[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 19

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 13 mar 2019, 22:40

Jak Agata powiedziala w taksowce ze Aleksander przygluchy to czulam ze dzis odpadnie, przeciez to tez jest jakies utrudnienie dla gracza.
Mlodsi mowia szybko, zadan kupe wlasnie z laczem przez telefon, krotkofalowke...
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 55
x 1448

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 13 mar 2019, 22:42

To prawda, powinien mieć młodego sojusznika :)
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 265
x 153

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn » 13 mar 2019, 22:42

sebastiannn pisze:
13 mar 2019, 22:29
Mariola
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
1 x
2 lata na forum :)
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 13 mar 2019, 22:47

Tradycja pisze:
13 mar 2019, 22:40
Jak Agata powiedziala w taksowce ze Aleksander przygluchy to czulam ze dzis odpadnie, przeciez to tez jest jakies utrudnienie dla gracza.
Mlodsi mowia szybko, zadan kupe wlasnie z laczem przez telefon, krotkofalowke...
Dlatego była z nim Agata w parze. Zresztą szkoda chłopa. Wyeliminowany bo mało medialny. Szkoda
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 265
x 153

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn » 13 mar 2019, 22:50

Nie powiedziałbym, że wyeliminowany, bo mało medialny. Po prostu jak wspomniał @wiatriwoda - brakło mu jakiegoś sojusznika. Olek był najstarszym uczestnikiem i do tego z nie najlepszym słuchem, a panował w grupie chaos to co ten facet miał z niego zapamiętać, by grać tak jak wszyscy? Same obserwacje to za mało.
0 x
2 lata na forum :)
annawoj1104
Poster
x 160
x 527

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 13 mar 2019, 22:56

Odcinek jakby był powrotem do normalnosci, po tym cyrku z poprzedniego. I super sie to oglądąło bez dram Edzi ;)
No Mariola jeszcze daje "czadu" aż mi Andrzeja czasem zal. :lol:
Naprawdę fajne zadania, dla mnie sa nowością bo nie oglądałam zagranicznych edycji.
Nawet moment z paralotnia trochę przypominał mi klimat 2 edycji tej normalnej (mojej kochanej), kręconej w Hiszpanii, i za tydzień beda wjeżdzac na wulkan, tam wtedy też na jakas górę wjeżdzali, tyle że tylko rowerem na zmiany

Podtrzymuję zdanie ze Agentem jest Viola. Chociaż Kordasa też całkowicie nie wykluczam
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, 22:57 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
2 x
YpsyloMa
Użytkownik
x 1
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: YpsyloMa » 13 mar 2019, 22:56

mortimer pisze:
13 mar 2019, 22:36
Tylko co oznacza 123 na TAXI a i już wiadomo na jakim banknocie jest wizerunek Agenta.
Możesz rozjaśnić o kogo chodzi? :DD
0 x
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 13 mar 2019, 23:00

Kto jest Agentem juz napisalem. Ten jeden z banknotów obstawiam na 1000 agentów.
0 x
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 7
x 104

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: CaptainMorgan » 13 mar 2019, 23:00

Patrząc na zwiastun całej edycji nie mieliśmy jeszcze:
[ Spoiler ]
Jest jeszcze kilka mniejszych momentów. Ogólnie teraz widać, że większość była z z 1 i 2 odcinka co na duży plus.
2 x
Pasiiu
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu » 13 mar 2019, 23:12

Mariolka aka najbardziej denerwująca osoba 4 edycji:
- Ciągle z Gołotą, nie zbiera totalnie żadnych informacji, wprowadza jedynie zamęt, głosuje na Miska (no błagam dzisiejszy montaż ewidentnie go wykreśla z roli agenta, w każdej możliwej setce była o nim mowa), jako ostatni dojechali do ronda, pytała się o hiszpanski Miska, kiedy z taksówkarzem rozmawiała po angielsku (jakby chciała wywołać zamęt u Andżeliki, że sabotuje zadanie), w zadaniu z paralotnią zapisuje kto kiedy startuje.. no błagam po co jej te informacje? Wiekszy użytek zrobiłaby, gdyby została przy tych co odpowiadają na pytania, a Gołotę miała po stronie słuchaczy i by weryfikowała odpowiedzi z tym co usłyszał. Miałaby jasną sytuację kto celowo odpowiada źle mówiąc odpowiedzi totalnie od czapy. Mariola nie chciała dać liczyć pieniędzy. Nie chciała ich w ogole pokazać, dać do ręki. Jakby wiedziała, że coś jest z nimi nie tak. Liczył je Gołota, nikt nie miał do nich bezpośredniego wglądu. Zachowywała się jakby chciała coś ukryć i nie dopuścić do tego, aby ktoś dotknął pieniadze i może przypadkowo coś zauważył..

Wiktor:
-Ponownie chce ustawiać pary, ponownie wywołuje szum, ponownie jest prowodyrem do zrobienia czegoś w tym przypadku do zmiany skarbnika.
-Mam wrażenie ze specjalnie wybrał sobie Marie, żeby ją obserwować i nie pozwolić jej niczego spieprzyć.
-Wchodzi za uczestnikami do pokoi, chce wiedzieć co mają w środku

Misiek:
-Totalna dyskwalifikacja przez montaż i zwracanie szczególnej uwagi na niego. W żadnej edycji ani montaż nie pokazywał tak otwarcie działania agenta, ani nie było to tak otwarcie przedstawiane w setkach.

Kordas:
-Kombinuje, trochę taki Michał/Daria. Próbuje zrobić niepotrzebny zamęt, trochę nieudolnie w przeciwienstwie do poprzedników. W setce mówi ze Andżelika może być agentem.. błagam

Viola:
-Źle odpowiada na pytania, niby bo sie boi wysokości
-Prowodyrka do "otwierajcie cokolwiek bo czas się kończy"

Agata, osoba której tak naprawdę w ogole nie ma dopiero dziś się pojawiła to jest ciekawe.
-Na początku w taksówce zachowuje sie jak totalny dzikus, szarpie, krzyczy, przeklina, drze się do telefonu m a s a k r a. Przez 2 odcinki jej nie było, a tu nagle pokazuje się z jakiejś nieokrzesanej strony.
-Daje pomysł o zmianie skarbnika przez głosowanie, ewidentnie wzbudza zaufanie grupy (tak jak kazdy agent na początku) wiec mogła mieć spore szanse, żeby kasę trzymać jako skarbnik.
-Kiedy Viola krzyknęła, żeby otwierać byle co, Agata bez zastanowienia, rzuciła się na najbliższe drzwi jakby miała kompletnie to gdzieś czy otworzy dobrze czy źle.
-NIC totalnie nic nie zrobiła na paralotniach i nikt o tym nie wspomniał. Uwaga została zwrócona jedynie Violi, Miskowi i Marioli.

Typowałem Marysie z kobiet i Mrozika z facetów na agentów. Zdziwił mnie fakt, że oboje nie poszli na paralotnie. W interesie agenta jest aby pójść do zadań, w których moze mieszać i nikt mu nie patrzy na ręce. Z osób, które leciały na paralotniach najbardziej podejrzane są Mariola (sam sobie nie wierze ze to mowie) i Agata... Po stronie pytań, tak naprawdę wszyscy patrzyli Ci na ręce - tam nie mogło być agenta. Chyba że ktoś zmieniał odpowiedzi, a oczywiscie montaż nam tego nie pokazał. Marysia równie dobrze mogła wyciszyć krótkofalówkę i mowic ze nic nie slyszy od Miśka, a montaż pokazał nam jedynie momenty, w których zachwyca się widokami.

Przypomni mi ktoś z kim Wiktor rozmawiał przez krótkofalówkę?

Andrzej Gołota [zbyt oczywiste uwaga na kase, skarbnik, nie nie nie]
Mariola Gołota [sam juz nie wiem czy ona taka denerwująca, czy próbuje zrobić zamieszanie..]
Rafał Jonkisz [Ozdoba edycji]
Violetta Kołakowska [Nic tak naprawdę nie wiadomo]
Damian Kordas [gra agenta]
Michał Koterski [Spalony przez montaż]
Wiktor Mrozik [A]
Angelika Mucha [ozdoba edycji]
Agata Nizińska [Obserwuje]
Maria Sadowska [A]

Katarzyna Wołejnio - odpadła i wróciła, chwali się imunitetem, mam wrażenie ze nie zna zasad agenta, a dodatkowo nikt o zdrowych zmysłach nie obstawiałby jej skoro odpadła. Wiem ze w Australii była taka sytuacja, że agent odpadł, ale to dlatego ze przez kilka odcinków nikt go nie typował. XXXXXX
Aleksander Doba XXXXXXXXXX
Krystyna Czubówna XXXXXXXXXXX
Edyta Górniak XXXXXXXXXXXX
1 x
Crash
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 13 mar 2019, 23:42

Pasiiu pisze:
13 mar 2019, 23:12
Typowałem Marysie z kobiet i Mrozika z facetów na agentów. Zdziwił mnie fakt, że oboje nie poszli na paralotnie. W interesie agenta jest aby pójść do zadań, w których moze mieszać i nikt mu nie patrzy na ręce.
Dodatkowo Wiktor był na siebie bardzo zły że nie poszedł na paralotnie, a przecież agent wie, jakie będą zadania. Pewnie gdyby był agentem zgłosiłby się do drugiej grupy, w końcu tam miałby większe pole do popisu i przede wszystkim dużo większą frajdę . Według mnie można go wykreślić z grona kandydatów na agenta.
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 0:13

On obstawia Sadowską więc nie wygra tego programu i dobrze. Już wole tego Kordasa.
Nicińska agent na 99% ten 1 daje Violi.
Kolejny nieudolny agent kobieta sie szykuje czy ten tvn zwariowal???
0 x
Mint
Użytkownik
x 42
x 33

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint » 14 mar 2019, 0:29

^
Wiktor przy eliminacji powiedział, że Agent był w wozie z literą "N", czyli Andrzej lub Mariola, a wiadomo, że w odcinkach otwarcie mówi, że nie ufa Marioli.. Choć wydaje mi się, że specjalnie kieruje na nią fałszywe podejrzenia i typuje kogoś innego.
+ Do postu wyżej: Nie ma to jak wprowadzanie niekonstruktywnej krytyki. ;)
0 x
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 14 mar 2019, 1:02

Misiek jako jedyny może poprawnie typować agenta podczas gdy pozostali skupiają swoją uwagę na nim. To jego typowanie Kordasa zostało przedstawione dość wiarygodnie, zwięźle i bez rozdmuchiwania. W taki sposób jak pokazuje się wypowiedź o agencie. Na razie w montażu Kordas uchodzi za przeciętnego gracza z tendencją do mieszania. Nie jest nadmiernie eksponowany w sabotowaniu i konfliktach jak Mrozik ani zupełnie pomijany jak Jonkisz. Jego setki też nie są ukierunkowane na konkretną osobę. Zapewne montażyści nie chcą by typował Koterskiego by nie powielać sytuacji Ilona-Michał. Z drugiej strony jeżeli będzie skakał po typach to da się zdemaskować jak Odeta. Na razie pokazują jego wypowiedzi, w których jedynie dzieli się "taktykom" i nie mówi wprost na kogo oddał głos.
0 x
Crash
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 14 mar 2019, 9:14

Po tym odcinku faworytem do agentury wydaje się Agata. Sugerują to trzy rzeczy:

1. Połączenie ją w parę z Aleksandrem. Sama przyznała, że Rumcajs niedosłyszy, jeśli produkcja ustawiała pary, to najlepiej jeśli agent byłby z osobą, która nie wychwyciłaby wszystkich podejrzanych zachowań oraz nie przekazała ich pozostałym uczestnikom (zwłaszcza że Doba nie był w żadnym sojuszu).

2. Jej irracjonalne zachowanie w taksówce. Nawet w finale Ameryka Express nie było takiej spiny. Ewidentnie chciała rozkojarzyć kierowcę, zresztą niewykluczone że ten został uprzedzony iż jedzie z agentem i będzie w ten sposób zaczepiany, inaczej nie wierzę że Agata byłaby zdolna zachowywać się w ten sposób.

3. Zadanie na paralotniach. Już wczoraj napisałem, że agent raczej wybrał właśnie to zadanie, ale moją uwagę zwraca to, że poprawnie ze swojego zadania wywiązały się tylko dwie osoby: Angelika i Andrzej. Pozostała czwórka nie pomogła zespołowi, natomiast cała krytyka przeszła na Violę, Miśka oraz Mariolę. Brak zaangażowania Agaty został przemilczany, zupełnie tak, jakby była agentem.

Przy okazji takie przemyślenie dot. lokalizacji i doniesień tabloidów sprzed kilku miesięcy.
[ Spoiler ]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”