Strona 1 z 114

[TVN] Projekt Lady

: 01 paź 2015, 22:55
autor: lukaa
Witam, bardzo dawno temu zapisałem się do newstlera pewnie automatycznie produkcji Golden Media.tv i otóż teraz nieoczekiwanie dostałem maila. Zapewne był skierowany do całej bazy maili którą posiadają. Szykuje się kolejny "nowy" program typu Warsaw Shore a może Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Opis jakich osób szukają na to wskazuje.. Ciekawe która stacja znów chce mieć VIVA ? MTV? ESKA? A może to przeciwny program niż te powyższe czytając koncowy opis maila? To raczej nie kolejny sezon w/w programów bo jest mowa o nowym.

W razie czego proszę przenieść temat gdzie trzeba.

Obrazek

[TVN] Projekt: Lady

: 01 paź 2015, 22:58
autor: pulkownik
Nie zdziwię się, jeśli to nowy program Rozenek.

[TVN] Projekt: Lady

: 01 paź 2015, 22:58
autor: matik
Bo to jest nowy program Rozenek ;-)

[TVN] Projekt: Lady

: 01 paź 2015, 23:00
autor: Trzeciak
Poważnie?
[ Spoiler ]
No to znowu wykrakałem. :D

[TVN] Projekt: Lady

: 01 paź 2015, 23:12
autor: lukaa
Rany chryste... Już to widzę..

[TVN] Projekt: Lady

: 01 paź 2015, 23:53
autor: Jordi
Nie... Zrobią PL wersję "Damą być"??? :lol:

A tak szczerze... O ile nie będzie to produkowane jak "Syny", to nie musi być takie złe. Brytyjska wersja była naprawdę spoko. No i Rozenek nawet całkiem by tu pasowała. W GBR w programie gościnnie była Anthea Turner - oryginalna "Perfekcyjna Pani Domu". Boję się, że tvn pójdzie w styl KPMS, choć potężny spadek oglądalności 2 sezonu chyba Miszczak zauważył...

Także jeśli to ten format, to wiele zależy od producenta, bo to wcale nie musi być takie koszmarne. Ale jak co innego, to ogromna niewiadoma.

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 1:48
autor: Kamilo
Pod względem komercyjnym ten program rokuje znacznie lepiej niż "Piekielny hotel".

A i od dawna uważałem, że sam "Warsaw Shore" to zrobiłby w TVN furorę, bo to taki "Big Brother" na miarę współczesnych czasów.

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 8:26
autor: Trzeciak
Namiastkę "Warsaw Shore" to jest w "Kto poślubi mojego syna?", które po tym sezonie zniknie zapewne z anteny TVN-u. Poza tym - nie porównywałbym "WS" do "BB".

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 10:59
autor: Kamilo
A dlaczego?

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 11:00
autor: matik
Jakby ktoś miał wątpliwości, to powyższe ogłoszenie zostało dziś opublikowane na tvn.pl ;)
http://www.tvn.pl/wideo/rusza-casting-d ... 5,0,0.html

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 11:07
autor: Trzeciak
Kamilo pisze:A dlaczego?
Z dość prostej przyczyny. "Big Brother" został wynaleziony przez Holendrów, jako rozrywkowy eksperyment społeczny, który jednak stał się hitem. To, że niektórzy zrobili "karierę", czy dochodziło do różnych ekscesów w programie, to już bardziej skutek uboczny.

A "Warsaw Shore" z góry było nastawione na prowokowanie różnych "dziwnych", a czasem żenujących sytuacji.

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 11:55
autor: Medyk24
Kolejny program dla mało wymagających widzów wieczornego pasma w środowe wieczory w TVN. Myślałem, że po coraz bardziej prawdopodobnym zejściu KPMS po tym sezonie już nie pojawi się więcej w tej stacji tego typu "show", jak widać myliłem się. Program idealnie nadaje się do Rozenek - jest o wszystkim i o niczym :lol: Całe szczęście, że produkcją nie zajmie się firma Earl Grey, chociaż tyle dobrego...

Dodam jeszcze, że w ostatniej rozmowie Rozenkowej w DDTVN wspomniała, że jeszcze nie zapadła decyzja czy program pojawi się już w styczniu (jak podawały portale medialne) czy dopiero w marcu.

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 11:58
autor: Kryterium0
Już sama nazwa wątku wprowadza w błąd.
Przywoływanie "Warsaw Shore" jest totalnie nietrafione.

Było wiadomo, że programy z cyklu "z imprezowiczki/wieśniaczki w damę" prędzej czy później trafią z własną wersją do Polski.

Ok. 10 lat temu podobny program w wakacje emitował Polsat - amerykańskie nastolatki bez ogłady przyjeżdżały do Wielkiej Brytanii i tam uczyły się etykiety.

Będzie śmiesznie i mniej żenująco niż w KPMS ;)

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 12:57
autor: Kamilo
Trzeciak pisze:Z dość prostej przyczyny. "Big Brother" został wynaleziony przez Holendrów, jako rozrywkowy eksperyment społeczny, który jednak stał się hitem. To, że niektórzy zrobili "karierę", czy dochodziło do różnych ekscesów w programie, to już bardziej skutek uboczny.

A "Warsaw Shore" z góry było nastawione na prowokowanie różnych "dziwnych", a czasem żenujących sytuacji.
Może trochę upraszczając, ale patrząc na to z perspektywy przeciętnego widza chodzi po prostu o podglądanie ludzi. W "Big Brotherze" w życiu codziennym, w "Warsaw Shore" w życiu nocnym. A czasy nastały takie, że trzeba przy tym sprowokować i przywalić mocniej, by zrobiło wrażenie.

[TVN] Projekt: Lady

: 02 paź 2015, 15:23
autor: kamico7
Ja od kiedy ujrzałem to ogłoszenie o castingu to jednak miałem nadzieje że mimo wszystko nie trafi on do TVN. Mogłem nie wspominać o nim w wątku TVN :( wykrakałem. Format sam w sobie zły nie jest ale on mi bardziej pasuje do TVN Style