[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Powiedzcie mi, jak to się stało, że przez ostatnie kilka tygodni jako głównego kandydata na Agenta forsowano na tym forum Jonkisza? Był on dobrym zawodnikiem, ale na Boga, nic nie wskazywało na to, że mógłby być głównym bohaterem programu. Po tym, jak dał się zrobić w bambuko przy wymianie kopert, widać było jak bardzo zestresowany jest podczas każdej kolejnej eliminacji. W dodatku podczas live'a na youtubie niemal dosłownie przyznał się, że odpadł (na dwa tygodnie przed samym odpadnięciem). A co najważniejsze nie miał żadnej akcji, która doprowadziłaby bezpośrednio do utraty pieniędzy. Dlaczego niemal wszystkie teorie spiskowe w ostatnich tygodniach skierowane były w stronę Rafała? Nie mam pojęcia!

Agentem w tej serii może być (o zgrozo) tylko Maria. Już widzę finał i te jej imponujące wyjaśnienia sabotaży w stylu "Usiadłam pierwsza na kanapie i wiedząc, że trzeba będzie zrobić zdjęcie wymienianych przedmiotów wymyśliłam rzeczy niematerialne np. mój ukochany". Normalnie geniusz zbrodni. Jako jedynej w setkach nie wytyka się błędów po fiasku w zadaniach. Moim zdaniem słaba aktorka, ale obym się mylił.

Damian zbyt mocno eksponowany jest przez montaż i zdaje mi się, że jest rzucony widzom na pożarcie jak Antek w pierwszej serii. Jaki miałby interes w tym, by powiedzieć Angelice, że użyje czarnego jokera? Jako zawodnik zachował się fair w stosunku do koleżanki, ale jako Agent nie miał prawa nikogo faworyzować (jak choćby Odeta Darię).

Viola? Nudna i nic nie robi. Żaden z niej Agent. W zadaniu ze zbieraniem tubek w jej zasmarkanym interesie byłoby zebrać jakiekolwiek tubki licząc że bierze te z ujemną kasą. Nie wzięła żadnej.

Reszta zawodników absolutnie nie wpisuje się w profil Agenta.
szefszefow
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 35

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

Na oficjalnej stronie Agenta dodano filmik, który nie został wyemitowany w poprzednim odcinku. Można zobaczyć, o kim notuje Viola w swoim pamiętniku i łatwo wywnioskować, że na agenta typuje
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Wszystkie odcinki oglądam z opóźnieniem, ale jak widzę, bylejakość JV nadal w tym króluje. Narrator podniecający się, że do zgarnięcia był po raz pierwszy banknot o nominale 2000 zł, a chwilę później przebitka z Mariolą fotografującą wlaśnie banknot 2000...

Damian nie jest taki mądry na jakiego się kreuje. Ostatnie akcje, kiedy usilnie psuł każde zadanie tylko pokazują, że wpadł na dobry trop i chce skierować na siebie podejrzenia.
A Agent? Mętlik w głowie, kilka kandydatur (oczywista Marysia, podejrzany Misiek, czy mimozowata Viola). Ale wg mnie może być nim.... Kasia. Odpadła w pierwszym odcinku, bo już taki twist zastosowano gdzieś na świecie. Mogli sobie na to pozwolić, bo wiedzieli, że Edzia ma kontrakt tylko na 2 odcinki i Kasia wróci pod byle pretekstem. Jak na osobę, która odpadła pierwsza, teraz dość długo trzyma się w programie - to kolejny argument za nią przemawiający.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Teoria z Kaśką byłaby realna gdyby nie jeden szczegół- eksponowanie w mediach konfliktu z Wiolą.
Dla mnie to trochę case Rylikowej, której coś tam nie wyszło i próbuje to roztrząsać po programie. Agentowi dużo bardziej zależałoby na dyskrecji.
YpsyloMa
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:58
x 1
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: YpsyloMa »

michalw18 pisze: 19 kwie 2019, 7:44 [...]
Viola? Nudna i nic nie robi. Żaden z niej Agent. W zadaniu ze zbieraniem tubek w jej zasmarkanym interesie byłoby zebrać jakiekolwiek tubki licząc że bierze te z ujemną kasą. Nie wzięła żadnej.
[...]
I tu się mylisz! Viola oczywiście powiedziała że nie wzięła żadnej buteleczki lecz chwilę później widzimy jak wrzuca 3 albo nawet 4 do pudełka. Pamiętajmy ze to w 3 buteleczkach były największe ujemne kwoty. :) Ja osobiście ją typuje na agenta. Jeszcze ta scenka kiedy mówi z uśmiechem na twarzy że kompas się popsuł... To chyba miało iść do finałowego odcinka ;/
Kala79
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:30
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

Ma ktoś czytelny screen notatnika Violi?
szefszefow
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 35

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

@Kala79
Przepiszę to, co widać na filmiku:
[ Spoiler ]
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Zgodnie z tradycją kiedy kończą się spojlery ze zwiatuna, Tele Tydzień zaczyna wstawiać zdjęcia do opisów odcinka z tygodniowym wyprzedzeniem. Tym razem widać 3 osoby, które jutro nie odpadną.
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

A są to
[ Spoiler ]
;)
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

[ Spoiler ]
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

spillerix pisze: 23 kwie 2019, 22:59
[ Spoiler ]
Pozostała trójka od początku promowana na ścisły top więc tylko ona zostaje.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przypominam o ankiecie:

viewtopic.php?f=100&t=11452
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Z relacji Wołejnio na Instagramie wynika, że dziś nagrywany był finał programu :)
Kala79
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:30
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

Mozesz dac link albo zdjęcia bo nie mam niestety insta
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości