[TVN/TVN7] Projekt Lady (2016-2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie tam KK nawet bawiło pomijając koszmarnego Jankesa xD

No ale oba programy jednak robione do niszowych stacji. Chodziło mi o to, że w dużych tv jednak tylko Żony były takie "wsiórowate", choć 1 sezon nie był zły. 2 to już porażka - dodali 3 nowe i wszystkie 3 o niezbyt dużych pokładach inteligencji. Jakby Kinga to było mało...
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

Re: [TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

Nowy tytuł o wiele słabszy od pierwotnego. Ociera mi się tu nawet trochę o kicz, nie wiem, dlaczego jak takie mam odczucia, jak słyszę słowo lejdi ;D Jestem ciekaw, w jakim konkretnie paśmie TVN będzie emitowało ten program.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

"Wielkiego hitu" "wielkiej gwiazdy" nie ma póki co w ramówce, być może ruszy w marcu ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A tak już mocno zapowiadano we wrześniu, że program ruszy w ramówce zimowej - z dużej chmury mały deszcz :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziś czytałem,że Rozenkowa powiedziała,że wyszedł świetny program i jest bardzo zadowolona i będzie sukces :) PH też miał być :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ta kobieta nigdy nie jest krytyczna wobec siebie, więc dla niej z założenia wszystko jest idealne w czym bierze udział, jak jednak widać widownia nie zawsze podziela jej zdanie...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trudno się dziwić, jeśli się promuje program własnym nazwiskiem. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W zasadzie jedynym miejscem, gdzie można dać Project Lady jak i Single jest niedziela po MasterChefie kolejno o 21:30 i 22:30. Może nie chcą od razu dawać wszystkich nowości na raz. Ewentualnie jeden z programów może pojawić się jeszcze w czwartki o 22:30, reszta pasm jest zajęta - środy odpadają ze względu na długość YCD (odcinki live kończą się po 23).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziś w DDTVN była relacja z planu i kulisy. Logo programu wydaje mi się najciekawsze z tego wszystkiego. Reszta wg mnie mogłaby być niezłym pomysłem, ale jak to ostatnio chyba będzie pełna reżyserka-co zabija programy. Ale oczywiście szanse trzeba dać.

Warto dodać , że Małgorzatę Rozenek wspierać będą dwie mentorki – doktor Irena Kamińska-Radomska i psycholog Tatiana Mindewicz-Puacz.

Program powstaje w pałacu w Radziejowicach, gdzie mieści się Szkoła Dam.

Premiera: w marcu.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Relację z planu oglądałam i na tym chyba poprzestanę, może ewentualnie 1 odcinek, ale nie sądzę, że dam radę cały. Pani Rozenek wywołuje u mnie wysypkę, jest sztuczna, nieprawdziwa i, sorry, zdecydowanie za mocno stunningowana. Dziewczyny to taki typ "giganciary" i żaden "Projekt Lady"(co za nazwa, brrr) odzianie w mundurki, tego, że nauczyły się jeść nożem i widelcem, zrezygnowały z kanapek, bo "dama" ich nie je ;D nie zatrze wrażenia. Uczestniczki na pewno odniosły same korzyści, poznały inny świat, przeżyły fajną przygodę i pewnie w głowach też im coś zostało, ale program, z zajawki, przypomina mi słynną lekcję konsumpcji bezy :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Najgorsze jest to, że ten program nie uczy kultury życia, tylko życia w kulturze. Będę mocno zaskoczony, jak ten format się ostanie.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

O dziwo program nie wygląda źle po tym jak zobaczyłem zwiastun. Oglądać nie zamierzać, ale podejrzewam, że widownię to zbierze. Chyba oprócz niedzieli 21:30 nie widzę innej opcji.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Też jestem zaskoczony tym zwiastunem i wcale bym nie postawił tego programu obok KPMS bo wydaje się lepszy. Ogólnie zwiastun mnie zachęcił co dziwne bo nie lubię tego typu programów ale widać że TVN się postarał tym razem. Mam wrażenie że jakiś duży skok jakości w montażu nastąpił od jesieni i to przy wszystkich zwiastunach
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Morgan94 pisze:O dziwo program nie wygląda źle po tym jak zobaczyłem zwiastun.
Też mam tak samo, więc przyjdzie mi jeszcze odszczekać krytyczne uwagi ;) W każdym razie zwiastun o wiele lepszy i bardziej zachęcający do oglądania niż materiał zza kulis, niestety najtrudniejszym elementem do przełknięcia w dalszym ciągu pozostaje dla mnie pani Rozenek :-\
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Projekt: Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Ze zwiastunu wynika iż program będzie miał 8 odcinków, czyli emisja w niedzielę o 21:30 wręcz pewna :) Akurta po lutym zostanie prawdopodobnie 8 odcinków MasterChefa do emisji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości