[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer » 15 mar 2017, 2:07

A za tydzień znowu sztuczne emocje - powiem tak popatrzcie tylko co Kret trzyma w dłoni?Kto zgadnie co to?
http://player.pl/programy-online/agent- ... ?atpl#play
0 x
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala » 15 mar 2017, 2:13

mortimer pisze:A za tydzień znowu sztuczne emocje - powiem tak popatrzcie tylko co Kret trzyma w dłoni?Kto zgadnie co to?

aparat fotograficzny
0 x
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 15 mar 2017, 3:13

Gdyby Daria była agentem to nie odpadłby Niecik tylko Odeta, która jako jedyna miała inny typ niż pozostali.
0 x
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 15 mar 2017, 8:19

Uważam, ze zastanawianie sie nad analogicznymi uczestnikami 1 i 2 edycji nie ma sensu, bo jak widzimy dla każdego jest to ktos inny, a niektóre porownania wydaja sie innym kompletnie nietrafione. Lepiej pokombinować kto jest Agentem :))
Sluszne zauwazenie, ze Odeta nie glosowala na Darie z tych uczestnikow, którzy zostali pokazani. Nie chce mi sie za bardzo wierzyc, zeby producenci pokazywali jak wczesnie zostal rozgryziony Agent przez większość grupy. Ale czy mowiliby to mowic dla picu? Raczej faktycznie muszą na nia glosowac, tutaj juz trudno o montaz i tak jawna rezyserke. Czy to również znaczy, ze wlasnie producenci chcą nam pokazac jak bardzo wiekszosc uczetnikow myliła sie jeszcze w 5 odcinku? Jesli tak to super, na to czekam.
0 x
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 » 15 mar 2017, 8:25

Hmmm. A to nie jest tak, że oni pokazują te typowania tak jak kiedyś w pierwszych pierwszych edycjach naszych?
0 x
Memorex_94
Poster
x 4
x 90

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 » 15 mar 2017, 8:25

mortimer pisze:A za tydzień znowu sztuczne emocje - powiem tak popatrzcie tylko co Kret trzyma w dłoni?Kto zgadnie co to?
I co w związku z tym? Chłopie daj juz na luz bo zaczynasz bardziej wkurzać niż bawić. Dziwne ze zawsze jesteś aktywny tylko po odcinku, wtedy jak to nie jest ustawione. Mówię. Podaj kto odpadnie za tydzień i kto jest agentem i proszę.

Ogółem wydaje mi się ze robienie analogii jest totalna bzdura, a już równanie Niecika do Sieradzkiego jest bzdetem, już prędzej bym porównał Maćka do Jemiola czy nawet Magi niż Niecika. Ale rozumiem, każda pseudoteoria musi być poparta czymś niby ustawionym.

Ale jednego jestem pewny, 3 edycję jeżeli będzie poprowadzi Kinga, bo idealnie pasuje do osoby prowadzącej dwie poprzednie edycje :v

Tez mi się wydaje ze Kret nie zakopal tego kawałka, tylko znalazł i wie kto go zakopal, ale gdyby przyznał się ze znalazł to mógłby zepsuć cały plan. Problemem Kreta jako niby agenta jest to ze robi to zbyt dosadnie (tak reżyserka go tak kieruje, wiadomo) wiec sam się wyklucza a może nadejść moment ze po prostu odetna go od grupy by nie zbierał informacji (i tak dostanie bo rezyserka juz o to zadba.) wiec tak by grał Agent? Nie sądzę. Wcale się nie zdziwię jakby to Odeta zakopala, przecież to ona chciała te wszystkie kawałki rozdzielić i mocno się wkurzyła gdy Kret się tam kręcił, to może oznaczać ze Kret właśnie ja stawia na agenta, na pewno Stawia kobietę albo Darie albo Odete.
0 x
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba » 15 mar 2017, 9:03

Czarnula87 pisze:Hmmm. A to nie jest tak, że oni pokazują te typowania tak jak kiedyś w pierwszych pierwszych edycjach naszych?
Ale w jakim sensie "tak jak w pierwszych edycjach"? Jelsi chodzi Ci o to, ze sa prawdziee to sie zgadzam, tylko dziwi mnie to, ze typowania pt "Dzis glosuje na...." ujawniły sje dopiero w poprzednim odcinku i dopieto wtedy wyszło na jaw jak dużo osób głosuje na Darie. W starych edycjach typy uczestnikow byly podawane od pierwszego odcinka.
0 x
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox » 15 mar 2017, 9:52

