[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 14 mar 2018, 22:32

Juz widze jakby te bledy ortograficzne palnal Beniamin jaka jazde mialaby cala grupa ale ze napisal tak Swir to ciii - nie ma tematu.
To dopiero jest wnerwiajace i choc nie znalam wczesniej tego calego Baniamina to on zawodowo rezyserowal kilka projektow, moze zgrywa sie
na takiego odrealnionego. Dziwnie przechodzi dalej.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jordi » 14 mar 2018, 22:33

Julka jaka załamana w zapowiedzi O. o Wszyscy na siebie nawzajem rzucają...

Na pewno jest najbardziej "kłótliwa" edycja z gwiazdami.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 14 mar 2018, 22:34

Można powiedzieć, że niby jak na twarz TVN to Ben jest tragicznie pokazywany, choć uczestnicy przesadzają, a nad Piotrkiem się dziś tak nie pastwili.

Odcinek dobry, fajne zadania, no i mamy nową układankę dla uczestników.
Pasiiu
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu » 14 mar 2018, 22:35

Od początku obstawiałem Michała.
Teraz już jestem pewien ze to on nim jest.
Ta koleżanka Rusin jest po prostu fake-agentem na co wskazuje dzisiejszy montaż. Reżyserka chce nam pokazać, że ludzie przeszli bo ją obstawiali.
Nikt nie wpadł na pomysł, żeby mówić coś do mikrofonu, każdy szukał koperty/jokera/immunitetu, Michał od początku był zainteresowany mikrofonem. Chciał pokazać, że zarobił dla grupy pieniądze bo dobrze wiedział, że ma kase przy sobie.
Reżyserka też wycięła fragment w którym mówi słowa na litery, które akurat zostały pomieszane (jedne z początkowych)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn » 14 mar 2018, 22:39

Szkoda, że odpadła Ania Skura... Bardzo sympatyczna uczestniczka.
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 14 mar 2018, 22:43

Tradycja pisze:Juz widze jakby te bledy ortograficzne palnal Beniamin jaka jazde mialaby cala grupa ale ze napisal tak Swir to ciii - nie ma tematu.
Znaleźli sobie chłopca do bicia. Ben nie z mojego świata, pewnie nie byłby moim kumplem, ale na pewno nie jechałbym po nim jak cała grupa.

Od początku byli na niego cięci, jakby zajął czyjeś miejsce. No właśnie - może w tym problem? Jakaś gwiazdka odpadła (a zdążyła wcześniej rozpowiedzieć wśród swoich, że będą razem w programie), zapomniała sprawdzić ważność paszportu i ostatecznie poleciał Beniamin.

Po dzisiejszym odcinku w dalszym ciągu obstawiam Peję. Zadanie z szukaniem miejsc ze zdjęć - nic nie musiał robić, show skradła upadająca Karolina. Skoro Peja był w setkach taki pewny, że idą w złą stronę, to dlaczego nie usłyszeliśmy ani jednego zdania wypowiedzianego do Karoliny i Bena? Skupił się na tym, co zwykle, czyli pełen luzak, winny Beniamin, bo na chwilę zajrzał przez żywopłot... Podsłuchując mógł pokazać, ile to on by zapamiętał, ale niestety nie mógł aktywnie uczestniczyć w zadaniu.
Teraz czekam na zatrzęsienie postów podważających moją tezę i szukających (tfu, już przekonanych) agenta w Ciachorowskim ;)
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 14 mar 2018, 22:44

Pasiiu pisze:Od początku obstawiałem Michała.
Ta koleżanka Rusin jest po prostu fake-agentem na co wskazuje dzisiejszy montaż. Reżyserka chce nam pokazać, że ludzie przeszli bo ją obstawiali.
Nikt nie wpadł na pomysł, żeby mówić coś do mikrofonu, każdy szukał koperty/jokera/immunitetu, Michał od początku był zainteresowany mikrofonem. Chciał pokazać, że zarobił dla grupy pieniądze bo dobrze wiedział, że ma kase przy sobie.
Reżyserka też wycięła fragment w którym mówi słowa na litery, które akurat zostały pomieszane (jedne z początkowych)
Dobra dedukcja, zauważcie że mimo błędu w przekazywaniu słów ćma-ćwikła to na kartce zapisano poprawnie słowo.
A te ustawiane setki.... ubawili mnie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 14 mar 2018, 22:48

