[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 20 maja 2017, 20:08

To trochę świadczy o widzach, że niby piszą żenada itp, na kłótnie i krzyki, a takie coś lubią, cieszę się, że są dobre wyniki, ale to trochę nie tak powinno być.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 » 20 maja 2017, 20:11

Mogliby jedną edycję przygotować tak jak to wyglądało dawniej i za granicą sprawdzając przy tym jak wpłynie to na wyniki i jeśli oglądalność się podniesie to kontynuować to dalej, jeśli nie to wtedy powrócić do wcześniejszej, luźniejszej formy.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 20 maja 2017, 20:12

Mam takie same zdanie, nie wiem czy robili jakieś badania czy coś :)
Pasiiu
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu » 20 maja 2017, 20:34

Wydaje mi się, że tak naprawdę to tęsknicie nie za starym formatem i zwykłymi ludźmi, ale za tajemniczością starych edycji - fakt teraz tego brakuje. Porównajcie sobie Huberta i Moro w roli agenta, a agentów z 1 i 3 edycji starego formatu. Przeanalizujcie sobie co tak naprawdę zrobili. Nic. Hubert i Moro w każdym zadaniu włożyli coś od siebie, zrobili zamęt w grupie, wykorzystali to na swoją korzyść, psychologicznie podeszli do tego. Nie zawsze psucie zadań to cała rola agenta. TVN BARDZO dużo rzeczy nie pokazał w jaki sposób Odeta psuła zadania, a my jako widz po ogłoszeniu wyników, możemy je sobie przypomnieć. Reasumując według mnie ta dwójka odwaliła kawał dooobrej psychologicznej roboty mieszając i kombinując, a to montaż, oprawa wizualna, długość odcinków, zadania, pula nagród wam się nie podoba - czyli to na co nie mają oni wpływu, ani my jest to narzucone odgórnie i tyle. Oni dają 100%, reżyseria wszystko psuje.
W starym agencie było odwrotnie, reżyseria 101%, a agenci marne płotki. Oczywiście agent z 2 sezonu pełen profesjonalizm. Agent z 1 sezonu, szału nie ma dupy nie urywa - miękka płotka, agent z 3 sezonu to chyba jakiś żart, jak pokazali w ostatnim odcinku co zrobił to mało śmiechem nie wybuchłem, więcej już namieszał zwycięzca, który i dawał z siebie 100%
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 20 maja 2017, 20:44

Agent z pierwszego sezonu i tak przyzwoitą robotę wykonał jak na to, że wskazówek za bardzo nie dostawał. Agent trzeci nie był taki zły.
Pasiiu
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu » 20 maja 2017, 21:51

3 agent był straszny, jak pokazali jego poczynania to zawiodłem się bardzo.
1 agent był dobry, póki 2 sezon nie wystartował. Agent z pierwszego sezonu zawiesił nisko poprzeczkę, agent z 2 sezonu wystawił wysoką poprzeczkę, którą 3 agent zrzucił na ziemie.
Uważam, że Agent 2 >>> Moro > Hubert > Agent 1 >>> Agent 3

Btw wiadomo dlaczego 3 sezon był ostatnim sezonem starego agenta? Jakiś powód?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Trzeciak » 20 maja 2017, 23:56

Akurat TVN zaczął oszczędzać trochę na ramówce, co widać było po usunięciu "Big Brothera", później "Agenta", a na końcu "Milionerów" twierdząc m. in., że te programy wychodzą z mody. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Gezas
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gezas » 20 maja 2017, 23:58

Niska oglądalność. Może też fakt, że agent sam w sobie był najsłabszy. O ile zadania też zaczynały się powtarzać, brakowało powiewu świeżości, choć były też zadania, które pewnie dziś już nikt by nie powtórzył (np. zejście z wodospadu bez prawie żadnej asekuracji).
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 21 maja 2017, 10:55

Na kanale Modny Tata komentuja zarzuty o tym, ze program jest calkowicie wyrezyserowany i rowniez wspominaja o Nieciku.
Co do starych polskich agentow... nie jestem w stanie dobrze ocenic ich agentury, bo ogladajac te edycje mialam 9/10 lat. Wtedy był to dla mnie świetny program. Ostatnio obejrzałam go ponownie i dalej mega mi sie podobał. Przez to jakie były zadanie, przez uczestników, ktorzy byli "prawdziwi" i każdy się czymś wyróżniał. Ale już nie oceniałam go z perspektywy działan agenta, bo wiedziałam kto nim był w każdej edycji.
Ale: mogę spokojnie porównać naszą z zagranicznymi. I tu jest totalna przepaść i w zadaniach, i w reżyserce i w działaniach agenta. Także to dalej jest słaby poziom niezależnie od naszych starych edycji.
Memorex_94
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 » 21 maja 2017, 11:23

Podstawowa kwestia przy ocenianiu Agenta powinno być jak szybko zostal rozgryziony. W mojej opinii OM byla duzo slabszym Agentem od Huberta, ktory byl neutralny i nikogo w grupie nie faworyzowal. W porownaniu do obecnej edycji, gdzie Agent przez Darie byl niesamowicie manipulowany w zadaniach, no i duzo szybciej rozgryziony przez nas niz Hubert, ktorego wielu stawialo nie na Agenta a na wybranego.

Ps. Wielu rzeczy nie pokazala bo nie musiala, montaz wykazal wiele rzeczy ktore niemal zdemaskowaly ja jako Agenta, wiec sory, nie wiem jak mozna stawiac wyzej tego Agenta od poprzedniego, no moze pod katem emocji, bo faktycznie gierki czasem wchodzily juz na wysoki poziom.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 21 maja 2017, 11:32

kromkachleba pisze:Na kanale Modny Tata komentuja zarzuty o tym, ze program jest calkowicie wyrezyserowany i rowniez wspominaja o Nieciku.
.
A można poprosić link?
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 21 maja 2017, 12:45

https://www.youtube.com/watch?v=OOGKmWfO4YE&

Edyta od początku obstawiała Darię.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 22 maja 2017, 22:41

Niby nic, ale Paulina Holtz polubiła zdjęcie z wizyty Odety i Darii w DDTVN, tak sobie myślę, że byłaby fajną kandydatką, podobna nawet do nich i kto wie czy nie miała propozycji, ja byłby za :)
Gryfus
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gryfus » 23 maja 2017, 20:15

Witam serdecznie

To mój pierwszy post tutaj, ale jako, że bardzo lubię oglądać Agenta, to ten temat obserwuję od dawna.
Nie obawiajcie się, nie będę sypał żadnymi sensacyjnymi newsami typu "Za tydzień odpadnie X. Wiem to, bo mój wujek przechodził obok siedziby TVN i usłyszał przez okno fragment tajnej narady dyrektorów" :)

Podobnie jak większość z was wolałbym aby powrócili do formatu "zwykłych" uczestników zamiast celebrytów. Nie mówiąc już o życzeniu powrotu piórek zamiast laptopa. Ale skoro brną znów w temat "gwiazd", to ja jako jednego z uczestników widziałbym... Kingę Rusin :)

Główny powód jest taki, że wtedy nie mogłaby być prowadzącą. Bo jako taka jest bardzo słaba.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 23 maja 2017, 20:21

Myślę, że nie tylko Ty jesteś za zamianą miejsca Kingi ;) Swoja drogą Edward dziwne te decyzje personalne, w dwóch flagowych nowościach/powrotach Rusin i Szulim :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”