[TVN] Projekt Lady

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Obserwator
x 6
x 49

[TVN] Projekt Lady

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Podsumowując cały sezon to powiem szczerze, że był jednym z lepszych. Naprawdę te wszystkie nowe zadania, których jeszcze nie było. Super, że do takiego składu mentorskiego dołączył Qczaj, bo te zadania z nim to też dodały świeżości. Cieszy mnie też fakt, że damy w tej edycji nie jechały do dalekich krajów, tylko zostały w Polsce. Wydaję mi się też, ale nie jestem pewny, że w tej edycji dziewczyny same sobie wybierały sukienki na finał, ale nie jestem pewny czy w innych też tak było. Odnośnie pasma emisji to mi osobiście nie przeszkadzało i fajnie, że jesienią a nie latem to też jakaś nowość.Odnośnie uczestniczek z całego sezonu to też wszystkie były fajne. Ogromnie cieszę się, że to właśnie Dagmara wygrała. Kibicowałem jej od prawie samego początku. Szczerze mówiąc to czekam na kolejną edycję i mam nadzieję, że taka w ogóle powstanie.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1119
x 3636

[TVN] Projekt Lady

Post autor: pulkownik »

Piąty sezon Projekt Lady oglądało średnio 788 tys. widzów, TVN był liderem w grupie 4+ i 16-49. Dwa z trzech najchętniej oglądanych odcinków przekroczyło milion. Natomiast w porównaniu do poprzedniej serii, spadek jest wyraźny - o 500 tys. widzów, należy jednak pamiętać że była ona emitowana latem, o 21:30.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... ladalnosci
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 210

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Captain_M »

Spadek jest, ale lider w 16-49 zachowany. Myślę, że kolejna edycja przed nami - pytanie, czy pozostanie już jesień, czy jednak przyszłe lato.
Mooniaa
Obserwator
x 108
x 95

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Mooniaa »

Super edycja. Bardzo fajne dziewczyny.
I mega się cieszę, że wygrała Dagmara, pamiętam, że od 1 odcinka wpadła mi w oko, może wtedy przez pryzmat urody, ale z tygodnia na tydzień zaczęła być moją główną faworytką 🙂🙂
Czekam na kolejną edycję 😁
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 320
x 241

[TVN] Projekt Lady

Post autor: kamol »

Prawda. Pod względem doboru uczestniczek to jedna z lepszych edycji. Żadna nie wzbudzała jakiegoś zażenowania, czy politowania. ;)
Zadania też wyszły super w tym sezonie, niby już były, a dalej chętnie się to oglądało. Było bardziej różnorodnie, zgodnie z zapowiedzią rzeczywiście dziewczyny częściej opuszczały pałac. Mocno psychologiczny sezon, maniery były gdzieś tam na deser. :)

Średnia oglądalność na pewno byłaby wyższa, gdyby program leciał o starej porze, wszak ludzie w social-mediach mówili, że ta pora jest trochę późna. Niemniej jednak tragedii nie ma, przynajmniej widownia jest większa niż przy „Usta usta”. ;) Trzymam kciuki za 6 sezon.
✨✨
Mint
Użytkownik
x 43
x 39

[TVN] Projekt Lady

Post autor: Mint »

Gdzieś niedawno na stronie "Projektu" przemknęło mi info, że oglądany jest głównie w "Internetach"... Szkoda że nie podali dokładnych danych, bo też mi się wydaje, że na Playerze sobie lepiej poradził, choćby przez tą porę z czapy.

I też uważam, że sezon jak najbardziej udany, gorszy niż 1. i 2., ale lepszy niż 3. i 4. Nowe zadania wprowadziły powiew świeżości. Skład serio dobry. Wygrana zasłużona :) (w przeciwieństwie do (moim zdaniem) Roksany i Lubov, ja nie wiem to jakaś klątwa co drugiego sezonu? :P Co do tej drugiej jeszcze, jej wejście na scenę to było jakieś nieporozumienie)

ALE... Już bez 6. edycji, teraz "Projekt Gentleman" bym (w końcu!!) poprosił. :-\
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 320
x 241

[TVN] Projekt Lady

Post autor: kamol »

Mentorka Irena założyła kanał na YT pod nazwą (Nie)grzeczna Irenka. :lol:
https://www.youtube.com/channel/UCIEyYB ... jhEIue7EUQ
✨✨
ODPOWIEDZ