[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 03 maja 2018, 5:52

Havana pisze:
Buarzej pisze:
[ Spoiler ]
Również to widzę, ale to samo jest przy
[ Spoiler ]
. Widać wyraźnie, że niektóre są
[ Spoiler ]
No tak już bylo w poprzednich seriach, tak jest i teraz że "100" dograno później wraz z instrukcją co kto ma powiedzieć.
0 x
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 436
x 648

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: havanew » 03 maja 2018, 5:55

@mortimer, ja Cię już chyba raz prosiłem, żebyś mnie nie cytował, bo nie leży w moim interesie bycie kojarzonym z Twoimi teoriami. "Wraz z instrukcją co kto ma powiedzieć." :rolleyes:
0 x
Strefa wolna od głupoty
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol » 03 maja 2018, 22:19

waydack pisze:
Osiula pisze:Ja mam takie zdanie o Ilonie, że na początku była naprawdę fajną babką, której chciało się kibicować. Teraz niestety jest nie do przełknięcia jak dla mnie - widać, że bardzo chce się pozbyć Michała. Nie lubią się z wzajemnością, tyle że Michał nie robi wszystkiego, żeby ją wykosić i nie jest tak... zdesperowany? Nie wiem, czy to odpowiednie słowo, ale trochę tak odbieram Ilonę.
Ilona nie lubi Michała bo ją zdemaskował jako agenta i popsuł całą zabawę (chociażby psując więcej zadań niż tytułowy bohater) :-) Już w rozmowie z "agentem", gdy odpowiadała na jego pytania, widać było jak ją ten pojedynek strasznie stresuje, podczas gdy chwilę wcześniej tryskała humorem, dworując sobie ze Świra. Michał nie może wykosić Ilony, bo wie, że ona z wiadomych względów odpaść nie może. Za to Ilona faktycznie robi wszystko, żeby się pozbyć najgroźniejszego z przeciwników. Dzisiaj już przechodziła samą siebie - najpierw próbowała manipulować Tomkiem, żeby zataił przed sojusznikiem ważne informacje a potem doprowadziła (tak myślę, że to jej sprawka) do tego, że Michał i Tomek byli w jednej drużynie. Na szczęście obaj mieli immunitety, ale wydaje mi się, że Ilona przed finałem dopnie swego. Niestety, bo Michał to genialny gracz i nikt tak jak on nie zasłużył na wygraną.
Dokładnie mnie też się wydaje, że niestety Michał nie dotrwa do finału choć bardzo chciałabym się mylić. Ilona musiała przypuszczać, że Michał ma immunitet dlatego zrobiła wszystko by dostał Tomek.
0 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 93
x 349

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 03 maja 2018, 22:20

TVN z JV chyba nie dbają o to, żeby edycja przez cały czas trwania nie dawała większych spojlerów.
0 x
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 03 maja 2018, 22:44

Jeśli teraz odpadnie Michał, to będzie to lekka wtopa montażystów. Ilona obstawia od paru odcinków Michała i nagle zmieni typ w półfinale? Jeśli jest agentem, to musi głosować na kogoś z finalistów. :)

Brakuje 2 tyś, by wyrównać wygraną z poprzedniej edycji (71 200). W 1. Antek wygrał 68 400. Jeśli wikipedia nie jest w błędzie, to na ten moment pula jest o 100 tyś. wyższa niż w 1. sezonie.

I sezon - 149 900
II sezon - 175 800
III sezon - 248 250

Chociaż ciekaw jestem, skąd te wyliczenia, bo były zadania, gdzie nie podawano, ile jest konkretnie do wygrania.

A w starych edycjach wyglądało to tak:

I - 111 400 (200 000)
II - 125 000 (250 000)
III - 121 500 (300 000)
0 x
jamb85
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jamb85 » 04 maja 2018, 9:46

A mnie zastanawia wypowiedź Tomka, gdzie twierdzi, że on nie wie już na kogo głosować. Oczywiście może to być jakaś stara lub zmontowana wypowiedź, więc nie ma się co podniecać. No ale kurczę, jakby nie wiedział, to by nie zaszedł tak daleko :P

I mam pytanie, dlaczego wielu z Was obawia się, że Michał teraz odpadnie, czy są jakieś przesłanki za tym? Czytam Wasze spojlery jakby coś ;)
0 x
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol » 04 maja 2018, 10:34

jamb85
[ Spoiler ]
0 x
jamb85
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jamb85 » 04 maja 2018, 11:00

Dzięki mol! Też lubię Michała, widać, że rozumie, na czym gra polega :) mam nadzieję jednak, że dojdzie do finału. Myślę, że ciekawy byłby finał: Michał, Tomek, Ilona, gdzie ja np. nie do końca jestem przekonana, kto jest Agentem - Tomek czy Ilona ;)
[ Spoiler ]
Pozdrawiam :)
0 x
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 04 maja 2018, 12:05

jamb85 pisze:A mnie zastanawia wypowiedź Tomka, gdzie twierdzi, że on nie wie już na kogo głosować. Oczywiście może to być jakaś stara lub zmontowana wypowiedź, więc nie ma się co podniecać. No ale kurczę, jakby nie wiedział, to by nie zaszedł tak daleko :P
Michał powiedział w setce, że żałują z Tomkiem, że nie mogą obserwować swojego agenta (zadanie ze sznurem). Wychodzi na to, że obaj głosują na Ilonę. Tomek pewnie nie jest pewien na 100%, bo wcześniej typował Karolinę, a ona nadal w grze.
0 x
Mint
Użytkownik
x 43
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint » 04 maja 2018, 13:18

Czy nie uważacie to za dziwne, jakby mieli nam podkładać Agenta pod nos? Co prawda w poprzedniej edycji też była taka sytuacja, że Odeta głosowała na Darię, a Daria na Odetę (co było wyraźnie pokazane), ale w tej jest 2 na 1, do tego uwypuklane niejednokrotnie. Gdyby Agentem naprawdę była Ilona, i gdyby odpadł Michał, to wtedy przyciągali by uwagę na Tomka. Karoliny typu nie poznaliśmy, więc raczej dobrze typuje - musieliby tak to zrobić, że niby głosuje na Tomka - bo sama przecież rzucała podejrzenia na ich męski sojusz. Ilona podobnie.
Nadal jednak uważam, że Agentem, niestety, jest Tomek.
0 x
corazón
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: corazón » 04 maja 2018, 15:37

Jutro o godz.10.10 p. Ilona Ostrowska będzie gościem DDTVN, a wieczorem o 20.05 wystąpi w programie ,,Kocham Cię, Polsko".
0 x
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 04 maja 2018, 23:11

Dla mnie nie ma wątpliwości, że Ilona jest agentem. Jeśli jest nim Tomek to ukłon.

Najbardziej na wygraną zasługuje Karolina, nie wiem czemu jest tak krytykowana. Jeśli wielu z Was marzy o agencie ze zwykłymi ludźmi to ona właśnie jest z tych gwiazd taka najzwyklejsza. Nie wierzę, że miała fory przez przyjaźń z Kinga a zaszła daleko bez takiego kręcenia jak Michal. Michała też uważam, że super ubarwil te edycje i jak wygra to spoko. Fajny człowiek. Ilony od początku nie lubię. Tomek - choc go jednak lubie -jest faktycznie sztuczny jakiś.

Mi się ta edycja bardzo podoba, ale zarzucam jej brak klimatu tak jak poprzednim AG (agent przy organach był ok i zadanie w samolocie). Zwykłych ludzi nie chce bo zaraz i tak beda gwiazdami znanymi z tego, że są znani. Takie gwiazdy średniego formatu są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Dodać więcej tajemniczości zamiast scenek na początku odcinka i będzie git.
0 x
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 05 maja 2018, 8:30

Kto by nie był agentem oprócz Michała to jest słaby. Wygranym powinien być Michał. Mam nadzieje ze pokażą jakieś super akcje agenta bo inaczej porażka.
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 65
x 2013

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 05 maja 2018, 10:15

Ilona w DDTVN powiedziała, że jak kłamie to gestykuluje :)
0 x
Crash
Użytkownik
x 17
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 05 maja 2018, 14:52

Mint pisze:Nadal jednak uważam, że Agentem, niestety, jest Tomek.
Tomka wyklucza to, że nikt z uczestników nie chce go obserwować. Choćby sytuacja z ostatniego odcinka: w zadaniu z linami Michał próbuje się ustawić w innej grupie niż Tomek, ale pozostali gracze postanawiają że jednak będzie w teamie ze swoim sojusznikiem. Gdyby Tomek był agentem, to każdy, łącznie z Michałem, chciałby go mieć na oku podczas wykonywania zadań. Wszyscy natomiast próbują być jak najbliżej Ilony - wątpię żeby źle typowali.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”