[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 30 mar 2018, 10:38

Adrri pisze:A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że gdzieś między postami piszą też tu ludzie z TVNU. Ktoś tu próbuje wprowadzić forumową dezorientację. Nie będę wskazywać palcami z grzeczności. Już na priv u mnie pewne osoby zaczynają próbować wprowadzić we mnie dezorientacje snując błędne tezy (...)a ja mimo to studiując ich sporadyczne wypowiedzi na tym forum wiem, że zawsze się myliły finalnie, przypadek ? Tu chyba nie wypowiadają się tylko i wyłącznie widzowie ? Robię screen na wypadek by post był o dziwo usunięty.
A ja też już awansowałem w Twoich oczach na "pracownika TVN"? :lol: Sporadycznie się wypowiadam, w poprzednich sezonach też nie wierzyłem w kandydaturę Huberta, a i byłem rozdarty między Darią a Odetą. To chyba o mnie :)
"Błędne tezy" - chyba się pospieszyłeś z takim komentarzem o jakieś 7 odcinków. Po finale będzie wiadomo, kto był bliżej prawdy a kto dalej.
Jeśli agentem, okaże się Ciachorowski, to spokojnie, stać mnie na to, żeby pogratulować tym, którzy dobrze typowali agenta.

Screen czego? Komentarza na forum? Naprawdę chce Ci się tworzyć folder i zbierać "niezbite dowody" w tak błahej sprawie jak opinie po programie rozrywkowym? :evil:
chatterbox pisze:Jak słyszę, że Peja może być Agentem to mam ochotę się roześmiać. ;D
Jego naczelną akcją byłoby chyba zagadywanie Michała na balkonie i złamanie kijka w czasie poszukiwania roślin...
Akurat już po odcinkach z Hongkongu, ja i kilka innych osób napisałem o (celowym lub też nie) przeszkadzaniu Peji w wykonywaniu zadań. Ale jak widać, zaginęły wśród "właściwych tez" demaskujących Ciachorowskiego.
Śmiej się, bo wiadomo, to samo zdrowie! :)
Huber5t
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Huber5t » 30 mar 2018, 10:42

Cześć! Czytam Was od dawna, a dopiero teraz sam bardzo wkręciłem się w Agenta, więc wybaczcie jeśli pytam o coś oczywistego dla stałego widza :D
Nasuwa mi się jedno pytanie -
[ Spoiler ]
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nowaczy » 30 mar 2018, 10:48

Naprawdę niektórzy zapomnieli że TO PROGRAM ROZRYWKOWY i traktuja wszystko tak śmiertelnie poważnie, a już akatkowanie innych którzy ogladają i mają "swoje" typy ,podejrzenia rózne od ich typów wręcz jest śmieszne.... Wrzućcie na luz, bo czytajac wypowiedzi niekótrych mam wrażenie ze o ich życie chodzi .... Co niektórzy chyba spać po nocach nie mogą... . To rozrywka...
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 30 mar 2018, 10:53

Kryterium0 pisze:
Adrri pisze:A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że gdzieś między postami piszą też tu ludzie z TVNU. Ktoś tu próbuje wprowadzić forumową dezorientację. Nie będę wskazywać palcami z grzeczności. Już na priv u mnie pewne osoby zaczynają próbować wprowadzić we mnie dezorientacje snując błędne tezy (...)a ja mimo to studiując ich sporadyczne wypowiedzi na tym forum wiem, że zawsze się myliły finalnie, przypadek ? Tu chyba nie wypowiadają się tylko i wyłącznie widzowie ? Robię screen na wypadek by post był o dziwo usunięty.
A ja też już awansowałem w Twoich oczach na "pracownika TVN"? :lol: Sporadycznie się wypowiadam, w poprzednich sezonach też nie wierzyłem w kandydaturę Huberta, a i byłem rozdarty między Darią a Odetą. To chyba o mnie :)
"Błędne tezy" - chyba się pospieszyłeś z takim komentarzem o jakieś 7 odcinków. Po finale będzie wiadomo, kto był bliżej prawdy a kto dalej.
Jeśli agentem, okaże się Ciachorowski, to spokojnie, stać mnie na to, żeby pogratulować tym, którzy dobrze typowali agenta.

Screen czego? Komentarza na forum? Naprawdę chce Ci się tworzyć folder i zbierać "niezbite dowody" w tak błahej sprawie jak opinie po programie rozrywkowym? :evil:
chatterbox pisze:Jak słyszę, że Peja może być Agentem to mam ochotę się roześmiać. ;D
Jego naczelną akcją byłoby chyba zagadywanie Michała na balkonie i złamanie kijka w czasie poszukiwania roślin...
Akurat już po odcinkach z Hongkongu, ja i kilka innych osób napisałem o (celowym lub też nie) przeszkadzaniu Peji w wykonywaniu zadań. Ale jak widać, zaginęły wśród "właściwych tez" demaskujących Ciachorowskiego.
Jak Peja będzie agentem to wiele osób tu będzie podejrzewało jakiś spisek. Jedno jest pewne jak Peja dojdzie do finału to na 100 to on będzie agentem. Z tego co czytałam na innych forach to coraz więcej głosów się pojawia że to Peja jest agentem. Podejrzewam że Tomek wygra agenta. Mam wrażenie że to nie jest już ten sam peja co w Honkongu.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nowaczy » 30 mar 2018, 11:00

Kryterium0 pisze:
A ja też już awansowałem w Twoich oczach na "pracownika TVN"? :lol:

Mianował sie jeden na "Pana i władcę " tego tematu widać. O matko niech robi screeny, skoro nie ma nic lepszego w życiu realnym do roboty.. Program rozrywkowy który stał sie sensem życia, aż nie wierze że takie rzeczy sie dzieją. Powaga. Odechciewa sie czytać tego tematu-bo naprawdę ma sie poczucie ze o życie kogoś tu chodzi nie o program rozrywkowy..LUZ
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri » 30 mar 2018, 11:38

Spokojnie :) Chodziło mi tylko o jednego człowieka, który w poprzedniej edycji pisał, że ma wtyki u kamerzystów i zna w 100% pierwszą trójkę.W tym sezonie też się pojawił i wypowiedział się w podobnym tonie. :)

czatterbox
Ja mam taką samą reakcje jak ktoś obstawia Maje. Tak samo było w poprzedniej edycji z Kędziorem i Magą. :) Co do Peji o dziwo kilka rzeczy mogłoby za nim przemawiać, aczkolwiek zgodzę się, że do roli agenta raczej by się nie nadawał. Byłby to chyba zbyt ryzykowny krok.

P.S Ma ktoś może jakieś wyniki oglądalności ostatnich odcinków ? Ciekawi mnie w jakim kierunku to idzie i czy jest szansa na następną edycje.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2018, 11:54 przez Adrri, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 30 mar 2018, 11:53

@ewcia, możesz z łaski swojej używać spoilerów, gdy piszesz kto kiedy odpadnie/nie odpadnie i co zrobi X w danym odcinku, tak jak inni użytkownicy? Są tu moderatorzy? 10 osób się postara i będzie pisać w spoilerach, to zawsze się znajdzie ktoś, kto to wypapla.
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 30 mar 2018, 12:03

krejzolekk pisze:@ewcia, możesz z łaski swojej używać spoilerów, gdy piszesz kto kiedy odpadnie/nie odpadnie i co zrobi X w danym odcinku, tak jak inni użytkownicy? Są tu moderatorzy? 10 osób się postara i będzie pisać w spoilerach, to zawsze się znajdzie ktoś, kto to wypapla.
jak się zaznacza spoiler bo zapomniałam
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 30 mar 2018, 12:07

(spoiler) (/spoiler) - zamiast okrągłych nawiasów - kwadratowe.

Dzięki z góry.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 30 mar 2018, 16:57

[ Spoiler ]
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 30 mar 2018, 17:21

Mr_Agent pisze:
[ Spoiler ]

W zwiastunie jest Karolina, Ilona, obok siedzi Michał.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri » 30 mar 2018, 19:50

Mr_Agent
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 30 mar 2018, 22:04

Na początku szóstego odcinka lektor mówi "Agent Gwiazdy, odcinek 6, dzień 11". Czyli doliczając nocne zadanie i to, co następnego dnia, na połowę gry poszło 12 dni.
Biorąc pod uwagę 40 dni, o których mówiła Rusin, celebryci mieli ok. 8 dni wolnych.

A edycje non-celebrity potrafili nagrywać przez 19-21 dni. Tak się winduje koszty, urządzając wczasy dla prowadzącej, ekipy i uczestników ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 30 mar 2018, 22:14

Ja byłbym ostrożny, dni odcinkowe a dni montażowe to raczej co innego, więc jeśli jakiś dzień przepadł, to pewnie go nie doliczyli.
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 30 mar 2018, 22:48

Nie wiem dlaczego mowi sie ze 40 dni jak uczestnicy sami mówili ze 3 tygodnie. Zdjęcia zaczęły sie 12 października. Wiem z instagrama Peji ze wrócił do Polski tak 10 czy 11 listopada. Koncert miał chyba z tego co pamiętam 14, 16, 17 listopada. ZresztaTomek tez był w tym samym czasie w Polsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”