[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Crash
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash » 26 kwie 2018, 12:47

Wątpię, mamy 2018 rok, czas celebrytów, pewnie skończyłoby się to jak z Wyspą Przetrwania.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jordi » 26 kwie 2018, 12:51

Dla mnie już każdy zwycięzca będzie wkurzający. Peja ostatni naprawdę honorowy uczestnik...

Bo komu można kibicować?

- Michał i jego żenujące udawanie Agenta to będzie total powtórka z Ładochy...
- Piotr i jego dziwactwa i wariactwa bez komentarza...
- Mymłowata do bólu Malina.
- Ciacho, który wczoraj rozwalił swoim nagłym i kabaretowym atakiem wściekłości, a do tej pory brzmiał cały program jakby klepał wyuczone formułki bez polotu...
- Ilona, która czasem powie coś mądrego, ale chwilę potem robi lub mówi takie głupoty, że ręce opadają...

To będzie ostatnia edycja AG coś mi się zdaje. Nie tylko ze względu na słabości produkcyjne, czy Kingę, czy uczestników, ale widownię, która spada i chyba niektóre epy już balansują na granicy średniej TVN w 16-49, a to w prime-time Miszczaka na pewno nie zadowala...

I dobrze - wolę AE tak naprawdę, a Agent jeśli wróci, to z normalnymi uczestnikami, a nie "gwiazdami".
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Iga1 » 26 kwie 2018, 12:57

Mówiąc szczerze to liczę, że będzie kolejna pl edycja Agenta :) tylko nie wiedziałam, że z oglądalnością jest średnio:/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Trzeciak » 26 kwie 2018, 13:22

Crash pisze:Wątpię, mamy 2018 rok, czas celebrytów, pewnie skończyłoby się to jak z Wyspą Przetrwania.
Wyniki oglądalności trzech celebryckich show w tym sezonie, które nie są wybitne mówią, że ten czas powoli dobiega końca. Inną sprawą jest to, że porównując "celebrytów" holenderskich i polskich, to ci pierwsi po prostu biją naszych na głowę. Zresztą Holandia to mekka programów reality-show i tam traktuje się je naprawdę serio.

Co do "Wyspy przetrwania", zacznijmy od tego, że był to naprawdę kiepsko przygotowany i wyprodukowany wysokobudżetowy program. Owszem, JV także jest współtwórcą jednej z największych (jeśli nie największej) porażek w dziejach Polsatu, ale nie ma całej winy. Sama stacja też się popisała dając Macieja Myszkę ze swojej strony, który produkował m. in. ... "legendarne" "Pamiętniki z wakacji". Poszperałem w CV Ewy Leji i Marty Więch, i u obu pań nie znalazłem, by produkowali paradokumenty.
Pozdrawiam, Trzeciak
black
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: black » 26 kwie 2018, 17:09

Czy ktoś z Was zauważył, że sudoku nie dało się poprawnie uzupełnić więc zadanie było niewykonalne?
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 26 kwie 2018, 17:54

Havana pisze:Agent musi czasem zbijać z tropu. ;) Najuczciwszym finałem byłby pojedynek Michała z Piotrem, no, od biedy Tomkiem. Niestety wszystko wskazuje na to, że pojawi się w finałowej rywalizacji miejsce również dla Karoliny, a wtedy unosił się będzie już nie tyle smrodek, co smród - do tej pory byłem jak najbardziej anty wszystkim teoriom spiskowym dotyczącym tego programu, ale naprawdę, nie chce mi się wierzyć, że ona doszłaby tak daleko własnym sprytem.
Nie wiem, czy Karolina rozgryzła już agenta, bo wypowiada się o kilku osobach, a jej pierwsze podejrzenia poznaliśmy dopiero w 6. odcinku. Wydaje mi się, że w bardzo dużej mierze doszła do tego etapu, bo Julka, Maja, Anka i Peja na nią głosowali. Świr podzielił dodatkowo głosy na Ilonę i dlatego nie odpadł przed nimi.
mol pisze:Szkoda Peji. W tej sytuacji życzę wygranej Michałowi. Trochę to wszystko mi przypomina sytuacji z 1 gwiazdorskiej edycji z sojuszem Antek-Tamara-Tomek ten ostatni odpadł na podobnym etapie co teraz Peja.
Świr to będzie jeszcze wielkie zaskoczenie i tak naprawdę przez swoją postawę sprawił, że inni uczestnicy nie brali go do końca serio a tym czasem jak na razie Piotruś kosi innych równo.
W sojuszu z 1. edycji wszyscy głosowali na Huberta, a Tomek odpadł, bo źle przeczytał pytanie. :) Tutaj Peja wyraźnie był skierowany wyłącznie ku Karolinie, w przeciwieństwie do chłopaków.
corazón pisze:To całkiem logiczne, że Julka zmieniła typ, gdyż ten, na który głosowała (i odpadła) okazał się nietrafiony. Wydaje mi się też, iż o tym, że Julka głosuje na Karolinę słychać było w ,,setkach", więc chyba nie można mówić o wpadce.
Dokładnie. Julka od 1. odcinka podejrzewała Karolinę, a w odcinku, w którym odpadła, wahała się nad zmianą typu na Ankę. Potem żałowała, że tego nie zrobiła, co powiedziała Kindze po eliminacji.
Havana pisze:W żadnym innym programie słuchanie któregokolwiek uczestnika nie męczyło mnie tak bardzo, jak słuchanie Karoliny Ferenstein-Kraśko w "Agent - Gwiazdy". Nawet Paweł Ławrynowicz, kompan Antoniego Pawlickiego (zwycięski team drugiej edycji "Azja Express"), miał w sobie dużo więcej życia.
Żebyś wiedział. :) Poza tym wypowiedzi w stylu "w tym zadaniu musieliśmy zrobić to i to" w 40-minutowym programie są zupełnie bez sensu. Zrozumiałbym, gdyby odcinek miał 2 h i wypadałoby czymś ten czas wypełnić, a tak? Nie lepiej więcej czasu poświęcić na zadania?
Kora pisze:Nie dziwi Was, że Tomek non stop zmienia typy na Agenta i.. wciąż jest w grze?;) Mogliby chociaż tego nie puszczać w tv, bo to go zdradza :P
W 4. odcinku Tomek mówi, że głosuje na Karolinę po raz drugi. W następnym, że od trzech odcinków typuje Ankę. W 9. dziwi się, że odpadła Anka, bo widział ją w finale (nie jako agent). W 10. mówi, że cały czas był ślepy i tak naprawdę najwięcej haków ma na Michała, po czym następnego dnia mówi, że kurcze, jednak to chyba nie on. Dziwne to wszystko, aczkolwiek dziwi mnie też to, że na tym etapie chyba nikt na niego nie głosuje. Od odcinka z "memory" najwięcej wskazuje na Ilonę, wcześniej najwięcej wskazywało na Tomka.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 26 kwie 2018, 17:55

No popatrz, nie zwróciłam uwagi. Nie ma ktoś może screena Sudoku?
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 26 kwie 2018, 18:05

Sudoku

http://oi66.tinypic.com/5e8qci.jpg
http://oi63.tinypic.com/2zxm2c8.jpg

Montażyści się pomylili w 3. kwadracie z 2. rzędu.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 26 kwie 2018, 20:51

Co do kwestii kto będzie w finale to kwestia czy za tydzień odpadają 2 osoby i w 12 odcinku mamy finałową 3 czy jednak za tydzień odpada 1 osoba a za 2 tygodnie 4 osoby robią zadania i odpada kolejna osoba, wtedy mamy finałową 3, która po raz pierwszy nie miała by przeznaczonego dla siebie odcinka. Pytanie czy taką zmianę by zrobili.
A co do finałowej 3 to trzeba przyjąć jeśli za tydzień odpadają 2 osoby to Michał powinien być w 3, ponieważ ma on nadal immunitet, który za tydzień może użyć i tym samym może bez problemu przejść do finału łatwym sposobem.
ewcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia » 26 kwie 2018, 21:11

Kto wejdzie do finału to może być loteria. Jeśli jakaś osoba dobrze typuje agenta to nie ma możliwości żeby odpadła. Jeśli zaś wszyscy typują żlę agenta lub połowicznie to będzie dużo zależało od farta. Inna możliowść jest taka że każdy ma zle notatki i też będzie loteria. Przykład Tomka w 1 edycji mówił że wie kto jest agentem ale pomylił się na 2 pytaniach Głupoty powiedział bo nawet jak by się pomylił na 2 pytaniach to by nie odpadł, nie ma takiej możliowści za chiny ludowe. Poprostu miał żle notatki i błedów popełnił dużo więcej.
jamt
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jamt » 26 kwie 2018, 21:11

Opis 12 odcinka
[ Spoiler ]
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now » 26 kwie 2018, 21:17

To pierwsze zdjęcie z błędem jest skąd?
To drugie poznaje z odcinka, jest dobrze.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 26 kwie 2018, 21:35

Pierwsze jest z momentu, gdy lektor tłumaczył zadanie.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent » 26 kwie 2018, 23:16

jamt skąd opis 12 odcinka?
jamt
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jamt » 26 kwie 2018, 23:29

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”