[TVN/TVN7] Projekt Lady (2016-2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Trudno nie zauważyć, że mentorki (?produkcja) z sezonu na sezon robią się coraz bardziej liberalne. Uczestniczki mają fryzury w stylu różowych płukanek, poodkrywane tatuaże, teraz już blisko do finału, a dziewczęta wciąż noszą piercing w nosie, buzi. 🙃

Jak dla mnie spoko zmiana, bo wciąż pamiętam te afery z pierwszego sezonu o kolczyk w nosie. XD
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek zaczął się od szkolenia z Irenką o pracy, całkiem fajnie to wyszło :) Później rozmowy z Tatianą. Następnie dziewczyny udały się na wyjazd do Warszawy, zaczęło się od rozmów kwalifikacyjnych, oczywiście każda dziewczyna dostała pracę ;) Następnie uczestniczki udały się do apartamentu :) Później udały się do klubu i troszkę poszalały (Natalia najbardziej), jednak wróciły bo Magda skręciła kolano :o Kolejnego dnia dziewczyny rozpoczęły prace w m.in. w wydawnictwie, biurze podróży. Ogółem całkiem fajnie i dobrze wyszedł ten "pierwszy dzień" ;) :) Wieczorem dziewczyny odwiedzili goście - Patrycja Wieja, Roksana Gac i Qczaj :) Kolejnego dnia rozmowy z mentorkami, ale raczej nic ciekawego nie było ;)

Z programu odpadła Natalia oraz Magda z powodów zdrowotnych.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek zaczął się od nauki Qczaja zachwiania przy stole :) Następnie dziewczyny miały lekcje z florystyką, robiły wianki, a Tatiana obserwowała :) Później standardowy test sztućców :) :lol: Kolejne zadanie to tor przez który jedna miała przejść z zamkniętymi oczami, a druga nawigowała, ta co przechodziła tor zbierała kluczyki, aby móc wyjść :) Całkiem fajnie to wypadli :) Następne zadanie przygotowane przez Irenę to ułożenie orszaku powitalnego w odpowiedniej kolejności. Później dziewczyny udały się na wernisaż, gdzie byli Grażyna Wolszczak, Ania Karwan, Bartek Jędrzejak i Qczaj :) Kolejnego dnia oczywiście standardowo rozmowy z mentorkami.

Z programu odpadła Paulina, trochę mi szkoda, bo to jedna z moich ulubionych uczestniczek tej edycji :)

Przyszły odcinek zapowiada się bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Na ten moment moje faworytki do wygranej to obie Wiktorie. Oby tylko nie powtórzyły "sukcesu" lady Maluby.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Nawet @bucik11 już nie pisze o kolejnych odcinkach...
Oglądam do końca, ale z przyzwyczajenia. Absolutnie ten sezon nie powinien powstać. Wszystkie kotlety odgrzewane w kolejnych odcinkach: zmiana fryzur, szukanie pracy, bal z dżentelmenami, itd. To już jest wtórne, a dodanie niektórych nowych zadań nie wprowadziło efektu "wow".
No i przydałaby się wersja dla mężczyzn, typu Projekt Dżentelmen.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Zuzanna, Agata i Wiktoria Nowakowska w finale
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Coś czuje ze program może wygrać Wiktoria :) - Jeśli nawet to świetnie bo to moja faworytka :)
Jeżeli wygra Zuza to też fajnie :)
Agaty nie lubię :D
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nadrobiłem wczorajszy odcinek i powiem szczerze, że tak przyjemnie się go oglądało :) Przygotowanie prezentów dla gości, lot szybowce bardzo fajnie :) Kolacja naprawdę taka bez zestarzeń, każda uczestniczka dobrze się spisała :) Moim zdaniem cała czwórka zasługiwała na finał ;) Ja najbardziej kibicuje Agacie, od prawie początku była moją faworytką :) Jeżeli wygra Zuzia też okej, najmniej polubiłem Wiktorię.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Szósty sezon na tyle mnie nie zainteresował, że dopiero w przedostatnim odcinku nauczyłem się imion dziewcząt. Ostatni odcinek był dosyć spokojny i żadna dziewczyna niczym konkretnym nie podpadła. Zdziwiła mnie za to decyzja o wyeliminowaniu Wiktorii, która w zasadzie od kilku odcinków zachowuje się bardzo dobrze. Typuję Zuzę na zwyciężczyzni, chociaż największą sympatię darzę Wiki. Ogólnie nużą mnie już schematy tego programu, jak kradzież wina czy biała dama strasząca na zamku. Przewidywałbym dla tego programu przynajmniej z rok przerwy.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Faktycznie każdy sezon prawie niczym się nie różni. Początek do przyjazd do pałacu w tragicznym stanie, później kradzieże wina z piwniczki i jeszcze strachy w zamkach, pałacach ;) Wydaje mi się, że ten sezon może być ostatnim albo będzie naprawdę dłuższa przerwa i program wróci, dziwne jest to, że nie dowiadujemy się o wynikach Projektu Lady plus dodatkowo jeszcze ten zaskakujący finał - 26 grudnia, choć mogli dać równie dobrze w poniedziałek o 20.00 ;)
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Kurdeweźwyjdź pisze: 18 gru 2021, 15:40 Ostatni odcinek był dosyć spokojny i żadna dziewczyna niczym konkretnym nie podpadła. Ogólnie nużą mnie już schematy tego programu, jak kradzież wina czy biała dama strasząca na zamku. Przewidywałbym dla tego programu przynajmniej z rok przerwy.
Ja bym to powiedział o całym sezonie, uczestniczki są mocno stonowane i takie przyziemne(?porównując do uczestniczek innych reality show i poprzednich sezonów, szczególnie 1-3). Choć wg mnie to zaleta tej serii, nie wada.

A schematyczność - trudno się z tym nie zgodzić, czasem też mnie to już razi, aczkolwiek ja ten program lubię dalej, to jedno z nielicznych reality show, które jestem w stanie obejrzeć i w ogóle włączyć. 😉


Mam nadzieję, że wygra Nowaczini, albo ewentualnie Zuzanna, Agata jakoś nie grzeje mnie, ni ziębi. 🙂
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

No to już za pół godziny finał!
Trzymam kciuki za Nowaczinii ewentualnie może wygrać Zuzanna ją też lubię. Agaty jakoś nie lubię i nie chcę by wygrała. :)
Może jutro poznamy wyniki oglądalności? :o
Widzimy się za pół godziny! ;)
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Szóstą edycję Projektu Lady wygrała Agata Łabuda :)
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Finał był bardzo dobrze skrojony. Ciekawy pomysł z ceremonią herbaty. Pomoc dla zwierząt ujęła moje serce. W odcinku tyle się działo, że sama finałowa fala minęła błyskawicznie. Ciekaw jestem wyników oglądalności.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TVN/TVN7] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Według mnie to było ustawione (nie chodzi o to ze nie lubię Agaty i przez to tak pisze)
Najwięcej jeśli nie zrobiła Wiktoria to zrobiła Zuza. Zobaczyć jaka była na początku a jaka teraz.
Moją faworytką od początku do końca była Wiktoria i Zuza oraz Kasia.
Ogólnie ta edycja bardzo fajna. Lekcje z Tatianą na plus nie raz do łez doprowadzały. Zajęcia z Ireną fajne.
Moja ocena tej edycji 8/10
Oby powstała kolejna :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości