[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Już przy Agencie pisałam Zakoscielnego ;)

Agneszka Dygant też by pasowała do formatu-ona taka energiczna mocno
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kryterium0 pisze:
Jordi pisze:Ciekawe jak AG4 wypadnie. Obsadowo wyciągnęli wnioski, ale niestety tam za produkcję odpowiada JV, a nie sam TVN, który zrobił AE3 momentami wprost genialnie :D
Sam TVN to by zrobił guzik z pętelką, usiedliby na skraju drogi i zaczęli marudzić jak Domańska ... Przypominam o Eccholine...
Niemniej wychodzi i tak niebo lepiej niż AG, nad którym przecież też chyba ktoś sprawuje pieczę ;)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Pieczę nad oboma formatami sprawuje Marta Więch. Tyle, że w przypadku AE jest dużo łatwiej, bo Eccholine organizuje wszystko na miejscu, wstawia część swoich operatorów, a i pewnie realizuje te stacjonarne pojedynki.
W "Agencie" jest inaczej, bo choć jest konsultant formatu, dostają namiary na lokacje z innych edycji, to jednak JV ma to wszystko załatwić (a przy okazji sknocić...).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Musiałowski po odpadnięciu na progu hotelu zemdlał i trafił do szpitala.

A na mecie było 8 minut różnicy.
Awatar użytkownika
unnami
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:28
Lokalizacja: Gdańsk, morze możliwości
x 4
Kontakt:

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: unnami »

Zastanawiam się kiedy zaczną dublować "gwiazdy" bo na pewno wiele osób z Agenta chętnie sprawdziłoby się w AE.

Co do kolejnych edycji, to

prawdopodobnie będą mocno namawiać aby Julia Wieniawa pojechała Antkiem.
jest też ten "średni syn" nie pamiętam jak się nazywa z rodzinka.pl i on albo ze swoją dziewczyną, Wiktorią G(ą/o)siewską albo z bratem bliźniakiem;
Kacper Kuszewski ostatnio ma spore parcie na takie rzeczy, ale jest jurorem w Polsacie

Andrzej Młynarczyk
Maciek Musiał
pewnie z racji an m jak miłość nie da rady ale Basia Kurdej Szatan i mąż Rafał Szatan
Maffashion pewnie chętnie by pojechała ale jej chłopak Czarek z Abstrachuje nie wchodzi w takie programy

z top model kilka gwiazdek "wyszło" jak Kosel, Osi, Grudowicz

Agnieszka Kaczkorowska z chłopakiem
Honorata Skarbek, była teraz w Twoja twarz

z takich mało prawdopodobnych wyobraźcie sobie Monikę Zborowską z mężusiem :D
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Nie śledziłem programu, kilka odcinków tylko i finał w którym przez cały odcinek były mocne emocje =) FL jak zawsze mocno słodził Pam.. 2 kg cukru.

Dobrze że tamci wygrali. Idę oglądać Domówke

Następna edycja Doda.. haha. Dobre by było obok Szulimowa..

Wieniawe bym obejrzał.
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

unnami pisze:Zastanawiam się kiedy zaczną dublować "gwiazdy" bo na pewno wiele osób z Agenta chętnie sprawdziłoby się w AE.

Co do kolejnych edycji, to

prawdopodobnie będą mocno namawiać aby Julia Wieniawa pojechała Antkiem.
jest też ten "średni syn" nie pamiętam jak się nazywa z rodzinka.pl i on albo ze swoją dziewczyną, Wiktorią G(ą/o)siewską albo z bratem bliźniakiem;
Kacper Kuszewski ostatnio ma spore parcie na takie rzeczy, ale jest jurorem w Polsacie

Andrzej Młynarczyk
Maciek Musiał
pewnie z racji an m jak miłość nie da rady ale Basia Kurdej Szatan i mąż Rafał Szatan
Maffashion pewnie chętnie by pojechała ale jej chłopak Czarek z Abstrachuje nie wchodzi w takie programy

z top model kilka gwiazdek "wyszło" jak Kosel, Osi, Grudowicz

Agnieszka Kaczkorowska z chłopakiem
Honorata Skarbek, była teraz w Twoja twarz

z takich mało prawdopodobnych wyobraźcie sobie Monikę Zborowską z mężusiem :D
Partnerem Gąsiewskiej jest Adam Zdrójkowski.