Nie sądzę, żeby Daria była Agentem, bo zbyt nachalnie jest to pokazywane.
Pamiętacie 1 edycję, gdy po kilku odcinkach wszyscy odkryli, że agentem jest Hubert? I co wtedy zrobiła realizacja? Wcale nie podkreślała na prawo i lewo, że to on jest agentem. Owszem, coś tam o nim wspominała, ale nie podkreślała tego jakoś mocno. Głównie kierowała podejrzenia to na Antka, to na Monikę, to na Dominikę...
Tutaj będzie podobnie.

Ja podejrzewam na ten moment Olgę.
- w zadaniu z paintballem, to ona zaproponowała Alanowi żeby dołączył do ich grupy, a nie do grupy paintballowej (a Alan jest mistrzem paintballa i Olga na pewno o tym wie)
- w zadaniu z szukaniem drogi to ona powtarzała "Ale to nie jest na czas!"
- w zadaniu z kopertami wymieniła się miejscem z kimkolwiek - bo gdyby została na miejscu zaliczyłaby zadanie (zamieniłaby się miejscem sama ze sobą jako agent), więc zawaliła zadanie
- w zadaniu z koszulkami na pewno namieszała
- w zadaniu z licytacją, gdy wszyscy wahali się czy zacząć to ona pierwsza podniosła rękę i wprawiła machinę w ruch... ;)
- w zadaniu w którym płynęli tratwą, miała ukryć umiejętnie pieniądze. Czy przyłożyła się do tego jakoś bardzo? Nie sądzę. Coś tam wpakowała chyba do plecaka Asi ale i tak WSZYSTKIE pieniądze były mokre. Wystarczyło się po prostu nie przyłożyć przed ukryciem kasy przed wodą i zadanie agenta wykonane na medal. Gdyby jej zależało prosiłaby innych o pomoc, pytała czy ktoś ma może jakieś nieprzemakalne rzeczy, albo kieszonki etc. w których kasa będzie bezpieczna, a ona po prostu zrobiła to na odczepnego.
- z mostu musiała skoczyć, gdyby agent był w łódce namieszałby bardziej - a tutaj skierowałaby na siebie zbyt dużo podejrzeń
- Olga jest bardzo aktywna i zgłasza się do wielu zadań - jak Hubert w 1 edycji. Niby tak podkreśla od 1 odcinka, że podejrzewa Kreta a w setkach uparcie mówi, że podejrzewa Darię.
- Niby jest w sojuszu z dziewczynami, ale jest najbardziej na uboczu ze wszystkich - Joasia która na początku się z nią trzymała, zaczęła podkreślać, że już tak Oldze nie ufa i jak widać było w 2 ostatnich odcinkach zaczęła bardziej trzymać się z Odetą i Edytą. Czy dziewczyny zaczęły się czegoś domyślać? :twisted:

Na 2 miejscu obstawiam jeszcze Odetę.
Zobaczymy jak to będzie dalej.
0 x
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 » 15 mar 2017, 10:07

kromkachleba pisze:
Czarnula87 pisze:Hmmm. A to nie jest tak, że oni pokazują te typowania tak jak kiedyś w pierwszych pierwszych edycjach naszych?
Ale w jakim sensie "tak jak w pierwszych edycjach"? Jelsi chodzi Ci o to, ze sa prawdziee to sie zgadzam, tylko dziwi mnie to, ze typowania pt "Dzis glosuje na...." ujawniły sje dopiero w poprzednim odcinku i dopieto wtedy wyszło na jaw jak dużo osób głosuje na Darie. W starych edycjach typy uczestnikow byly podawane od pierwszego odcinka.

Nie zwróciłam uwagi, że dopiero się w tamtym odcinku zaczęły te typowania pojawiać :huh: Ale tak, chodzi mi o to, że w tych pierwszych edycjach z przed lat właśnie pojawiały się w każdym odcinku typowania.

Mój typ na chwilę obecną to Olga, ale mam jakieś 2-3 typy gdze gdzieś tam mi tez się błąkają po głowie :]
0 x
vissi
x 232

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 15 mar 2017, 10:29

Więcej, Olga wczoraj sprytnie zrzuciła podejrzenia o schowanie puzzla na Kreta, zaczela go atakować-reszta grupy za nią.... Ja myśle ze Kret faktycznie dojrzał kto go ukrył-i ma już poniekąd utarta drogę do finału....
Mocna było też zagranie Kreta na tej latarni ( bo to chyba latarnia była) ze schodami-faktycznie chyba wcześniej odkrył- ze na ścianach była informacja o ilości schodów-ale sobie pomyslał "a męczcie się" Można lubic lub NIE Kreta-ale graczem jest dobrym-i rozumie zasady jak nikt, on nie pojechał tam po przyjaźnie czy zabawę-on pojechał po wygraną.
I zgodzę się z Memorex_94 ze niektórzy tylko wkurzac zaczynają-pisząc swoje urojone bzdury-każdy ma prawo do swoich przemyśleń,ale uporczywe pisanie głupot-jest meczące- a pisanie ze reżyser lata po planie i daje wskazówki agentowi (chyba po zeszłym tygodniu tak ten ktoś napisał) jest bzdurą totalna-bo nawet HuBert mówił ze wskazówki dostawał od PRODUCENTKI, wiec człowieku nie pisz już głupot-bo mało wiesz...

Czy Niecik dziś był w DD TVN?
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2027

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 15 mar 2017, 10:34

Warto wrócić własnie też do latarni. Agent wiedział na bank ile jest schodów, ewentualnie gdzie to pisze, akurat ta część zadania była dość prosta, jeszcze na górę poleciały aż 3 osoby, Edyta pomyliła się o 1 schodek - celowo czy nie - nie wiemy. Z pewnością agent maczał palce w zadaniu na pustyni i na pewno nam tego nie pokazano, ale Jarek jako jedyny powiedział, żeby nie otwierać bo jest za wcześnie - i tak było.
0 x
vissi
x 232

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi » 15 mar 2017, 10:36

Marek też twierdził ze za wcześnie-ale jakos bardzo nie protestował i to mnie dziwi
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2027

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 15 mar 2017, 10:38

Marka tez mało pokazują w sumie. Ciągle powtarza, ze jest najstarszy i najbardziej doświadczony i wiele różnych zajęć miał. Czy aby nie celowo On zajmował się małą butelką i mógłby tam coś namieszać, ale to jest bardzo ciężkie do sprawdzenia. Głównie liczyły się notatki i obliczenia. Zastanawia mnie Kędzior, który niby spał, ale przecież nie cały czas, mógł coś pomieszać na początku, a potem odwrócić uwagę tym snem.
0 x
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox » 15 mar 2017, 10:56

Na Olgę wiele się znajdzie, na Odetę też, ale co na Kędziora?
Mógłby jakiś zwolennik jego agentury podać parę przykładów?

Sama jestem ciekawa :) Jakoś mu się nie przyglądałam uwaznie od początku.
0 x
Memorex_94
Poster
x 4
x 90

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 » 15 mar 2017, 10:57

Skoro wszyscy się uparli by wyłączyc zegar to co mógł zrobić. Nawet jeżeli chciałby podrzucić im świnie to tam bardziej mu to wyszło, skoro grupa sama zdecydowała ze wyłączają.

Dla mnie Jarek jest zwyciezca odcinka, nie dość ze koncertowo rozegrał sprawę w latarni. Przecież nawet mówił coś ze jest liczba schodów, a połowa juz leciała do góry. Potem z klockiem. Gdzie jestem niemal pewny ze go znalazł i rozgryzl kto go schował, tak jak podaje, stawiam ze zrobiła to Odeta, chociaż wpis tu o Oldze tez daje podstawy by twierdzić że to ona.

Jednego można być pewnym, jeżeli to był odcinek dla Agenta, to się spisał.

Kędzior był w tym odcinku po prostu dziwny, niby spał przy odliczaniu czasu, ale to mógłbyc tylko przytyk by namieszać, podobnie w zasadzie z puzzlami, równie dobrze to on w trakcie latania do wody z Odeta mógł szybko wziąć element i schować, tym bardziej ze było zamieszanie z ich posegregowaniem co było miodem dla Agenta lub kogoś kto chciał zagrać na Agenta.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”