[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 » 05 kwie 2017, 14:18

malamamba pisze:Zastanawia mnie kolejność wychodzenia na zewnątrz.
[ Spoiler ]
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale pewnie znów coś pokombinowali z kolejnością, żeby nikt nic nie podejrzewał.
Myślicie, że Jarek
[ Spoiler ]
Edyta mówiła dzis na snapie, że widziała swojego agenta, myślę że mogła widziec Darię
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 05 kwie 2017, 14:24

Swoją droga te pytania-nie dosć ze były trudne ( jak długość łańcucha) to jeszcze nieprecyzyjne -właśnie jak u Alana- "Długość rury w grze w Paintball" Alan dobrze powiedział ze były dwa takie zadania-i pytają o paintball -to o tym myślisz-a nie o rurze która jednak była troche innym zadaniem-połączonym,ale jednak innym. To samo u Darii "Czy agent wjechał na górę podczas zadania z rowerami" -i teraz można to też na 2 sposoby rozumieć- pierwszy "czy wjechał w czasie przed zatrzymaniem zadania" czy może chodzi o to czy" agent wjechał na ostatniej zmianie" (on konkretnie-czy może wjechał jego zmiennik)
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 05 kwie 2017, 14:32

Edyta widziała Darię.

@90filip - dobra analiza Odety. Ja bym jeszcze dodał pierwsze zadanie w programie, gdy kierowała na głos swoje podejrzenia w kierunku osób w samochodzie: "w tym samochodzie jest coś nie halo".
nadziula_m pisze:
krejzolekk pisze:Hehe, piękny montaż. Kinga niby mówi Markowi, żeby wcisnął 8, a ten na przekór jedzie na 7.
Jedzie na 7 bo tak usłyszał od Kingi, to my widzowie usłyszeliśmy 8,wiec Marek zrobil to co mu kazano
Tak, gra montażystów.

Cały czas chodzi mi po głowie Kędzior, którego podejrzewam od 1. odcinka. Wydaje mi się, że typował Odetę, odpowiedział poprawnie na obie odpowiedzi, a przynajmniej był przekonany, że odpowiedział dobrze, a tu się okazuje, że jedzie na piętro 6. Jest powiedziane, że dana osoba przypisana była tylko do jednego piętra? Odeta była na 7. piętrze, więc nie mogła być na 6. Chyba że Kędzior dowiedział się od Alana, że Maga głosował na Niecika i wtedy nie miał pewności, że widział agenta.

Tydzień temu lub dwa jedna z użytkowniczek wrzuciła listę z typowaniami poszczególnych osób we wszystkich odcinkach, ma ktoś może ten wpis pod ręką?

Tak na marginesie, uwielbiam gestykulacje Marka. :D

Dzięki, Marta.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 14:52 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 2 razy.
Marta93
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 » 05 kwie 2017, 14:48

kromkachleba pisze:Poświeciłam się i przetrwałam reklamy na Playerze.
Jeśli chodzi o sprawdzanie testu to sprawdzany był: Darii, Kretowi, Markowi, Kędziorowi. Oczywiście z tych uczestników, którzy jeszcze są w grze.
Czyli nie sprawdzany (przynajmniej dla widzów) byl test: Odety, Alana i Edyty.
Myślę, że to fałszywy trop, chociaż kto wie :p
A teraz typowania. Uwzględniłam tylko te, które były powiedziane o tak: "Uważam, że (...) jest Agentem/Dziś typuje (...), "Na 70/100 % (...) jest Agentem oraz "Dam sobie uciąc palce, że (...) jest Agentem".
Wypowiedzi typu "Mogłaby by być/Doskonale sprawdziłby się w tej roli" zignorowałam, bo mogą być zmanipulowane.
Zaczęłam się skupiać na tym od 2 odcinka, ale w pierwszym wszyscy rzucali podejrzenia na Alana, które potem już się nie powtórzyły, Kędzior bodajże obstawiał Olgę.
2 odcinek:
Edyta>>>Daria
Odeta>>>Daria
3 odcinek:
Maga>>> Alan i to też raczej był wielki opis jego win, zakładam, że jednak mógł go obstawiać
4 odcinek:
Niecik>>>Daria
Kędzior>>>Daria
Edyta>>>Daria
5 odcinek:
Olga>>>Daria
Odeta>>>Kędzior
6 odcinek:
Marek>>> 70% Daria
Kędzior>>> prawie 100% Daria
Edyta>>>Daria
Odeta>>>Marek, przy mocnej sugestii, że to dziś go obstawia, ale nie było jednoznacznego potwierdzenia
7 odcinek:
Marek>>>Odeta
Odeta>>>Marek
Olga>>> "Jak agentem nie jest Daria to jest Odeta".
Ciężko stwierdzić co to miało znaczyć.
Co zauważyłam interesującego:
Asia prócz tego, że była w sojuszu z Olga nigdy otwarcie na setkach nie powiedziała, że typuje Darię.
O typach Alana, Darii i Kreta nie wiemy kometnie nic. Żadne z nich nie wyraziło się do tej pory jednoznacznie.
Edyta od bardzo dawna stawia na Darię i jest właściwie jedyną osobą puszczaną z setek, która mówi wprost "Dziś typuje..."
Oglądałam oczywiście tylko setki pokazywane przy teście, a nie na przestrzeni całego odcinka. Jak mówiłam już mogą być wyreżyserowane kompletnie. Pytanie czy otwarte typowania też?
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m » 05 kwie 2017, 15:11

malamamba pisze:Zastanawia mnie kolejność wychodzenia na zewnątrz.
[ Spoiler ]
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale pewnie znów coś pokombinowali z kolejnością, żeby nikt nic nie podejrzewał.
Myślicie, że Jarek
[ Spoiler ]
malamamba, Daria na zewnatrz powiedziala, ze widziala Kędziora a nie Odetę
Co do Kreta, wg tego co nam pokazano , widzial wlasnie Darię, przy czym jak ona pyta kogo widzial, on odpowiada że nikogo?Widać bylo lekkie poruszenie darii(bo przeciez ona wie ze to ją widzial), ale nie odezwala się bo pokapowała ze Kret kłamie tak samo jak ona... no a może to znow czysty montaż i kret faktycznie nikogo nie widzial ??
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 15:14 przez nadziula_m, łącznie zmieniany 1 raz.
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 05 kwie 2017, 15:12

@malamamba
Uważasz, że agent robił by tak oczywiste rzeczy? Że byłoby to takie proste?
Bo jak dla mnie wytypowana przez Ciebie osoba jest zwyczajnie...za prosta do odgadnięcia i dlatego mi to lekko miesza w głowie. W sensie - za proste = mało realne
Tak właśnie uważam. Najprostsze rzeczy są najbardziej skuteczne. Tak samo było odnośnie Huberta, zbyt oczywisty itp., a wiemy jak to się skończyło. Tym bardziej uważam, że własnie takie małe detale stanowią o całości i dopiero zebrane razem, dają pełen obraz.

@me-now
Trafne spostrzeżenie odnośnie mostu i Odety.

@krejzolekk
Dzięki wielkie. Też trafnie dostrzegłeś zachowanie u Odety w pierwszym zadaniu.

Uważam, że nie ma żadnych podpowiedzi od produkcji tak naprawdę, dlatego też nie doszukiwałbym się numerów 725 czy innych rzeczy. Próbowałem to robić w poprzedniej edycji i to kompletnie nie miało sensu.

To co napisała kromkachleba utwierdza mnie w przekonaniu, że to Odea jest agentem.

@vissi
Totalna klapa, zgadzam się. Trudne i niesprecyzowane pytania. Dalej uważam, że jednak lepiej jest spotkać się z agentem, zadać mu trzy pytania, nawet jeśli tylko na jedno odpowiada poprawnie, bo to daje 100% pewność i przekonanie, czy dobrze się typuje i łatwo wywnioskować czy agent kłamał czy nie. Winda = klapa, wielka klapa.

I jeszcze na koniec odniosę się do tego, że własnie bezsensu jest to, iż są to celebryci/gwiazdy czy jak ich tam nazwać. Można się o nich dużo dowiedzieć, osoby się znają co jest krótko mówiąc słabe. Wiadomo, że widzów się przyciągnie, bo chcą zobaczyć jak radzą sobie sławne osoby, jednak uważam, że wersja z prywatnymi osobami była by trudniejsza i ciekawsza.
Pozdrawiam, Filip.
killi
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: killi » 05 kwie 2017, 15:15

Mnie dziwi, że nikt nie wpadł, żeby w zadaniu w windzie zakombinować w drugą stronę. Pytania były trudne i szanse na poprawną odpowiedź na oba były małe, szanse że będzie 100% pewny obu (czyli 100%, że zobaczysz Agenta) już w ogóle minimalne. Ale chociaż kilka osób miało takie pytania, że znali poprawną odpowiedź chociaż na jedno. I wystarczyło odpowiedzieć na nie niepoprawnie i wtedy mają pewność, że osoba którą zobaczą nie jest agentem. Także szanse na pewność, że ktoś jest agentem były małe, ale na pewność że ktoś nie jest agentem już dużo większe.

Ale nikt tego chyba nie wykombinował.

A co do typów to jak większość Odetta albo Kędzior. Jeśli to będzie Kret to szacun dla niego, jak będzie Daria to będzie spory zawód (ale jak nie ona to szacun, bo tak to rozegrała, że od początku programu to pewnie tak 60% typów szło na nią). Alana i Marka bym obstawiał w najbliższym czasie do odpadnięcia. Finał Odetta, Daria, Kędzior brzmi bardzo prawdopodobnie.
turysti
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: turysti » 05 kwie 2017, 15:20

90filip pisze:Witam wszystkich forumowiczów. W odniesieniu do poprzedniej edycji Agent Gwiazdy pisałem na temat Huberta i jego agentury, teraz chcę się podzielić tym, kto moim zdaniem jest agentem w drugiej edycji tego programu.

Kilka słów wstępu. Nie czytam (niestety) tego wątku/forum, więc kilka rzeczy, które opiszę mogą być już obalone, bądź rozwiązane, zatem mogę je powielić. Wiem o kilku rzeczach, które padły tutaj na forum, ponieważ regularnie śledzi je moja kochana żona i siostra, pozdrawiam Was serdecznie.

Nie będę wchodził na temat podobieństw pomiędzy osobami z dwóch edycji z prostego powodu: producenci muszą dobrać różne osobowości, znacząco, czy też trochę różniące się od siebie, aby każdy był inny i dostarczył widzowi rozrywki. Dlatego też można wyróżnić osoby waleczne, zacięte, chamskie, mącące, inteligentne, spokojne, lojalne, miłe, z poczuciem humoru, naburmuszeni, itp. Ale do sedna. Uprzedzam: dużo czytania.
[ Spoiler ]

Co do spotkania z agentem. No dla mnie jest to porażka… Wolałem jednak rozmowę z agentem, cała otoczkę, nastrój itp., a nie jakieś spotkania w windzie z kompletnie durnymi pytaniami. Lepiej było nie widzieć agenta, a móc go spytać o coś, nawet jeśli tylko jedna odpowiedź miała być poprawna (mam tu na myśli poprzedniego agenta gwiazdy), ale dzięki temu łatwo było wpaść na to, które odpowiedzi agent udziela jako prawdziwe, a które jako kłamstwo - może też dlatego zmienili scenariusz?

Zobaczymy co będzie dalej w agencie i kto nim jest. Ja obstaje przy swoim. Okaże się czy się myliłem, czy też miałem racje.
[ Spoiler ]
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 05 kwie 2017, 15:21

Dzięki, Marta.

Ciekawe jest też to, że Kret niby w 5. odcinku widział, kto zakopuje klocek, jest z Markiem w komitywie, a Marek w 7. odcinku zmienia swój typ. Jarek chyba ściemniał z tym klockiem.

@killi - Każdy mógł zobaczyć w windzie agenta, ale pewność miał tylko wtedy, gdy odpowiedział poprawnie na obie odpowiedzi.
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 05 kwie 2017, 15:26

@turysti
Zgadzam się z Tobą, jest to dobra taktyka i racja, że jest podobna do Huberta. Taka zagrywka może zdziałać różne rzeczy w głowie, a tak jak zauważyłeś mogło doprowadzić do przepadnięcia kasy, tym bardziej że Mateusz jednak był słaby i bał się w tym zadaniu. No nawet soczewki mu przeszkadzały, a wystarczyło zamknąć oczy przed samym zetknięciem się z wodą.
Pozdrawiam, Filip.
Kala79
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 » 05 kwie 2017, 15:29

Dobre spostrzeżenie Nie znamy jednak wszystkich pytań np Marka Kreta i chyba Edyty Ciekawe też dlaczego nie pokazali nam wszystkich którzy pokazali się za drzwiami windy Na tą chwilę obstawiam Odete i Kedziora
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 05 kwie 2017, 15:33

Dziwi mnie bardzo ze ludzie obstawiają Marka do odpadniecia-na jakiej podstawie-wieku czy czegoś jeszcze innego?
Jeśli agentem jest Odeta-co jest najbardziej prawdobodobne-to Marek jest na najlepszej pozycji ze wszystkich uczestników-bo od 3 odcinków Odeta obstawia go-czyli Marek pisze najlepsze testy. Zawsze tak było-ze Agent jako swój typ podawał najmocniejszego gracza który najlepiej pisze testy ( Hubert-Antek to samo-Mirek-Bartek etc.) Mało tego Marek zobaczył Odete w windzie-czyli na te 2 pytania-odpowiedział poprawnie- co potwierdza ze wiedze ma najlepszą... Dla mnie na tą chwile (jeśli nie jest agentem) to najlepszym graczem
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 05 kwie 2017, 15:34

Na razie w ankiecie, o to kto wygra, prowadzi Daria

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... ra#p366205
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 05 kwie 2017, 15:36

Bo Daria też jest dobra-wczoraj to widzieliśmy jak pograła. Nie wiadomo kto wygra-wcale nie twierdze ze Marek-na ta chwile może być mocny-a potem podzielić losy Joasi z 1 ;) Na pewno 2-3 odcinki jeszcze nie odpadnie, bo ma najlepsza sytuacje na tą chwile w grupie
kam53
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kam53 » 05 kwie 2017, 15:39

Kret jest cwanym graczem jego sojusz z Markiem przypomina sojusz Tamara-Antek z pierwszej edycji. Odeta w zadaniu na siłowni widać, że więcej gada niż robi. Czym odciąga uwagę od tego jak bardzo nie przykłada się do zadania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”