[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MagdaiLena
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MagdaiLena »

@kromkachleba, ostatecznie powiedział dobrze, bo nie chciał, żeby było na niego, ale zamęt zasiał, jak jechał dalej to powtarzał cały czas, że zadanie chyba skopane.
Jest to jedna z jego taktyk.

Sent from my iPhone using Tapatalk
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

awder
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: awder »

I kto tu był agentem ?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 100
x 385

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

@awder: spojler, wchodzisz na własną odpowiedzialność ;)
[ Spoiler ]
awder -> jak cytujesz to dodaj czego oczekujesz albo jakieś odniesienie ;) (to tak na przyszłość)
Od razu wyjaśnię: każdy uczestnik miał 2 minuty -> przez lustro weneckie obserwował reakcje. Uczestnik miał mikrofon i mówił. Słyszał go tylko i wyłącznie agent. Reszta uczestników miała coś innego puszczonego. Kluczem do sukcesu było sprowokowanie agenta do reakcji, która pokazałaby, że to on słyszy.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2017, 9:58 przez Rektor, łącznie zmieniany 1 raz.
awder
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: awder »

awder pisze:
Może ktoś wytłumaczyć na czym polegało to spotkanie z Agentem ?
Konspiracja
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Konspiracja »

Dawno mnie tu nie było, ale nie było czasu się udzielać, choć czasem co nieco was podczytywałam.

Pierwsze kilka odcinków konsekwentnie obstawiałam Olgę, dopiero od 3 odcinków Odeta wysunęła się u mnie na prowadzenie( zawsze była w strefie podejrzanych, tak naprawdę minimalnie za Olgą, i zawsze miałam ciężki orzech do zgryzienia, na którą z nich ostatecznie postawić), także odpadnięcie Olgi było dla mnie lekkim szokiem. Tak więc, póki co trzymam się Odety, Jarka na razie odrzucam, bo jego agentura byłaby kompletną porażką, nawet na stronie Agenta w dziale wideo tytuł jednego z ostatnich filmików krzyczy, że Jarek to agent: "Uczestnicy stracili pieniądze przez Jarka Kreta?". Co do Odety, to nie ma sensu się powtarzać, moi poprzednicy pięknie już tutaj wypunktowali jej sabotaże. Ja natomiast chciałabym tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz: Odeta wiecznie wprowadza w grupie chaos i prowokuje kłótnie, doszło nawet do tego, że w ostatnim odcinku nieźle podburzyła i nakręciła grupę na Marka, jakoby ten ostrzył sobie ząbki na immunitet, i chciał skazać grupę na nocleg w garbarni. Zarzut był oczywiście z d..y wzięty, bo niby na jakiej podstawie mogła dojść do takiego wniosku? Najbardziej w sumie dziwi mnie to, że część grupy dała się tak łatwo w to wkręcić, czyżby Odeta miała aż tak duże umiejętności manipulatorskie? :P Ciekawe, że zaatakowała właśnie Marka, który to rzekomo na nią stawia. A nawet gdyby założyć, że jest po prostu kłótliwym babsztylem z natury, to jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby do tego stopnia przejmowała się zadaniami, żeby wywoływać ciągle kłótnie, bo nie wygląda mi na osobę aż tak zdeterminowaną i skoncentrowaną na zadaniach.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Jestem pewna, że jeśli by u nas takie coś było to Kret by wszystko zniszczył, pewnie by się uśmiechał, patrzył i robił głupie miny ;)
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

awder pisze:
awder pisze:
Może ktoś wytłumaczyć na czym polegało to spotkanie z Agentem ?
Jest 5 osób - jedna idzie za szybę i zadaje pytanie pozostałym. 3 słyszy w słuchawkach różne dźwięki, a agent - wszystko, o co pyta dana osoba za szybą. W sumie idealne zadanie dla agenta - wie, kto na kogo głosuje i jeśli ktoś podejrzewa jego - ma idealne pole do popisu, żeby taką osobę wyeliminować.
eddy49
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: eddy49 »

Rektor pisze:
MagdaiLena pisze:A ja nie widzę w żadnym miejscu sabotażu Odety.
Jedziemy (daję w spojlerze, bo tego niemało):
[ Spoiler ]
1. Jak wszyscy w grupie. Jednak to ona proponuje, żeby podzielić się rzędami między 4 osoby, to ona zaczyna notować w notesie Tomka, a rezygnuje bo daje się przekonać Darii i Kędziorowi, że to starta czasu.
2. To sugeruje, że agentem nie jest. Dobry agent przesiedziałby tam jak najdłużej, żeby zmarnować czas, czy też namieszałby podczas liczenia aktywowanych wyłączników. Btw. osobą, która dokładnie się tak zachowała, był Kędzior.
3. Nie nazwałbym tego kłótnią, to Alan bardziej się wydzierał, bo wczuł się za mocno w zadanie, Odeta chciała mu coś spokojnie wytłumaczyć.
4. To już jest przesadnie naciągany argument :D Zresztą sam spływ nie miał znaczenia, liczyły się pieniądze, które i tak by się zamoczyły nawet na najlepszej tratwie. Jedyną szansą było schowanie kasy do baniaków. Gdy Olga schowała je do worków, Agent mógł się zrelaksować bo zadanie było już przegrane.
5. To było jedyne zadanie w którym zgłosiła się do mniejszej grupy i jedyne, w którym mniejsza grupa nie mogła sabotować. Agent wie (dostaje instrukcje) do jakich grup się zgłaszać, więc bez sensu było uciekanie od kolacji z perspektywy agenta.
6. Gracze tak mocno licytowali, że Agent mógł stać i nic nie robić. Założę się, że gdyby grupa nie chciała mocno licytować to wtedy agent podbijałby dużo częściej. Dlatego moim zdaniem licytacja nie wykazała nikogo jako agenta.
7. No to chyba zrobiła dobrze? Gdyby chciała opóźnić to mówiłaby żeby nie biegli, żeby się zastanowić itd.
8. Jak każdy w grupie.
9. Odeta ma notes Asi, a błąd wg nich był w notesie Darii.
10. Czas jaki straciła Odeta w porównaniu do tego jaki stracili podczas upadku był znikomy. Poza tym przy drugim podejściu sprawnie przeskoczyła, a mogła to dłużej celebrować. Agentami, a właściwie pomocnikami agenta w tym zadaniu byli kolesie na skuterach, którzy wg mnie celowo wywalili banan.
11. Z tym faktycznie ciężko polemizować, ale nie sądzę, żeby grupa dała jej dużo pieniędzy, więc sabotując tak głupio tylko niepotrzebnie zwróciła swoją uwagę.

Dlatego też jestem w grupie osób, które twierdzą, że Odeta nie może być agentem bo praktycznie nie psuje zadań. Jedyne co może pomóc w pozytywnej ocenie jej domniemanej agentury to schowany klocek, ale nie mamy tak naprawdę pewności, że to faktycznie agent go schował.
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 »

Wszystkim forumowiczom chciałbym przekazać serdeczne pozdrowienia od Agnieszki Rylik wraz z życzeniami zachowania większej ilości luzu gdyż jest to tylko gra, głównie produkcji z widzami. Koniec cytatu.
Agnieszka przegląda to forum i potrafi dopasować wypowiedzi do kont na portalach społecznościowych. C:-)
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

RXRi2 pisze:Wszystkim forumowiczom chciałbym przekazać serdeczne pozdrowienia od Agnieszki Rylik wraz z życzeniami zachowania większej ilości luzu gdyż jest to tylko gra, głównie produkcji z widzami. Koniec cytatu.
Agnieszka przegląda to forum i potrafi dopasować wypowiedzi do kont na portalach społecznościowych. C:-)
i co w związku z tym? to już nawet nie możemy się pobawić w szukanie agenta, bo Rylikowa nam "zabrania"?
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Tak sobie myślę o sabotażach Odety i w zadaniu z koszulkami mogła specjalnie ją przepocić lub nie brać rano prysznica, żeby bardziej śmierdziała ;D
Może to trochę naciągane, ale ja bym tak zrobiła gdybym była agentem.
Kret nawet twierdzi, że Niecik tak nie śmierdzi, wiec musiała naprawdę cuchnąć. :twisted:
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 »

malamamba pisze:
RXRi2 pisze:Wszystkim forumowiczom chciałbym przekazać serdeczne pozdrowienia od Agnieszki Rylik wraz z życzeniami zachowania większej ilości luzu gdyż jest to tylko gra, głównie produkcji z widzami. Koniec cytatu.
i co w związku z tym? to już nawet nie możemy się pobawić w szukanie agenta, bo Rylikowa nam "zabrania"?
Przecież niczego nie sugeruję, tylko przekazuję wiadomość. Nie twierdzę, że nie wolno nam dyskutować. Wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

