[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Agent

Post autor: Medyk24 » 20 gru 2015, 21:30

Podzielam zdanie @Rektora Janiakowi na pewno byłoby bliżej do stylu prowadzenia Mellera, Rusin mogą ponosić emocje oraz chęć zrobienia nadmiernego show i cała atmosfera padnie.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Agent

Post autor: Nina » 20 gru 2015, 22:28

Coraz więcej nazwisk, to i dyskusja zaczyna nabierać rumieńców :) Podoba mi się, że będzie Urbański, lubię gościa :) Wiele lat temu brałam udział w polsatowskim programie "Piramida", którą prowadził właśnie Urbański. To było coś na kształt Kalamburów. Podobała mi się formuła, rywalizowały dwa dwuosobowe zespoły, w zespole była gwiazda i ktoś "zwyczajny", ja byłam z popularną do dziś aktorką, nazwisko pominę ;) Jeszcze przed nagraniem byłam trochę zestresowana i podszedł do mnie Urbański, żeby trochę rozluźnić atmosferę, byłam mu wdzięczna, pamiętam to do dziś, stąd mój sentyment, będę mu kibicowała :) Z dwojga złego :D również wolałabym Janiaka jako prowadzącego, ale najchętniej jednak Mellera, coś ma takiego w sobie, że pasuje do tej roli, szkoda.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Agent

Post autor: Trzeciak » 20 gru 2015, 22:44

wiatriwoda pisze:Jest i kolejna wiadomość , okazuje się , że jakiś czas temu to Janiak miał prowadzić program , ale gdy teraz na poważnie wszystko rozpoczęto , to zdecydowano się na Rusin.

Jednak , chyba ona lepsza , na dziś Janiaka jako prowadzącego nie widzę , ale czy nie pojawi sie jako uczestnik?
Akurat w roli prowadzącego tego programu nieco enigmatyczny i introwerktyczny Janiak bardziej by pasował, sztucznie prezentująca uśmiech Rusin, ale zobaczymy. ;)
Medyk24 pisze:"Agent z gwiazdami to krok do przodu" - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... -do-przodu

Chciałby wierzyć w te słowa, jednak boję się podobnie jak większość forumowiczów, że może być wręcz odwrotnie, niemniej dam temu programowi szansę i zobaczę jak wypadną gwiazdki w akcji. Przyznam, że nie oglądałem "Agenta" wcześniej a to co udało mi się znaleźć w internetach zachęca mnie do oglądania programu, więc zobaczymy jak to wszystko wypali :)
"Mamy Cię" z Prokopem i Hołownią zamiast Majewskiego też miało być krokiem do przodu, a wyszło jednak inaczej. Co by nie mówić, to chyba na samym wrobieniu właśnie Szymona Majewskiego chyba wtedy powinna zakończyć się historia polskiej edycji tego formatu. ;)
wiatriwoda pisze:Ta wiosna będzie chyba należeć do niego :)
To czy będzie - pokażą wyniki oglądalności tych projektów. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent

Post autor: Rektor » 21 gru 2015, 8:21

Jeśli wygrałby Agenta, to na pewno wiosna będzie należeć do niego :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent

Post autor: wiatriwoda » 21 gru 2015, 10:01

Ja uważam , że jeśli nawet weźmie udział w obu to już będzie należała do niego po trochę, a jesli nie będą klapami to jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: matik » 21 gru 2015, 19:52

Dziś TVN poinformował, że program będzie nosić nazwę "Celebrity Agent".
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: wiatriwoda » 21 gru 2015, 19:59

Nie podoba mi się ta nazwa, bo słowo na c źle się w Polsce kojarzy , po za tym łączy się z CS , nie było w zupełności potrzeby zmiany nazwy, ewentualnie na inną.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Medyk24 » 21 gru 2015, 20:20

Skojarzenia są fatalne i od razu przez taki co tu dużo mówić prostacki człon część osób może zrezygnować z oglądania, czyżby jednak miało to sugerować poziom tego programu i grupę docelową :-\
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: wiatriwoda » 21 gru 2015, 20:23

Kiedyś TVN myślał-a teraz ja nie wiem czy nikt tam chwilę się nie zastanowił i tak błąd na sam początek. Jak koniecznie chcieli mogli nazwać Agent-Stars albo Agent Gwiazdy , a nie Celebrity. Ale i tak masakra.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Medyk24 » 21 gru 2015, 20:25

Miszczak "zrzyna" od Polsatu to co najgorsze :-/
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Kryterium0 » 21 gru 2015, 20:28

Widać, ile "świeżości" wniósł Kępiński... Szkoda, wielka szkoda.

"Agent VIP" brzmiałby lepiej. Ale nie wszystko jeszcze stracone - do czasu pierwszych zdjęć można zmienić nazwę, ba - nawet w trakcie realizacji (tak było w "Wyprawie Robinson").
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Rektor » 21 gru 2015, 20:33

To ja już wolałbym Gwiezdny Agent: Przebudzenie mocy :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Nina » 21 gru 2015, 20:45

Tytuł mniej więcej tak samo udany jak "Projekt Lady" :D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Dejmian » 21 gru 2015, 20:59

Rany, jaka nazwa. TVN stracił nosa do wszystkiego...
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Celebrity Agent

Post autor: Trzeciak » 21 gru 2015, 22:19

matik pisze:Dziś TVN poinformował, że program będzie nosić nazwę "Celebrity Agent".
E, serio? No cóż, chyba tak idiotycznego połączenia angielskiego członu z polskim w tytule jeszcze nie mieliśmy. ;)
Medyk24 pisze:Skojarzenia są fatalne i od razu przez taki co tu dużo mówić prostacki człon część osób może zrezygnować z oglądania, czyżby jednak miało to sugerować poziom tego programu i grupę docelową :-\
Aż boję się, że ktoś wpadnie na skojarzenia, że skoki z 10-metrowej wieży do wody były rozgrzewką przez "Agentem" z celebrytami. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”