Chyba zaczne obstawiac metoda odwrotnie proporcjonalna ;) do tego co sugeruje poszczegolny odcinek.
Anka L w tym zadaniu z fotami zachowywala sie jakby slonko jej mocno przygrzalo, albo leciala na Michala, a ten sie biedny musial oganiac ;)
Byc moze chciala zagrac Agenta przed nim ? Czasem ludziom zalezy na wygranej w programie tak ogolnie nie koniecznie na kasie wiec lekka reka nawalaja zadania przez co wzbudzaja podejrzenia.
invisible
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: invisible » 14 mar 2018, 22:49

Pasiiu pisze:Od początku obstawiałem Michała.
Zgadzam się, dodatkowo pokazał się grupie z dobrej strony bo zarobił 5 tys, gdzie w rzeczywistości zyskali tylko tysiąc, bo po poprzednim zadaniu stracili aż 4 tys
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m » 14 mar 2018, 22:56

Dwa pytania.. Pierwsze. Czy Michal podczas gluchego telefonu byl za czy przed Kraskowa? Pytam bo zastanawiające jest, ze zostaje przekrecone slowo na ć i to juz w polowie, a ostatecznie pada poprawne slowo.. I drugie pytanie.. DLACZEGO NIE BYLO ZADANIA NA MOTOROWCE, ktore bylo w zwiastunie dzisiejszego odcinka??
Zolcior
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Zolcior » 14 mar 2018, 22:59

Zauważcie, że poznaliśmy dziś wszystkie typy sprawdzanych na teście uczestników (którzy nie odpadli) oprócz Anii L. Być może jest na dobrym tropie i produkcja chce to przed nami ukryć.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 14 mar 2018, 23:05

Wyjątkowe jakieś krótkie te zadania dziś. I tak myślę, co montaż chciał uwypuklić, A co ukryć?

W AG1 próbowałam kilkukrotnie rozkminic zadanie z podawaniem wyrazów, podczas gdy inni zawodnicy szli po linie i za nic nie wiedzialabym, że Hubert podawał wciąż te same 3 czy 4 wyrazy. Mówił tak wyraźnie, a Jablczynska wręcz odwrotnie. Dopiero w finałowym odcinku się okazało więc ciekawe, co tu mogliby ładnie ukryc...
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 14 mar 2018, 23:10

Michal przyznal dzis ze zna sie z Tomaszem ( prywatnie czy zawodowo chyba bez roznicy ) dowiadujemy sie o tym dzis w czwartym odcinku.
W pierwszych trzech trzymaja sie zdala od siebie nie mieszkaja razem w pokojach, nie pokazuja nam ich nawet obok siebie.
Z pierwszego odcinka odpada wspollokator Michala - Victor, z trzeciego Jan- wspollokator Tomasza, od czwartego odcinka Michal- Tomasz trzymaja sztame jakby udalo im sie wyeliminowac dwoch graczy. Nie typuje zadnego z nich na Agenta, choc fakt mialam przypuszczenia ze moze nim byc Tomek.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2018, 23:30 przez Tradycja, łącznie zmieniany 1 raz.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 14 mar 2018, 23:14

No właśnie odpadają Ci z lokatorów co mogą przeszkadzać w działaniu. Ot "boska" ręka twórców Agent.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 14 mar 2018, 23:20

Gdyby ktoś był ciekaw, to tak wyglądało zadanie w teatrze w holenderskim agencie:

https://youtu.be/Wi5FvEIeRI8?t=1178

Agentem okazał się tam
[ Spoiler ]
Tak sabotował to zadanie:

https://youtu.be/-PeEiPlRJig?t=1329
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”