[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
eddy49
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eddy49 »

kromkachleba pisze:Lol, az tak? Czyli jak ktos mowi "Dzis typuje x" to to moze byc wypowiedz sprzed 3 odcinkow? To by bylo w sumie strasznie marne. Jeśli chodzi o "Podejrzewam/Nie ufam" to o niczym nie swiadczy, ale typowaniu zazwyczaj (może naiwnie) wierze.
Też się nad tym kiedyś zastanawiałem i uznałem, że warto porównać ubiór uczestnika podczas rozwiązywania testu i podczas setki. Jeżeli są takie same to jest to wypowiedź dotycząca bieżącego odcinka. Oczywiście zaraz jakiś zwolennik teorii reżyserowania wszystkiego, powie, że mogli się przebrać, ale nie chce mi się wierzyć żeby ekipa która dała tyle spoilerów już w pierwszym odcinku dbała o takie szczegóły.

Z tego też powodu zastanawia mnie to, że Odeta najwyraźniej faktycznie w tym odcinku zagłosowała na Kędziora. Jest to o tyle ciekawe, że co najmniej 2 osoby głosujące na Darię już odpadły (Agnieszka i Niecik), a ona ciągle się trzyma. Daje to nadzieję, że może jednak Daria tym agentem nie jest, na co bardzo liczę.
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Wypowiedzi po programie raczej też były szczere, nie to co setki.

Agnieszka Rylik wypowiadała się gdzieś:
[ Spoiler ]
Modny Tata mówił:
[ Spoiler ]
Czy on głosował na
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator
x 69
x 75

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ali_cia »

Największym rozczarowaniem tej edycji jest dla mnie rozszerzenie programu na Playera. Nie dość, że krótkie (wczorajszy odcinek miał 8 minut) to jeszcze pokazane są żarciki i sposoby spędzania wolnego czasu między zadaniami, zamiast twardego trzonu gry, obserwacji czy typowań uczestników. Duży zawód.

Problemy Olgi związane z pieniędzmi są dosyć zabawne, biorąc pod uwagę, że jest „twarzą” jednego z największych banków w Polsce ;)

Niecik w „wywiadzie” dla TVNowego Instagramu stwierdził, że specjalnie źle wypełnił test i nie użył jokerów, bo chciał już wracać do domu i rodziny. Jokery wolał przekazać kamerzyście niż jakiemukolwiek uczestnikowi.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 17:18 przez ali_cia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

O ile mówi prawdę i o ile go nie lubię, to jednak smutne, zachowanie grupy musiało mu doskwierać.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Jeszcze jego "wolny słuchacz Maga" odpadł-i w sumie został sam, było widać wczoraj po nim że to nie ten sam człowiek.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

vissi pisze:Kolejna rejestracja 50 minut temu-i dwa posty łudząco podobne -do kogoś kto próbuje wmawiac wszystkim swoje urojenia-przepraszam czy ktos może sprawdzać IP np.? Dziwne rzeczy się tu dzieją...
Tu są bardzo czujni administratorzy ;) Jeśli coś będzie podejrzane, będą to wyjaśniać na privach
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Trochę mnie też zaskakuje, że tak mało z nas bierze pod uwage Alana. Tak jakbyśmy zupełnie o nim zapomnieli, a jednak na sumieniu ma całkiem sporo.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Czuje po kościach, że w kolejnych odcinkach w setkach pojawi się co raz więcej nowych agentów :) A w zapomnienie pójdzie Daria, która może nim się okazać na koniec. Pamiętacie jak wiele mówiono o Monice jako agentce rok temu, potem ucichło i odpadła:)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

kromkachleba pisze:Trochę mnie też zaskakuje, że tak mało z nas bierze pod uwage Alana. Tak jakbyśmy zupełnie o nim zapomnieli, a jednak na sumieniu ma całkiem sporo.
Owszem, ma sporo na sumieniu, ale wydaje mi się, że on tylko "podpuszcza", albo odwraca uwagę np od zblazowanego i znudzonego, ale jednocześnie przebiegłego i inteligentnego, Kędziora ;)
Nola pisze: Nie rozumiem dlaczego Kędzior jest uważany za sympatycznego uczestnika. (...) W ogóle jest mało sympatyczny i ma niezłą chrapkę na wygraną, a leniuch z niego nieziemski. Nieźle z Alanem wyrolowali modnego tatę ;))))
Dla mnie też nie jest sympatyczny, jakiś taki złośliwy i zblazowany hedonista, uciążliwe konkurencje Go wkurzają, taki trochę jak Wojewódzki, a ktoś już o relacjach obydwu panów tutaj wspomniał.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nina pisze:
kromkachleba pisze:Trochę mnie też zaskakuje, że tak mało z nas bierze pod uwage Alana. Tak jakbyśmy zupełnie o nim zapomnieli, a jednak na sumieniu ma całkiem sporo.
Owszem, ma sporo na sumieniu, ale wydaje mi się, że on tylko "podpuszcza", albo odwraca uwagę np od zblazowanego i znudzonego, ale jednocześnie przebiegłego i inteligentnego, Kędziora ;)
Nola pisze: Nie rozumiem dlaczego Kędzior jest uważany za sympatycznego uczestnika. (...) W ogóle jest mało sympatyczny i ma niezłą chrapkę na wygraną, a leniuch z niego nieziemski. Nieźle z Alanem wyrolowali modnego tatę ;))))
Dla mnie też nie jest sympatyczny, jakiś taki złośliwy i zblazowany hedonista, uciążliwe konkurencje Go wkurzają, taki trochę jak Wojewódzki, a ktoś już o relacjach obydwu panów tutaj wspomniał.
A ja lubię Kędziora, co do Alana... tak, wiem, ze uznaliśmy, że podpuszcza, ale zauważcie, że robi to znacznie mniej ostentacyjnie niż Kret/Daria, a jednak to nad nimi dyskutujemy, a nad nim prawie wcale... :p
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 9
x 105

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 »

chatterbox pisze:
Kryterium0 pisze: Wczorajsza akcja z ukryciem puzzla - czy tylko mi się wydawało, że Kret mógł go wsadzić pod chustę, którą miał zawiniętą na głowie? :)
Ale przecież później odkopał go z piasku...
To, że było pokazane ujęcie, jak klapki Kreta szurały w piasku przy innych puzzlach, to nie znaczy, że odkopywał ten zaginiony element... W taki zręczny sposób myli się widzów, a nie pokazuje działalność agenta. Odpowiednie obrazki pod odpowiednie słowa (lektora lub uczestników).

Najbardziej frustrujące w tym wszystkim jest to, że widz traktowany jest jako luźny obserwator zabawy celebrytów, a nie dodatkowy uczestnik gry, który może szukać wskazówek, tropić agenta.

Montażyści robią wodę z mózgów, wstawiając mylne setki. Zresztą podobnie było w "Azja Express" - dopasowali wypowiedzi z późniejszym etapów do wcześniejszych odcinków. Tylko tam można to było łatwo stwierdzić po tle, w "Agencie" jest czarne tło, co utrudnia określenie czasu i miejsca wypowiedzi (daję sobie rękę uciąć, że znowu dogrywano setki po powrocie uczestników do Polski).
Nola
Użytkownik
x 10

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nola »

Nina pisze:

Dokładnie, Kędzior jest dość przebiegły, chociaż średnio na takiego wygląda - chyba całkiem nieźle się kamufluje.Jak próbuje się pokazywać jako sympatyczny komentator, to ja mu nie wierzę - mocno trąci fałszem.Tak,on mógłby być agentem.
Masz rację, Kędzior najbardziej lubi jak pracują za niego inni. Sam nie przykłada się szczególnie do zadań i nie widać po nim żadnych chęci - typowy leser.Myślę za to, że całkiem nieźle może się sprawdzać w psuciu i przeszkadzaniu innym. Nadaje się na agenta, ale prawdę mówiąc nie chciałabym aby nim był. Raz, że go nie polubiłam (to oczywiście ma małe znaczenie, no bo jak lubić agenta? :D), dwa - agent, który jest przebiegły,ale leniwy...Jakoś mi to ze sobą nie współgra, tzn. jasne, że może tak być, ale w odniesieniu do poprzedniej edycji i agenta Huberta wolałabym aby generalnie agent wykazywał się jednak sprytem i "kreatywnością", a nie tylko patrzył z zadowoleniem, jak reszta uczestników odwala to za niego, unicestwiając się wzajemnie dla funu oraz w imię popularności w telewizyjnym show :(

Dla was zapienianie się Kędziora w łódce w oczekiwaniu na Magę - wisielca było zabawne czy zniechęcające? Prawdę mówiąc to mnie trochę zaskoczyła jego gwałtowna reakcja - jasne, że miał prawo się zdenerwować, ale żaden inny uczestnik nie był tym tak wzburzony jak on, a niektórzy mogli przecież bardziej - dziewczyny mogły mieć jednak mniej siły do wiosłowania niż taki Kędzior, a co dopiero Kret, któremu wahania Magi opóźniały jego własny skok. Kret też się naturalnie zdenerwał (tekst o soczewce), ale to w Kędziorze buzowało najmocniej.

Odeta nadal jest dla mnie podejrzana, ale chyba trochę mniej niż wcześniej.Wraz z Alanem mimo inteligencji i jakiegoś tam sprytu, jest dla mnie przeciętnym uczestnikiem, który robi za zapychacz ekranu. Tak samo jak Tajner w poprzedniej edycji.Alan jest trochę bardziej wyrazisty, ale nie sądzę aby był agentem. Nie ten typ.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Widać ze coraz bardziej brzydko mówiąc "zlewają" ten program-na Playerze coraz krótsze te dodatkowe materialy i w sumie 80% z tego, to to co było w programie. Zwykle w srody na oficjalne stronie programu były też krótkie filmiki z cyklu "tego nie było w TV", już czwartek południe i nie ma nic....Przeczucie mi mówi ze na 2 edycji się skończy ;)
Nola
Użytkownik
x 10

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nola »

No ale o czym tu gadać? Wiadomo, że "Agent", którego uczestnikami byli zwykli ludzie, był lepszy.Może widzowie nie będą chcieli następnej przewidywalnej edycji programu, w której kolejni uczestnicy są tylko kalkami tych z poprzednich edycji, a cała emocjonująca gra zamienia się w przepychankę celebrytów. Nie podoba mi się to, TVN idzie na łatwiznę i w imię słupków oglądalności zabił całą magię tego programu. Kiedy oglądało się stare edycje, wszystko wyglądało naturalnie - tutaj mamy aktorów i resztę ludzi, pracujących w mediach po to, żeby dobrze odgrywali "reżyserkę" :/
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Ostatni odcinek pod wieloma względami był dobry - scenariuszowo - merytorycznie. Nie było kłótni, było do razu lepiej. Jedyny minus, jak wiemy eliminacja. Mam nadzieję, że TVN po pierwsze zrobi to co z AE, czyli zajmie się produkcją sam, współpracy lokalną firmą i postawi na zwykłych ludzi. Już rok temu o tym plotkowano. warto spróbować i zobaczyć jak to pójdzie. Dalej nie rozumie po co tylu uczestników, w AE jest 8 par i i tak jest dużo na początku,ale to inna produkcja i dłuższe odcinki, a tu tyle gwiazd i tylko tyle czasu. To nie ma logiki. Także wciąż jest wiele do poprawy, ale czy coś z tym zrobią nie wiem. Jest lepiej niż rok temu, ale to za mało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”