[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 286

[TVN] Azja Express

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Gezas pisze:Mam nadzieję, że Majdany nie odpadną tak szybko, przecież ten program tylko straci, a już całkowicie jeśli Kaczoruk będzie w finale.
Post pod postem, ale tak wyszło :) No, żebyśmy się nie zdziwili z tym finałem :o Jeśli rzeczywiście odpadnie nasza, ulubiona para, to zacznie się "Renulka show", to mamy jak w banku. Dziś zobaczyłam reklamę pewnej "napastliwej" sieci komórkowej w której Renulka jest, a jakże, ze swoim mężem, a może "mężem" (chyba jak piosence "mąż czy nie mąż") i wszystko stało się jasne. " To wszystko robi się takie daremne" , ten cytat @Rektora stanie się chyba moim ulubionym :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

[TVN] Azja Express

Post autor: CaptainMorgan »

Tak przeanalizowałem trochę pierwszy zwiastun całego programu - można z niego po części wywnioskować kto może odpaść w 4 odcinku. Kilka scen zapewne pochodzi jeszcze z 5 odcinka.
W zwiastunie mamy jeszcze podróż rowerami (Pascal i Paweł), jakąś naukę (Iza i Leszek, Michał i Ludwik, Pascal i Paweł), kłótnie Michała i Ludwika, pająki (Renata i Weronika), mrówki (Iza i Leszek, Agnieszka i Maria), konkurencja w błocie (chyba Renata i Weronika, Pascal i Paweł, Michał i Ludwik), tatuaż (Paweł)

Meta środowego odcinka jest na szczycie schodów - widać, że z Majdnami na równi idzie jeszcze jakaś jedna para - Iza z Leszkiem. Może więc któraś z tych par odpadnie? Potem Miko ich niestety wyprzedza.

Patrząc na sceny z niewyemitowanych odcinków to najmniej tak właśnie Rozenek i Włodarczyk.
birtek
Obserwator
x 1
x 1

[TVN] Azja Express

Post autor: birtek »

Mówcie sobie co chcecie ale moje opinie są takie:

- Renata i Weronika - jedna z najlepszych par w tej grze, wszyscy skupiają się na wypowiedziach czy zachowaniu, a nikt nie wspomni, że one są ciągle w czołówce. W łapaniu stopa są najlepsze, zapewne uroda im w tym pomaga. Wypowiedzi Weroniki są zawsze na poziomie, a Renata jest chociaż "jakaś". W ogóle im większy hejt w kierunku jej osoby, tym bardziej ją lubię;

- Iza i Leszek - pozytywna para. Leszek zaimponował mi tym, jak odpuścił zadanie z rybami dla Izy. W samej grze radzą sobie słabo, prawdopodobnie wybierają złe miejsca do złapania transportu;

- Malgorzata i Radek - o tym, że Radek jest tak spokojnym facetem to wiedziałem, ale Gosia jest bardzo miłym zaskoczeniem. Chociaż czasami widać, że stara się gwiazdorzyć i wtedy niestety jest słaba - mam na myśli wywoływanie konfliktu z Renatą chociażby;

- Pascal i Paweł - nie lubię tej pary, widać pociąg do wygranej u Pascala i to przekonanie, że jest najlepszy.

- Michał z kolegą - całkiem śmieszni panowie, dubbingowanie w samochodzie im wyszło, poza tym nic specjalnego;

- Hanna i Łukasz - para do odpadnięcia jak najszybciej, Hanna z taką kondycją powinna zostać w domu, Łukasz nie nadrobi za nią dystansu;

- Maria i Agnieszka - sympatyczne i chaotyczne panie, nie ogarniają czasami co dzieje się wokół nich.

Sam program dobrze zrobiony, widać dużą ingerencję reżysera, ale nie przeszkadza mi to. Rozrywka na dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

[TVN] Azja Express

Zwiastun 4 odcinka:
http://www.itvn.pl/aktualnosci,1851,n/a ... 09969.html

Opis - będzie ciekawa nowość w postaci "czarnej flagi:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN] Azja Express

Post autor: wiatriwoda »

Rozenkowa przyznała, że'' otrzymali horrendalne wynagrodzenie od producentów
"Azja Express" ''. Teraz nawet zrezygnowaliby z takiej kasy by znów wziąć udział w programie.

http://www.pomponik.pl/plotki/news-azja ... Id,2280763
adijos98d
Poster
x 19
x 93

[TVN] Azja Express

Post autor: adijos98d »

W Tele Tydzień jest opis na 5 października "W najbliższym odcinku zawodnicy będą musieli dotrzeć do dawnej stolicy Laosu- Luang Prabang. Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przybędą na metę jako pierwsi?" i to jest chyba mała podpowiedź że oni nie odpadną jutro ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 123

[TVN] Azja Express

Post autor: matik »

Jutro to na pewno nikt nie odpadnie... :>
ketjow
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: ketjow »

nie odpadnie? przecież to 4 odcinek.... Saleta odpadł w drugim, a chyba odpadają co dwa odcinki
k+b
VIP Expert
x 37
x 22

[TVN] Azja Express

Post autor: k+b »

Jutro jest wtorek. A program emitowany jest w środy ;)
ketjow
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: ketjow »

a, o to chodzi, ok ;)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

[TVN] Azja Express

Gdzieś w połowie odcinka będzie już można przypuszczać kto odpadnie. Wszystko zależy od tego jakie będą konkurencje w trakcie wyścigu - drogą eliminacji będzie można wysnuć na podstawie tego, co pisałem wcześniej kto może odpaść. W żadnym z wymienianych przeze mnie fragmentów nie ma bowiem ani Lisowej ani Rozenek, najmniej jest za to Włodarczyk.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 853
x 2367

[TVN] Azja Express

Post autor: pulkownik »

A może nikt nie odpadnie, tylko ktoś zrezygnuje? Ten tekst "mam coś z sercem" w zapowiedzi, wielka przyjaźń na salonach po programie... ;)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

[TVN] Azja Express

Ale czy Lis by zrezygnowała skoro ma immunitet? W sumie w materiałach z kolejnych odcinków nie ma jej już praktycznie w ogóle, więc kto wie.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 853
x 2367

[TVN] Azja Express

Post autor: pulkownik »

Nie mam pojęcia, to tylko moje domniemania, ale widać że się męczy, do tego te słowa o problemach z sercem w czasie konkurencji dodatkowej, przedstawione w zajawce, zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 286

[TVN] Azja Express

Post autor: Nina »

Te "problemy z sercem" przypominają mi wszechobecne w szołbizie "problemy z tarczycą", przecież nie powie - Nie pokonam 300 schodów, bo kopcę jak parowóz, płuca spływają mi smołą i po 10 schodkach serce mi stanie :-[ Może to da kobiecie trochę do myślenia i będzie z tej wycieczki jakiś zysk, zdrowotny :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”