[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Gosia25
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gosia25 » 15 maja 2018, 22:55

Mint pisze:
wiatriwoda pisze:Wróblewska w wywiadzie powiedziała, że jej typ na agenta
[ Spoiler ]
Niepokoi mnie to, co powiedziała, bo, z tego co pamiętam, głosowała na
[ Spoiler ]
:o
Myślę, że z wypowiedzi Julki należy rozumieć, że zaczęła dobrze obstawiać agenta gdy odpadła i oglądała odcinki, a nie że dobrze typowała będąc w grze :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 15 maja 2018, 22:57

Tak, ja też tak to zrozumiałem, przynajmniej, że po odpadnięciu, może już w samolocie :) Ale ja nie wiem czy ona Lucińkiej nie obstawiała.
annawoj1104
Activist

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 15 maja 2018, 23:12

Oj Ilonka chyba faktycznie nie przepada za Michałem, za szybko widac ją rozgryzł :lol: (Kuba Wojewódzki leci właśnie)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 15 maja 2018, 23:14

Ale mega wypada Ilona. Najlepsze jak kiwała głową, że jest agentem w agencie, jakby nie świadomie, a potem zaprzeczała. Ale nic z tego bym nie wyciągał, więc w spoilerze nie daje. Widać, że nie chciała mówić o programie, bała się, że się wygada dla mnie ewidentnie.
corazón
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: corazón » 15 maja 2018, 23:43

Dostosowała się koncertowo do konwencji programu Kuby Wojewódzkiego :).
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 23:46 przez corazón, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 15 maja 2018, 23:45

Ale jedno mnie mocno zastanawia, ten przytyk, że sportowcy tak kręcili w programie, padło odniesienie też do Piotra. Hmm wyglądało to dość na poważnie od strony Ilony.
Mint
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint » 15 maja 2018, 23:59

Gosia25 pisze:
Mint pisze:
wiatriwoda pisze:Wróblewska w wywiadzie powiedziała, że jej typ na agenta
[ Spoiler ]
Niepokoi mnie to, co powiedziała, bo, z tego co pamiętam, głosowała na
[ Spoiler ]
:o
Myślę, że z wypowiedzi Julki należy rozumieć, że zaczęła dobrze obstawiać agenta gdy odpadła i oglądała odcinki, a nie że dobrze typowała będąc w grze :)
"Mój typ, powiem szczerze, później się sprawdził" - a to nie znaczy, że dobrze typowała w programie, tylko już w Polsce, oglądając dalsze odcinki, się w tym utwierdziła?
wiatriwoda pisze:Tak, ja też tak to zrozumiałem, przynajmniej, że po odpadnięciu, może już w samolocie :) Ale ja nie wiem czy ona Lucińkiej nie obstawiała.

Było chyba pokazane w którymś odcinku, że głosuje na
[ Spoiler ]
, wahała się też nad Anią Lucińską - to chyba już ktoś inny wywnioskował - , ale w końcu na nią nie zagłosowała.

Co do Ilony w dzisiejszym "Kubie Wojewódzkim" - wypadła znakomicie. Bardzo charyzmatyczna, z dużym poczuciem humoru, aktorsko reagująca na to, co się dzieje. Uwielbiam ją. :lol: Pytań o "Agenta" ewidentnie unikała, nie chciała o tym rozmawiać - za pierwszym razem próbowała zmienić temat, drugi - przy pytaniu, czy jest Agentem, po części "spaliła buraka' i próbowała wymijająco odpowiedzieć i znowu coś śmiesznego "odwalić" :lol: , za trzecim razem poprosiła o wodę, a gdy nadszedł czwarty, no to już chyba pomysłu nie miała i opowiedziała o swoim udziale w programie - dokładnie to samo, co wszędzie indziej. Swoją drogą, nieźle ją Kuba "torpedował" tematem "Agenta", ale myślę, że jakoś z tego wybrnęła.
Nie stwierdzam, czy jest Agentem, czy nie, ale ja, gdybym nim był, to na pewno nie poszedłbym do Kuby dzień przed finałem, gdy niczego jeszcze nie wiadomo i nic nie może "wyjść na wierzch", do tego wiedząc, że mogę być zasypywany tym tematem, tylko jak już to po finale, gdy możnaby już było o tej roli Agenta porozmawiać. :rolleyes:
Ilona zagrała z Kubą trochę jak z Piotrkiem przy "rozmowie z "Agentem" - próbowała "przejąć stery", "zabawić się" nim - co się nawet udało - + po części odpowiadała wymijająco. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Jako widz, cieszę się też, że nie zapomniano o pierwszym gościu podczas rozmowy z drugim - nie oglądam tego programu za często, ale odnoszę wrażenie, że zazwyczaj jest tak jak wcześniej napisałem. W tym odcinku Grosicki co i rusz był "na celowniku", obsypywany żartami, docinkami i różnymi skojarzeniami. :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 16 maja 2018, 0:04

