[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina » 21 kwie 2017, 23:03

Nie jestem pewna, czy Marek po odpadnieciu nie przekazal jakiegos jokera Jarkowi. Choc z drugiej strony byloby to nielogiczne, aby majac jokera nie wykorzystal go wiedzac, co sie swieci ... hmmm ...
Adric
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adric » 21 kwie 2017, 23:50

Gdzie oglądacie beligjską wersje Agenta ?? Oglądacie z polskimi napisami ??
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 22 kwie 2017, 8:26

Ja korzystałam z tego, ktoś tu podał na forum:
http://www.dailymotion.com/video/x5dios ... sh-subs_tv

Tam są dwa sezony z napisami.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina » 22 kwie 2017, 9:41

krejzolekk pisze:Zastanawialiśmy się przez chwilę nad ew. wycofaniem Odety z programu, w związku z chorobą Figurskiego, tymczasem nie widać po niej, by była jakoś bardzo przybita.
Ten aspekt był już tu komentowany. Odeta w jakimś wywiadzie wspomniała, że miała informacje, że Figurski jest pod dobra opieką. Poza tym tego związku już nie było, Figurski związał się z inną kobietą. Odeta często mówiła z żalem, że "była kelnerką na bankiecie życia Michała" i nie wyglądała na osobę, która rzuci wszystko i poleci do byłego, bo ma problemy, chociaż wspomagała Go w chorobie.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
martusia90
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 » 22 kwie 2017, 10:57

me-now pisze:Ja korzystałam z tego, ktoś tu podał na forum:
http://www.dailymotion.com/video/x5dios ... sh-subs_tv

Tam są dwa sezony z napisami.

które sa z polskimi napisami ?
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina » 22 kwie 2017, 11:00

Nie ma polskich, sa tylko angielskie.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 22 kwie 2017, 12:36

O przepraszam, jestem tlumaczem dla mnie angielski jak polski ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 22 kwie 2017, 13:29

Z cyklu tego nie było w TV:

Rozmowa z Marka z Kingą, o sojuszach między innymi :

http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v/marek- ... 17681.html

Jarek poucza Kingę :) :

http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v/jarek- ... 17683.html

Serio uważam, że Kret byłby niezłym prowadzącym agenta tak jak Hubert
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia » 22 kwie 2017, 16:33

Adrri pisze:Czytając wasze komentarze już od dawna zacząłem siebie uważać za nienormalnego i z innego świata, bo chyba tylko ja uparcie od 2 odcinka stawiam na Jarka :D. A tak z innej beczki pytanie, czy to pewne że w następnym odcinku odpadną dwie osoby ?
Jarek jest moim drugim w kolejności typem na agenta. Zwłaszcza po walce o immunitet i strzelaniu. Uważam, że to była idealna konkurencja dla agenta i tylko jedno tłumaczy Darię (która jest moim numerem jeden), że nie wzięła immunitetu - nie chciała spędzić nocy w tym okropnym miejscu i to z wściekłymi na nią kolegami. Poza tym, wtedy próbowała odciągnąć od siebie podejrzenia.

Według mnie z wypowiedzi Kreta wynika, że obstawia Darię. Więc jeśli Kret jest agentem i obstawia Darię, to ona obstawia jego? Ale to tylko domysły...

Dużo na forum działo się po ostatnim odcinku, ale mało kto wypowiadał się o tym, że Daria i Kret doszli do końca trasy z garścią czerwonych sznurków. Któreś z nich jest według mnie agentem, a drugie z nich pozwalało "zaszaleć" agentowi. Ich relacja na trasie była tak napięta, że wnioskuję, że jedno z nich wie, że drugie jest agentem, a agent wie, że jest rozpracowany.

Był taki czas, że niemal wszyscy na forum pisali, że agentam jest Daria. Teraz niemal wszyscy są jednogłośni, że Odeta. A przecież obie psują zadania i odpadają osoby, które obstawiały Darię i Odetę (przynajmniej tak myślimy po tym co nam pokazują). Nie wiem, jak to się stało, że forumowicze tak nagle zmienili typy. Owszem odpadła JJ, ale odpadł i Marek, który przecież miał stawiać na Odetę. Zatem tym bym się nie sugerowała.

Na początku wszyscy pisali, że Jarek to byłby beznadziejny agent, zbyt oczywisty, perfidny. Teraz pewnie - gdyby okazało się, że jednak on jest agentem - wszyscy byliby zachwyceni. Ale nami manipulują:-O
90filip
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 90filip » 22 kwie 2017, 16:52

@Maronia

Zależy jak na to spojrzeć, bo z jednej strony agentowi byłoby dobrze strzelać, a z drugiej, wziąć koperte z największą sumą pieniędzy i dać się zastrzelić. Nie wiadomo ile kasy wtedy przegrała Odeta. Daria za to ugrała pieniądze.

W windzie Kret zobaczył Darię, a powiedział, że nie zobaczył swojego agenta.

To, że Marek odpadł głosując na Odetę nie oznacza, że źle typował. Mógł odpowiadać najwolniej, znać mniej szczegółów, nie zwrócić na coś uwagi, etc.
Pozdrawiam, Filip.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 22 kwie 2017, 17:15

Dokładnie-mam wrażenie ze na tym etapie-już każdy z nich głosuje na właściwą osobę-diabeł tkwi w szczegółach-tyle...Zresztą inni mieli jokery-Marek nie, Jarek też nie-no, ale to Marek miał więcej błędów.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 22 kwie 2017, 17:59

Maronia pisze:
Adrri pisze:Czytając wasze komentarze już od dawna zacząłem siebie uważać za nienormalnego i z innego świata, bo chyba tylko ja uparcie od 2 odcinka stawiam na Jarka :D. A tak z innej beczki pytanie, czy to pewne że w następnym odcinku odpadną dwie osoby ?
Jarek jest moim drugim w kolejności typem na agenta. Zwłaszcza po walce o immunitet i strzelaniu. Uważam, że to była idealna konkurencja dla agenta i tylko jedno tłumaczy Darię (która jest moim numerem jeden), że nie wzięła immunitetu - nie chciała spędzić nocy w tym okropnym miejscu i to z wściekłymi na nią kolegami. Poza tym, wtedy próbowała odciągnąć od siebie podejrzenia.

Według mnie z wypowiedzi Kreta wynika, że obstawia Darię. Więc jeśli Kret jest agentem i obstawia Darię, to ona obstawia jego? Ale to tylko domysły...

Dużo na forum działo się po ostatnim odcinku, ale mało kto wypowiadał się o tym, że Daria i Kret doszli do końca trasy z garścią czerwonych sznurków. Któreś z nich jest według mnie agentem, a drugie z nich pozwalało "zaszaleć" agentowi. Ich relacja na trasie była tak napięta, że wnioskuję, że jedno z nich wie, że drugie jest agentem, a agent wie, że jest rozpracowany.

Był taki czas, że niemal wszyscy na forum pisali, że agentam jest Daria. Teraz niemal wszyscy są jednogłośni, że Odeta. A przecież obie psują zadania i odpadają osoby, które obstawiały Darię i Odetę (przynajmniej tak myślimy po tym co nam pokazują). Nie wiem, jak to się stało, że forumowicze tak nagle zmienili typy. Owszem odpadła JJ, ale odpadł i Marek, który przecież miał stawiać na Odetę. Zatem tym bym się nie sugerowała.

Na początku wszyscy pisali, że Jarek to byłby beznadziejny agent, zbyt oczywisty, perfidny. Teraz pewnie - gdyby okazało się, że jednak on jest agentem - wszyscy byliby zachwyceni. Ale nami manipulują:-O
No jak to nie wiesz... typ na Odetę został generalnie u większości zmieniony jeszcze ZANIM odpadły osoby głosujące na Darię. Oczywiście, może być tak jak mówisz, uczestnicy mogli ją mega dawno rozgryźć i teraz odpadają już od jakiegoś czasu bo mają niesprawdzone informacje na temat Darii, a nie źle typują.
Ale powiedz mi w takim razie przed czym przestrzegał Edytę Marek w odcinku gdy odpadła? Co jej powiedział, że się "nie posłuchała" i dlatego przegrała? Ewidentnie głosowała na Darię.
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia » 22 kwie 2017, 22:20

Nie wiem, o co chodziło Markowi. Oczywiście prawdopodobna jest wersja, że miał na myśli, że agentem nie jest Daria. Ale czy to oznacza, że jest nim Odeta?

Ostatecznie Odeta może okazać się agentem i będziecie mieli rację stawiając na nią. Jednak czytając to forum widać, że większość osób zmieniła zdanie po tym jak odpadła JJ. Może niektórzy już wcześniej zmienili zdanie, ale na forum masowo ujawniło się to po odpadnięciu JJ.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 23 kwie 2017, 0:38

Wydaje mi się raczej, że akcja z zakopanym klockiem spowodowała zmiany.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 23 kwie 2017, 8:40

Ok, racja, widzę teraz po ankietach, że Daria przodowała aż do 5 odcinka. Po 6 zmienili na Odetę. (Sama na nią stawiałam już wcześniej, może dlatego miałam uczucie, że ludzie też). Więc to nie klocek, bo klocek był w 5 odcinku.
I wg mnie to też nie odpadnięcie JJ... tylko ten przeklęty banan! Teraz już wyjaśniliśmy, że jej lęk mógł być prawdziwy, ale jak ludzie zasiedli do ankiet zaraz po odcinku to ewidentnie mieli w głowach, że widzieli ją w CS, a tutaj się bała. JJ mogła być drugim powodem wynikającym z pierwszego, który umocnił się dopiero po odpadnięciu Olgi.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2017, 8:59 przez kromkachleba, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”