[TVN] Projekt Lady

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Dzisiaj bardzo ciekawe zajęcia.

Dziewczęta w dwóch drużynach: Zuzi i Marceliny grały w zbijaka (organizatorem był Qczaj, dużo go w tym sezonie) i przegrana drużyna musiała usługiwać zwyciężczyniom turnieju. Przegrane musiały przyodziać specjalne mundurki, coś w stylu królewskiej służby i miały usługiwać drużynie zwycięskiej. Był też rozdział stołu podczas posiłków - uczestniczki, które przegrały siedziały przy drugim, nienakrytym stole na taboretach, podawały i zabierały talerze przy normalnym stole oraz jadły inne, mniej wyszukane dania. :P

Odbył się też wieczór z kawalerami, podczas którego dziewczęta wygrane były ubrane w kreacje wieczorowe i zabawiały gości, natomiast "służące" przyodziane w fartuszki musiały obsługiwać imprezę, czyli podawać kieliszki, sprzątać, itp.

Wywiązała się mała kłótnia między uczestniczkami, najbardziej Samantą i Oliwią, ale też Natalią.

Na koniec odcinka, żeby wyładować agresję dziewczęta udały się na złomowisko i kasowały, zgniatały samochody. :D

Dużo rozmów z mentorkami w tym odcinku, rekordowe 4: Małgosi, Matyldy, Natalii i Samanty.

[ Spoiler ]

Teksty z odcinka znowu bardzo życiowe, szczególnie te o poczuciu władzy, która diametralnie potrafi zmienić podejście i spojrzenie na innych ludzi. Program pod tym względem ma spore walory edukacyjne, bardzo skłania do refleksji, bo z tym spotykamy się w życiu na co dzień. A warto jest to sobie gdzieś w głowie zakodować, zapamiętać. :)

Za tydzień Ladies idą do pracy. ;)
🔥️🔥
Mooniaa
Obserwator
x 69
x 76

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Mooniaa »

Fajny odcinek
Trochę było kłótni i konfliktów między dziewczynami, a wszystko przez zadanie, że jedna grupa dziewczyn zarządzała, a druga usługiwała.
Dobrze, że na końcu dziewczyny mogły się rozładować na złomowisku 🙈
Odpadły dwie dziewczyny, Gosia i Matylda, ale do przewidzenia, bo już na tym spotkaniu z kawalerami pokazali je z gorszej strony.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

[TVN] Projekt Lady

Post autor: N-O-R-O-N »

W dzisiejszym odcinku jako rekruter do firmy pojawia się Sergiusz Żymełka, znany szerszej widowni jako Filip z ,,Rodziny zastępczej" ;) Miłe zaskoczenie. Swoją drogą fajny odcinek z lejdiskami w pracy. Irena znowu rozwaliła, jak udawała nieelegancką osobę ;D
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

Fajny odcinek z pracą. :) Nie poznałem w ogóle tego Żymełki, dorosły facet już. :D

Ciekawe warsztaty z mentorką Irenką, kiedy udawała osobę wyraźnie skracającą dystans, a potem pijaną. :lol: Zuzia na pierwszym planie, ale dalej bez wizytówki, więc pewnie niedługo odpadnie. Mariola ewidentnie radzi sobie najlepiej, w sumie od początku była najbardziej ogarnięta. Dagmara i Marcelina to takie śmieszki sezonu. :) Pojawił się też akcent covidowy w odcinku (jakoś nigdzie indziej tego nie dostrzegam), czyli maseczki w pracy i na stacji metra.

Udział Małgoni i Tatiany marginalny w odcinku.

Odpadła
[ Spoiler ]

Za tydzień matura z Ireną i zadania rodem z horroru z Tatianą, a za dwa tygodnie wyjazd do Wrocławia. ;)
🔥️🔥
Mooniaa
Obserwator
x 69
x 76

[TVN] Projekt Lady

Super odcinek, mega mi się podobało, jak dziewczyny musiały radzić sobie w pracy, a myślę, że łatwo nie było, trzeba było trochę ogarnąć.
Irenka śmieszkowala, najpierw przy rozmowach kwalifikacyjnych, później fajne zadanie z tą szybką kolacją 🙂
Odpadła Natalia, która olała za bardzo zadania w pracy i się poddała, a dziwne, skoro jest bokserką.
Za tydzień odcinek, na który najbardziej czekam 😁
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

W maturalnym odcinku działo się. :)

Najpierw zadanie polegające na przygotowywaniu deseru z jakimś wybitnym szefem kuchni, które tak naprawdę uczyło cierpliwości (coś podobnego było w poprzedniej edycji, tylko w innym odcinku i z sushi o ile dobrze pamiętam). Później typowa matura z mentorką Ireną, czyli obiad sam na sam w jej towarzystwie, w tym sezonie dziewczynom naprawdę nieźle szło, wyniosły dużo z zajęć, albo skrupulatnie oglądały poprzednie edycje. ;)

Zadanie Tatiany z tym pokojem strachów bardzo ciekawe, uczestniczki musiały przejść całkowicie ciemny pokój po linie, gdzie były dotykane szczotką, straszone zabawką dla psa i głaskane ręką. :lol: :D Odbył się też kolejny trening z Qczajem, gdzie dziewczyny miały nauczyć się asertywności, a każda i tak skakała z grabiami podczas ćwiczeń. Zabawnie to wyszło :D

Na sam koniec, w pałacowym ogrodzie uczestniczki pod okiem Ireny na Melexie (serio! :lol:) musiały przygotować przyjęcie i w 15 minut przynieść zastawę, kieliszki, serwetki, obrus i wszystko rozstawić mieszcząc się w czasie.

Program opuściły dwie bardzo sympatyczne dziewczyny
[ Spoiler ]
szkoda. :(

Myślę, że w tej edycji duże szanse na zdobycie tytułu Lady mają Dagmara i Mariola. Trzymam kciuki za tę pierwszą, od początku podejrzewałem, że zajdzie daleko. :)
🔥️🔥
Mooniaa
Obserwator
x 69
x 76

[TVN] Projekt Lady

Dużo się działo, bo sporo zadań.
Było i na cierpliwość, i na strach, również na odpowiedzialność pilnowanie jajek, testy z Irenka (moje ulubione 😁) i ćwiczenia z Kuczajem.
Zuzia i Ola odpadły...teraz to szkoda każdej dziewczyny, wszystkie lubię. 🙃
Jakoś od początku mam przeczucie że Mariola z Samantą będą w finale, ciekawe czy trafię 😎
Najbardziej też lubię Dagmarę, i jej kibicuje 🙂
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

Duży plus, że pokazali Wrocław z drona, to piękne miasto. :)

Spotkanie i zajęcia z social-mediów z Instagramerką Aggie, która ma milion obserwujących, tylko w Polsce jest jakoś słabo znana. Również zadanie z malowaniem i prezentacją obrazów w galerii sztuki bardzo udane, nie mogę nawet uwierzyć, że dziewczyny same to malowały, wyszło im to super, szczególnie Dadze i Samancie. ;)

Odpadła Mariola, która moim zdaniem wyraźnie wychodziła przed szereg od początku.
🔥️🔥
Mooniaa
Obserwator
x 69
x 76

[TVN] Projekt Lady

Super, że pokazali Wrocław, szczególnie miejsca w których w tym roku byłam 🙂🙂
Wszystkie dziewczyny widać, że na tym etapie bardzo zżyte, teraz to już mentorki czepiały się takich szczegółów, że loteria która odpadnie.
Szkoda Mariolki polubiłam ją.
Teraz liczę na Marcelinę lub Dagmarę.
Chociaż od początku mam jakieś wrażenie, że wygra Samanta.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

Właśnie za takie odcinki jak dzisiaj uwielbiam ten program. :) Wiadomo, dziewczyny się po nim diametralnie nie zmienią, wrócą do dawnych środowisk, ale zobaczą, że życie może wyglądać inaczej i doświadczą czegoś nowego, wartościowego. Może to będzie impuls dla nich do pracy nad swoim życiem? Czas pokaże, w sumie już pokazał po uczestniczkach z edycji I-IV, które różnie skończyły.

Sielskie widoki, lot balonem, dużo zwierzątek i arystokracja bez zbędnego nadęcia - tak można podsumować tegoroczny półfinał. ;)

Finałowa trójka:
Dagmara Czerwińska - na jej wygraną liczę
Marcelina Herzyk - całkiem w porządku dziewczyna, jak wygra nie będzie źle
Samanta Rachuba - hmmm... jednak na jej miejscu pasowałaby mi bardziej Oliwia, która dzisiaj odpadła.

I jeszcze jeden odcinek V edycji przed nami. :)
🔥️🔥
Mooniaa
Obserwator
x 69
x 76

[TVN] Projekt Lady

Ciekawy odcinek, w zamku w Knyszynie 🙂🙂
Szkoda, że przed nami tylko jeden odcinek. Przyzwyczaiłam się do dziewczyn. 😁
Trzymam kciuki za Dagmarę, ewentualnie za Marcelinę.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 24

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Tradycja »

Marcelina , Dagmara, Samanta.
Typuje nie wylacznie po sympati tylko komu nagroda by najwiecej "cos" dala, kto by na niej faktycznie skorzystal.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 301
x 225

[TVN] Projekt Lady

I mamy piątą Lady w Polsce! :)

Udany sezon, mimo schematyczności z powiewem świeżości.

Super, że wygrała akurat Dagmara, jej kibicowałem najbardziej od początku. Trzymam za nią kciuki. :)

🔥️🔥
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Projekt Lady

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie w tym roku wybór był dość prosty, głównie dlatego, że Dagmara wyróżniała się pracowitością i zaangażowanie w każdym zadaniu co zostało docenione.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 24

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Tradycja »

Jak sie skonczyly przemowy z podziekowaniami na bank wiedzialam ze wygra Dagmara.
Nikt nie dziekowal tak szczegolowo i z osobna kazdej mentorce oraz kolezankom z programu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”