[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: The Djoker »

Może Tomek tylko świruje Agenta ?! TVN chamsko nam go wystawia. Jesli Jasiek mowi ze Tomek jest agentem po odpadnieciu to raczej nie jest. To byloby za proste. Ja typuje go na zwyciezce a Ilone na agenta.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 464
x 689

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

The Djoker pisze:A i Ilona dobrze widziała że Tomek sie schyla po krążek nawet krzyknęła co ty tam robisz chwilę pózniej czyta tą tezę i daje falsz jak mozna bylo sie domyslic ze prawda to moze byc agent.
Słyszałeś o czymś takim jak montaż? To, że w odcinku właśnie tak to wyglądało, nie oznacza że działo się dokładnie w takiej kolejności.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 100
x 385

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Ja cały czas sądzę, że Świerczewski ma ważny udział, ze względu na intro. Co do Agenta Tomka (hehe), to mam jakieś takie wrażenie, że JV niechlujnością swojego montażu postanowił zrobić atut niejasności i potrójnych den. Dla mnie największą bolączką jest to upieranie się na 14 osób w składzie. 12, a nawet 10 z 2, no max 3 odcinkami gdzie nikt nie odpada byłoby rewelacyjne i mniej by kosztowało.Czekam na dalszy rozwój, na razie jutro pozostaje mi delektować się przepysznym finałem WIDM :)
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Ale pytaniem co on tam robi nie podklada siebie.
On nie mowi co znalazl wiec oficjalnie moze dac falsz i byc nie podejrzana. A Tomek specjalnie potem jej mowi ze znalazl ale nie wiedzial ze to immunitet myslal ze to Joker czarny np. Tomek jest niewinny on pajacuje bo TVN mu kazal zebysmy byli dumni ze znamy agenta po 3 odc.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 464
x 689

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

The Djoker pisze:Tomek jest niewinny on pajacuje bo tvn mu kazal zebysmy byli dumni ze znamy agenta po 3 odc.
Przeciwnie, tak tnie wypowiedzi odpadającego Jaśka, żeby widzowie myśleli, że ten głosował na Tomka, a odpadł już w trzecim odcinku, z czego wynikałoby jasno, że Tomek agentem nie jest.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Majka wiedizła ze Ania L ma jokera-bo sama jej dała , Anka kłamie Michała gdy ten sie pyta-przekazuje Majce,więc Majka nie bierze woreczka,ale Majka wie że Ania ma jokera...
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

To sa moje od czapy przemyslenia z ta Ilona.
Na pewno nie Tomek,Michał,Beniamin,Julka,Skura,
Lucinska,Maja,Peja i Piotr. Ilona lub Karolina na pewno kobieta a szkoda bo faceci lepiej sprawdzaja sie w tej roli. Agnieszka i Odeta szczegolnie byly marne.

@Havana : Ale przeciez ostatnie zdanie ze na pewno jest bo jak nie to kto czyli Jasiek zmienil typ z Tomka a o Ilonie nawet nie myslal bo ta agentura bedzie bardziej w ostatnim odc pokazana niz wczesniej.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 18:51 przez Direct, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty. Nie pisz dwóch jeden pod drugim. Jeśli chcesz cos dodać, użyj funkcji "Edytuj".
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 100
x 385

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

The Djoker pisze: Agnieszka i Odeta szczegolnie byly marne.
Ja bym Agnieszki tak się nie czepiał. To była pierwsza edycja, a dostęp do zagranicznych materiałów nie istniał. Moim zdaniem nie była złym agentem. Faktem jest, że najlepsze show robił Mirek z II edycji.
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia »

Benjamin czasem komentuje posty pod oficjalnym profilem programu. Niedawno wrzucił zdjęcie Ilony bez komentarza. W sam raz dla zwolenników teorii o Ilonie agencie :)
Załączniki
Screenshot_20180310-152329.png
Basilisk
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Basilisk »

Tomek dziwną rzecz powiedział o tym, że ma czarny immunitet - że poczuł się pełnoprawnym uczestnikiem albo jakoś tak. Co o tym sądzicie?
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

No i po tym zdaniu uważam że się zdradził....
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

....albo ma niskie poczucie wlasnej wartosci, i poczul sie ze majac tego jockera nieznanaj masci od niego cos bedzie zalezec ;)
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Graczem jesli juz.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Basilisk pisze:Tomek dziwną rzecz powiedział o tym, że ma czarny immunitet - że poczuł się pełnoprawnym uczestnikiem albo jakoś tak. Co o tym sądzicie?
Tomek swojego jedynego jokera wykorzystał w poprzednim odcinku co oznaczało, że nie posiada nic co mogłoby mu dać przewagę w głosowaniu. Wówczas wyłożenie czarnego immunitetu kasuje wszystkie bonusy jakie posiadali rywale, co uczyniło go równouprawnionym graczem na równych szansach. Ja to tak odczytałem i myślę, że na 100% o to mu chodziło. Montażyści aż tak by chyba nie zaspali :)
wyrzkas
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wyrzkas »

Moim zdaniem Tomek ujawnił się jako agent już na zadaniu z karuzelą. Peja powiedział, że dosiadł się do niego ze względu na wzrost i zaczęli liczyć. Peja mówi, że miało wyjść mniej niż 375 (oczywiście ściemniał, bo po prostu nie ogarnął z lekka zadania i się pogubił), a Tomek poprawił go mówiąc 325 - no i skąd by to wiedział, że ma być mniej niż 325? Przecież tylko Rychu wiedział na czym polega zadanie i jakie zależności mają spełniać pary.
Ktoś wcześniej wstawił link do filmiku jak agent z edycji holenderskiej zepsuł to zadanie i on mówi tam, że był wcześniej dokładnie poinformowany na czym polega zadanie i mniej więcej poinstruowany jak namieszać, aby drużyna przegrała pieniądze. A więc przypuszczam, że Tomek też był wcześniej przygotowany przez produkcję. Wiedział o tym, że w jednym z wagoników muszą ze sobą usiąść dwie osoby, które mają razem mniej niż 325 cm wzrostu, dlatego gdy Rychu rzucił te 375 to go trochę zdezorientował, ale przy okazji nieświadomie wyręczył z zepsucia zadania. Przecież nawet po tym zadaniu nie miał względem Peji żadnych pretensji ani podejrzeń, że oszukał z tymi centymetrami wzrostu, dla niego - agenta - było to bardzo na rękę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”