[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 10 maja 2018, 1:10

OK, dziekuje :) bo cos mnie wlasnie teraz ten fakt zaciekawil, jakas wizje dostalam czy co ;)
0 x
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 10 maja 2018, 2:45

Przede wszystkim, brawa dla osób, które od początku obstawiały Ilonę i nie nabrały się na agenta Tomka. :) W pierwszej części sezonu wiele na niego wskazywało. Dzięki, Adrri za analizy, sporo z tego będzie można wykorzystać w następnej edycji, o ile taka powstanie. Co najlepsze, kilka osób, które teraz Cię atakuje, parę tygodni wstecz przyznawało Ci rację, co do analiz.
me-now pisze:Uważam, że jesteście bardzo niesprawiedliwi wobec Adriego. Sądzę, że omyłkowo nie pomyślał, że jego tekst też może być spoilerem.

Z resztą ja bym nie siedziała w necie, zwłaszcza podczas odcinka jakbym bała się spoilerow.

Odwalił tu kawał fajnej analitycznej roboty i to nie w końcówce edycji ale we wcześniejszym etapie. Był Tomka pewny, ale na Ilonę też stawiał w jakimś procencie.

Fajne analizy nam tu wstawial z zeszlych edycji i kawał czasu i roboty w to włożył.
Brawo. Podczas tej czy poprzednich edycji pojawiało się tu wiele nieoznaczonych spoilerów. Szkoda, że akurat wtedy strażnicy moralności nie byli tacy aktywni. Niektórzy chyba czekali z niecierpliwością, by dowalić tej jednej konkretnej osobie.
Mr_Agent pisze:Inni byli pewni Tomka owszem i to za bardzo pewni nawet na 99% podkreślając że inni nie mają szans by Agentem i bywało to irytujące i to zagranie z postem nie było zbyt mądre, ale co wy na to jakby w jednej edycji agent odpadł przed finałem a z 3 osób co przeszło nie ma Agenta, aby potem pokazać że jedna osobę jako przegraną, pozostały 2 i otwierają kopertę a tam jedna wygrywa kasę a druga też jest przegrana a Agent odpadł we finale :) Taki mik i zaskoczenie na zakończenie :D:)
To byłby majstersztyk, ciekawy pomysł na następną edycję. Test już rozwiązany, więc w żaden sposób nie ingerowałoby to w wyniki.
mol pisze:Pytanie czy ktoś widział żeby Tomek dzisiaj wkładał jokery a powinien mieć dwa bo jego zdobycze tydzień temu to immunitet, który użył i dwa jokery, które zdobył na górze.
Być może uczestnicy nie wiedzieli tydzień temu, że odpadnie tylko 1 osoba i dlatego wykładali wszystko na stół. Tomek z Michałem mieli immunitet, więc z jokerów już nie mogli skorzystać, a i podzielić się nie mogli, no bo z kim. :) Nawet jeśli coś im zostało na dzisiejszy odcinek, to nie mogli z tego skorzystać, bo wtedy złoty joker nie miałby sensu.
Mr_Agent pisze:
Z innej strony w poprzednich edycja gdy było 2 mężczyzn we finale to jeden z nich był Agentem, podobnie gdy Agentem była kobieta wtedy były we finale 2 kobiety.
Czyżby teraz też była to kobieta.
Co więcej, agent-zwycięzca to były osoby tej samej płci. :) Mam nadzieję, że teraz ta zasada się nie potwierdzi. Trzymam kciuki za Michała. Chyba najlepszy gracz wszystkich edycji. Poza tym wydaje się być naprawdę fajnym gościem, z którym spokojnie można by się napić piwa. Oby więcej takich uczestników, a mniej Karolin. Już chyba Niecik mniej irytował. Jeśli Michał rzeczywiście obstawia Ilonę od 1. odcinka, to czapki z głów. Chciałbym, żeby wygrał 1 punktem, dzięki złotemu jokerowi z sejfu.

Niezależnie od finału, słowa uznania należą mu się też za to, że podobno nabrał widzów. :) Mógłby ktoś podać, w którym wywiadzie wygadał się, że odpadł z programu i jaką finałową trójkę miała na myśli Kinga, kiedy rzekomo wygadała się, a potem tłumaczyła na FB?

Dziwne by to było, gdyby dzisiaj poleciał Michał, bo osoba, na którą głosuje agent musi być w finale. A jak widać, w ostatnim odcinku Ilona nie zmieniła podejrzeń.
0 x
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix » 10 maja 2018, 3:22

No to jestem w szoku, bo Tomek był również i dla mnie 100% agentem. W takim razie agentem prawdopodobnie będzie Ilona, choć niezłą niespodzianką była by też Karolina (tutaj kierowałbym podejrzenia w kierunku 3 edycji z lat 2000, kiedy to Mirek grał "ciapę" a okazał się agentem - więc z Karoliną mogłoby być podobnie). Michał zdecydowanym zwycięzca.

Warto pochwalić jeszcze tvn za świetny sposób przedstawienia wyników ostatniej eliminacji :) No to czekamy na finał.
0 x
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 10 maja 2018, 6:29

Tak mi sie wydawało ze Tomek nie jest agentem. Zdradzili go trochę rozwiązywanie testów. Bylo widać jego panikę jak wyłożył czarnego jokera. Pisalam wcześnie ze agenci raczej nie panikuj przy testach a Tomek tez trochę w 1 odcinku był zdenerwowany przy teście.
0 x
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 10 maja 2018, 8:35

A tak zauważyliście że w zwiastunie pokazano dogadywanie Tomka i Ilony przy stole, wtedy pojawiły się sugestie że wystawi Michała i dlatego odpadnie a w odcinku nie było tego fragmentu.
0 x
waydack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waydack » 10 maja 2018, 9:03

Dostałem jedenaście kart, zostało tylko jedno miejsce, pierwszeństwo mają postaci kobiece, ponieważ jest już sześciu panów. Scenariusz pierwszego odcinka mam już gotowy, więc jak tylko zbierzemy komplet możemy zaczynać.
0 x
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol » 10 maja 2018, 9:32

krejzolekk
https://www.youtube.com/watch?v=CLm88PBXW10 gdzieś około minuty 28:20 Michał mówi o odpadnięciu.
Co do wpadki Kingi to chyba podczas wywiadu na konferencji ramówki tvn mówiła, że nie kontaktowała się z Karoliną przez 40 dni co mogło sugerować, że jej przyjaciółka była do końca.
Dokładny cytat z King:
"Ja jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa"
https://www.chillizet.pl/Rozrywka/SHOWB ... genta-7246
0 x
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 10 maja 2018, 9:53

Wydaje mi się że w Dzień Dobry TVN wspomniała że przebywali że sobą 40 dni, wtedy w studio był Tomek, Ilona i Karolina, którzy też wspomnieli że przez ten czas, a tym bardziej na końcu bardzo się poznali co sugerowali że byli długo razem w programie i daleko doszli, to już wiemy dlaczego, bo 4 uczestników było do końca a nie jak poprzednich edycji 3.
0 x
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 10 maja 2018, 10:00

Ostatnia 6 była do końca bo Peja tak mówił w swoim filmiku. Mówił ze nawet nie za bardzo był z tego powodu zadowolony bo myślał ze szybko wroci do zony i tak jej obiecał. Mówił jeszcze ze jakby wiedział ze tak daleko zajdzie to by przyjął propozycje bycia agentem.
0 x
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol » 10 maja 2018, 10:17

Mr_Agent pisze:Wydaje mi się że w Dzień Dobry TVN wspomniała że przebywali że sobą 40 dni, wtedy w studio był Tomek, Ilona i Karolina, którzy też wspomnieli że przez ten czas, a tym bardziej na końcu bardzo się poznali co sugerowali że byli długo razem w programie i daleko doszli, to już wiemy dlaczego, bo 4 uczestników było do końca a nie jak poprzednich edycji 3.
Racja też było takie coś ale nie wiem o którą sytuację chodziło krejzolkowi bo ta z której później tłumaczyła się na fb dotyczyła Karoliny.
0 x
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 10 maja 2018, 10:17

To znaczyło by że pytają daną osobę czy chce wziąć udział w programie a następnie czy chciałaby być Agentem. Potem z tych osób, które się zgodziły wybierają ostatecznie Agenta.
0 x
jamb85
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jamb85 » 10 maja 2018, 10:36

Spoko trójka finałowa :) cieszę się, że Michał jednak przeszedł, byłabym zaskoczona, gdyby odpadł przed finałem. Ilona Agent też spoko. Ja byłam mocno podzielona między Tomka a Ilonę, choć logika wskazywała jednak na nią.

Ucieszyłabym się, gdyby jeszcze jakaś niespodzianka wyskoczyła w odcinku finałowym 8)
0 x
annawoj1104
Activist
x 214
x 723

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 10 maja 2018, 10:39

mol pisze:krejzolekk
https://www.youtube.com/watch?v=CLm88PBXW10 gdzieś około minuty 28:20 Michał mówi o odpadnięciu.

Witam Was serdecznie!
Choć czytam już Was dwie edycje Agenta teraz wręcz musiałam w końcu założyć konto
Dlaczego? Chodzi o powyższy link, wywiad z Michałem. Zwyczajnie chciałam "pogratulować" wszystkim którzy uwierzyli w to co mówił. A byli tu tacy, brawa dla Was :lol: I to Wasze przekonanie "bo Michał powiedział że odpadnie" , chłopak mega inteligentny i po programie kręci jak chce wszystkimi, normalnie ukłony dla niego, uważam go za najlepszego gracza tych 3 edycji. Swoja drogą to było takie teatrane troche "przecież odpadłem" a jednak byli tacy co wzieli to na śmiertelnie poważnie Uwielbiam Michała, oby wygrał :evil:
0 x
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 10 maja 2018, 10:52

Mol, dzięki wielkie. Chodziło mi o sytuację, gdzie pisała na FB, że to, że ktoś został na Bali do końca zdjęć, nie oznacza, że doszedł do finału. Była to chyba odpowiedź na jakiś wywiad. Nie czytałem spoilerów, ale parę osób pisało, że się wygadała przez pomyłkę i teraz próbuje ratować sytuację.

Sprawdziłem google i rzeczywiście chodziło o Karolinę. Myślałem, że ona wtedy wygadała finałową trójkę. :)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 10:55 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 10 maja 2018, 10:53

To fakt mimo to co robił Michał w programie nie którzy brali jego słowa poważnie wspominane w wywiadach, wspominałem że on dalej kontynuuje grę i nie warto brać jego słowa na poważnie.
To fakt że grał tak jak grał, ale takimi prawami rządzi ten program i na tym tez polega zarazem ciekawe by było jak wyglądałby program gdyby to on prowadził :D tym bardziej że jego sposób gry w Agencie jest dobrze oceniany.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”