[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przypominam o ankiecie, głosować można do środy wieczorem:

viewtopic.php?f=100&t=11358&p=492266&hi ... ta#p492266
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Z analizy odpowiedzi, których udzielali na teście w ostatnim odcinku wynika, że:
Wiktor typuje Andrzeja (był w taksówce z literą N i latał na paralotni)
Andżelika typuje Kasię lub Rafała (taksówka z literą A)
Damian typuje Wiktora lub Marysię (taksówka z literą E)
Rafał typuje Damiana lub Violę (taksówka z literą T)
Misiek typuje Damiana
Mariola typuje Miśka
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Przecież oni w tych wywiadach łrzą jak psy. Nie sugerujcie się tym. Tak samo Benjamin w odcinku,w którym odpadł typował niby Ilonę.
gruzożer
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2017, 13:55
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gruzożer »

Nie było mnie tu blisko 3 tygodnie poczytałem wpisy i cieszy mnie że zdecydowanie wzrosła tu świadomośc tego że program jest reżyserowany i ustawiony.

Wprawdzie wieszczyłem dosyć długą przygodą z programem Górniakowej ale to własnie-paradoksalnie jej odejście przekonało wielu do reżyserii-i stało się wręcz niezbitym dowodem że coś takiego ma tu miejsce.Została zatrudniona na 2 odcinki jako lokomotywa programu, osoba które pomoże wypromować start edycji a potem spokojnie wróciła na zaplanowane koncerty . Zresztą jak pisałem poprzednio-ona za jeden koncert kasuje więcej niż mogłaby zarobić wygrywając Agenta.

Musicie jednak zrozumieć że reżyserka programu nie polega tylko na tym że wiadomo kto ma wziąć udział w ilu odcinkach. Tu każda scena jaka wchodzi do odcinka jest nagrywana wg scenariusza. Nie ma tu żadnych spontanicznych zachowań,żadnej walki żadnych intryg-tu każdy odgrywa swoją rolę.To jest program nagrywany w stylu takiej Ukrytej Prawdy-nagrywane są wątki fabularne oraz setki w której bohaterowie mówią to co napisze scenarzysta.

Dosyć szokujące jest dla mnie że dosłownie nikt nie zwrócił uwagę na zadanie w wodzie.

Czy na prawdę wszyscy uwierzyli że blisko 65 letnia babcia Czubówna walczyła o życie w falach oceanu i następnie kompletnie wyczerpana trafiła z tego powodu do szpitala???Serio ktoś to łyknął???Że produkcja pozwoliła starszej pani na ogromny wysiłek który mógł stanowić zagrożenie dla jej serca, opicie się litrów słonej wody która jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia a nawet życia ludzkiego w imie jakiegoś śmiesznego zadania w tym rozrywkowym programie?

A następnie kompletnie wyczerpaną zmusili do tego aby ponownie wpław dostała się na łódz gdzie nawet z pomocą bohaterskiego Andrew musiała znowu się opić słonej wody?/


Powiem tak-buhahahahahaha.To już dosłownie szczyt naiwności jak można w to uwierzyć.

Wyglądało to pewnie tak że Czubówna w wodzie spędziła kilka minut w sporych odstępach, oczywiście asekurowana przez znajdujących się poza kadrem kamery ratowników oraz łodzi którą była dowożona na miejsca kręcenia zdjęć, nakręcono odpowiednie zdjęcia i tyle w temacie.Ona podobnie jak Górniak dostała kontrakt na 2 odcinki i oczywiście w żadnym szpitalu nie była.A nawet jak była to nie dlatego że wymagał tego jej stan zdrowia spowodowany wykonaniem trudnego zadania.

W tym zadaniu był jeszcze jeden smaczek. Załóżmy przez chwilę że to wszystko działo się na serio. Mariola wskakuje do wody przepływa kilkadziesiąt metrów, ale następnie zawraca i próbuje wrócić na łódz. Dlaczego to robi-jest to jasne-robi tak dlatego że się zle poczuła i uznała że nie da rady dopłynąć do brzegu. W tym samym czasie jej mąż siedzi sobie na łodzi i kręci bekę widząc że żona ma problem. Gdyby to było na serio momentalnie wskoczyłby do wody aby jej pomóc widząc że żona ma kłopoty-a to że ma było już widać po tym że zawraca.I potem jeszcze te udawane pretensje.Kabarecik.

Oczywiście mi świadomość tego że to jest program reżyserowany i mający swój scenariusz nie przeszkadza. Oglądam go tak samo jak film czy serial gdzie też mam świadomość że przecież to się nie dzieje na prawdę.


A ja tu widzę że ludzie się zaczynają obrażać i rezygnować z oglądania bo dociera do nich to że to wszystko jest ustawione. Dla mnie to wstyd się przyznać by było że brało się to na poważnie.

Oczywiście zadania mimo że są ustawione czasami wymagają odwagi czy pewnych predyspozycji-nikt tu przeciez nie udawał skoków na bungee-nawet Edyta Górniak ewidentnie skoczyła.. Nie zawsze uda się nagrać taki kabaret jak z "walczącą "z oceanem Babcie Krysie-czasami trzeba będzie się wysilić na serio I pewnie kolejne zadania też nie będą najłatwiejsze dlatego wyeliminowano szybciutko najstarsze osoby.

