[TVN/TVN7] Projekt Lady (2016-2021)

Archiwalne programy TVN.
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN/TVN7] Projekt Lady (2016-2021)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Witam, bardzo dawno temu zapisałem się do newstlera pewnie automatycznie produkcji Golden Media.tv i otóż teraz nieoczekiwanie dostałem maila. Zapewne był skierowany do całej bazy maili którą posiadają. Szykuje się kolejny "nowy" program typu Warsaw Shore a może Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Opis jakich osób szukają na to wskazuje.. Ciekawe która stacja znów chce mieć VIVA ? MTV? ESKA? A może to przeciwny program niż te powyższe czytając koncowy opis maila? To raczej nie kolejny sezon w/w programów bo jest mowa o nowym.

W razie czego proszę przenieść temat gdzie trzeba.

Obrazek
xyz
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie zdziwię się, jeśli to nowy program Rozenek.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Bo to jest nowy program Rozenek ;-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Poważnie?
[ Spoiler ]
No to znowu wykrakałem. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Rany chryste... Już to widzę..
xyz
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie... Zrobią PL wersję "Damą być"??? :lol:

A tak szczerze... O ile nie będzie to produkowane jak "Syny", to nie musi być takie złe. Brytyjska wersja była naprawdę spoko. No i Rozenek nawet całkiem by tu pasowała. W GBR w programie gościnnie była Anthea Turner - oryginalna "Perfekcyjna Pani Domu". Boję się, że tvn pójdzie w styl KPMS, choć potężny spadek oglądalności 2 sezonu chyba Miszczak zauważył...

Także jeśli to ten format, to wiele zależy od producenta, bo to wcale nie musi być takie koszmarne. Ale jak co innego, to ogromna niewiadoma.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Pod względem komercyjnym ten program rokuje znacznie lepiej niż "Piekielny hotel".

A i od dawna uważałem, że sam "Warsaw Shore" to zrobiłby w TVN furorę, bo to taki "Big Brother" na miarę współczesnych czasów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Namiastkę "Warsaw Shore" to jest w "Kto poślubi mojego syna?", które po tym sezonie zniknie zapewne z anteny TVN-u. Poza tym - nie porównywałbym "WS" do "BB".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

A dlaczego?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Jakby ktoś miał wątpliwości, to powyższe ogłoszenie zostało dziś opublikowane na tvn.pl ;)
http://www.tvn.pl/wideo/rusza-casting-d ... 5,0,0.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kamilo pisze:A dlaczego?
Z dość prostej przyczyny. "Big Brother" został wynaleziony przez Holendrów, jako rozrywkowy eksperyment społeczny, który jednak stał się hitem. To, że niektórzy zrobili "karierę", czy dochodziło do różnych ekscesów w programie, to już bardziej skutek uboczny.

A "Warsaw Shore" z góry było nastawione na prowokowanie różnych "dziwnych", a czasem żenujących sytuacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Kolejny program dla mało wymagających widzów wieczornego pasma w środowe wieczory w TVN. Myślałem, że po coraz bardziej prawdopodobnym zejściu KPMS po tym sezonie już nie pojawi się więcej w tej stacji tego typu "show", jak widać myliłem się. Program idealnie nadaje się do Rozenek - jest o wszystkim i o niczym :lol: Całe szczęście, że produkcją nie zajmie się firma Earl Grey, chociaż tyle dobrego...

Dodam jeszcze, że w ostatniej rozmowie Rozenkowej w DDTVN wspomniała, że jeszcze nie zapadła decyzja czy program pojawi się już w styczniu (jak podawały portale medialne) czy dopiero w marcu.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Już sama nazwa wątku wprowadza w błąd.
Przywoływanie "Warsaw Shore" jest totalnie nietrafione.

Było wiadomo, że programy z cyklu "z imprezowiczki/wieśniaczki w damę" prędzej czy później trafią z własną wersją do Polski.

Ok. 10 lat temu podobny program w wakacje emitował Polsat - amerykańskie nastolatki bez ogłady przyjeżdżały do Wielkiej Brytanii i tam uczyły się etykiety.

Będzie śmiesznie i mniej żenująco niż w KPMS ;)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Trzeciak pisze:Z dość prostej przyczyny. "Big Brother" został wynaleziony przez Holendrów, jako rozrywkowy eksperyment społeczny, który jednak stał się hitem. To, że niektórzy zrobili "karierę", czy dochodziło do różnych ekscesów w programie, to już bardziej skutek uboczny.

A "Warsaw Shore" z góry było nastawione na prowokowanie różnych "dziwnych", a czasem żenujących sytuacji.
Może trochę upraszczając, ale patrząc na to z perspektywy przeciętnego widza chodzi po prostu o podglądanie ludzi. W "Big Brotherze" w życiu codziennym, w "Warsaw Shore" w życiu nocnym. A czasy nastały takie, że trzeba przy tym sprowokować i przywalić mocniej, by zrobiło wrażenie.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Ja od kiedy ujrzałem to ogłoszenie o castingu to jednak miałem nadzieje że mimo wszystko nie trafi on do TVN. Mogłem nie wspominać o nim w wątku TVN :( wykrakałem. Format sam w sobie zły nie jest ale on mi bardziej pasuje do TVN Style
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości