[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
VfV
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: VfV » 02 maja 2019, 21:14

Coraz bardziej wątpię w swojego agenta Kordasa, zwłaszcza po tym szaleńczym biegu w zadaniu z autami właśnie, ale może właśnie taką taktykę na swoją rolę agenta obrał?
Poprzedni odcinek raczej potwierdził to co większość na tym forum już podejrzewa. Agent nie może grać przeciwko uczestnikowi i próbować go wyeliminować jak tak było to w przypadku Damiana i Wiktora. To, że Damian chciał się zamienić miejscami w zadaniu z nurkowaniem i rysowaniem posągów, by zmylić Wiktora, potwierdza, że agent był w grupie Damian-Viola-Kasia-Marysia-Andżelika. Wykluczając Damiana i Kasię, która odpadła zostają trzy podejrzane. Andżelika raczej na agenta się nie nadaje, ma za słabą psychikę, co pokazała w "Tańcu z gwiazdami". Zostaje więc Marysia i Viola. Wątpię czy przed wielkim finałem TVN pozwolił swojemu agentowi na prywatne wojenki z Kasią w internecie a więc agent może być tylko jeden i jest nim MARIA SADOWSKA.
szefszefow
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 02 maja 2019, 21:37

Wystarczy ogarnąć, kogo podejrzewają pozostali uczestnicy. Viola w notatniku pisała o szczegółach dotyczących Marysi, a przy zadaniu z autami tylko na nią i Kasię (ale myślę, że to kwestia antypatii) nie postawiła żadnych pieniędzy. Misiek mówił, że nie wiedział, czy agent rozdzielił się podczas zadania z narodowościami, czyli typował osobę z drugiej grupy, w której była Marysia, Angelika i Damian. Nie wydaje mi się, żeby obstawiał na agenta Muchę i Kordasa. Angelika na 100% nie typuje Damiana, a jakoś przechodzi do następnych odcinków, więc myślę, że typuje tak samo jak Viola i Michał.
Crash
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 03 maja 2019, 16:21

Przede wszystkim gdyby Damian był agentem to nie wygrałby zadania z autami i nie zarobiłby dla grupy 10 000. Porażkę agenta w tym zadaniu można by w prosty sposób wytłumaczyć, tak jak to zrobiono z pomyłką Marysi. Wciąż podtrzymuję że będę bardzo mocno zaskoczony jeśli agentem okaże się ktokolwiek inny niż Maria.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2019, 16:24 przez Crash, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 03 maja 2019, 16:22

Tak jak w tamtym roku, prawie od początku, stawiałem na Ilonę, tak w tym mam przeczucie, że to nie Marysia.
o.-___-.o
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: o.-___-.o » 03 maja 2019, 18:48

VfV pisze:
02 maja 2019, 21:14
Wątpię czy przed wielkim finałem TVN pozwolił swojemu agentowi na prywatne wojenki z Kasią w internecie
TVN nie jest właścicielem agenta przed i po programie, a dobra wojenka może nakręcać widownię.
Przede wszystkim to co wyklucza Violę jako agenta to to, że odpaliła 20 000 za immunitet. Agent nie może mieć możliwości tak otwarcie kasować pieniędzy grupy po nic (bo mu immunitet niepotrzebny).
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 04 maja 2019, 0:42

Ja z uporem maniaka wypieralam z glowy Marie jako Agenta ze to nie moze byc tak oczywiste od pierwszego odcinka, a nawet od potwierdzonej listy uczestnikow.
Ogladam bo lubie posluchac Michala i jego teksty choc dosc czesto cytuje teksty z filmow ojca co tylko podkreca widowisko.
YpsyloMa
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: YpsyloMa » 04 maja 2019, 16:30

Z odcinka na odcinek coraz bardziej wydaje mi się że agentem jest Marysia. Raczej obstawiałam Violę, ale wiele rzeczy wskazuje na Marysie.
- w 10 odcinku był podział na grupy, Kasia nie chciała odejść z grupy w której była Marysia
- w 9 odcinku Damian kazał Violi i Marysi zamienić się miejscem aby zmylić Wiktora i Miśka
- w zadaniu gdzie grupy miały znaleźć jedzenie namioty itp. kompas popsuł się grupie w której była Marysia
- w zadaniu gdzie grupy miały policzyć kury, znaleźć igłę w stogu siana i obliczyć objętość wody, tylko grupa, w której była Marysia nie wykonała zadania
- w 10 odcinku Misiek powiedział że nie wie czy agent oddzielił się od grupy bo w niej nie był, a w drugiej grupie była właśnie Marysia
- Viola w 10 odc nie postawiła żadnych pieniędzy na Marysie bo być może ją obstawia i wiedziała ze nie dojedzie na czas a mimo to Marysia bardzo chciała dojechać, mogła się dowiedzieć jako agent ze nie postawiła na nią żadnych pieniędzy i dlatego chciała tam dojechać
- na statku Maria przedłużała rozmowę mówiąc do Miśka ze nie potrzebne mu immunitety jokery i ze jest agentem itp.

Mam nadzieje ze to jednak nie Maria jest agentem :/ być może w finale czymś zaskoczą :)
szefszefow
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 07 maja 2019, 23:47

We fragmencie nadchodzącego odcinka, który został opublikowany na oficjalnej stronie Agenta, można zauważyć, że Damian w swoim pamiętniku notuje głównie o
[ Spoiler ]
.
lost47
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lost47 » 08 maja 2019, 12:55

Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale wydaje mi się, że w tej edycji nie było jeszcze rozmowy z Agentem. Ciekawe czy jeszcze coś takiego będzie bo w poprzednich na tym etapie już była.
Mint
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint » 08 maja 2019, 13:01

Nie było i też się zastanawiałem, czy będzie. :-\
Również jestem zdania, że na to etapie wszyscy wiedzą, kto jest Agentem - a właściwie, to już od odpadnięcia Andrzeja (lub może Marioli? :rolleyes: )
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix » 08 maja 2019, 13:19

lost47 pisze:
08 maja 2019, 12:55
Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale wydaje mi się, że w tej edycji nie było jeszcze rozmowy z Agentem. Ciekawe czy jeszcze coś takiego będzie bo w poprzednich na tym etapie już była.
Nie będzie :)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn » 08 maja 2019, 13:26

W dzisiejszym odcinku uczestników
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 08 maja 2019, 21:21

Zgodnie z ankietą, Marysia dalej główną agentką.

viewtopic.php?f=100&t=11493
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 08 maja 2019, 21:39

A teraz zadanie, które jest podobne do zadania z Wyprawy Robinson (połączenie wysp).
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: N-O-R-O-N » 08 maja 2019, 21:41

Fajne zadanie z utrzymywaniem wazonu z wodą :)
#TVPZaMurem :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”