RXRi2 pisze:
malamamba pisze:
i co w związku z tym? to już nawet nie możemy się pobawić w szukanie agenta, bo Rylikowa nam "zabrania"?[/quo

Przecież niczego nie sugeruję, tylko przekazuję wiadomość. Nie twierdzę, że nie wolno nam dyskutować. Wręcz przeciwnie.
Skąd masz taką wiadomość?
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

eddy49 pisze:
Rektor pisze:
MagdaiLena pisze:A ja nie widzę w żadnym miejscu sabotażu Odety.
Jedziemy (daję w spojlerze, bo tego niemało):
[ Spoiler ]
1. Jak wszyscy w grupie. Jednak to ona proponuje, żeby podzielić się rzędami między 4 osoby, to ona zaczyna notować w notesie Tomka, a rezygnuje bo daje się przekonać Darii i Kędziorowi, że to starta czasu.
2. To sugeruje, że agentem nie jest. Dobry agent przesiedziałby tam jak najdłużej, żeby zmarnować czas, czy też namieszałby podczas liczenia aktywowanych wyłączników. Btw. osobą, która dokładnie się tak zachowała, był Kędzior.
3. Nie nazwałbym tego kłótnią, to Alan bardziej się wydzierał, bo wczuł się za mocno w zadanie, Odeta chciała mu coś spokojnie wytłumaczyć.
4. To już jest przesadnie naciągany argument :D Zresztą sam spływ nie miał znaczenia, liczyły się pieniądze, które i tak by się zamoczyły nawet na najlepszej tratwie. Jedyną szansą było schowanie kasy do baniaków. Gdy Olga schowała je do worków, Agent mógł się zrelaksować bo zadanie było już przegrane.
5. To było jedyne zadanie w którym zgłosiła się do mniejszej grupy i jedyne, w którym mniejsza grupa nie mogła sabotować. Agent wie (dostaje instrukcje) do jakich grup się zgłaszać, więc bez sensu było uciekanie od kolacji z perspektywy agenta.
6. Gracze tak mocno licytowali, że Agent mógł stać i nic nie robić. Założę się, że gdyby grupa nie chciała mocno licytować to wtedy agent podbijałby dużo częściej. Dlatego moim zdaniem licytacja nie wykazała nikogo jako agenta.
7. No to chyba zrobiła dobrze? Gdyby chciała opóźnić to mówiłaby żeby nie biegli, żeby się zastanowić itd.
8. Jak każdy w grupie.
9. Odeta ma notes Asi, a błąd wg nich był w notesie Darii.
10. Czas jaki straciła Odeta w porównaniu do tego jaki stracili podczas upadku był znikomy. Poza tym przy drugim podejściu sprawnie przeskoczyła, a mogła to dłużej celebrować. Agentami, a właściwie pomocnikami agenta w tym zadaniu byli kolesie na skuterach, którzy wg mnie celowo wywalili banan.
11. Z tym faktycznie ciężko polemizować, ale nie sądzę, żeby grupa dała jej dużo pieniędzy, więc sabotując tak głupio tylko niepotrzebnie zwróciła swoją uwagę.

Dlatego też jestem w grupie osób, które twierdzą, że Odeta nie może być agentem bo praktycznie nie psuje zadań. Jedyne co może pomóc w pozytywnej ocenie jej domniemanej agentury to schowany klocek, ale nie mamy tak naprawdę pewności, że to faktycznie agent go schował.
W ostatnim zadaniu to nie grupa decydowala o tym kto ma ile miec w kopercie z tego co wiem. Po prostu je dostali od produkcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”