[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ja tam miałam beke z Marioli, jakoś mnie tak bardzo nie irytowała jak np. ta Kaśka. Zreszta za tydzien bedzie pojazd na Kaske niezły, mam nadzieje ze znów odpadnie
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Dla mnie Kaska jest w ogole jakas bezbarwna, a jakby na lekkim rauszu ;) Bardzo niekorzystne, ja pokazuja .Ciezko jej kibicowac.
Ciekawe jak teraz odnajdzie sie w grupie " Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach
A pokonany w trzech jedynie walkach " ;)
lisa
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisa »

Przykro to mówić ale dla mnie ogólnie babki w tej edycji, z wyjątkiem Marysi, to lekki dramat. Kłótliwe, rozhisteryzowane, wcale nie podejmują się wyzwań i fizycznych zadań. Dzisiaj to było widać jak na dłoni. Jedynie Sadowska broni honoru, ale generalnie faceci są znacznie ciekawsi w tej edycji.
West
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 02 sty 2017, 2:29
x 5
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: West »

Ja tam lubię Kasię i kibicuję jej. Jest bardzo bezpośrednia i myślę, że dlatego inni mogą mieć z nią problemy, ale mi się podoba, wyróżnia się. Mam nadzieję, że zniszczy Violę, ale muszę przyznać, że ciekawie się ogląda ten konflikt i czekam co będzie dalej. :D

Marioli szkoda, bo robiła show i dzięki niej było ciekawie oraz zabawnie, ale teraz dostaniemy więcej Kasi, która chyba przejmie po niej pałeczkę. Mam tylko nadzieję, że nie odpadnie...
Dominika19
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:33
x 604
x 224

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominika19 »

Ja lubię oglądać te edycję , ale uważam,że skład był ciekawszy w poprzedniej.Michałowi kibicowałam od pierwszego odcinka, tu lubię wszystkich poza Kasią,ale nikt się nie wyróżnia.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

YpsyloMa pisze: 27 mar 2019, 15:49
Saul Niguez pisze: 27 mar 2019, 11:57 Wydaje mi się,że Marysia włożyła banknoty tam gdzie były dwa sklejone.
Maria włożyła ten banknot razem z Agata. Obejrzyj jeszcze raz ten odcinek i zobacz bo to dokładnie widać. Maria położyła tam banknot, a Agata patrzyła w inne miejsce i nie widziała ze Maria już go tam włożyła i umieściła tam swój. ^-^
Pytanie czy Maria to zauwazyla??
gruzożer
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2017, 13:55
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gruzożer »

Asjata pisze: 27 mar 2019, 21:34 Kolejna pseudo scenka wyreżyserowana - czy może się ta tortura już skończyć - błagam, to jest nieoglądalne.

Co za zadanie

Mariola czuje się napastowana - jeez.
Piszę to już po raz kolejny ale naprawdę lepiej to się ogląda ze świadomością że KAŻDA scenka jest reżyserowana-bo jest to program reżyserowany wg wcześniej napisanego scenariusza.
Inna sprawa że reżyseria w tym sezonie jest słaba-nie daje nawet 1% wątpliwości ze może choć coś jest tam na poważnie.

Prosty przykład-zachowanie Marioli w poprzednim odcinku.Gdyby to było na poważnie to tak bardzo zależałoby jej na marnych 2 tys dla grupy skoro mogłaby dostać immunitet?Pieniądze w tych celebryckich edycjach są zupełnie nieistotne, wszyscy uczestnicy to bardzo bogaci ludzie, niektórzy -jak np Gołotowie to milionerzy.Gdyby to było na poważnie to nikomu nie zależałoby na kasie a na jak najdłuższym utrzymaniu się w programie a na pewnym etapie nawet na dotarciu do finału.Marioli nie zależało bo odgrywała wyreżyserowaną scenką a nie grała na poważnie. Bo tam żadnej gry nie ma.

Już pomijając fakt że sam fakt udziału Gołotów to dowód na ustawiony program bo gdyby to była uczciwa walka to własnie nie była by uczciwa.

Poza tym poważnie ktoś wierzy że te wszystkie konkurencje które są bardzo bardzo wyczerpujące są wykonywane przez uczestników od początku do końca?Przykładowo że Gołotowie musieli pokonać ileś tam kilometrów na rowerze?Albo inni uczestnicy kolejne kilometry pokonywali na rolkach wśród samochodów co jest dosyć niebezpieczne?Przecież oni nie przejechali więcej niż po 50 maks 100 metrów, dokładnie tyle ile było potrzebne żeby nagrać materiał do programu.

Dokładnie tak samo jak było z Krystyną Czubówną co opisywałem w poprzednim poście.

Zupełnie też nie rozumiem dlaczego tak uparcie doszukujecie się wskazówek które są dostępne poza samym programem. Ja wiem że to jest wszystko ustawione, reżyserowane ale sobie oglądam to jak film , jak serial-wiem że jest scenariusz ale go nie znam i to daje fun. Czy jak chodzicie do kina to przed seansem szukacie informacji na temat zakończenia filmu?Po co sobie sami psujecie zabawę.

