[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: krejzolekk » 17 maja 2018, 0:55

Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.
corazón
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: corazón » 17 maja 2018, 6:46

Mint pisze:
mol pisze:Mam do Was pytanie od kiedy zaczęliście brać pod uwagę Ilonę jako Agenta? Mi bardzo pomogło o czym pisałam już wcześniej zadanie w opuszczonym hotelu bo ile przed tym było to bardziej intuicyjne podejrzenie tak wtedy zyskałam prawie pewność.

Ja, gdy tylko dowiedziałam się, że Ilona Ostrowska wystąpi w tym programie, to pomyślałam, że zdecydowała się na to, bo to jest niezła rola dla aktorki. A ona jest przecież dobrą aktorką. Ucieszyłam się więc, że będzie można ją oglądać przez kolejne 13 tygodni. Moje wątpliwości wzbudziło tylko na chwilę zadanie z przetaczaniem beczki, bo udało jej się sprawić wrażenie ogromnie zaangażowanej w jego wykonanie. Inne zadania też wydawała się wykonywać bardzo skrupulatnie, ale tylko ,,beczka" zasiała we mnie na moment (ale tylko na moment :)) niepokój, że może się mylę, co do typowania agenta.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: spillerix » 17 maja 2018, 8:51

krejzolekk pisze:Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.

Myślę, że mogła być spora przewaga, skoro Malina typowała błędnie Michała na agenta ;) Masz może gdzieś pod ręką linka do wyników z drugiej edycji? :)
Fillion
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Fillion » 17 maja 2018, 10:25

Michal w DDTVN powiedzial ze zwrocil uwage na Ilone jako agenta juz na lotnisku przed wylotem
annawoj1104
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: annawoj1104 » 17 maja 2018, 10:31

Ilona wyglądała obłędnie, świetna babka z niej
Michał to wiadomo ;)
Fajnie jakby pojawili sie w jakimś fajnym nowym serlialu, a nie ciągle Kożuchowska i Kożuchowska
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 17 maja 2018, 10:34

Serio Karolina głosowała na Michała? Wg mnie na Ilonę.
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: mol » 17 maja 2018, 10:47

Ja też myślę, że głosowała na Ilonę tylko wkręcała zwłaszcza Tomka, że na Michała. Karolina miała naprawdę sporo szczęścia, że doszła do finału i tu miały znaczenie też inne względy niż jej gra, że tyle osób ją typowało i nie wyleciało.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: krejzolekk » 17 maja 2018, 11:40

spillerix pisze:
krejzolekk pisze:Fajnie jakby udostępnili finałowy test, jak w zeszłym roku. Ciekawe iloma punktami wygrał Michał.

Myślę, że mogła być spora przewaga, skoro Malina typowała błędnie Michała na agenta ;) Masz może gdzieś pod ręką linka do wyników z drugiej edycji? :)

Do tego testu? https://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n ... 32134.html

Nie pamiętam, czy podawano, iloma głosami wygrała Daria.

Też mi się wydaje, że Karolina ostatecznie nie zmieniła typu i głosowała na Ilonę. Wahać się na pewno wahała. Wygląda na to, że Tomek zmienił typ tuż przed finałem.
666Lew
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: 666Lew » 17 maja 2018, 11:50

Z tego co mówiła w finale wynikało, że się wahała, ale (na szczęście) nie zmieniła typu.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: mortimer » 17 maja 2018, 11:54

Fillion pisze:Michal w DDTVN powiedzial ze zwrocil uwage na Ilone jako agenta juz na lotnisku przed wylotem

Zwrócił czy mu powiedziano
Cyt." Ale ja już na lotnisku coś wiedziałem, dlatego schowałem wszystkie strategie do kieszeni i tylko się w czasie trwania programu zacząłem upewniać i upewniać. Robiłem z siebie błazna w programie – podsumował swoje uczestnictwo Mikołajczak."

Czy też produkcja byla na tyle nieostrożna że omawiała szczegóły publicznie.
śledź05
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: śledź05 » 17 maja 2018, 11:56

No i koniec trzeciej edycji.
Jakoś ten finałowy odcinek minimalnie wybronił w moich oczach Ilonę jako agenta. Myślałem, że kompletnie ona tam nie będzie miała żadnych akcji, a jednak trochę ich było. Chociaż zgadzam się z którymś z przedmówców, że w sumie mało spektakularne a w dużej części polegała na zwykłym szczęściu. Np te koperty zgubione przez peję. Natomiast tam, gdzie zagrała "ostrzej" - ten głuchy telefon to się mega odsłoniła.

W ogóle mam wrażenie, żeby w tym zadaniu zagrać w miarę naturalnie, trzeba by nie tyle przekręcać wyrazy, ile raczej od czasu do czasu powiedzieć "nie pamiętam" "kurde no zapomniałem" No bo przecież jak się czegoś uczysz, to jest tak, że albo się zapamiętuje, albo nie. przekręcić to można jakieś pojedyncze wyrazy, a nie całą dziesiątkę.

Swoją drogą najbardziej Ilonie jako agentce zaszkodził drugi agent programu Michał. Tak bardzo kierował podejrzenia na siebie, że dla mnie od razu był poza podejrzeniem, a tym samym zacieśniał krąg głównych podejrzanych. Zwłaszcza że w tym sezonie było jednak sporo osób, które na bank nie mogły być agentami. Dodatkowo trochę zabierał jej pole do działania, tak mi się wydaje.

Dla mnie najbardziej podejrzane jeśli chodzi o Ilonę to było to jej "kobiece roztrzepanie emocjonalne" te dziwaczne śmiechy, impulsywność i krzyki.Ja to interpretowałem, że to ma być zasłona dymna do jej agentowania, a nie naturalna część jej osobowości. Bardzo podejrzany był też płacz po odejściu Julki. Ogólnie jednak nie jest tak, że wiedziałem "od początku". Miałem wątpliwości, a w pewnym momencie czytając to forum naprawdę dałem się przekonać do agentury Tomka.

Ogólnie najsłabsze były jednak zadania. Naprawdę bez polotu i nie jestem pewien, czy w ogóle dawały dużo miejsca na kreatywne agentowanie.
Tutaj taka moja myśl: Agentowaniu chyba najlepiej służy to, co z perspektywy widzów jest najmniej atrakcyjne, czeli pasywność.

Mimo to bardzo się cieszę na kolejną edycję, bo to i tak jeden z moich ulubionych programów. I też jestem jednym z tych, którym Kinga Rusin wcale nie przeszkadza. W ogóle zdziwiłem się, że nie wiedziała, kto jest agentem, ale jeśli się nad tym zastanowić, to nawet sensowne, bo przecież gdyby wiedziała to mogłaby nawet nieintencjonalnie i nieświadomie sugerować coś podczas spotkań z uczestnikami.
Memorex_94
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Memorex_94 » 17 maja 2018, 12:21

mortimer jak zawsze w punkt.

Przecież od początku wiadomo, że produkcja nimi sterowała jak postaciami w "Lidze Legend", wykonywali wszystkie polecenia, a Michał dostawał wszystko na kartce tak by nikt nie widział, z informacjami co ma robić i kto jest Agentem.

XDDD. Że was to jeszcze naprawdę nie nudzi, to pełen szacun, chyba jeszcze większy od tych, którzy bawią się we wszelakie analizy. Wy nie musicie, wszystko wiecie dzięki mykom produkcyjnym.
adijos98d
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: adijos98d » 17 maja 2018, 12:41

Jeśli rzeczywiście będzie 4 edycja to kogo chcielibyście zobaczyć?
Szkoda że Marcelina Zawadzka nie może, bo nadawałaby się :)
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: mol » 17 maja 2018, 12:42

Prawda jest taka, że Agent gra jak mu inni zawodnicy pozwalają dlatego jeśli inni psują na potęgę i kłócą się to po co Agent ma robić więcej i niepotrzebnie się wychylać. To jest waśnie pułapka taktyki na udawanie Agenta bo w zasadzie wyręczają prawdziwego.
Poza tym Karolina moim zdaniem dotarła tak daleko bo pomogło jej to, że ma wiele wspólnego z Iloną: płeć, wiek(Ilona 43 lata, Karolina 41 lat), waga(Ilona 62 kg, Karolina 64 kg tak przynajmniej mówił Świr w którymś odcinku), obie mają dzieci a jeszcze jak dodać zadania gdzie były w jednej grupie. Dlatego osoby obstawiające Karolinę na teście w zasadzie uzyskiwały wiele odpowiedzi również zgodnych z Iloną a odpowiedzi różniące się niwelowały jokery. Dopiero im bardziej testy były szczegółowe zaczęły wykruszać się osoby obstawiające Karolinę.
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: ewcia » 17 maja 2018, 12:54

Mam nadzieje że w 4 edycji będzie agent podobny to agenta z 18 edycji holenderskiej. Trzeba powiedzieć że facet nie patyczkował się w tańcu. Chociaż niektóre jego akcje były na granicy to taki powienień być właśnie agent. Jak on sam powiedział musi być zabawa. Z drugiej strony podobała mi się jego bezczelność ale trzeba powiedzieć że miał też szczęście bo zwycięzca też był niesamowity. Dla mnie do dziś najlepszy dalej jest Mirek z 2 edycji zwykłej, chociażby z tego względu jak Arłukiewiczowi działał na nerwy, chciaż doskonale wiedział że Bartek go typuje.

Wróć do „Reality show”