[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 08 maja 2019, 23:03

To jednak nic fajnego, że obstawilam Marysia na podstawie wywiadu przed programrem i w każdym odcinku sie tylko utwierdzalam w przekonaniu. Ani chwili nie mialam zadnego "A może jednka ktoś inny...". Nudny był ten agent przez to. ;/

Może spróbować zgadnąć, co takiego nam pokażą zepsutego przez Marysie. Moje tak na szybko:
1. Kompas, jak ktoś już tu wspomniał mogl zostac celowo przez nią zepsuty lub cos w tym stylu.
2. Przy bani z wodą mogla być jakas miarka, wszak wystarczylo zmierzyć, ale czym?

Tak, czy inaczej kazdy inny nieagent popsuł chyba wiecej niż agent. Jakie są Wasze pomysły?
annawoj1104
Activist

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 08 maja 2019, 23:09

Tez sie łapałam i Kordasa i przez większość edycji Violki, ale już bardziej niz jasne ze to Marysia, tak nawet jakos oczywiste jak nigdy dotad.
Na FB i czy nawet tu sporo osób jednoznacznie obstawiało Maryśkę niemal od początku takze to chyba słaby agent...

Sama edycja w moim odczucia dość monotonna i zdecydowanie słabsza od 3.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 08 maja 2019, 23:16

me-now pisze:
08 maja 2019, 23:03
To jednak nic fajnego, że obstawilam Marysia na podstawie wywiadu przed programrem i w każdym odcinku sie tylko utwierdzalam w przekonaniu. Ani chwili nie mialam zadnego "A może jednka ktoś inny...". Nudny był ten agent przez to. ;/

Może spróbować zgadnąć, co takiego nam pokażą zepsutego przez Marysie. Moje tak na szybko:
1. Kompas, jak ktoś już tu wspomniał mogl zostac celowo przez nią zepsuty lub cos w tym stylu.
2. Przy bani z wodą mogla być jakas miarka, wszak wystarczylo zmierzyć, ale czym?

Tak, czy inaczej kazdy inny nieagent popsuł chyba wiecej niż agent. Jakie są Wasze pomysły?
Tak. Widać jak wyrzuca miarkę przy zadaniu z bańką z wodą.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 08 maja 2019, 23:16

Jesli Marysia faktycznie okaze sie Agentem to wzieli ja totalnie po warunkach, tli sie we mne cien, marny cien nadzieji ze jednak Agentem jest facet. Moze beda jeszcze zadania o czym wie Agent gdzie mozna stracic jeszcze sporo kasy, nie wiem juz jak sie pocieszac ;) zeby oczywisty trop okazal sie jednak mylny.
szefszefow
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 08 maja 2019, 23:16

Tak się właśnie zastanawiam..
[ Spoiler ]
ninka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ninka » 08 maja 2019, 23:29

Dalej typuję Kordasa.
Weter93
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Weter93 » 08 maja 2019, 23:35

Po tym odcinku mam już całkowity mętlik w głowie jeżeli chodzi o Agenta. Zdrowy rozsądek mówi, że Agentem jest Marysia, jednak z tyłu głowy ciągle mam Violę i Miśka, jednak po kolei:

- Ktoś wcześniej wspomniał mądrze, że skoro został pokazany dziennik Kordasa, gdzie podejrzewa on Marysię, ale ma jakieś tam tajne zapiski, to może w rzeczywistości dla zmyłki wcale na nią nie typuje. Reżyserka chyba nie popełniła by takiego błędu...
- To że Viola obstawiła 20 tysięcy za immunitet, nie dyskwalifikuje jej z bycia Agentem. Może dostała od reżyserki kwotę jaką podał Wiktor i kazali jej go przebić. Coś na zasadzie Mirka z drugiej oryginalnej edycji, który dostał wprost przykaz wzięcia piórka w zadaniu w mieście duchów.
- Ogólnie rzeczą, która najmocniej wskazuje na to, że Marysia jest Agentem jest fakt, że jej grupa jako jedyna nie rozwiązała zadania z wodą w tym wielkim pojemniku.
- U Miśka zaskakujące jest to, że doszedł tak daleko, a w gruncie rzeczy miał tylko 3 jokery (o czym sam wspomniał).. Poza tym, Misiek może wydawać się zwariowany, ale w gruncie rzeczy to bardzo inteligentny facet.

Muszę w wolnej chwili obejrzeć sobie ten sezon od początku. W pierwszym sezonie pewne szczególy jak np. zbite lusterko w laserowym labiryncie pozwoliło mi poprawnie wytypować Huberta jako Agenta. Może tym razem też zauważę coś podobnego.

Niemniej jednak:
Jak Marysia będzie Agentem przyjmę to ze spokojem, jednak będę czuł ogromny niedosyt, bo większość obstawia właśnie ją, przez co będzie ona jeszcze gorsza od Odety...
Jeżeli Viola okaże się być Agentem to się szczerze ucieszę, bo myślę, że pasuje ona idealnie do tej roli.
Jeżeli Misiek będzie Agentem to również się ucieszę. Tak jak już wcześniej wspomniałem - to bardzo inteligenty gość, który mógłby wyprowadzić w pole dużą ilość osób.
Szczerze mówiąc Kordasa w ogóle nie podejrzewam. Jest strasznie napalony na wygraną i to widać, nie zepsuł żadnego zadania jeżeli dobrze się przyjrzeć.
gruzożer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gruzożer » 09 maja 2019, 11:49

Ile ta waza z wodą mogła ważyć?Szklana waza , sporo wody-myślę że spokojnie 2kg

Wezcie sobie potrzymajcie 2 kg przez godzinę w takiej pozycji jak w zadaniu.Ja jestem sporym facetem i nie wiem czy bym 10 minut wytrzymał.Misiek trzyma blisko 80 minut rycząc przy tym ze śmiechu.Kabaret.

To że ten program jest cały ustawiony i reżyserowany pisałem już kilkakrotnie ale tu najwyrazniej się wysypali i zabrakło im wyobrazni.
Sashenka
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 09 maja 2019, 15:56

To mi też zazgrzytało. Musiałam kiedyś trzymać coś dużo lżejszego w wyciągniętej ręce (chodziło o projekt artystyczny) i po pięciu minutach miałam dosyć. Nawet zakładając, że akurat wszyscy uczestnicy mają ręce mocniejsze niż ja, a rozmowy pozwalają odciągnąć uwagę od tego ciężaru i działa czynnik rywalizacji, trudno mi uwierzyć, że trzymaliby godzinę i dłużej. Oprócz mięśni jest to jeszcze duże obciążenie stawów.

Za to jestem skłonna uwierzyć we wzruszenia przy spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi.
tv_fan
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: tv_fan » 09 maja 2019, 17:43

Niestety, tak jak Wy, uważam, że to wszystko zmierza do bardzo przewidywalnego końca...
Fajne były te początkowe odcinki, Mariola ciągle coś odwalała, Wiktor mieszał. A teraz jest już po prostu nudno.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 09 maja 2019, 22:44

To, że Sadowską odwiedziły dzieci to kolejny dowód na jej agenturę. Przyjazd rodzin i znajomych zapewne trzeba było zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem. Raczej nie ściągaliby małych dzieci do uczestnika, który mógłby w międzyczasie odpaść.
Sashenka
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 10 maja 2019, 13:22

Raczej ci uczestnicy i tak zostają do końca, nawet jeśli odpadną.
Crash
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 10 maja 2019, 21:05

Jeszcze jeden argument za tym, że Damian nie jest agentem: zadanie z pokazywaniem cyfr. Damian został wytypowany przez grupę do samotnego wykonywania tego zadania, a przecież każdemu graczowi zależy aby mieć agenta na oku.

Od początku programu, a w zasadzie od ogłoszenia składu faworytką do agentury jest Marysia, przede wszystkim zdradzają ją setki w których jako jedyna przedstawiana jest jako ta, której zależy na zarabianiu pieniędzy. Co edycję ten sam schemat, byłbym miło zaskoczony gdyby ktokolwiek inny okazał się agentem.
annawoj1104
Activist

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 12 maja 2019, 17:59

Ponoć
[ Spoiler ]
, no w środę zobaczymy czy to prawda :P
lisa
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lisa » 12 maja 2019, 19:39

annawoj1104 pisze:
12 maja 2019, 17:59
Ponoć
[ Spoiler ]
, no w środę zobaczymy czy to prawda :P
[ Spoiler ]
Ja stawiam, że jednak Viola jest agentem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”