[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Witam.
I jak przypadek Edzi gdzie nikt już z was nie kwestionuje ze kontrakt może mieć na kilka odcinków. Ale nie zaraz przecież uczestnicy nie wiedzą kiedy odpadną....:_)
Aha poniżej w linku skład i agentagent wg nich to
[ Spoiler ]
Kryterium0 pisze:
Damianou18 pisze:No nie wierze, to dlatego Doba zrezygnował z mandatu radnego sejmiku zachodniopomorskiego :huh: :lol: ogólnie widzę skład, WOW! WOW! To może byc fajna edycja. No Kordas i Mucha to muszą byc nawet tutaj razem :P
Zrezygnował pewnie z tego samego powodu, co inni celebryci startujący w wyborach, a później rezygnujący z mandatu - oświadczenia majątkowe...

Skład zadziwiający, ale relatywna bliskość destynacji jednak zabierze sporo frajdy. Spoilery będą się sypać regularnie. Taniej, ale pod względem przecieków - niebezpieczniej. Nikt w TVN o tym nie pomyślał? :(
No proszę was, fajny gość. A wy tu pierdoły opowiadacie,że zrezygnował bo musiałby pokazać oświadczenie majątkowe.... przecież Doba to milioner, a gdzie tam miliarder:_)
A prawda jest taka, że w starym podróżniku odżyła chęć przygody a i jeszcze zarobi co nieco. Wcale bym się nie zdziwił jakby na kolejną wyprawę zbierał.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2018, 11:11 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono dwa posty napisane pod rząd...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Karol »

@mortimer połączyłem Twoje posty. Kolejnym razem nie pisz dwóch pod rząd, bo dostaniesz ostrzeżenie.
Mint
Użytkownik
x 43
x 38

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint »

Czyli Wyspy Kanaryjskie. Już widzę komentarze tych wszystkich "znawców" w stylu: "Szurr burrr, gwiazdki sobie na wakacje poleciały". :rolleyes:
Dziwi mnie, że, z tego co czytam, przy tylu koncertach, Edyta Górniak bierze w tym udział. Udaje jej się to pogodzić? Odbywają się te koncerty?

Skład piekielnie mocny, niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich edycji.

Jestem bardzo mocno zszokowany, że TVN dopuścił do sytuacji sfotografowania uczestników. Przecież teraz wszystko wyłożone jest "jak na tacy" - media tylko czekają, aż będą mogły uchwycić jeden po drugim tych, co odpadną. No chyba, że wszyscy zostaną do końca. Lokalizacja może i przyniesie przed ekrany piękne widoki, ale raczej nie warto płacić za to "incydentami z polską społecznością", czego przykładem może być to "czajenie się" na Edytę. Ukłon w stronę ekipy, jeśli wszystko dokładnie przemyśleli i tymczasowo podstawili nieprawdziwych uczestników, by, tak jak to się stało, dać się "przyłapać". :o Ale raczej nie ma co brać takiej opcji pod uwagę, niestety.

Tak jak rok temu z dużą niecierpliwością wyczekiwałem kolejnych nazwisk czy informacji o programie, tak w tym jednorazowy wysyp prawie wszystkich uczestników w parę dni mi się bardzo nie podoba i uważam, że jest nie do zaakceptowania.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 319
x 206

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn »

Może ostatnią trójkę uczestników poznamy w późniejszym czasie. :)
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie ze względu na Edytę uczestnicy będą mieć wolne co kilka dni i będą mieć nawet obowiązek pokazywania się czasem publicznie, to namiesza maksymalnie, że nikt nie będzie wiedzieć co i jak. Chyba że Edyta odwołała koncerty, tego nie wiem.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 319
x 206

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn »

Wczoraj była w Zabrzu i grała koncert.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN] Agent-Gwiazdy

No, wg mnie to nic nie oznacza dla programu, niż to co wiemy od początku.
Mint
Użytkownik
x 43
x 38

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint »

Tak czy siak widać tu już pewną formę ustawienia. Aż strach pomyśleć, co będzie w następnych edycjach, jeśli się ich doczekamy....
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 »

@Mint dokładnie
Nawet nagrania z przerwami-ale to mało realne bo Edyta ma co 3-4 dni koncert- więc na ile te powroty na plan miałyby być? Na dzień czy pół dnia?
Mnie nie dziwi że wzieła udział-Edzia lubi łatwą i duża kasę, a pamiętajcie ze straciła taka rezygnując z TVOK wiec nadrabia na czymś innym, a ze poszli na ręke z koncertami-bo albo sa przerwy, albo była na 2-3 odcinki-to tym bardziej dla niej tylko korzystać z tego
Awatar użytkownika
unnami
Użytkownik
x 2
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: unnami »

przecież tam jest scenariusz i rozpisana kolejność kto kiedy odpada, ten program jest tak masakrycznie wyreżyserowany że szok. ja odpadłem w poprzednim sezonie po tej akcji w hotelu gdy Lucy z rancza i wróblewska patrzyły przez wizjer że może po korytarzu hotelowym idzie agent, a może nie i to było takie masakryczne że odpadłem
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 »

A co Wy wiecznie macie z tym scenariuszem? Każdy program sceniariusz... Śmieszy mnie wiecznie że przy Agencie czy Rolniku ostatnio też Ślubie od PW czytam o tym scenariuszu... Nie ma programu bez scenariusza..
A z odpadaniem to nie wiem, ale wątpie przykładowo po reakcji jednej pani sportmenki z 2 edycji-jakby była kolejnosć ustalona to by porażki tak nie przeżywała i nie obrażała sie na koleżankę która odgrywała rolę agentaa....
Ale z Edzia jest jakieś nacaganie to fakt...
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 474
x 694

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

- Pan Andrzej Gołota?
- Przy telefonie.
- Mamy dla Pana propozycję udziału w programie "Agent - Gwiazdy". Odpadnie Pan w drugim odcinku.
- Wspaniała wiadomość! Bez wahania się zgadzam.

Czyli wygląda to właśnie w taki sposób. Całkiem logiczne. :twisted:
Memorex_94
Poster
x 4
x 96

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

- Panie Andrzeju, tylko na setce proszę powiedzieć, że zna Pan Agenta, ale testy są mało szczegółowe i każdy mógł to rozwiązać lepiej. Żeby widownia to lyknela.
Crash
Użytkownik
x 17
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash »

Nie powiecie chyba, że to przypadek że w pierwszych odcinkach zawsze odpadają najmniej znane postacie, a gwiazdy zostają najdłużej? Według mnie kolejność pierwszych czterech-pięciu eliminacji to ustawka, dalej, gdy w programie pozostają najbardziej popularni, bardzo możliwe że o odejściu decyduje tylko i wyłącznie wynik na teście.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN] Agent-Gwiazdy

Anna Dereszowska dla Faktu powiedziała, że dostaje propozycje do Agenta i innych programów, ale niestety musi odmawiać ze względu na brak czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”