[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
vissi

[TVN] Azja Express

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

jakieś kryzysy ich dopadają-a dopiero 3 odcinek ;)
domi
Junior
x 16
x 65

[TVN] Azja Express

Post autor: domi »

Mnie jak zawsze bawi Gosia, tym razem jak wsiadła do tej przyczepki i takim całkowicie pozbawionym energii głosem mówi: "Kochanie, ja już tu wsiadłam.. O Boże..." XD
Damianou18
Activist
x 252
x 47

[TVN] Azja Express

Post autor: Damianou18 »

To było dobre :D zostają Hania i Łukasz :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1050

[TVN] Azja Express

Post autor: Medyk24 »

No i Lis & Jemioł mają immunitet.
POZDRAWIAM, Medyk24
vissi

[TVN] Azja Express

Lenio sie wkurzy za tydzień na maksa!
Damianou18
Activist
x 252
x 47

[TVN] Azja Express

Post autor: Damianou18 »

To za tydzień zaczną się wojenki Majdanowie kontra Renia, jeszcze będzie jeden konflikt.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

Post autor: wiatriwoda »

Dobrze, że nie znów Pascal. Rozwaliła mnie scena Radka z Gośką - potrąciłby Cię kochanie skuter, nawet nie widziałaś, bo załatwiałaś kobietę :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 826
x 2308

[TVN] Azja Express

Post autor: pulkownik »

Szykuje się jakieś duże spięcie na linii Rozenek-Kaczoruk, udział w tym programie będzie dużo kosztował panią Wojewódzką, szczególnie starcie z będącą na fali i lubianą Gośką.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

Nie wiem na ile Rozenowa jest sobą, ale można zmienić o niej zdanie, a nawet ją polubić. W przeciwieństwie do innych uczestników.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Azja Express

Post autor: Tradycja »

A mnie dzisiejszy odcinek zmeczyl, nie Azja Express tylko jakies " Lapiemy Stopa " wyszlo.
Nie zebym Renulke bronila bo dziala mi na nerwy z lekka za caloksztalt, ale wyszlo ze Weronika to och i ach -a Renia beee po calosci.

Gocha wymiata -" this, this, this, this "
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

W necie Renia i rozmowa z koleżanką o bitwie w szerszej wersji niż w TV.

Jest i oświadczenie Reni po odcinku :

vissi

[TVN] Azja Express

Tradycja pisze:A mnie dzisiejszy odcinek zmeczyl, nie Azja Express tylko jakies " Lapiemy Stopa " wyszlo.

"
No,ale na tym polega program... Dlatego właśnie czekam na Agenta-i mam nadzieje ze nie spierniczą tej nowej edycji jak 1, w Agencie-też można poczuc się jak gracz, samemu się analizuje wszystko, próbuje rozgrysć agenta, szuka się wskazówek etc - a tu,ot oglądam się z ciekawości-ale nie jest jakos w to wciagnięta-w sumie jest mi obojętne kto odpada kto wygrywa kto pierwszy etc...
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Azja Express

Post autor: Tradycja »

Ok, ok ale srodkow transportu tez jest wiele, a tu czas antenowy leci bo kreca proszenie o podwozke kazdej pary + przejazdy.
Wywiezliby ich gdzies w gory jakas glusze, pole ryzowe uprawiac czy cos ;) EXPRESSOWO ;)
Nicka
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: Nicka »

No to po 3 odcinkach coś można już powiedzieć.
Kaczoruk -tragedia. Konfliktowa, niesympatyczna, psuje zabawę całej grupie. Zachowuje się jakby miała nieustający syndrom przedmiesiączkowy, albo weszła już w fazę menopauzy. Weronice współczuję takiego balastu w podróży. Tłumaczenie tendencyjnym montażem nie jest wytłumaczeniem zachowania tej pani. Koń jaki jest każdy widzi.
Hanna Lis to nieporozumienie. Jak się ktoś decyduje na taką wyprawę to nie zwala komuś na plecy swojego plecaka, bo to zwyczajnie brak kultury w podróży. Powinna honorowo się wycofać i przeprosić, że nie dała rady.
Aktor Michał z kolegą bardzo nienaturalni i denerwująco zabawni chcą być.
Pascal z kolegą totalnie nie weszli w konwencję programu rozrywkowego i zupełnie się nie bawią całą wyprawą.
Iza Miko z kolegą : tutaj Leszek wypada o wiele lepiej od Izy i sprawdza się jako towarzysz podróży. Nie marudzi, trochę tonuje histerie partnerki.
Zadziwiająco dobrze wypadają aktorki Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Agnieszka naprawdę na plus. Dziewczyny dają radę, nie marudzą i całkiem nieźle się bawią.
Małgosia Rozenek i Radek Majdan- naprawdę fajna para. Oboje nie są już nastolatkami i widać, że potrafią się fajnie, w dojrzały sposób dogadać.
Awatar użytkownika
Gezas
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: Gezas »

Gosia rozwala system po raz kolejny :D "Our lady with blue fingers... She's indygo" "this, this, this, this and this, niebiesko-czarne miała" "Wiesz co Renata, żebyś jeszcze trafiała" "Nie w głowę Renata, NO!" "Teraz go sieknij, sieknij go" "Radziu, ale ja już wsiadłam, przecież i tak byśmy byli na pace co za problem"

Włodara i Marysia rzeczywiście na plus choć wczoraj je mało pokazywali, tak samo Miko i Stanka, więc obstawiam, że za tydzień któraś z tych par pożegna się z wyścigiem. (no i będą ich pokazywać wtedy aż zanadto)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”