Nie wiem czy oglądaliście, ale właśnie wyszedł fajny chyba filmik, o agencie - Ilonie przez cały program, właśnie oglądam, może ciekawy :)

me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 16 maja 2018, 0:25

A też właśnie chciałam Wam polecić ten filmik. Dobry wyciąg. Ja tak samo jak autor zwróciłam na Ilone uwagę podczas schodzenia z tamy. Poza Tym Ilona mowi, gdybyś powiedział... coś Ty narobił... Ale chyba Tomek nie mógł nic mówić. Tylko słyszał, prawda?

Jednak od początku była Ilona dla mnie najbardziej nijakim uczestnikiem, bardzo późno zdałam sobie sprawę, że ją kojarzę z "Ile waży koń..." ( na TVP oglądam tylko sport, więc Rancza nie znalam).

Tak na prawdę dopiero jej zachowanie z busa w zadaniu szukania w ciemnosciach mnie przekonało, a potem tylko utwierdzalam swoje wątpliwości.

Na prawdę dla mnie jest strasznie nudna, już Karolina jest przy niej jakaś. Krzykaczka bez charakteru i tyle. Te edycje uratował Michał, Swir i moze Peja. Inaczej byśmy padli z nudów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 16 maja 2018, 0:29

Niektóre jej zachowania pokazane w filmiku fajnie sobie przypomnieć i faktycznie są bardzo podejrzane, czyli agentowe. Najbardziej mnie chyba rozwala w tym pierwszym odcinku z Julką czy na rowerach z Piotrkiem :)
Sashenka
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 16 maja 2018, 10:01

havanew pisze:. Typuję Ilonę od mniej więcej 4/5 odcinka, wyłapuję różne zachowania i jej, i uczestników w jej kierunku, i tutaj duma mnie lekko zaboli, jeżeli jednak to nie ona pełni tytułową rolę, ale akcja z Tomkiem byłaby majstersztykiem i biłbym gromkie brawa.
Dla mnie nie byłby to żaden majstersztyk, tylko zwykłe oszustwo i robienie z widzów idiotów. Uznałabym, że straciłam czas, oglądając ten program.
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol » 16 maja 2018, 10:13

Co do wypowiedzi Julki to pewnie Agentem okaże się któraś z dziewczyn Ilona albo Karolina.
Karolina: Julka ją typowała później zmieniła na Anie Lucińską.
Ilona: od początku trzymały się z Julką razem więc później po powrocie oglądając już w tv Julka zwróciła uwagę na pewne rzeczy, których nie widziała u sojuszniczki będąc w grze.
Poza tym moim zdaniem wiele w zdemaskowaniu Agenta pomogło zadanie z przeszukiwaniem opuszczonego budynku hotelu.
666Lew
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 666Lew » 16 maja 2018, 14:04

Ja Julkę zrozumiałam w taki sposób: typowała Karolinę, ale czuła, że powinna zmienić typ (na Ilonę). Nie zrobiła tego, gdy odpadła i wróciła do Polski nabrała już pewności, że to ona jest agentem.

Ilona u Kuby Wojewódzkiego dla mnie totalnie się wysypała, kiedy rozmawiali o Agencie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 16 maja 2018, 14:38

Julka o finale, że nie będzie kłótni czy niechęci, to dobrze. Julka także o typach agenta, wyjaśnia jak to było
[ Spoiler ]
Mówi dość okrętnie by nie wyjawić agenta, ale na to wygląda, że tak to było.

annawoj1104
Activist

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 16 maja 2018, 14:43

Jesli Michał wygra, to niech sie zastanowi ile kasy sam starcił przez to że nie odbierał telefonów :twisted: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”