Biorąc pod uwagę skład tej edycji programu, to aż tak dobrze nie będzie i większość składu to będą gwiazdy powiązane z produkcjami TVN-u. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Właśnie obejrzałam finał i wow, jestem pod wrażeniem, bardzo pozytywnym oczywiście :D Co by nie mówić, Domańscy przeszli w tym programie najdłuższą i najbardziej krętą drogę, ale wygrana w pełni im się należała. Fantastyczni ludzie, Ola co prawda ze słabą psychiką i skłonnościami do kryzysów i kłótni, ale ona taka jest, prawdziwa, naturalna, podobnie zresztą jak Dawid - złoty chłopiec, przesympatyczny, wzór do naśladowania dla przyszłych uczestników. Dodatkową radością napawa mnie przegrana Fitów, byli trochę zbyt pewni bycia "primeros", a zazwyczaj właśnie tak się to kończy, zresztą moje pełne zdanie o tej parze wyraziłam już jakiś czas temu. Również bardzo cieszy mnie fakt, że program wreszcie wygrała kobieta, w dodatku moja imienniczka, która nie była jasną faworytką do triumfu od pierwszych odcinków, bo, umówmy się, po Michale i Ludwiku oraz Samcach Alfa widać było, że dojdą daleko.

Edycja na najwyższym poziomie, finał na najwyższym poziomie - brawo TVN, oby tak dalej!
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Ja coś czuję , że w następnej edycji może pojawić się Aleksandra Adamska - gra w ,, O mnie się nie martw '' , ,, Diagnozie'' , a teraz jest główną gwiazdą filmu TVN-u ,, Miłość jest wszystkim'', no i wystąpi w świątecznych ,, Milionerach'' . Podobna sytuacja była rok temu z Olą Domańską :-) Na pewno stacja zaangażuje też kogoś z Internetu :-)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W parze z Musiałowskim miał wystąpić jego kolega, ale coś wypadło i Ania dowiedziała się o możliwości wyjazdu 2 tygodnie przed i zdecydowała się. Myślę, że bardzo dobrze wypadła, choć nie jest związana w ogóle z telewizją.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

A czy przypadkiem Musiałowski z Małysą nie znają się ze studiów w szkole filmowej? Nie szukałem za bardzo informacji o niej, ale tak mi się coś wydaje...
Podróżować lubi i chyba ma jednak lekkie parcie na szkło, dlatego nie dziwi mnie jej udział w AE.
Kiedyś rzuciła mi się w oczy w jakimś vlogu podróżniczym - https://www.youtube.com/watch?v=CEu37DPI-h4
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Małysa studiuje jakiś kierunek techniczny w Kopenhadze. Ale udział w "Milionerach" w kwietniu już zaliczyła ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

1,53 mln średnio widzów, 1,66 finału i hit grupy komercyjnej, tak prezentują się wyniki programu.
https://[link zakazany]/m/artykul/a ... tys-widzow
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

+2% w 16-49 to najważniejszy wskaźnik sukcesu dla Miszczaka. Dobry casting i świetna produkcja zrobiły swoje :)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Bardzo mnie cieszy wzrost oglądalności w porównaniu do 2 edycji, ponieważ zmiana Azji na Amerykę to był strzał w 10, dobór uczestników do 3 edycji również bardzo udany :) Wydaje mi się że wzrost oglądalności jest też dzięki Fitom.. w komentarzach na Ig widziałem że bardzo duża część ich fanów po raz pierwszy oglądała ten program tylko dla nich ;)
1 edycja była świetna - to była dla nas nowość
2 edycja była całkiem przyjemna ale nie dorównywała 1 edycji i myślałem że po 2 edycji program będzie coraz gorzej się oglądało, że już nic ciekawego nie będzie można obejrzeć a tu niespodzianka...
3 edycja okazała się najlepszą edycją która nawet przebiła 1 edycję.. widać że można zrobić bardzo dobry program, z ciekawymi zadaniami, z pięknymi widokami i z ciekawymi ludźmi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości