[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
śledź05
Użytkownik
x 81
x 128

Post autor: śledź05 » 20 lis 2018, 14:40

Zgadzam się z opiniami, że to była naprawdę słaba edycja i że w tym roku - o dziwo! - rolnik szuka żony przejął pałeczkę pierwszeństwa.

Dobieranie par w tym programie to moim zdaniem jednak skandal. Mosak zachowuje się jakby z niczego nie musiał się tłumaczyć, jakby wszystko wiedział najlepiej. Uwagi o tym, że program nie jest koncertem życzeń są moim zdaniem zwyczajnie niegrzeczne i tak naprawdę to nie jest przecież odpowiedź na pytanie, dlaczego wymogi, co do wyglądu swojego przyszłego partnera to taka niby fanaberia. Bo na mój gust to jednak podstawa. Jak ktoś mówi, że nie chce mieć rudych, to cokolwiek by się samemu o tym ni myślało, to się mu tego rudego nie daje. Ewidentnie chciał zrzucić winę na Martynę za nieudany eksperyment i tym samym zdjąć z siebie odpowiedzialność. TVN powinno się jednak z tego wytłumaczyć, jeżeli chce ciągnąć format i być przy tym wiarygodne, bo póki co wygląda na to jakby żerowali na uczestnikach. Przecież już abstrahując od wyglądy Przemka, bo to jest indywidualna sprawa i nikomu nic do tego, to on ze swoim stylem życia był w grupie wysokiego ryzyka, że nie zostanie zaakceptowany przez jakąkolwiek partnerkę. Ja strzelam, że oni mieli bardzo mało realnych kandydatów i lepili z tego, co mieli.

Co do pary Adrian-Anita -> super, że im wyszło bardzo fajni inteligentni i otwarci ludzie. Widać dużą klasę u obojga.

Agata i MAciek -> On się chyba zraził po tym, jak był na początku traktowany. Wcale mu się tak bardzo nie dziwię, bo Agata moim zdaniem zachowywała się tak jakby pasywno agresywnie, a dopiero, kiedy on już odpuścił to jej się chyba włączyła zadaniowość na "ratowanie" tego małżeństwa. Mogła się starać od początku.
0 x
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 18

Post autor: Tradycja » 21 lis 2018, 6:12

Anita i Adrian sielankowo i super ale tutaj wzajemna atrakcyjnosc miala kolosalne znaczenie to jest jednak punkt wyjsciowy zwiazku cokolwiek bysmy na ten temat sobie nie mysleli.
Agaty i Macka zwiazek mysle ze moglby przetrwac a postawe Agaty na koniec wcale nie odbieram jako walke o zwiazek, przeciez czula na co sie zanosi sama sie do tego przyczynila. Po prostu zgrabnie wyszlo na koniec ze ona chce, ratuje, walczy a Maciek wzial na klate winy, lacznie tym
ze palnal ze nie jest gotowy jednak na malzenstwo.

( Jak ktos chce sie posmiac to na wykopie jest masa komentarzy, ludzie sa niesamowici hehe )
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 251
x 367

Post autor: N-O-R-O-N » 21 lis 2018, 8:56

Program minimalnie zyskał widzów, zdecydowany triumf we wszystkich grupach. Więc czwarta edycja jak najbardziej słuszna :)

Obrazek

Obrazek
0 x
#TVPZaMurem :twisted:
R_321
Obserwator
x 1
x 10

Post autor: R_321 » 21 lis 2018, 18:20

Wyniki w grupie komercyjnej robią wrażenie , wzrosły względem ubiegłego roku o 2,5 punkty procentowe ! Niemałą cegiełkę dołożył do tego ,, Top Model'' . Co jak co , ale poniedziałkowe pasmo w TVN-ie tej jesieni było bardzo mocne :-)
0 x
Awatar użytkownika
śledź05
Użytkownik
x 81
x 128

Post autor: śledź05 » 21 lis 2018, 18:56

Tradycja pisze: Agaty i Macka zwiazek mysle ze moglby przetrwac a postawe Agaty na koniec wcale nie odbieram jako walke o zwiazek, przeciez czula na co sie zanosi sama sie do tego przyczynila.
Ona się wydawała dość odrealniona na początku. MAciek się bardzo starał. Może nie robił tego w najlepszym stylu, ale tak jak potrafił. Widać było z każdym kolejny odcinkiem, że jest coraz bardziej sfrustrowany jej milczeniem i uśmiechami. potem też nie było lepiej.

Ogólnie t ja się cieszę z dobrym wyników tego formatu, bo dosyć go lubię. Na tyle nawet, że dla porównania zacząłem też oglądać wersję nowozelandzką [totalny big brother], australijską [taka sobie na mój gust] i chyba najlepszą amerykańską. Teraz mają nową wariację Married at first sight. Honeymoon Island. Ci których się nie udało sparować, bo byli za mało dopasowani jadą na jakąś wyspę, gdzie mogą się sami podobierać w pary i przeżyć wspólnie swój miesiąc miodowy przed ślubem. Na tym tle polska edycja nie wypada najgorzej. Może nie w tej ostatniej edycji, ale w dwóch poprzednich nawet dało się odczuć większą troskę ekspertów o uczestników w porównaniu do edycji zagranicznych, co moim zdaniem liczy się na plus.
0 x
annawoj1104
Poster
x 133
x 475

Post autor: annawoj1104 » 21 lis 2018, 19:42

Komentarz od Martyny z jej insta

"Caly ten eksperyment był dla mnie ciężkim przeżyciem, moja osobę przedstawiono w zupełnie innym świetle nie oddajacym rzeczywistości tego kim naprawdę jestem.
Dopiero na koniec odwazylam się powoedziec co tak naprawdę się działo przez ten miesiąc poza kamerami, co przeżyłam, ile razy usłyszałam wiele przykrych słów, doświadczyłam braku szacunku-stad moje łzy. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji. Gdybym została w tym "związku" pokazałabym przede wszystkim Brak szacunku do mojej osoby.
#łzy lepiej się sprzedają
#ukryta prawda
#teraz żyje szczęśliwie
#wszystko już za mną
#smile
#betterlife "

Jestem ciekawa na jakiej podstawie w ogóle dopuscili kogoś takiego jak ten Przemek (niby 30-latek,ale zachowujacy sie jak 15-latek ciągle) do tego ślubu? Czy tak kłamał w ankietach, a ci ekprerci są aż tak do d... że podczas rozmów (których ponoc kilka jest) nie zauwazyli tego?
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1615
x 652

Post autor: Trzeciak » 21 lis 2018, 20:41

Zacznijmy od tego, że ani jednej, ani drugiej osoby nie powinni sparować. Eksperci w tej edycji dali ciała na całego. Naprawdę szkoda mi uczestników, bo jeśli prawda to co napisała Martyna, to pewne cechy u Przemka także mogły zostać wyolbrzymione. Mam wrażenie, że Earl Grey delikatnie powrócił do fatalnych rutyn z okresu show "Kto poślubi mojego syna?".
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 133
x 475

Post autor: annawoj1104 » 03 gru 2018, 23:46

Anita w You Can Dance

https://youcandance.tvn.pl/to-ona-zapro ... bIns5X5Pu0

Też gdzieś czytałam ze była w tym programie w którym Liszowska była w jury-ale nie wiem jak jej poszło
0 x
Damianou18
Activist
x 123
x 26

Post autor: Damianou18 » 04 gru 2018, 0:09

Jordi pisze:A Agata z tego co donoszą jej znajomi ze studiów w maju poznała kogoś. Od lipca jest z nim w związku, a ostatnio ponoć... poprosił ją o rękę :) Widać też po jej profilach społecznościowych, że zmieniła fryzurę i kolor włosów i bardzo często się uśmiecha.
Nieoficjalnie się mówi, że jest to... Jacek, uczestnik 1. edycji Ślubu :)
0 x
annawoj1104
Poster
x 133
x 475

Post autor: annawoj1104 » 23 lut 2019, 10:35

Anita i Adrian z 3 edycji wkrótce zostana rodzicami, oczekują synka. Ogłosili to w DD TVN
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1615
x 652

Post autor: Trzeciak » 09 cze 2019, 23:09

Syn urodził się w miniony czwartek. :): https://dziendobry.tvn.pl/a/anita-ze-sl ... ma-na-imie
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 133
x 475

Post autor: annawoj1104 » 07 lip 2019, 19:25

Jerzy Andrzej tak nazywa sie syn Anity i Adriana.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”