[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 12 kwie 2019, 14:30

Jednak zmieniam zdanie. Czuje,ze Majka nie jest jednak agentem. Wiktor lub Rafał.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 12 kwie 2019, 15:30

Ja zacząłem typować Rafała paradoksalnie od zadania którego nie zawalił: Stara klepa.
annawoj1104
Activist

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 12 kwie 2019, 16:14

Rafał absolutnie nie, dostałby cynk od produkcji w ostatnim odcinku ze ma przegrać z Maryśką, w końcu na niego postawił Viktor 15 tysi ;)
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 12 kwie 2019, 17:54

Ale to byloby mega podejrzane sportowiec akrobata przegrywa z laska. Wiktor jednak odpada bo gdyby byl agentem postawilby na Majke.
Takze ten
Jonkisz-agent
Majka-wielki przegrany
Kordas-zwyciezca
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 12 kwie 2019, 17:58

Dziwi mnie właśnie jak łatwo Wiktor oddalił od siebie agenturę, jak na tak dobrego gracza dotąd.
adijos98d
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: adijos98d » 12 kwie 2019, 20:03

Saul Niguez pisze:
12 kwie 2019, 17:54
Ale to byloby mega podejrzane sportowiec akrobata przegrywa z laska. Wiktor jednak odpada bo gdyby byl agentem postawilby na Majke.
Takze ten
Jonkisz-agent
Majka-wielki przegrany
Kordas-zwyciezca
Jaka Majka? Chyba Marysia xd
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 12 kwie 2019, 21:07

Akurat Wiktor obstawił na podstawie półfinału, że Jonkisz przegra, więc nie byłbym taki pewny.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 12 kwie 2019, 22:08

Gdyby Kordas w 2 odc nie chwalil sie w setce ze specjalnie poszedl do zlych drzwi to bym na niego stawial. Skad on niby wiedzial gdzie jest czarny immunitet. Te podsluchiwanie mu za wiele nie dalo.

Dobra reasumujac:
Angelika - nie bo sie wszystkiego boi i chyba teraz leci zreszta
Kasia - nie rozumie idei tej gry,zbyt emocjonalna
Marysia - niestety wiele na nia wskazuje i zadna jej "akcja" nie zostala wylozona na stol
Viola - troche zagadka,cichociemna ale wkrecona w gre tworzy dobry duet z Wiktorem ale czy agent,nie wydaje mi sie aczkolwiek teoretycznie mozliwa
Misiek - setka w 1 odc jak chwali sie i pokazuje ze zajomal karteczki calkowicie go eliminuje,gdyby nie to bylby calkiem dobrym kandydatem
Wiktor - eliminuje go niby jawne macenie przy dodawaniu w drodze na wulkan ale czy na
100 % ? Smiem watpic. Mozliwy agent po przeczytaniu posta wyzej w ten sposob o tym nie pomyslalem brawo ty.
Rafal - dla mnie agent idealny grzeczny mily ulozony czlowiek o golebim sercu do tego naiwny i sportowiec. Gdyby nie ta akcja co pokazali jak plynie i nie zabiera litery to bym byl pelny nadziei dalej a tak to nie ma sily ze on jej nie widzial. Wydaje mi sie ze przy odmierzaniu wody na poczatku on gdzies idzie w kierunku krzakow a Majka jakby za nim on chyba wyrzucil cos ale moze to jakies moje chore wizje.
Damian - po za setka z 2 odc w zadaniu z otwieraniem drzwi kolejny idealny agent.

Napiszcie co sadzicie o tej analizie. Ja po 7 odc nie znam na 100 % tozsamosci agenta. A wy?
Osiula
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula » 13 kwie 2019, 15:39

Właśnie obejrzałam powtórkę ostatniego odcinka i wow, eliminacja Andrzeja była nawet wzruszająca, co jak co, ale z niego akurat zrobił się taki potulny, nieporadny misiek, którego nie sposób było w tym programie choć trochę nie polubić. Podczas zadania ze skuterami, kiedy wszyscy, za przeproszeniem, darli się na niego, było mi go wręcz szkoda. ;)

Nie mam czasu tak uważnie śledzić tej edycji, ale jak tak przejazdem zerknę, to, niestety, agenta widzę w Sadowskiej, czyli najbardziej oczywistym wyborze ze wszystkich. Już Kordas byłby lepszy, przynajmniej byłoby to jakieś wytłumaczenie dla jego niezwykle irytującej osobowości. Mrozik, mój faworyt po pierwszych odcinkach, teraz bardzo mozolnie próbuje być drugim Mikołajczakiem, ale jest, za przeproszeniem, po prostu wredny i działający na nerwy, mimo kilku udanych i przemyślanych akcji. Na Jonkisza niezwykle przyjemnie się patrzy, ale nie wierzę w jego agenturę, po prostu nie, na miejscu produkcji bałabym się obsadzić go w tej roli. Myślę, że ponownie poszli po najmniejszej linii oporu i w roli agenta obsadzili kogoś takiego jak właśnie Sadowska czy Kołakowska - to bardzo podobne osobowości do Huberta, Odety i Ilony, Rafał jest po prostu zbyt uroczy i pocieszny. Choć, z drugiej strony, jeżeli on albo Mrozik okażą się tytułowym bohaterem - chapeau bas, wreszcie ktoś mniej oczywisty.
Paradoksalnie najlepszym wyborem jest w tym momencie Koterski - skrupulatnie pilnuje swojego wizerunku wioskowego głupka, a pod tą maską może kryć się manipulant, a co za tym idzie agent. Oby.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 13 kwie 2019, 15:58

Jakikolwiek mezczyzna zeby byl agentem to bedzie spoko.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 15 kwie 2019, 1:16

Powiem 2 ciekawe fakty na temat Rafala mogace swiadczyc ze jest agentem:
1. Zadanie wejscie na wulkan

Rafal jest sam przed wulkanem odizolowany od grupy. Jak wiemy nie ma sojuszu z nikim. Takze jest
odciety od informacji na czym jechal agent co robil itp.

2. Poczatek ostatniego odcinka.
Wiktor opisuje grupe. Mowi ze porobily sie grupki.
Andrzej-Marysia-Kasia ; Damian - Angelika ; Misiek - Viola i ze on lawiruje miedzy nimi. Pominal calkowicie
Rafala.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 15 kwie 2019, 12:50

Myślę, że na tym etapie wiele osób wie już kim jest agent. Po reakcjach grupy na odsłoniętą czerwoną tabliczkę z imieniem Rafała było widać, że reszta traktuje go jak zwykłego zawodnika, który jest zagrożony odpadnięciem.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 15 kwie 2019, 21:05

Ja mysle ze tylko Maria typuje na Rafala i wygra ten program. Jednoczesnie tak dobrze gra agenta ze nabrala cala grupe i wiekszosc widzow.
Rafal po nurkowaniu mowi cos takiego.
"Ostatnio ciagle wygrywamy,Kinga nas chwali,wiec trzeba cos przegrac."
Dodatkowo w ostatnim odcinku gdy przegrali 6 tysi po skuterach jego usmiech.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 15 kwie 2019, 21:49

Slabo sie udzielacie jedynie w srody jak jest odcinek jest sporo komentarzy a potem caly tydzien posucha.
Troche to slabe.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 15 kwie 2019, 23:20

Jakiego rodzaju jest ten zarzut? Nie musimy siedzieć codziennie i łupać stron jak w BB.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”