[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bunnys
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: bunnys » 18 kwie 2019, 4:09

Saul Niguez pisze:
28 mar 2019, 20:52
[ Spoiler ]
Saul Niguez pisze:
17 kwie 2019, 22:40
Bylem na Teneryfie we wrzesniu 2017. No coz przecenilem tvn. Teraz trzymam kciuki zeby Damian
byl agentem.
Decyduj się.
0 x
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 » 18 kwie 2019, 4:54

Me-now zgadzam sie z Tobą. Ja tez stawiam na nia od samego początku gdy tylko poznalam sklad programu. A w tym pierwszym wywiadzie przed emisją pierwszego odcinka kilka osób odpowiadalo o plec Agenta a ona jedyna ze Agent nie ma plci i to mi sie wydalo bardzo podejrzane. Niestety nie moglam znalezc tego wywiadu.
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 18 kwie 2019, 9:26

bunnys pisze:
18 kwie 2019, 4:09
Saul Niguez pisze:
28 mar 2019, 20:52
[ Spoiler ]
Saul Niguez pisze:
17 kwie 2019, 22:40
Bylem na Teneryfie we wrzesniu 2017. No coz przecenilem tvn. Teraz trzymam kciuki zeby Damian
byl agentem.
Decyduj się.
Przeciez juz przyznalem,ze ta 1 opcja to sciema. Druga prawdziwa bylem wtedy na wczasach.
Co do programu nie powinienem juz tu pisac po takiej
kompromitacji. Takze odchodze z nadzieja ze Maria nie jest agentem. Odezwe sie za rok przy okazji 5 edycji jesli bedzie.
0 x
Dominika19
Użytkownik
x 542
x 201

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Dominika19 » 18 kwie 2019, 11:16

Wiola i Misiek są tacy infantylni z tym dokuczaniem Kasi. Ludzie w średnim wieku, a dojrzałość na poziomie gimnazjum :rolleyes:

Dla mnie Damian jest kiepską podróbą Michała z III edycji- jest mniej inteligentny i zawsze na minus inspiracja uczestnikami z innych edycji, którą u niego widać. Brak mu własnego stylu . Na plus Angelika- podchodzi zadaniowo , nie jest sztuczna i pokazuje własną osobowość w każdym zadaniu.

Na ten moment myślę,że Agentem jest Misiek,chociaż ta Marysia... nie mogę jej wykluczyć,chociaż mam nadzieję,że to nie ona.
0 x
Asjata
Poster
x 93
x 271

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata » 18 kwie 2019, 13:20

@Dominika19 Do Wioli i Miśka można dobrać Wiktora. W ogóle wątek wrobienia w coś Kaśki urwali - chyba im się coś nie udało.

Co do Damiana to jest dla mnie lepszą (bo mniej irytującą) wersją Michała, który sam był podróbką Darii. Jak Damian wygra, to chyba przestaną brać kogokolwiek ze sfery kulinarnej do programu :lol:

@Buarzej Jest to raczej zadanie z pierwszych edycji w ogóle.
[ Spoiler ]
Mam nadzieję, że dość czytelnie omówiłem zadanie.
0 x
LOVE ISLAND FAVES: MARIETTA | FRANCISZEK
BIG BROTHER FAVES: MALWINA | ANNA | MARTYNA
DWTS FAVES: DAMIAN
Osiula
Junior
x 178
x 236

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula » 18 kwie 2019, 13:51

Asjata pisze:
18 kwie 2019, 13:20
Co do Damiana to jest dla mnie lepszą (bo mniej irytującą) wersją Michała, który sam był podróbką Darii.
Trochę nie rozumiem - to teraz każdy sprytny i inteligentny, acz pretensjonalny uczestnik musi być "podróbą Darii"? ;)
0 x
Asjata
Poster
x 93
x 271

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata » 18 kwie 2019, 13:59

Nie - jednak cala trójka ma bardzo podobną taktykę oraz są podobnie pokazywani w programie. + 100% pretensjonalność wylewała się tylko u Michała. ;)
0 x
Osiula
Junior
x 178
x 236

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula » 18 kwie 2019, 14:04

To prawda, zgadzam się, choć dla mnie do tej taktyki bardziej wpisuje się Wiktor niż Damian, ten drugi jest trochę bardziej wycofany - Daria i Michał, a obecnie Mrozik kreowali się na przywódców grupy i jakieś dziwne zagrania były ich konikiem, Kordas dopiero wczoraj bardziej przyciągnął moją uwagę. A co do pretensjonalności - to już jest kwestia indywidualna, Michała uwielbiałam, Ładochy i jej ochoczo pokazywanej nadpobudliwości nie mogłam znieść. :) Ale rozumiem, co masz na myśli, po prostu byłam ciekawa.
0 x
Asjata
Poster
x 93
x 271

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata » 18 kwie 2019, 14:14

Akurat Damian i Wiktor są do siebie podobni. Problemem jest to, że Wiktor jest narratorem programu podobnie jak Jaruś Kret w II, czy Ciacho w III. Damian wg mnie nie jest wycofany. W pierwszym odcinku zabrał jokery, w paralotniach też się dość mocno udzielał, na targu to on się wyrwał do szukania ludzi by zamienić kasę, w 7 - zadanie ze skrzynkami, w ostatnim wiadomo - wyławianie tub, a nawet wcześniejsza gra w szkodzących i ratujących.

Co do Michała i Darii mam na odwrót ją uwielbiałem, jego niekoniecznie.
0 x
Osiula
Junior
x 178
x 236

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula » 18 kwie 2019, 14:18

Obecną edycję oglądam oszczędnie, więc nie zwróciłam uwagi na tak wiele akcji Damiana, jednak akurat jego widzę bardziej w roli agenta niż zwycięzcy tego programu. ;)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1720

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 18 kwie 2019, 16:52

Program trzyma się dalej dobrze, ogląda go średnio w grupie komercyjnej 15,8%.
0 x
michalw18
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: michalw18 » 19 kwie 2019, 7:44

Powiedzcie mi, jak to się stało, że przez ostatnie kilka tygodni jako głównego kandydata na Agenta forsowano na tym forum Jonkisza? Był on dobrym zawodnikiem, ale na Boga, nic nie wskazywało na to, że mógłby być głównym bohaterem programu. Po tym, jak dał się zrobić w bambuko przy wymianie kopert, widać było jak bardzo zestresowany jest podczas każdej kolejnej eliminacji. W dodatku podczas live'a na youtubie niemal dosłownie przyznał się, że odpadł (na dwa tygodnie przed samym odpadnięciem). A co najważniejsze nie miał żadnej akcji, która doprowadziłaby bezpośrednio do utraty pieniędzy. Dlaczego niemal wszystkie teorie spiskowe w ostatnich tygodniach skierowane były w stronę Rafała? Nie mam pojęcia!

Agentem w tej serii może być (o zgrozo) tylko Maria. Już widzę finał i te jej imponujące wyjaśnienia sabotaży w stylu "Usiadłam pierwsza na kanapie i wiedząc, że trzeba będzie zrobić zdjęcie wymienianych przedmiotów wymyśliłam rzeczy niematerialne np. mój ukochany". Normalnie geniusz zbrodni. Jako jedynej w setkach nie wytyka się błędów po fiasku w zadaniach. Moim zdaniem słaba aktorka, ale obym się mylił.

Damian zbyt mocno eksponowany jest przez montaż i zdaje mi się, że jest rzucony widzom na pożarcie jak Antek w pierwszej serii. Jaki miałby interes w tym, by powiedzieć Angelice, że użyje czarnego jokera? Jako zawodnik zachował się fair w stosunku do koleżanki, ale jako Agent nie miał prawa nikogo faworyzować (jak choćby Odeta Darię).

Viola? Nudna i nic nie robi. Żaden z niej Agent. W zadaniu ze zbieraniem tubek w jej zasmarkanym interesie byłoby zebrać jakiekolwiek tubki licząc że bierze te z ujemną kasą. Nie wzięła żadnej.

Reszta zawodników absolutnie nie wpisuje się w profil Agenta.
1 x
szefszefow
Użytkownik
x 11
x 5

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 19 kwie 2019, 19:21

Na oficjalnej stronie Agenta dodano filmik, który nie został wyemitowany w poprzednim odcinku. Można zobaczyć, o kim notuje Viola w swoim pamiętniku i łatwo wywnioskować, że na agenta typuje
[ Spoiler ]
.
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 80

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 » 20 kwie 2019, 20:05

Wszystkie odcinki oglądam z opóźnieniem, ale jak widzę, bylejakość JV nadal w tym króluje. Narrator podniecający się, że do zgarnięcia był po raz pierwszy banknot o nominale 2000 zł, a chwilę później przebitka z Mariolą fotografującą wlaśnie banknot 2000...

Damian nie jest taki mądry na jakiego się kreuje. Ostatnie akcje, kiedy usilnie psuł każde zadanie tylko pokazują, że wpadł na dobry trop i chce skierować na siebie podejrzenia.
A Agent? Mętlik w głowie, kilka kandydatur (oczywista Marysia, podejrzany Misiek, czy mimozowata Viola). Ale wg mnie może być nim.... Kasia. Odpadła w pierwszym odcinku, bo już taki twist zastosowano gdzieś na świecie. Mogli sobie na to pozwolić, bo wiedzieli, że Edzia ma kontrakt tylko na 2 odcinki i Kasia wróci pod byle pretekstem. Jak na osobę, która odpadła pierwsza, teraz dość długo trzyma się w programie - to kolejny argument za nią przemawiający.
2 x
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 21 kwie 2019, 20:11

Teoria z Kaśką byłaby realna gdyby nie jeden szczegół- eksponowanie w mediach konfliktu z Wiolą.
Dla mnie to trochę case Rylikowej, której coś tam nie wyszło i próbuje to roztrząsać po programie. Agentowi dużo bardziej zależałoby na dyskrecji.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”