[TVN/TVN7] Projekt Lady (2016-2021)

Archiwalne programy TVN.
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Podsumowując cały sezon to powiem szczerze, że był jednym z lepszych. Naprawdę te wszystkie nowe zadania, których jeszcze nie było. Super, że do takiego składu mentorskiego dołączył Qczaj, bo te zadania z nim to też dodały świeżości. Cieszy mnie też fakt, że damy w tej edycji nie jechały do dalekich krajów, tylko zostały w Polsce. Wydaję mi się też, ale nie jestem pewny, że w tej edycji dziewczyny same sobie wybierały sukienki na finał, ale nie jestem pewny czy w innych też tak było. Odnośnie pasma emisji to mi osobiście nie przeszkadzało i fajnie, że jesienią a nie latem to też jakaś nowość.Odnośnie uczestniczek z całego sezonu to też wszystkie były fajne. Ogromnie cieszę się, że to właśnie Dagmara wygrała. Kibicowałem jej od prawie samego początku. Szczerze mówiąc to czekam na kolejną edycję i mam nadzieję, że taka w ogóle powstanie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Piąty sezon Projekt Lady oglądało średnio 788 tys. widzów, TVN był liderem w grupie 4+ i 16-49. Dwa z trzech najchętniej oglądanych odcinków przekroczyło milion. Natomiast w porównaniu do poprzedniej serii, spadek jest wyraźny - o 500 tys. widzów, należy jednak pamiętać że była ona emitowana latem, o 21:30.

https://[link zakazany]/artykul/o ... ladalnosci
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Spadek jest, ale lider w 16-49 zachowany. Myślę, że kolejna edycja przed nami - pytanie, czy pozostanie już jesień, czy jednak przyszłe lato.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Super edycja. Bardzo fajne dziewczyny.
I mega się cieszę, że wygrała Dagmara, pamiętam, że od 1 odcinka wpadła mi w oko, może wtedy przez pryzmat urody, ale z tygodnia na tydzień zaczęła być moją główną faworytką 🙂🙂
Czekam na kolejną edycję 😁
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Prawda. Pod względem doboru uczestniczek to jedna z lepszych edycji. Żadna nie wzbudzała jakiegoś zażenowania, czy politowania. ;)
Zadania też wyszły super w tym sezonie, niby już były, a dalej chętnie się to oglądało. Było bardziej różnorodnie, zgodnie z zapowiedzią rzeczywiście dziewczyny częściej opuszczały pałac. Mocno psychologiczny sezon, maniery były gdzieś tam na deser. :)

Średnia oglądalność na pewno byłaby wyższa, gdyby program leciał o starej porze, wszak ludzie w social-mediach mówili, że ta pora jest trochę późna. Niemniej jednak tragedii nie ma, przynajmniej widownia jest większa niż przy „Usta usta”. ;) Trzymam kciuki za 6 sezon.
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

Gdzieś niedawno na stronie "Projektu" przemknęło mi info, że oglądany jest głównie w "Internetach"... Szkoda że nie podali dokładnych danych, bo też mi się wydaje, że na Playerze sobie lepiej poradził, choćby przez tą porę z czapy.

I też uważam, że sezon jak najbardziej udany, gorszy niż 1. i 2., ale lepszy niż 3. i 4. Nowe zadania wprowadziły powiew świeżości. Skład serio dobry. Wygrana zasłużona :) (w przeciwieństwie do (moim zdaniem) Roksany i Lubov, ja nie wiem to jakaś klątwa co drugiego sezonu? :P Co do tej drugiej jeszcze, jej wejście na scenę to było jakieś nieporozumienie)

ALE... Już bez 6. edycji, teraz "Projekt Gentleman" bym (w końcu!!) poprosił. :-\
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Mentorka Irena założyła kanał na YT pod nazwą (Nie)grzeczna Irenka. :lol:
https://www.youtube.com/channel/UCIEyYB ... jhEIue7EUQ
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ruszyły poszukiwania uczestniczek do kolejnego sezonu.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Zwyciężczyni 4 edycji - Liubov Miruk za kilka miesięcy zostanie mamą.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wg Party przygotowania do kolejnej edycji zostały póki co zawieszone.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nowa edycja przesunięta na 2022 rok: https://party.pl/newsy/malgorzata-rozen ... 135132-r1/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziwnie brzmi przenoszenie z powodu Covid dużo mniejszej produkcji niż np. HP, które Golden Media robi bez problemu większego :P
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wydaje mi się, że zdjęcia ruszą w wakacje, a emisja rozpocznie się w październiku tego roku albo program oglądać będzie można dopiero wiosną przyszłego roku. Nie wydaje mi się, żeby stacja rezygnowała z tego projektu. Sam jestem fanem tego programu i nie wyobrażam sobie żeby nie było kolejnej edycji tego reality-show. Liczę też na to, aby stacja przygotowała Projekt Gentleman.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Zaczęły się poszukiwania nowych uczestniczek do programu. https://www.facebook.com/groups/1415516 ... 295168387/
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

[TVN] Projekt Lady

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Dostałem dzisiaj na messengerze zaproszenie do programu dla młodych, gniewnych chłopaków. Ostatni sezon projektu lady miał już takie niskie noty że wreszcie biorą się za projekt gentleman? Żeby nie być gołosłownym wstawiam zawartość wiadomości:

'​Szukamy, młodych gniewnych chłopaków.

Do nowego programu telewizyjnego szukam młodych imprezowiczów, chłopaków zbyt pewnych siebie, albo wręcz przeciwnie, zupełnie niepewnych, albo graczy komputerowych, albo takich którzy nigdy nie pracowali, którzy chcieliby coś w sobie zmienić daj znać.


18-26 lat


Startujemy z castingiem do nowego programu.


Jeżeli jesteś zainteresowany podeślij swój numer i daj znać.'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości