[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 966
x 1193

Post autor: Jordi » 19 lis 2018, 23:13

Najpierw Agata zamknięta, a on otwarty, a jak Agata znormalniała, to ten nagle się zamknął. Bardzo dziwne to było.

No i pewniak został, bo wiemy od ponad miesiąca jak się wszystko potoczyło u Adriana i Anity.

Ale najpierw reklama :P
0 x
Damianou18
Activist
x 196
x 35

Post autor: Damianou18 » 19 lis 2018, 23:23

Na dzień dobry pierwsze słowo - PARA :)
0 x
Jordi
VIP Expert
x 966
x 1193

Post autor: Jordi » 19 lis 2018, 23:27

Widać z daleka. Aż tryska z nich szczęście.

Oczywiście oboje są na tak :) Szkoda, że Martynę Mosak olał i nie spełnił 100% życzeń tak jak to zrobił w przypadku Adriana... Może byłyby dwie pary?

Adrian oświadczył się Anicie po decyzji.

Adrian jak wiemy przekonał Anitę i mieszkają w Szczecinie. Ba Anita rozstała się z wieloletnim partnerem tanecznym. Info z FB mocno sugerują ogromną zazdrość Adriana o żonę... Ale jaka jest prawda tylko oni wiedzą.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, 23:31 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Damianou18
Activist
x 196
x 35

Post autor: Damianou18 » 19 lis 2018, 23:29

Ale jaka muzyka dramatyczna nagle się pojawiła... Uff, jednak są dalej :p

Chyba Anita się przeprowadza do Szczecina do Adriana ;)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, 23:31 przez Damianou18, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Tomasz_B
Użytkownik
x 253
x 7

Post autor: Tomasz_B » 19 lis 2018, 23:30

Kolejny program w tym roku można odkreślić. To teraz przyznawać się, kto z was się zgłasza na casting do następnej edycji :P.

Edit: a co, ona w ciąży jest, że tak dotknął jej brzucha, i spytał się jak się czuje :D?
0 x
Damianou18
Activist
x 196
x 35

Post autor: Damianou18 » 19 lis 2018, 23:40

No i już mamy pierwsze podziękowania od nich ;)

0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2357
x 1007

Post autor: Trzeciak » 20 lis 2018, 0:22

Jeśli można podsumować ten sezon, to mieliśmy rozczarowującą edycję.

Anita i Adrian - para idealnie skrojona pod target TVN-u. Ona doskonale przypominająca hit wszechczasów stacji, czyli "Taniec z Gwiazdami", on poszukujący partnerki niemalże z urodą modelki. Tu można było przewidzieć, że ten związek przetrwa. Dla Anity - biorąc pod uwagę karierę sportową - przeprowadzka do Szczecina i porzucenie tanecznego partnera wcale nie była aż tak nadmiernie trudną decyzją. ;)

Agata i Maciej - związek się rozpadł ewidentnie przez uczestnika. Mam wrażenie, że im dłużej był z Agatą, tym coraz mniej zależało mu na związku. Agata dobitnie pokazała niekonsekwencję Maćka i wie czego chce. Skutecznie odcięła pępowinę od matki, potrafi pracować i żyć na własnej stopie, o podwójnych studiach nie wspomnę. Najważniejsze - mimo niepowodzeń idzie do przodu, by było lepiej.

Martyna i Przemek - nie wiem, co eksperci mieli na myśl dobierając do siebie dwie kompletnie niegotowe osoby na związek. Ona zupełnie jest rozchwiana emocjonalnie, ma się wrażenie, że nie wie czego chce, a trudno z taką osobą budować coś trwałego, co potwierdził przebieg sezonu i jej końcowa rozmowa. On z kolei traktujący związek jako zabawę (co dobitnie potwierdziły jego "genialne" eksperymenty), i niespecjalnie pragnący zmian. Jest mu dobrze jak mu jest. Ma koło 30 lat, a wciąż mieszka w studenckim lokum, gdzie się bałagani, bo nie chcę mu się zawalczyć o podwyżkę, czy lepiej płatną pracę i wydać więcej pieniędzy na coś lepszego od kilkunastu metrów kwadratowych.

Mam wrażenie, że zastąpienie seksuolog. Staruch na drugą psycholog Chorzewską było bardzo poważnym błędem. Pomijanie takiego aspektu i to w związku małżeńskim to trochę jak budowanie domów na piasku. Poza tym widać, że dużo bardziej od swojej poprzedniczki wolała poeksperymentować, niż naprawdę pomóc ludziom.
Jordi pisze:Szkoda, że Martynę Mosak olał i nie spełnił 100% życzeń tak jak to zrobił w przypadku Adriana... Może byłyby dwie pary?
I tak chyba nic by z tego nie było. Z resztą się zgadzam. A najgorsze to, że Mosak zarzucił Martynie niekonsekwencję, mimo, że sam podjął niekonsekwentne decyzje.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 162
x 532

Post autor: annawoj1104 » 20 lis 2018, 1:16

Słaba edycja. Po pierwsze montaz-pierwsze odcinki-najpierw cały o Adrianie potem o Anicie, potem 3 o nich , pozostałe pary potraktowane po macoszemu-i już po tych pierwszych odcinkach szło przeczytać komentarze że Anita i Adrian sa razem-i dlatego im sie tyle czasu poświęciło, a pozostałe pary to niewypał/
Po drugie grono ekprestów totalnie do d.... Najpierw jeden odcinek szukaja partnerki Adrianowi wzgledem jego wielkich oczekiwań co do wygladu, potem gdy Martyna płacze że Przemek jest zupełnie inny niż oczekiwała-o czym pisała w ankiecie i czuje rozczarowanie słyszymy od Mosaka że "to nie koncert życzeń"
dDisiejszy odcinek i rekacja na decyzję Martyny-znów szok-negatywny odnośnie ekpertów-jeszcze próbowano z niej zrobić ta złą, że nie dała szansy, odwracanie kota ogonem.... Zresztą Martyna już na Insta napisała ze jej wypowiedź ta na końcu co ją odwiedzili po miesiacu była zupełnie inna-montaż żeby wyszło rację ekpertów, w tle głos lektora "mogło byc inaczej jakby dała Przemkowi szanse"

Kolejnej edycji to już podziękuje.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2357
x 1007

Post autor: Trzeciak » 20 lis 2018, 9:44

Oczywiście w "Dzień dobry TVN" byli Anita i Adrian. Póki co wciąż są małżeństwem na odległość, oczywiście planują pierwsze wspólne Boże Narodzenie i Sylwester. Widać było, że promieniuje z nich szczęście i miłość.

Najlepszy był komentarz jednego z internatutów w programie, który napisał, że "Nie rozumie takich programów". :D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 966
x 1193

Post autor: Jordi » 20 lis 2018, 9:47

Dokładnie. Dla mnie to była ewidentnie najsłabsza edycja.

Przede wszystkim nawaliły wybory "grona psychologicznego". A gadanina Mosaka to już dobijała momentami. Jakieś z tyłka wzięte prawdy objawione serwował, aż głowa bolała...

Też czytałem już ten żal Martyny. Szkoda, że TVN tak olewa ludzi... Powinni kopnąć porządnie Mosaka i przede wszystkim jego wywalić, bo to on podejmuje główne decyzje (co było widać w pierwszym odcinku - pozostała dwójka zastanawiała się, czy na pewno spełniać wszystkie wymogi Adriana, to Mosak, że trzeba bo inaczej od razu zrezygnuje).

Skupienie się w 50% edycji na Adrianie i Anicie to też błąd (ich było ewidentnie najwięcej, pozostałe dwie pary podobna ilość czasu), bo ich życie było po prostu do bólu nudne...

Ciekawe jak wyniki, ale mam nadzieję, że spadły. Wystarczy, że koszmarna wprost edycja Rolnika ma coraz więcej widzów. Masochiści sami w tym kraju mieszkają :/
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2357
x 1007

Post autor: Trzeciak » 20 lis 2018, 9:52

Bez obrazy, ale jak w tym programie mamy spadek formy, to w "Rolniku" - mimo dwóch głównych negatywnych bohaterów - jest jednak wzrost poziomu.

Masochizm to popełniłem ja oglądając "Take Me Out", i całe szczęście, że byłem w tym bardzo nielicznym gronie. :P
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 966
x 1193

Post autor: Jordi » 20 lis 2018, 10:00

A które wątki w Rolniku są dobre? Relatywnie Grzegorz, ale cała reszta to jeden wielki niewypał - Jan oszukujący 2 kandydatki, bo od 1 spotkania był za tą co wybrał, Łukasz największy c..... w historii programu bezczelny do szpiku kości kłamczuch z tą swoją pannicą (wczoraj w Googlebox puścili jak odrzucił Paulinę i szły takie inwektywy, że fanpage na FB znowu by usuwał komenty :lol: ), Marek i jego wybór to w ogóle WTF, no i zawiedziony Krzysiek, bo chciał plotuchę Kaśkę...

Faktycznie poziom rośnie... Dla mnie z roku na rok coraz gorzej od 3 lat.

Sorry za OTP, ale dla mnie Rolnik jest słabiutki w tym roku.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2357
x 1007

Post autor: Trzeciak » 20 lis 2018, 10:06

Jestem innego zdania, i akurat oprócz Grzegorza wątek Marka jest także ciekawy. Może nie ma w nim "fajerwerków", ale także takich skandali, jak u Jana i Łukasza. U pogubionego Krzysztofa także o dziwo zaczyna się robić coraz bardziej interesująco. Owszem - poziom niedoścignionej drugiej edycji to nie jest, ale nie ma tylu "dramatów", co rok temu.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 162
x 532

Post autor: annawoj1104 » 20 lis 2018, 11:18

Jordi pisze:
Skupienie się w 50% edycji na Adrianie i Anicie to też błąd (ich było ewidentnie najwięcej, pozostałe dwie pary podobna ilość czasu), bo ich życie było po prostu do bólu nudne...
Dokładnie, dla mnie to też było zwyczajnie nudne, szczególnie od momentu ich powtrotu do kraju, i widac produkcja starała sie coś tam podkręcac jakies wymyślone problemy z d... jakieś łaczenie sie z ekspertką bo coś tam-a i tak nie wiem o co im tam chodziło tak naprawdę.
Tam nie było emocji, fajnie mieli sie ku sobie-ale wiecej nic. Tak jak by zrobiono edycję pod nich. A szczerze dla mnie sztuczni niczym Agnieszka i Marcin z poprzedniej edycji-z tą róznica ze tamci mieli ciagle akcje uciekania przed kamerami :lol:
0 x
Jordi
VIP Expert
x 966
x 1193

Post autor: Jordi » 20 lis 2018, 12:23

A Agata z tego co donoszą jej znajomi ze studiów w maju poznała kogoś. Od lipca jest z nim w związku, a ostatnio ponoć... poprosił ją o rękę :) Widać też po jej profilach społecznościowych, że zmieniła fryzurę i kolor włosów i bardzo często się uśmiecha.

Maciek niech żałuje, bo tak naprawdę nie wiedział czego chce...
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”