[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 727
x 2143

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik » 14 mar 2017, 22:46

Jakie zatem widzisz cechy wspólne Maćka i Niecika? Bardzo ciekawy jestem ;)
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
donixxx
Obserwator
x 11

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx » 14 mar 2017, 22:46

Skoro kontraktują liczbę odcinków to Niecik nie mógłby zakontraktować np 9 bo jest odpowiednikiem Sieradzkiego, a Maga był od początku skazany na odpadkę w 4 odcinku bo to Michał Szpak 2.0
0 x
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri » 14 mar 2017, 22:46

Mortimer, uważam że przesadzasz mocno jeśli chodzi o reżyserkę. Fakt, kiedyś wspominałem w jednym poście, że Produkcja dobiera uczestników wg ścisłych wytycznych jak np śmieszek, modelka, sportowiec, dziennikarz, ktoś cichy i spokojny, szaleniec/pozer/cwaniak itd bo to prawda, ale z tym kontraktowaniem na dłuższą metę by nie przeszło. Ktoś by się w końcu wychlapał i byłby ogromny kwas. Zresztą jeśli Ty porównujesz profil Niecika do Sieradzkiego to gratuluje :D :D z tym się akurat uśmiałem.
0 x
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 14 mar 2017, 22:46

Po tym odcinku niezly mindfuck. Te klapki Kreta, ktore niby zakopuja kwadracik <3 Wykluczam go całkowicie, jest straszny. Nie podoba mi sie to, ze zamiast wzbudzania podejrzen widzow co do każdego uczestnika, to producenci pokazuja wizualnie sabotaże Kreta, a z setek lecą komentarze, ze wszyscy stawiaja na Darie. To tez sprawia, ze mam co do niej watpliwosci. Mój agent w postaci Odety... eh, nawet się dziś za bardzo do licytacji nie przyłożyła. No chyba, że liczyć to, że trochę podbiła cenę o immunitet. Kedzior też właściwie nie, tylko tyle, że klocki mu było trudno zapamiętać. On strasznie leniwy jest, nawet jak na Agenta, ale z kolei z tego co pamiętam Jokera żadnego nie zdobył (poprawcie mnie jeśli się mylę), a jakoś w programie siedzi... zastanawiajace. Olga moja trzecia podejrzana... hmm, oddala tysiaka za jokera (dobrze pamiętam?) i wprowadza jednak troche zamieszania, krzyczy na Kreta...(co jest dla mnie zrozumiałe, bo jest okropnie irytujący), ale znów, Tamara tez miała pretensje do Huberta, a Agentem nie była.
No i cieszę, że Niecik odpadl, aż mnie dreszcze wstydu przechodziły podczas tej jego pompatycznej przemowy na koniec.
Konkluzja: nie wiem kto jest Agentem :p
0 x
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 14 mar 2017, 22:47

Fillion pisze:Czyli wedlug ciebie odpadnie pewnie JJ bo mieszka i pracuje tak jak Halina w USA??
Jedno jest pewne odpada kobieta;-), a może jednak reżyser mnie zaskoczy ale wątpię.
0 x
MamaZ3ZT
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: MamaZ3ZT » 14 mar 2017, 22:52

Z odcinka mozna bylo tez wywnioskowac, ze Andersz agentem nie jest - Kinga powiedziala, ze 2 osoby nie podlegaja eliminacji, agent i ta, ktora miala imunitet.
0 x
vissi
x 232

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 14 mar 2017, 22:52

donixxx pisze:Skoro kontraktują liczbę odcinków to Niecik nie mógłby zakontraktować np 9 bo jest odpowiednikiem Sieradzkiego, a Maga był od początku skazany na odpadkę w 4 odcinku bo to Michał Szpak 2.0
Ja tylko się zastanawiam w takim razie jak Rylik babkę z charakterem mogli zestawić z tą nijaka modeleczka z 1 edycji-ale widocznie pan reżyser-który kontraktuje im te odcinki znalazł cechy wspólne/ W niektórych postach absurd goni absurd ;)
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 727
x 2143

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik » 14 mar 2017, 22:54

MamaZ3ZT pisze:Z odcinka mozna bylo tez wywnioskowac, ze Andersz agentem nie jest - Kinga powiedziala, ze 2 osoby nie podlegaja eliminacji, agent i ta, ktora miala imunitet.
Nawet gdyby był, to nie powiedziałaby, że agent wylicytował immunitet :lol:
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 14 mar 2017, 22:54

Adrri pisze:Mortimer, uważam że przesadzasz mocno jeśli chodzi o reżyserkę. Fakt, kiedyś wspominałem w jednym poście, że Produkcja dobiera uczestników wg ścisłych wytycznych jak np śmieszek, modelka, sportowiec, dziennikarz, ktoś cichy i spokojny, szaleniec/pozer/cwaniak itd bo to prawda, ale z tym kontraktowaniem na dłuższą metę by nie przeszło. Ktoś by się w końcu wychlapał i byłby ogromny kwas. Zresztą jeśli Ty porównujesz profil Niecika do Sieradzkiego to gratuluje :D :D z tym się akurat uśmiałem.
Jak dobrze pamiętam to kontrakt obejmuje milczenie przez 10 lat i ostatnio było 300 000,00 zł kary za "zdradę" szczegółów, a za wczesne ujawnienie jest 1 mln. Pomijając to, że raczej już nigdy nie mogliby liczyć na występ w TV.
Dla ciekawości przypomnę wam Jolę Rutowicz i jej "konika". Wszyscy ryczeli jaka ona beznadziejna, jaka głupia itd. Naiwniacy nie wiedzieli, że dokładnie taką podpisała umowę - miała grac idiotkę.
0 x
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 14 mar 2017, 22:55

mortimer pisze:
Fillion pisze:Czyli wedlug ciebie odpadnie pewnie JJ bo mieszka i pracuje tak jak Halina w USA??
Jedno jest pewne odpada kobieta;-), a może jednak reżyser mnie zaskoczy ale wątpię.
Jeśli Niecik miał swojego odpowiednika to był to Tomek Oświecinski. Porownanie do Sieradzkiego jest mocno z d**y. Sprytne zagranie "Znajdźcie sobie odpowiednik" ;)
0 x
donixxx
Obserwator
x 11

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx » 14 mar 2017, 22:56

Rylik była odpowiednikiem Vienia bo odpadła w pierwszej dwójce, według mnie się wszystko zgadza miała z nim wiele cech wspólnych np niewielka róznica wieku, odpowiednikiem Szczawińskiej była Jula która tak jak ona jest piosenkarką
0 x
Awatar użytkownika
prezenter
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: prezenter » 14 mar 2017, 22:56

Ktoś na fejsie zauważył, że Kindze podczas eliminacji język się rozplątał
[ Spoiler ]
Więc albo zrobiła to specjalnie by zmylić albo nie jest agentem
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina » 14 mar 2017, 22:58

kromkachleba pisze: No i cieszę, że Niecik odpadl, aż mnie dreszcze wstydu przechodziły podczas tej jego pompatycznej przemowy na koniec.
Przecież on cały czas podkreśla, że jest prostym chłopakiem z Podlasia i ta przemowa właśnie taka była, taka prostolinijna :)
Niecik tam za mocno nie pasował, bo nie cwaniakował i nie udawał tak jak praktycznie wszyscy, no na pewno prawie wszyscy, a ta gra wymaga mocnego cwaniakowania.
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 14 mar 2017, 22:58

Teorie spiskowe sa spoko, rok temu tropilismy nieistniejace , nieistotne detale i lipa, tak ze teraz trop z ukladem wewnetrznym ma pewien smaczek, ja bym tu kolege tak nie krytykowala.
Moze cos da do myslenia Niecik u Wojewodzkiego - ide na salony :)
0 x
Lester81
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 » 14 mar 2017, 22:59

Czyli co teraz jedziemy na literke E ? odpadla Eva Halina to teraz Edyta leci?
A blogerki maja w kontrakcie ze sa w top 3 ale przegrywaja w finale. Tak bylo z Macademian a teraz do finalu Daria?
Wtedy wygral Antek to teraz zgarnia win Alan? i na koniec kwestia agenta? skoro ostatnio w tej roli byl Hubert czyli czlowiek TVNu to teraz funkcje agenta przejal Marek jako Kryminalny Komisarz z serialu stacji....i wszystko jassneee. koniec
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”