[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Nina » 03 wrz 2018, 14:47

Tak, Gwit bez wątpienia wzbudza emocje, wprost proporcjonalne z resztą do przyrostu wagi :P, ale wg mnie to plotka. W Agencie, poza szaradami umysłowymi jest również trochę zadań wymagających sprawności fizycznej i nie koniecznie są to szpagaty, które ona tak chętnie prezentuje. W wielu zadaniach ogromny brzuch i bardzo duża otyłość byłyby sporą przeszkodą. Producenci odpowiadają jednak w dużym stopniu za bezpieczeństwo uczestników, a i nie wiadomo co na to towarzystwo ubezpieczeniowe, tak, że traktujmy tę informację z przymrużeniem oka ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
annawoj1104
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: annawoj1104 » 03 wrz 2018, 14:50

Według mnie też raczej ploty, jeszcze ta Turcja-raczej słabo w przeciwieństwie do poprzednich lokalizacji.
Z drugiej strony był już Andersz, który też tam był jakos ograniczony z powodu wypadku sprzed lat, i jakoś to tam załatwili....
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 03 wrz 2018, 15:35

Też mam duże wątpliwości, tak jak do AE uczestnicy są badani i nie każdy może jechać, tu choć program jest mniej wyczerpujący, jednak swoje dla organizmu potrafi zrobić i wydaje się to mało prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Nina » 03 wrz 2018, 20:34

annawoj1104 pisze:
Z drugiej strony był już Andersz, który też tam był jakos ograniczony z powodu wypadku sprzed lat, i jakoś to tam załatwili....

Z tym, że Andersz był i jest bardzo wysportowany i po wypadku zaczął wchodzić w "normalne" życie właśnie poprzez sport i to dość ekstremalny w Jego sytuacji, bo m.in. crossfit, sądzę, że produkcja dobrze mu się przyjrzała zanim klepnięto jego udział. A tak na marginesie to jestem pełna uznania dla decydentów telewizyjnych, że nie skreślają ludzi z branży po wypadkach czy innych "nieszczęściach", widziałam ostatnio w jakimś serialu Krzysztofa Globisza, aktor jest po wylewie, czego ukryć się nie da, a jednak znaleziono dla Niego miejsce, chapeau bas dla produkcji, bo to wspaniały aktor.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: pulkownik » 03 wrz 2018, 20:35

Błagam, widzicie Gwit wiszącą nad wodą albo idącą po linie? Albo to jest kaczka dziennikarska, plota, albo ta dziewczyna do reszty zatraciła instynkt samozachowawczy.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Jordi » 03 wrz 2018, 20:39

Oj tam. Najwyżej wymyślą tabun konkurencji, gdzie potrzebne będą jej szpagaty :lol:

A na poważnie no nie widzę tego... Gwit to mogłaby się sprawdzić conajwyżej w "Lepiej późno nic wcale", ale jednak jest troszku za młoda chyba ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 03 wrz 2018, 20:41

Przy takiej tuszy, nawet chodzenie sprawia kłopot w upale, jedyne co przychodzi mi do głowy, to że dostała inną propozycję, którą niesłusznie powiązano z Agentem.
Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Nina » 03 wrz 2018, 22:21

pulkownik pisze:Błagam, widzicie Gwit wiszącą nad wodą albo idącą po linie?

Absolutnie nie :o Wystarczy sobie przypomnieć niektóre konkurencje, ekwilibrystyka na linach, czołganie, bieganie, pływanie w kajakach albo na tratwach. Andersz "wypadł" tylko z jednej konkurencji i to bardziej była przezorność produkcji, a może podkręcenie napięcia, niż jego opory, Gwit może w jednej wzięłaby udział, hmm, tylko w jakiej :huh:
Do tego widziałam Ją w DDTVN (niestety osiąga coraz bardziej monstrualne rozmiary) jak entuzjastycznie wypowiadała się na temat prób do nowego spektaklu w teatrze objazdowym, w którym to spektaklu ma grać główną, albo jedną z głównych ról, więc raczej na pewno nie. Poza tym wygląda, że ma świadomość własnych ograniczeń i nie sądzę, żeby porwała się z przysłowiową motyką na słońce. Wnioskuję, że ruszyła machina promocyjna z karuzelą nazwisk, co mnie cieszy, bo ciekawa jestem kto tym razem :huh:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 10 wrz 2018, 15:28

Jak informuje SE propozycję udziału w programie odrzuciła Dominika Ostałowska.

Pytanie, czy faktycznie propozycja była i czy faktycznie ją odrzuciła, ale te ostatnie plotki co do kandydatek są dość ciekawe ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: Rektor » 10 wrz 2018, 17:10

Ostałowska i tak przez problemy ze zdrowiem nie mogłaby wziąć udziału. Raczej plotka.
annawoj1104
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: annawoj1104 » 23 wrz 2018, 13:47

Jak podaje Fakt.pl zdjecia ruszaja w pażdzerniku, i udział Rusin jako prowadzacej niepewny ,ale to oczywiscie trzeba pamiętać Fakt ;)

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/king ... fn#slajd-1
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: wiatriwoda » 23 wrz 2018, 13:53

Chciałbym by to była prawda, by zastąpił ją Meller czy Mikołajczak, ale wydaje się to mało prawdopodobne, na pewno powodem nie byłby ostatni konflikt, ewentualnie próba jakiejś zmiany, co oceniałbym na plus, ale i tak wszyscy by mówili, że Rozenkowa wywaliła Kinię, co wg mnie nie było by prawdą.
annawoj1104
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Postautor: annawoj1104 » 23 wrz 2018, 13:56

No, o to chodzi głośno byłoby o programie, zas portale miałyby co pisać, ze Kinia straciła robotę przez Gochę ;)
Ale tu piszą o Kindze-ale ponoc i Rozenek dosatała od władz zakaz przyjścia na bal, obie dostały ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 23 wrz 2018, 13:58

Edward raczej aż tak nie poniży swojej pupilki :)

Jedyne rozwiązanie, to nowy program dla Kingi i nowy prowadzący Agenta.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 23 wrz 2018, 14:00

wiatriwoda pisze:Chciałbym by to była prawda, by zastąpił ją Meller czy Mikołajczak, ale wydaje się to mało prawdopodobne, na pewno powodem nie byłby ostatni konflikt, ewentualnie próba jakiejś zmiany, co oceniałbym na plus, ale i tak wszyscy by mówili, że Rozenkowa wywaliła Kinię, co wg mnie nie było by prawdą.

Mikołajczak zdecydowanie byłby świeżym powiewem. Obawiam się jednak, że Kinia znów poleci i będzie niestety drażnić.

Wróć do „Reality show”