[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Missmarylin »

No Antek i Tamara wskazali Maślaka..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vissi

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Missmarylin pisze:No Antek i Tamara wskazali Maślaka..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no właśnie oglądam-i Maślaka nawigował Tomek, Hubert Monike i Vienia, Tamara Sylwie-Antek nikogo
eri3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: eri3 »

Ktoś już tu wspomniał, że w poprzednich edycjach było tak, że Agent zawsze obstawiał na agenta osobę,która najlepiej go typowała. Podobnie było w holenderskich edycjach. Jeśli tak jest to parą Agent-Wygrany jest Hubert i Antek, nie wiem w jakiej konfiguracji.

Ja widzę jednak takie 2 opcje:

1. Agentem jest Tamara. Wtedy: typuje ją Hubert. Dlatego ona rzuca na niego podejrzenia i udaje, że zbiera o nim informacje, z których korzystał Tomek i korzysta Antek.

2. Agentem jest Antek. Tamara tylko udaje, że podejrzewa Huberta, a tak naprawdę wie, że to Antek. Wymyśliła sobie, że zaproponuje mu taki sojusz, że ona zbiera informacje o Hubercie i Antek się z nią wymienia swoimi. Wtedy odcięłaby resztę grupy od faktycznego agenta.

W dużej mierze opieram się tylko na intuicji, bo uważam, że z tego co pokazali nam realizatorzy nie jesteśmy w stanie nic wywnioskować. Po prostu wykreowany przez Tamarę nacisk na zbieranie informacji wydaje mi się tak sztuczny, że aż nierealny. Poza tym powiedziała: "Trzymaj przyjaciół blisko, wrogów jeszcze bliżej". W tym wypadku najbliżej jest z Antkiem. Zatem albo on jest Agentem, czyli jej wrogiem. Albo on ją dobrze typuje i tez jest jej wrogiem.

Byłabym chyba rozczarowana, gdyby Agentem był Hubert. Z tego względu, że sojusz zawiązał się już dawno i już w odcinku z jechaniem do punktu (czyli jednym z początkowych)Tomek typował Huberta na Agenta, co by znaczyło, że Agent został już dawno rozpracowany przez uczestników.

Zwróciłam uwagę na jeszcze jedną sprawę. Tamara powiedziała Antkowi, że pytanie o Agenta dotyczyło kina (nie wiemy, czy to prawda czy nie). Na zdjęciu które ktoś zamieścił tu niedawno było zdjęcie fasady kina. Widniały na nich banery z liczbą 7. Dzisiaj też się ona pojawiła w zadaniu z odmierzaniem (7 kg, 70 sek, 700 m). Próbowałam tą liczbę dopasować do któregoś z finalistów, ale nic mi nie wyszło. Sprawdzałam nawet kto w czołówce pojawia się jako siódma osoba,ale to błędny trop. Ktoś ma jakieś pomysły?
turysti
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: turysti »

Jeżeli Antek jest agentem, to nie rozumiem jaki był sens działania sojuszu. Ich zadaniem było mylić trop i eliminować uczestników, a nie kierować podejrzenia na prawdziwego agenta, Antka.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jeśli Agentem jest Antek-to nawet jeśli Tamara udaje ze obstawia Huberta-Antek o tym wie-bo agent zna doskonale typy uczestników
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 0:10 przez vissi, łącznie zmieniany 1 raz.
eri3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tak samo nie opieram się przy typowaniu na doniesieniach medialnych. I nie będę w nachodzącym tygodniu. Wydaje mi się, że przecieki w ostatniego tygodnia kto może być Agentem były "kontrolowane". W ciągu tygodnia przed dzisiejszym odcinkiem pojawiły się artykuły, że...
Agentem jest Hubert, bo kłamał z lękiem wysokości
Agentem jest Tamara, bo pominęli ją w jakiejś ankiecie
Agentem jest Antek, bo ktoś go wpisał w Wikipedii.

A tak w ogóle to finał będzie interesujący, pewnie z wysoką oglądalnością.
eri3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

turysti, visii: sens działania sojuszu byłby taki: Tamara obstawiała Antka i zaproponowała mu sojusz, żeby być blisko jego. Cel,który mu przedstawiła to , żeby dojść razem do finału i ukrywać przed resztą informacje. Wyszedłby na krętacza, gdyby się nie zgodził na taki układ, więc przystał.
eri3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Oczywiście, że Antek wiedziałby, że Tamara go obstawia, ale oficjalnie musi udawać, że jest inaczej.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Oglądałem ten odcinek tak uważnie, tak się starałem wszystko wyłapać, że prawie mam teraz zeza rozbieżnego.
Tamara napisała, że ten odcinek będzie pełen wskazówek, ale nie wyhaczyłem ani jednej oczywiście :D Nadal jeden wielki mętlik w głowie. Najśmieszniejsze było jak Tamara z Antkiem zgłosili się jako Agenci i jak na to zareagował Hubert, haha. A oni się na siebie patrzyli i śmiali. Ale ja już niiiiiiiiiiiiiicccc nie wiem! Mimo to nadal obstawiam na Agenta Huberta.

Ps. pamięta ktoś z Was kto z tej trójki jaką przepowiednię usłyszał? I ile kawałków złota znalazła Tamara?
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tamara i Antek nie znaleźli nic, Tamara to nawet miske zgubiła ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Czemu na ostatnie zadanie Tamara przyjechała limuzyną , a chłopaki busami ?:)
Imou
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Imou »

eri3 pisze:
Zwróciłam uwagę na jeszcze jedną sprawę. Tamara powiedziała Antkowi, że pytanie o Agenta dotyczyło kina (nie wiemy, czy to prawda czy nie). Na zdjęciu które ktoś zamieścił tu niedawno było zdjęcie fasady kina. Widniały na nich banery z liczbą 7. Dzisiaj też się ona pojawiła w zadaniu z odmierzaniem (7 kg, 70 sek, 700 m). Próbowałam tą liczbę dopasować do któregoś z finalistów, ale nic mi nie wyszło. Sprawdzałam nawet kto w czołówce pojawia się jako siódma osoba,ale to błędny trop. Ktoś ma jakieś pomysły?
Mój pomysł jest wzięty prostko z holenderskiej edycji, którą właśnie skończyłem oglądać.
W jednej z edycji WIDM pojawiała się liczba 8 i była to podpowiedź produkcji.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN] Agent-Gwiazdy

Potwierdzam ,właśnie miałem to napisać.
Imou
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Imou »

Pytanie tylko czy te 7 faktycznie są podpowiedziami czy przypadek :)

Chociaż agent tamtej edycji WIDM- Dennis i Tamara dość mocno mi do siebie pasują.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 0:35 przez Imou, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie wierze w przypadek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”