Co do podejrzeń co do osoby grającej agenta-ostatnio pisałem że podejrzewam że może być to Misiek. Nie wiem czy wielu z Was to wie ale Michał Koterski to wręcz piekielnie inteligentny facet który przybrał publiczną pozę błazna czy wręcz głupka, i tak samo prezentuje się w tym programie-co powoduje że jest idealnym materiałem na agenta. Natomiast w ostatnim odcinku wg mnie go spalili-tak ewidentnie pokazali jego działania że nie wierze że to on gra tę rolę.pewnie Agent wyłoni się spośród osób które jeszcze zbyt wiele nie pokazały.
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Nie wiem czy program jest reżyserowany i prowadzony wg z góry zaplanowanego scenariusza, ale już od dawna zastanawia mnie taka sprawa... Otóż Ci ludzie mają kalendarze zapełnione różnymi eventami, konferencjami, występami i tak łatwo decydują się na udział w programie, w którym nie wiadomo jak długo będą? Ile trwają nagrania? 30 dni? 40 dni? Jak odpadną po tygodniu to reszta dni "na bezrobociu", bo tak na ostatnią chwilę to chyba ciężko złapać zlecenie? Chyba, że tvn płaci im niezależnie jak długo będą tyle samo kasy.
gruzożer
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2017, 13:55
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gruzożer »

No na pewno jest to jeden z dowodów na taką reżyserię.

Dokładnie tak jak piszesz-gwiazda która udawałaby się na taki program i nie wiedziała z góry ile to potrwa musiałaby zarezerwować ok 40 dni-a w przypadku aktorów czy muzyków to wręcz niemożliwe.

Np w poprzedniej edycji mieliśmy aż trójkę aktorów którzy grają również w teatrach-to niemożliwe aby w sezonie teatralnym pojechali sobie na wyjazd nie wiedząc czy będą tam 3 dni czy 5 tygodni(jedynie Ostrowska wiedziała że będzie do końca gdyby to było na poważnie-ale Ciachorowski i Mikołajczak już by tego nie wiedzieli i musieliby z góry odwołać wszystkie swoje zajęcia na cały okres trwania zdjęć).Peja o ile pamiętam tez miał zaplanowane koncerty jeszcze w czasie trwania zdjęć-bo wiedział ile spędzi czasu na planie agenta.

Po prostu tam każdy wie ile dokładnie spędzi czasu i pod to układa grafik.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

qmate pisze: 19 mar 2019, 19:05 Nie wiem czy program jest reżyserowany i prowadzony wg z góry zaplanowanego scenariusza, ale już od dawna zastanawia mnie taka sprawa... Otóż Ci ludzie mają kalendarze zapełnione różnymi eventami, konferencjami, występami i tak łatwo decydują się na udział w programie, w którym nie wiadomo jak długo będą? Ile trwają nagrania? 30 dni? 40 dni? Jak odpadną po tygodniu to reszta dni "na bezrobociu", bo tak na ostatnią chwilę to chyba ciężko złapać zlecenie? Chyba, że tvn płaci im niezależnie jak długo będą tyle samo kasy.
Pomijając kwestie reżyserki/zaplanowanego scenariusza, myślisz, że oni ledwo wiążą koniec z końcem i cały czas muszą pracować? Pewnie traktują to jako wakacje, za które jeszcze im zapłacą. Przecież w poprzednich edycjach było tak, że niektórzy mimo że odpadli, nie wracali jeszcze do domu. A stawka pewnie jest taka, żeby każdemu się opłacało, nawet jeśli w tym czasie przepadnie im inna intratna fucha. :-)
merkuriuszek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: merkuriuszek »

Skoro program to całkowita reżyserka, myślicie, że możliwa jest zmiana agenta w trakcie trwania programu??

Czyli np. za dużo szumu wśród widzów dotyczącego Agaty - zamiana na kogoś innego ???
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

merkuriuszek pisze: 19 mar 2019, 19:59 Skoro program to całkowita reżyserka, myślicie, że możliwa jest zmiana agenta w trakcie trwania programu??

Czyli np. za dużo szumu wśród widzów dotyczącego Agaty - zamiana na kogoś innego ???
Nie za bardzo jest jak, bo przecież program jest nagrywany kilka miesięcy przed emisją :P
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Skura i Ciacho w filmiku odpowiadali na pytania odnosnie programu od telewidzow i bylo pytanie o rezyserke. Absolutnie zdementowali. To co kłamią?
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

A co innego mieli powiedzieć? :lol:
Fame Is The Name of the Game :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Nie przesadzajmy, kto ma jakies układy wcześniejsze z produkcja jak Edzia to ma (czy jak myślę Gołotowie), ale nie znaczy to ze każdy je ma ;)
Ciagle jako przykład podaje panią z 2 edycji, która odpadła dosć szybko i jak pamiętamy bardzo przeżywała tą porażkę, łącznie z tym że śmiertelnie obraziła sie na Agenta ;) Czy jakby miała to ustalone wcześniej i zakontraktowane odpadniecie w tym odcinku to by takie akcje odwalała?
W 1 czy w 2 edcycji nie wszyscy wracali też do polski od razu, zostawali sobie na darmowych wakacjach przeciez.
CO do 4 edycji,
[ Spoiler ]
Mint
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

^
[ Spoiler ]
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@Mint o tym spoilerze już jakas osoba pisała tu dużo wcześniej, ja sprawdziłam wtedy i faktycznie tak było
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Wszystkich zwolennikow Agenta Agaty w tym siebie musze zmartwic. Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Nizińska odpadnie dzis lub nastepna. W zwiastunie sprzed programu jest taka scena gdzie 9 graczy stoi na wzgorzu ale jest ciemno i nie widac kto to. Kolega rozjasnil obraz i nie ma tam Agaty i Marioli.
Pozostali sa. Oczywiscie nie mozna brac tego za pewnik bo moze to dzis bedzie a ow dwie panie beda odlaczone od grupy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości