[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 10 maja 2017, 16:51

waydack pisze:
Maronia pisze:Nadal obstawiam Darię.

Ten odcinek kolejny raz ujawnił typ Kreta - Darię. Kolejny raz wprost jej powiedział, że wie, że jest agentem ("wysypałaś się"). Myślę, że to byłoby dziwne, żeby tak mówił w bezpośredniej rozmowie z nią, a głosował na Odetę. Reakcja Darii bezcenna.
.
Przecież to jest wyreżyserowane. Wszystko zależy od montażystów, którzy tak budują sceny, by wprowadzić zamieszanie i dezinformację. Czy to nie dziwne czy z setek godzin materiału wybiera się akurat takie, które rzucają cień podejrzeń na Darię? Że niby Kret, który doszedł do finału cały czas ją podejrzewa? W żadnym porządnym kryminale nie zdradza się zakończenia przed finałem, jak dla mnie to zwyczajny chwyt fabularny, co mnie trochę martwi bo jednak wolę, żeby agentem była Daria lub Jarek. Są przynajmniej jacyś a Odeta od początku programu jest przezroczysta, markotna, bez jakiejkolwiek charyzmy. W sumie tak powinien działać idealny agent, ale od paru odcinków wszyscy uczestnicy już znają tożsamość agenta i właściwie go typują. Z perspektywy uczestników, Odeta jest bardzo słabym agentem, bo szybko została przez nich zdemaskowana. Pamiętam drugą edycję, którą wygrał Arłukowicz. Tam agentem był ciamajdowaty Mirek i nikt go do samego końca nie obstawiał (prócz zwycięzcy), niektórzy byli w autentycznym szoku. Ja też byłbym w szoku gdyby agentem okazał się Kret, ale to chyba niemożliwe.
Akurat dobrze pamiętam II edycję i mam mieszane uczucia do tego co piszesz. Mirek został rozpracowywany przez Bartka od pierwszego, zdemaskowany od drugiego odcinka. Gdyby nie ten błąd Mirka w jednym z zadań, to Bartek nie miałby pola do tak bezczelnego udawania, co było Mirkowi bardzo na rękę. Romek i Hanka na swoje nieszczęście zmienili typy (kolejno w półfinale i w finale), choć oboje przez prawie pół edycji dobrze obstawiali.
Memorex_94
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 » 10 maja 2017, 16:59

Otoz to. Pewnie jakby nie zmienili typow to i tak zadne z nich by nie wygralo, bo Arlukowicz mial go rozpykane na czesci pierwsze, ale to nie bylo tak ze jako jedyny go mial rozpracowane.

Porwanie tak naprawdę wówczas bylo dla niego najwieksza wskazowka bo producent odsunal osobe ktore trafila z Agentem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 10 maja 2017, 19:19

Na playerze, fajnie pokazane jak ubierają Odetę, ta mówi, że to chyba poligon, wchodzi do samolotu z zawiązanymi oczami i mówi, że wchodzi na jakieś łóżko :) To była chyba gra, wiedziała co robi i w sumie sama nawet nie skoczyła tylko ten gość :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 10 maja 2017, 19:31

Co by Odeta nie robiła, to każde jej zachowanie (pomijając fakt, że my wiemy) wygląda tak komicznie od dłuższego czasu. Zwłaszcza montażyści, którzy biedni nie mogli policzyć jakie typowania nie dadzą widzowi pewności co do agenta :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 10 maja 2017, 19:35

Tak, szczególnie, że typuje Darię od 2 odcinka :) Ale ten odcinek wczorajszy dla takiego zwykłego widza myślę, że był ciekawy i mógł namieszać, w końcu tyle tekstów na każdego padło, że hej :)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn » 10 maja 2017, 20:17

Ja typuję Darię od początku. Taka tajemnicza jest.

I wczoraj bardziej mnie to utwierdziło w przekonaniu, że Daria jest agentem, bo:
Skoro mieli 3 zadania. 2 miały być zrobione i 1 niezrobione by zarobili pieniądze.
Wszyscy wiedzieli, że nikt nie da się zakopać, wiec masaż na pewno zostanie wykonany i skok ze spadochronu tak, bo są bardziej wiarygodne niż zakopanie się żywcem. Więc agent dostał to zadanie, którego inni uczestnicy by nie wykonali. :)
I takim oto sposobem wczoraj agent zadziałał. :)
2 lata na forum :)
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia » 10 maja 2017, 20:57

sebastiannn pisze:Ja typuję Darię od początku. Taka tajemnicza jest.

I wczoraj bardziej mnie to utwierdziło w przekonaniu, że Daria jest agentem, bo:
Skoro mieli 3 zadania. 2 miały być zrobione i 1 niezrobione by zarobili pieniądze.
Wszyscy wiedzieli, że nikt nie da się zakopać, wiec masaż na pewno zostanie wykonany i skok ze spadochronu tak, bo są bardziej wiarygodne niż zakopanie się żywcem. Więc agent dostał to zadanie, którego inni uczestnicy by nie wykonali. :)
I takim oto sposobem wczoraj agent zadziałał. :)
Łał, wreszcie na tym forum ktoś, kto też obstawia Darię. Nie czuję się już osamotniona :-) Dokładnie, tylko agent dałby się zakopać. Do tego jeszcze zawalczyła o sympatię widzów przed finałem. Sama się wzruszyłam, jak mówiła o córkach.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 10 maja 2017, 22:13

Co Wy gadacie z tym, że "Tylko Agent dałby się zakopać", "Dziewczyny, dałybyście się zakopać?". Przestańmy traktować to zadanie jako najtrudniejsze, lęki mogłyby chyba mieć tylko osoby klaustrofobiczne. Ja bym się w tym piachu połozyła nawet bez propozycji 10 tysięcy. Zadanie ze spadochronem to co innego, tutaj każdy miał prawo by się bać (chociaż też nie każdy by musiał.)
A już mowa Darii o pokonywaniu własnych słabości gdy ewidentnie przez dziurki w trumnie przebijało się światło... żenada.
Nona
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nona » 10 maja 2017, 22:43

Co sądzicie o spoilerującej nam A.Rylik i jej ostatnim wpisie?
[ Spoiler ]
Marta93
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 » 11 maja 2017, 9:59

kromkachleba pisze:Co Wy gadacie z tym, że "Tylko Agent dałby się zakopać", "Dziewczyny, dałybyście się zakopać?". Przestańmy traktować to zadanie jako najtrudniejsze, lęki mogłyby chyba mieć tylko osoby klaustrofobiczne. Ja bym się w tym piachu połozyła nawet bez propozycji 10 tysięcy. Zadanie ze spadochronem to co innego, tutaj każdy miał prawo by się bać (chociaż też nie każdy by musiał.)
A już mowa Darii o pokonywaniu własnych słabości gdy ewidentnie przez dziurki w trumnie przebijało się światło... żenada.
Zgadzam się w 100%.
Dałabym się zakopać i gdybym miała wybór to skok wydaje się bardziej niebezpieczny.Daria może pokonała słabość, bo to jej fobia, ale nie przesadzajmy tam wszystko było pod kontrolą i nic nie mogło jej się stać.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina » 11 maja 2017, 11:40

Marta93 pisze:ale nie przesadzajmy tam wszystko było pod kontrolą i nic nie mogło jej się stać.
Prawie wszystko, bo Niecika, który w jakimś kącie dopadł Alana i Go klepnął nie dało się upilnować ;D Oczywiście, że musi być pod kontrolą, podobnie jak w AE, produkcja na pewno bardzo się stara, żeby uczestnikom jednak włos z głowy nie spadł, przynajmniej tam gdzie można kontrolować sytuację. Bo gdyby Odecie nie otworzył się spadochron, co jednak mogło się zdarzyć, bo się zdarza, trudno by było winić produkcję, a zakopywana Daria pewnie cały czas jednak jakieś kontaktowe odgłosy wydawała, tym bardziej, że generalnie gada jak nakręcona :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 11 maja 2017, 15:18

Za tydzień podczas finałowego odcinka "Agent - Gwiazdy" będziesz mógł rozwiązać test wiedzy o "Agencie", z pytaniami na które odpowiadali uczestnicy reality show. Wielki finał już 16 maja o 21.30 w TVN!
http://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n/ ... 31521.html
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 11 maja 2017, 15:35

Swoją drogą jestem trochę wkurzony, że najważniejszemu testowi w grze poświęcili mniej niż 1,5 minuty. Zawsze ostatnie rozważania agentowskie były najdłuższe i dawały takie poczucie, że każdy może być agentem. Tutaj mamy kilka lekkich myśli na krzyż i tyle.
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista » 12 maja 2017, 10:43

Nona pisze:Co sądzicie o spoilerującej nam A.Rylik i jej ostatnim wpisie?
[ Spoiler ]

Dla mnie to jest największe rozczarowanie tego sezonu. Nie Agent, który trochę nie spełnia moich oczekiwań, ale właśnie A. Rylik. Myślałam, że sportowcy takiego kalibru jak Ona potrafią przegrywać z klasą...
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Basilisk
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Basilisk » 12 maja 2017, 11:38

Ostatni odcinek "Agent-Gwiazdy Więcej" jest po prostu powalający. Jak mogą nie mieć nawet 9 minut jakiegoś ciekawego materiału do pokazania poza normalnym odcinkiem? I jak mogą mimo to robić odcinek "Więcej", w którym nie ma prawie nic nowego? Naprawdę niesamowite.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”