Zaglądam sobie tu raz na 2 tygodnie i całe szczęście że nie częsciej bo nie byłoby sensu tego programu oglądać-np jakiś fan piłkarza Atletico Madryt zdradził kto odpadnie w ostatnim odcinku-nie zrobił tego na podstawie dedukcji tylko po prostu wiedzy którą posiadł. Całe szczeście że tego nie czytałem bo nie byłoby sensu oglądać ostatniego odcinka.

Nie rozumiem po co to niektórzy robią.

To trochę tak jakby jakby mieć kolegę fana kina któremu mówicie że zamierzacie się wybrać na ten najnowszy thriller do kina a on do was -rewelacja, byłem na nim wczoraj, w życiu bym się nie spodziewał że mordercą jest lekarz, też będziesz zaskoczony"

To forum byłoby lepsze gdyby obowiązywał zakaz rozmawiania o rzeczach które nie wynikają z oglądania programu tylko z wiedzy zdobytej w realnym świecie.
Nathalie
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:42

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nathalie »

A ja jestem akurat jak najbardziej w stanie zrozumieć, że Mariola zrezygnowała z immunitetu dla siebie, żeby Andrzej nie dostał do niczego nie potrzebnej połowy banknotu. Nie jest w tym programie sama, dba o dobro męża, więc ten argument w ogóle mnie nie przekonuje.

Dla mnie naprawdę świetnym agentem byłaby Angelika, tego się boi, tego nie umie, a przy okazji wzbudziła zaufanie grupy. Ale faktem jest, że kilka razy zachowała się jakby jej zależało.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@gruzożer czy to nie Ty pisałeś przypadkiem ze Górniak bedzie do końca? To tyle na Twoje wywody :lol: Że ci sie chce ciagle pisać to samo..
Jak nie rozumiesz to nie zaglądaj wcale, po co sie tak katujesz?
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

@gruzozer- nawet calego Atletico. A po co ty piszesz
te madrosci nie masz 100% pewnosci. Co do zadan to sie zgodze ze sie tam nie przemeczaja. Ale nie wierze w totalna rezyserke zreszta moj kumpel zna
Mariole dostal od niej koszulke Golota team i mu powiedziala co nieco o programie. Nie jest tak ze Viola i Kasia sie kloca wg scenariusza. Jedyny blad tego programu to JV,Kinga i celebryci.
Nie lepiej jakby taki gruzozer wygral sobie te 80k niz karmic pseudogwiazdki? A co do mojego newsa nie umialem jeszcze wtedy spojlerowac czasu nie cofne przepraszam. Mi to w sumie nie przeszkadza jakos bardzo jak wiem kto odpadnie.
[ Spoiler ]
Nathalie
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:42

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nathalie »

A powiedzcie mi czy było pokazane coś co by sugerowało na kogo stawia Marysia? I w czym było pokazane lub chociaż miała możliwość namieszać? Ja kojarzę jedynie stracenie łączności z Michałem w zadaniu na paralotni, który i tak nie był szczególnie chętny do pomocy. ;)
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

A ja tam oglądałem tę edycję głównie dla Marioli i jej "Andżej, Andżej" :):)This is going absolutely nowhere, Andżej

Może się mylę bo nie śledzę tego programu tak dobrze jak wy ale wydaje mi się, że Agentem raczej nie są:

Kasia - za bardzo rozhisteryzowana, wysypałaby się przy pierwszej możliwej okazji
Rafał - zbyt uczciwy i naiwny, dobitnie pokazała to sytuacja z Wiktorem w trakcie pokera, kiedy oszukał go jak małe dziecko
Wiktor/Damian - obaj trochę w typie Mikołajczaka, strasznie napaleni na grę ale moim zdaniem bardziej chcą grać agenta niż faktycznie nim są
Misiek - dobry gracz ale obsadzenie go w roli agenta byłoby najbardziej banalne
"Andżej" - no kto wie:) ale jednak myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobiłby go agentem
Moimi faworytami do tej roli są Marysia, Viola i Littlemonster, a najbardziej skłaniam się ku tej ostatniej. Ma duże zaufanie w grupie, stara się wykonywać zadania ale też nie rzucać się za bardzo w oczy. No i nikt właściwie jej nie podejrzewa. Oczywiście to co piszę, równie dobrze może okazać się wierutnymi bzdurami:)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

A po co takim specjalistom od reżyserki po odcinku odpisujecie? Najpierw mortimer ekspert co odcinek wiedział najlepiej co się dzieje, teraz jeszcze lepszy spec. Nie odpisujcie im to się samym odechce robić zamęt.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Nie żałuję Marioli. Za to zauważyłam w tym odcinku, że Mucha bardzo nieudolnie gra. To znaczy: gdy coś mówi, jej mikroekspresja temu przeczy.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Jak nie lubilem Marioli przez 4 epy tak w ostatnim zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Nie lubie Kasi,
ale jestem do niej podobny. Tez nie umiem utrzymac informacji i rania mnie takie zachowania u ludzi jakie
zademonstrowala Viola. Fantastyczny byl ten pomysl
z wizja pytan z przyszlosci. Wiktor najbardziej chyba polal Marysie. Jesli ona jest agentem to koncze z tym programem. Bedzie jeszcze bardziej zalosna niz Odeta i Ilona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości