[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m » 05 kwie 2017, 10:33

krejzolekk pisze:Hehe, piękny montaż. Kinga niby mówi Markowi, żeby wcisnął 8, a ten na przekór jedzie na 7.
Jedzie na 7 bo tak usłyszał od Kingi, to my widzowie usłyszeliśmy 8,wiec Marek zrobil to co mu kazano
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv » 05 kwie 2017, 10:37

kromkachleba pisze:
przemyslv pisze:
kromkachleba pisze:Jesteśmy w stanie sprawdzić czy ten łancuch miał 85 czy 95 :D ? bo jakbyśmy byli to zakladajac ze odpowiedz na drugie pytanie Darii o to czy Agent wlazl na gore był dobra to mamy dwie odp. dobre i wtedy wiemy na pewno Czy Odzia jest Agentem. Oczywiscie mogła też odpowiedzieć zle i Odzia tez moze być Agentem. Ale pierwsza opcja to potwierdzi myślę, ze dosc ostatecznie.
Swoją drogą, zauważmy, ze zakladajac, ze Odzia jest kim jest i Maro wlasnie ja widzial w windzie to tylko 2, 1 lub zadna z 7 osób odpowiedziała poprawnie na pytanie. Gdy ma się tylko dwie odp. do wyboru to i tak mało osób ustrzeliło. Wyobraźmy sobie scenariusz, ż dziwnym trafem wszyscy albo znaczna wiekszosc dobrze strzela :D Kogo wybór by nam pokazywali gdyby wszyscy mieli widzieć Agenta? Albo nawet nie wszyscy, ale 3/4 osoby to już jest dużo. A trudno zrobic taki myk, ze nie pokazują wcale osoby po przeciwnej stronie aż z 5 osobami. (bo 4 oraz jeszcze jedna, ktora ma dzisiaj odpasc, zeby nie pokazac jej typowania) To było igranie z losem troszkę :p

Łańcuch miał 85 metrów. Nie był bardzo długi. Na pewno nie 95. A ona odpowiedziała ze 95
Jesteś w stanie ocenić to wzrokiem :D ? Nie twierdzę, że nie oczywiście.

Tak, tak. Już to 85 metrów wydawało mi się za duże na długość tego łańcucha, wiec jeśli 85/95 to 85.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 05 kwie 2017, 10:39

przemyslv pisze:
kromkachleba pisze:
przemyslv pisze:

Łańcuch miał 85 metrów. Nie był bardzo długi. Na pewno nie 95. A ona odpowiedziała ze 95
Jesteś w stanie ocenić to wzrokiem :D ? Nie twierdzę, że nie oczywiście.

Tak, tak. Już to 85 metrów wydawało mi się za duże na długość tego łańcucha, wiec jeśli 85/95 to 85.
No to nic nam to nie wyjaśnia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 05 kwie 2017, 10:39

Edyta w DDTVN powiedziała, że od początku Marek wziął ją pod skrzydła, a ta biedna zagłosowała inaczej niż wujek :)
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 05 kwie 2017, 10:42

Bardziej skłaniałbym się do odpowiedzi 95 dlatego, że związanych było osiem osób oraz skrzynka czyli 9 obiektów. Zakładając, że odległości między nimi były jednakowe, mogło to być 10 metrów x9 plus margines 5 metrów na związanie każdego.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba » 05 kwie 2017, 10:46

Ale Odeta wcale się nie zmachała na siłowni, szczerze nie widać na jej twarzy potu
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 10:48 przez malamamba, łącznie zmieniany 1 raz.
lordi
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lordi » 05 kwie 2017, 10:47

A w pytaniu czy agent był wyczytywany na teście więcej niż dwa razy.Jak było w przypadku Odety i Darii,ktoś pamięta ?
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala » 05 kwie 2017, 10:48

Nie wiemy kogo zobaczył Marek i Jarek a nie Edyta. Gdy się winda otwierała to za każdą osobą był pokój a na nim widniał numer pokoju gdy ktoś pojechał na 6 piętro to stała tam osobą a za nią pokój nr 601 a gdy na 10 to był pokój 1001 itd . Daria stała obok pokoju 301 i to Edyta miała jechać na 3 piętro. Co do Jarka to nawet nie było powiedziane na które piętro a się udać, Więc albo panowie albo jeden z nich i poprzedni zawodnik odpowiedział dobrze na pytania i musielibyśmy po raz drugi zobaczyć czyjąś twarz, Pytanie w windzie były zadawane w dwóch miejscach raz tłem była brudna ściana a raz drzwi od pokoju może drugie pytanie było zadawane na pietrze na którym stali.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba » 05 kwie 2017, 10:53

lordi pisze:A w pytaniu czy agent był wyczytywany na teście więcej niż dwa razy.Jak było w przypadku Odety i Darii,ktoś pamięta ?
Daria była raz (po wczorajszym odcinku 2 - ale to już było po windach, więc liczy się 1),
a Odeta chyba nie była wyczytywana wcale (lub 1) jeśli pamięć mnie nie myli.
Memorex_94
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 » 05 kwie 2017, 10:57

Daria do wczorajszego odcinka byla zdaje sie tylko raz. Odeta byla raz, ale juz nie pamietam poprzednich eliminacji.

Po tym odcinku na bank wykluczam Alana i Darie, wydaje mi sie ze Kret mowil prawde ze nikogo nie widzial. Bodaj adrri pisal ze to montaz i mogli sie nie widziec i ja w to wierze, uwazam ze to Daria bankowo klamala widzac zarowno inna osobe jaka widziala i to ze Kret ja widzial.

Marek musial sie pomylic. Ale przeciez Kinga nie sprawdza kto wcisnal jaki numer ale dziwne ze jednak wciska nr 7,skoro to robi maslo maslane. Jezeli blad to blad, jezeli celowa zagrywka to znakomita.

Marek moim zdaniem idzie w Odzie albo... W Kreta, tym bardziej ze Kret chyba lekko zaczyna wycofywac sie od Marka widzac ze obral on bardzo podobna taktyke.

Zadanie na silowni tylko mnie utwierdza ze Daria gra. Spalenie 750kcal to dobry wynik ale wygladala jakby maraton przebiegla a wielkiego wysilku raczej nie wkladala, Marek szybko polapal o co tam chodzi. I bardzo dziwne jak mowi Kindze ze nigdy nie byl na silowni, brzmi rownie niewiarygodnie jak strach przed wysokoscia Huberta.

Ostatnia kwestia, pamietajmy ze oni moga dalej miec jokery a nie pokazali nam czy ktos je wylozyl a w tym odcinku mogly miec kluczowe znaczenie dla pozostania.

Sumujac - agentami nie beda Alan i Daria.
Moga byc - Marek, Krecior i Odeta
Kedziora zostawiam sobie na kolejny odcinek i na to jak sie spisze, jezeli zostanie to on u mnie bedzie nr1 do Agentury.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 05 kwie 2017, 11:01

Z moich wyliczeń wynika, że nikt nie był wyczytywany więcej niz dwa razy (nie licząc ostatniego odcinka), Daria, Kret, Marek po 2 razy, Odeta ani razu aż do ostatniego odcinka.
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 05 kwie 2017, 11:03

Witam wszystkich forumowiczów. W odniesieniu do poprzedniej edycji Agent Gwiazdy pisałem na temat Huberta i jego agentury, teraz chcę się podzielić tym, kto moim zdaniem jest agentem w drugiej edycji tego programu.

Kilka słów wstępu. Nie czytam (niestety) tego wątku/forum, więc kilka rzeczy, które opiszę mogą być już obalone, bądź rozwiązane, zatem mogę je powielić. Wiem o kilku rzeczach, które padły tutaj na forum, ponieważ regularnie śledzi je moja kochana żona i siostra, pozdrawiam Was serdecznie.

Nie będę wchodził na temat podobieństw pomiędzy osobami z dwóch edycji z prostego powodu: producenci muszą dobrać różne osobowości, znacząco, czy też trochę różniące się od siebie, aby każdy był inny i dostarczył widzowi rozrywki. Dlatego też można wyróżnić osoby waleczne, zacięte, chamskie, mącące, inteligentne, spokojne, lojalne, miłe, z poczuciem humoru, naburmuszeni, itp. Ale do sedna. Uprzedzam: dużo czytania.
[ Spoiler ]

Co do spotkania z agentem. No dla mnie jest to porażka… Wolałem jednak rozmowę z agentem, cała otoczkę, nastrój itp., a nie jakieś spotkania w windzie z kompletnie durnymi pytaniami. Lepiej było nie widzieć agenta, a móc go spytać o coś, nawet jeśli tylko jedna odpowiedź miała być poprawna (mam tu na myśli poprzedniego agenta gwiazdy), ale dzięki temu łatwo było wpaść na to, które odpowiedzi agent udziela jako prawdziwe, a które jako kłamstwo - może też dlatego zmienili scenariusz?

Zobaczymy co będzie dalej w agencie i kto nim jest. Ja obstaje przy swoim. Okaże się czy się myliłem, czy też miałem racje.
Pozdrawiam, Filip.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik » 05 kwie 2017, 11:12

A propos jeszcze zdania z siłownią - Odeta, z tego co pamiętam - była chyba na orbitreku? Agent miał pole do popisu - mógł sobie zmniejszyć obciążenie, mniej się zmęczyć a robić show z oddechem i wielkim zmęczeniem wypisanym na twarzy. Mniejszy wysiłek włożony w zadanie - mniej spalonych kcal, ergo: mniej kasy w puli.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 11:15 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba » 05 kwie 2017, 11:15

90filip pisze:Witam wszystkich forumowiczów. W odniesieniu do poprzedniej edycji Agent Gwiazdy pisałem na temat Huberta i jego agentury, teraz chcę się podzielić tym, kto moim zdaniem jest agentem w drugiej edycji tego programu.

Kilka słów wstępu. Nie czytam (niestety) tego wątku/forum, więc kilka rzeczy, które opiszę mogą być już obalone, bądź rozwiązane, zatem mogę je powielić. Wiem o kilku rzeczach, które padły tutaj na forum, ponieważ regularnie śledzi je moja kochana żona i siostra, pozdrawiam Was serdecznie.

Nie będę wchodził na temat podobieństw pomiędzy osobami z dwóch edycji z prostego powodu: producenci muszą dobrać różne osobowości, znacząco, czy też trochę różniące się od siebie, aby każdy był inny i dostarczył widzowi rozrywki. Dlatego też można wyróżnić osoby waleczne, zacięte, chamskie, mącące, inteligentne, spokojne, lojalne, miłe, z poczuciem humoru, naburmuszeni, itp. Ale do sedna. Uprzedzam: dużo czytania.
[ Spoiler ]

Co do spotkania z agentem. No dla mnie jest to porażka… Wolałem jednak rozmowę z agentem, cała otoczkę, nastrój itp., a nie jakieś spotkania w windzie z kompletnie durnymi pytaniami. Lepiej było nie widzieć agenta, a móc go spytać o coś, nawet jeśli tylko jedna odpowiedź miała być poprawna (mam tu na myśli poprzedniego agenta gwiazdy), ale dzięki temu łatwo było wpaść na to, które odpowiedzi agent udziela jako prawdziwe, a które jako kłamstwo - może też dlatego zmienili scenariusz?

Zobaczymy co będzie dalej w agencie i kto nim jest. Ja obstaje przy swoim. Okaże się czy się myliłem, czy też miałem racje.
Uważasz, że agent robił by tak oczywiste rzeczy? Że byłoby to takie proste?
Bo jak dla mnie wytypowana przez Ciebie osoba jest zwyczajnie...za prosta do odgadnięcia i dlatego mi to lekko miesza w głowie. W sensie - za proste = mało realne.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba » 05 kwie 2017, 11:16

pulkownik pisze:A propos jeszcze zdania z siłownią - Odeta, z tego co pamiętam - była chyba na orbitreku? Agent miał pole do popisu - mógł sobie zmniejszyć obciążenie, mniej się zmęczyć a robić show z oddechem i wielkim zmęczeniem wypisanym na twarzy. Mniejszy wysiłek włożony w zadanie - mniej spalonych kcal, ergo: mniej kasy w puli.
To daria była na orbitretu, Odeta na rowerku spinningowym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”