[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
mol
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2018, 17:24

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mol »

Szkoda Peji. W tej sytuacji życzę wygranej Michałowi. Trochę to wszystko mi przypomina sytuacji z 1 gwiazdorskiej edycji z sojuszem Antek-Tamara-Tomek ten ostatni odpadł na podobnym etapie co teraz Peja.
Świr to będzie jeszcze wielkie zaskoczenie i tak naprawdę przez swoją postawę sprawił, że inni uczestnicy nie brali go do końca serio a tym czasem jak na razie Piotruś kosi innych równo.
Mr_Agent
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mr_Agent »

Owszem tak ma wpływać jej wizerunek że nie ma czasu, że cały czas próbuje jak tu zarabiać że cały czas o tym myśli aż tak że nie myśli o włosach makijażu nawet na to czasu nie ma bo tak myśli o zadaniach i grupie i pełna w gotowości jest.
Kora
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2018, 15:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kora »

Nie dziwi Was, że Tomek non stop zmienia typy na Agenta i.. wciąż jest w grze?;) Mogliby chociaż tego nie puszczać w tv, bo to go zdradza :P
Mr_Agent
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mr_Agent »

Czy to typy, bardziej pokazane jako jego zastanowienie, że nie do końca pewny jest Michała i jego gry, gdyż nie o wszystkim im mówi jaki ma plan w danym zadaniu i to go zastanawia, niż jest to jego typ.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nawet nie wiem czy określenie, że ktoś głosował jest wiarygodne, innych tekstów nawet nie biorę pod uwagę :)
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Szkoda, ze Peja odpadl, bo byl "jakis", a zostalo mnostwo mdlych i irytujacych uczestnikow. Swir zostal dluzej niz sie spodziewalismy, wszystkie dziewczyny, a i bez nich dal rade i bez sojuszu. Ciekawe... A moze sojusz nie jest taki dobry? Szkoda mi i tak tej trojki kumplujacych sie facetow, Peja sprawial, ze byl bardziej autentyczny. Pamietacie jak czesc z was chciala, by Peja okazal sie agentem, bo byloby super zaskoczenie? W sumie szkoda!
ala
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 13 kwie 2016, 21:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ala »

wiatriwoda pisze:Mnie ciekawi czy korek od beczki celowo wpadł do wody i czy Ilona nie mogła go nie znaleźć :)



Ten korek nie miał żadnego znaczenia, ponieważ i tak zadanie byłoby zaliczone o czym agent wiedział. Ilonka jedynie postawiła się w dobrym świetle znajdując ten korek. Świr wpadł na pomysł wylania wody co było strzałem w dziesiątkę tym samym wyeliminował się wg. mnie jako agent.
Jeżeli Karolina dojdzie do finału to nie w wyniku swojego bystrego umysłu ale pomocy z zewnątrz. Nie powinni dopuścić do tego żeby w grupie był ktoś znajomy z ekipy. Ok nie miała kontaktu bezpośredniego z prowadzącą, ale istnieje przecież jeszcze kontakt wzrokowy więc jaki problem umówić się przed emisją na jakiś znak wskazujący agenta?
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Wszyscy się śmiejecie ze Swira ale taka osoba moze dojść do finału. Zobaczcie 18 edycję agenta w Holandii tam zwycięzca tez jest nie ogarnięty i od razu odkrył agenta.
przemcio565..1
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2018, 22:37

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemcio565..1 »

ala pisze:
wiatriwoda pisze:Mnie ciekawi czy korek od beczki celowo wpadł do wody i czy Ilona nie mogła go nie znaleźć :)



Ten korek nie miał żadnego znaczenia, ponieważ i tak zadanie byłoby zaliczone o czym agent wiedział. Ilonka jedynie postawiła się w dobrym świetle znajdując ten korek. Świr wpadł na pomysł wylania wody co było strzałem w dziesiątkę tym samym wyeliminował się wg. mnie jako agent.
Jeżeli Karolina dojdzie do finału to nie w wyniku swojego bystrego umysłu ale pomocy z zewnątrz. Nie powinni dopuścić do tego żeby w grupie był ktoś znajomy z ekipy. Ok nie miała kontaktu bezpośredniego z prowadzącą, ale istnieje przecież jeszcze kontakt wzrokowy więc jaki problem umówić się przed emisją na jakiś znak wskazujący agenta?
zmartwie cie. Kinga nie wie kto jest Agentem. Dowiaduje sie tego po nakreceniu wszystkich odcinkow, przed odcinkiem w studio w TVN.
Crash
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 17 mar 2018, 22:13
x 17
x 64

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crash »

Zastanawiam się dlaczego kolejny odcinek z rzędu pokazywane są setki Michała gdy mówi, że jego agentem jest Ilona i tylko ją obstawia. Przecież to bardzo mocno ściąga na nią podejrzenia, a agent w poprzednich edycjach był wolny od tak jednoznacznych oskarżeń.
corazón
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2018, 14:45

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: corazón »

Po wczorajszym, 10-tym odcinku programu [nie wiem co myśleć o p.Ilonie jako agentce, bo w zadaniach nie wzbudziła moich podejrzeń (a bezsensowna akcja ze zgubionym korkiem zakończyła się sukcesem). Przypomniało mi się, że we wczorajszej rozmowie na żywo, czytając kolejne pytanie od widzów, zaznaczyła mimochodem i bez żadnego związku, że nie lubi ,,jedenastki". Czyżby kolejny odcinek oznaczał pożegnanie, a nasze typowanie agenta było aż tak bardzo nietrafione??? Oby nie!!!].
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

przemcio565..1 pisze:zmartwie cie. Kinga nie wie kto jest Agentem. Dowiaduje sie tego po nakreceniu wszystkich odcinkow, przed odcinkiem w studio w TVN.
Tak było tylko w przypadku pierwszej edycji, którą (niestety) prowadziła Kinga Rusin.
waydack
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:07

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waydack »

corazón pisze:Po wczorajszym, 10-tym odcinku programu [nie wiem co myśleć o p.Ilonie jako agentce, bo w zadaniach nie wzbudziła moich podejrzeń (a bezsensowna akcja ze zgubionym korkiem zakończyła się sukcesem). Przypomniało mi się, że we wczorajszej rozmowie na żywo, czytając kolejne pytanie od widzów, zaznaczyła mimochodem i bez żadnego związku, że nie lubi ,,jedenastki". Czyżby kolejny odcinek oznaczał pożegnanie, a nasze typowanie agenta było aż tak bardzo nietrafione??? Oby nie!!!].
Oby tak się stało. Nie zniosę kolejnej Odety, którą zdekonspirowano przedwcześnie zarówno w programie jak i na tym forum. Chciałbym zobaczyć minę forumowych "przemądrzalców" (bez urazy, piszę to z sympatią), gdyby agentem jednak okazał się Michał. To było by genialne, agent udający agenta, który faktycznie okazuje się agentem. Twist iście hitchocockowski, rodem z "Szóstego zmysłu", szok totalny, przynajmniej dla forumowych detektywów. I faktycznie jego działania sabotażowe były by imponujące, bo każdy miał rozwiązanie pod nosem, a nikt nie chciał przyjąć do wiadomości, że agent może działać w tak bezczelny sposób :)
corazón
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2018, 14:45

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: corazón »

Ta ,,dekonspiracja" odbywa się w zasadzie tylko tutaj, na tym forum, a więc w stosunkowo nielicznym gronie. Poza nim obecnie ,,króluje" właśnie Michał, Tomek, Karolina i, po odejściu Ani, Piotr. Gdyby miało być tak jak piszesz, to co TVN mógłby pokazać widzom w 13 odcinku jako ,,tajną" aktywność agenta psującego zadania? Przecież jego działania były zupełnie jawne, widzieliśmy dokładnie, od 1-szego odcinka, to, co Michał robił (lub czego nie zrobił), żeby pomieszać grupie szyki i nie wykonać zadań. Wczorajszy ,,ryż" to już było, moim zdaniem, całkowite przegięcie.
Kora
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2018, 15:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kora »

Ja uważam, że Agentem jest Tomek. Michał idealnie pomoga mu psuć szyki. Lepszego kolegi agent mieć nie mógł. :D :D Zobaczymy niebawem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości