[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kolejna wojna Majdany - Kuba i Renia

Kuba w wywiadzie dla Playboy'a :
Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego .
Małgosia na instagramie zapowiedziała proces.

http://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata ... 23706.html
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Azja Express

Post autor: RXRi2 »

W zwiastunie "Agent- gwiazdy" przynajmniej nie spoilerowali dalej niż do 8 odcinka (5 od końca)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3021
x 1325

[TVN] Azja Express

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:Kolejna wojna Majdany - Kuba i Renia

Kuba w wywiadzie dla Playboy'a :
Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego .
Małgosia na instagramie zapowiedziała proces.

http://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata ... 23706.html
Po co proces? Po co tracić cenną kasę? Niech Miszczak wezwie te ich do siebie i pogodzi ze sobą zwaśnione pary. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Azja Express

Post autor: Tradycja »

Jakby wszyscy grali tak jak Renata to moze i by bylo ciekawie, ale jak wszyscy na jednych zasadach bez sentymentow to wszyscy.
Nie byliby dla siebie nadprogramowo uprzejmi, nie regulowaliby solidarnie zasad i zalecen, tylko taka jazda bez trzymanki bylaby mysle widowiskowa :evil:
Jordi
VIP Expert
x 1641
x 1768

[TVN] Azja Express

Post autor: Jordi »

Kuba zadziera z ulubienicą Miszczaka, któremu on podpadł już parę razy.

Myślę, że Gocha mogła żartować, ale kto wie...

Po sondzie na portalu Barbi widać, że Kubuś chyba przecenia swoje możliwości dotarcia do ludzi :P
vissi

[TVN] Azja Express

Post autor: vissi »

Kubusia zakuły pewnie słowa "a kto ją miał wychować-narzeczony" ;)

Wiadomo ze będzie stał murem za ukochaną -ale fakt faktem przesadził-nie wiem czy Gośka żartowała czy nie,ale w sumie to co powiedział o rozbiciu związku kogoś tam-może podchodzić o pomówienie-a na to sa paragafy...
w każdym razie Majdany w programie zyskali sympatie ludzie-a to może niektórych dodatkowo bolec-i chyba boli ;)

na obecnym etapie mocno mocno kibicuję Leszkowi i Izie-oraz Michałowi i Ludwikowi
Nicka
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: Nicka »

No to ja nie nadążam. Jaki związek ma przeszłość Majdanów z tym jak w Azja Express zaprezentowała się Renata Kaczoruk?
No mam nadzieję, że Renata Kaczoruk miała odegrać w programie rolę obciachowej dziuni, bo nie chce mi się wierzyć żeby 30 latka mogła naturalnie zachowywać się tak infantylnie.
Tak sobie to optymistycznie wyobrażam.
Swoją drogą to prowadząca zaznaczała na początku etapu, ze "spowalniacz" nie może odmawiać wsiadania do zatrzymanego pojazdu, a Renata konsekwentnie nie chciała wsiadać do zatrzymywanych samochodów.
Dlaczego jej nie zdyskwalifikowali? Totalna ściema? Ktoś umie wytłumaczyć?
Słony
Użytkownik

[TVN] Azja Express

Post autor: Słony »

Trzeciak pisze: Po co proces? Po co tracić cenną kasę? Niech Miszczak wezwie te ich do siebie i pogodzi ze sobą zwaśnione pary. :P
Nie wierzę w te wojny i procesy, przypomina mi to wojny polityków, a potem wspólna wódka gdzieś w kącie. Przecież chodzi o to, żeby interes się kręcił, a kręci się, gdy jest głośno, szczególnie o spadających gwiazdkach ;)
vissi

[TVN] Azja Express

Post autor: vissi »

Jastrzabpost pisze ze Małgorzata Foremniak dostała ofertę udziału w drugiej edycji, i ją rozważa

http://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata ... 23772.html

W jednym z wywiadów Michał Szpak mówił że rozważyłby udział w programie-wraz z bratem, no i Pan... Maślak też by się w nim widział :rolleyes:

też uważam ze Renata za łamanie zasad-powinna ponieść konsekwencje...Miała szczecie ze trafiła na Leszka o dobrym sercu -którego i tak wyprowadziła z równowagi,ale gdyby był z nią Pascal i robiła mu takie cyrki-to strach myślec co by było...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

Jest odpowiedź Majdana z FB :
Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie...
Jordi
VIP Expert
x 1641
x 1768

[TVN] Azja Express

Post autor: Jordi »

Ciekawie się robi. Kubuś może mocno pożałować swoim machaniem szabelką. Ja na miejscu Majdanów jeszcze bym zażądał przeprosin w jego programie - to by było największe upokorzenie dla tego pajacyka, którego program jest coraz słabszy, a błyski w postaci odcinków z Chylińską, czy Sewerynem tego nie zmienią...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN] Azja Express

Co do udziału Foremniak w kolejnym sezonie, NŻ pisze, że miałaby podróżować ze swoją córką, a sama Foremniak ma doświadczenia w podróżowaniu gdyż parę lat temu wzięła udział w wyprawie z koleżankami po Afryce.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3021
x 1325

[TVN] Azja Express

Post autor: Trzeciak »

Kryterium0 pisze:Ta dziewucha jest tragiczna...

Zbliżenie na "mesendżera" umiejscowiło akcję w czasie - 26. maja. Jeśli na odcinek przeznaczone było 1,5 dnia to coś mi tu nie gra (wylatywali z Polski 12 maja). Nasze gwiazdki chyba po 1,5 dnia wyścigu potrzebowały 2-3 dni odpoczynku...
Datę potwierdza nawet ta okoliczność, że w tym dniu Leszek Stanek obchodził swoje urodziny.
pulkownik pisze:Choćby Wojewódzki udzielał codziennie wywiadów do gazet, choćby rzucał codziennie w Majdanów kalumniami (wywiad dla Playboya) i tak nie zatrze smrodu, który narobiła jego dziewczyna.
Wojewódzki tymi działaniami tylko dolewa oliwy do ognia i potęguje ten smród, jak w "AE" zostawia Kaczoruk.
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert
x 460
x 47

[TVN] Azja Express

Post autor: Parowka09 »

Jordi pisze:Ciekawie się robi. Kubuś może mocno pożałować swoim machaniem szabelką. Ja na miejscu Majdanów jeszcze bym zażądał przeprosin w jego programie - to by było największe upokorzenie dla tego pajacyka, którego program jest coraz słabszy, a błyski w postaci odcinków z Chylińską, czy Sewerynem tego nie zmienią...
Zgadzam się,że Wojewódzki to pajac.Nie lubię go,jest chamski i niemiły.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Azja Express

Post autor: Tradycja »

Ciekawe czy Renacie jakis program zaproponuje uczestnictwo ;)
Ja mam jeszcze w uszach jak Kuba x lat temu zeby to powiedziec delikatnie "zartowal " z Renaty Beger, lacznie z jej imieniem, no to po latach mu sie trafilo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”