lisowa, oczywiście nie koniecznie kulinarnego :P Tacy "przegrani" jak Macademian też wychodzą na swoje, bo kariera "fashionistki" nabrała rozpędu po zakończeniu programu, Oświeciński nie schodzi z planów filmowych, więc każdy, jeśli się postara, może coś ugrać, poczekamy, i bez wątpienia, zobaczymy :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
lordi
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lordi »

Nie patrzcie na to, że jak ktoś jest obsadzony w roli agenta to tylko dlatego że szykuje się dla niego jakaś wielka posada w TVN,albo są z nią związane jakieś plany marketingowe.Przy wyborze na agenta zwraca się uwagę na masę innych rzeczy wogole z tym nie związane.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

lordi pisze:Nie patrzcie na to, że jak ktoś jest obsadzony w roli agenta to tylko dlatego że szykuje się dla niego jakaś wielka posada w TVN,albo są z nią związane jakieś plany marketingowe.Przy wyborze na agenta zwraca się uwagę na masę innych rzeczy wogole z tym nie związane.
Akurat ta zasada była stosowana w pierwszych trzech edycjach z normalnymi ludźmi. Wtedy każdy mógł być zaskoczony. Teraz produkcja idzie bardziej w show, dużo mniej ambitniej. Już nie po samych zadaniach, a po samych reakcjach widać, kto jest naturalny, a kto kłamie. Jeśli ktoś zna dobrze techniki kłamania, mimikę twarzy przy kłamstwie, gestykulacje słowną i inne mankamenty to wie kto nim jest. Po 1 edycji sam wiedziałem od 2 odcinka, że Hubert jest agentem, za sprawą dwóch szczegółowych czynników. Podobne czynniki, a nawet w większym natężeniu pojawiły się również w tej edycji i też o dziwo na przestrzeni drugiego odcinka. Dotyczą one Jarka. Daria robi za taką drugą Dominike i za jakieś 6-7 tygodni będzie "achh, niemożliwe, że ona odpadła".
eddy49
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: eddy49 »

Adrri pisze:Daria robi za taką drugą Dominike i za jakieś 6-7 tygodni będzie "achh, niemożliwe, że ona odpadła".
Różnica jest taka, że ludzie typowali Dominikę bo tak wyczytali w spoilerach, a nie dlatego, że faktycznie przejawiała cechy agenta. Najważniejszym celem agenta jest psucie zadań: Dominika tego zbytnio nie robiła, a Daria wręcz przeciwnie.

Daria jest moim typem póki co. Najbardziej zastanowiła mnie sytuacja w pierwszym odcinku, gdy Jarek wybrał Darię do odpowiedzi na swoje pytanie. Kret podróż spędzał z Markiem, raczej nie wydaje mi się, żeby z wszystkich uczestników to z Darią najwięcej rozmawiał przed tym zadaniem. Wydaje mi się, że Jarek wpadł jako pierwszy na trop Darii, być może zauważył coś podczas zadania z samochodem i kopertami. Chciał ją zatem sprawdzić, celowo źle odpowiadając na pytanie o mięso, pomimo, że wszyscy w grupie wiedzieli, że jest inaczej. To co robi Kret w tym programie od tego momentu to zwracanie uwagi na siebie jako agenta, żeby odwrócić uwagę od Darii.
Ciekawa jest sytuacja w drugim odcinku, kiedy Daria jako pierwsza wyrywa się do bycia w mniejszej grupie. Jarek to zauważa i błyskawicznie dołącza do Darii, żeby móc ją obserwować i odwracać od niej uwagę. O tym jak Daria psuła zadania było już na tym forum parę razy, nie będę powtarzać, ale praktycznie w każdym zadaniu ma sobie coś do zarzucenia.

Najciekawsze jest dla mnie to, że tak wiele osób w grupie typuje Darię na agenta i co najważniejsze, dają jej do zrozumienia, że oni już wiedzą. Być może zrobiła coś oczywistego, czego nie pokazano w tv a grupa to zauważyła. Nie wierzę, żeby chodziło tylko i wyłącznie o brak notatek. Najdziwniejsze jest jednak to, że Agnieszka która otwarcie mówi, że typuje Darię, odpada w tym samym odcinku z programu. Albo producenci celowo zmanipulowali jej wypowiedzi, żeby odsunąć tym samym podejrzenia od Darii albo faktycznie już na tym poziomie gry wszyscy wiedzieli, że Daria jest agentem :O W pierwszej edycji Hubert też bardzo szybko wpadł i uczestnicy ukrywali między sobą szczegóły zadań żeby zwiększyć swoją szansę, tak poleciała m.in. Sylwia i Monika.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 100
x 385

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Można też odwrotną teorię zrobić: Daria zauważyła, że Kret coś mieszał, dlatego odpowiedziała odwrotnie w teście, żeby zwalić na siebie podejrzenia :D
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Ja jeśli miałabym porównywać Darie do kogokolwiek z 1 edycji-to tylko do Moniki-która na tym etapie programu -również była w wąskim gronie podejrzanych o bycie agentem ( nawet tu na forum-pamiętacie akcje z postawioną kasą ze zejście z budynku, zerwana kartkę w zadaniu z laserami), i wtedy i teraz mam przeczucie że jednak pomimo ze Daria miesza dużo (jak Monika) to nie ona ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”