[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
ditt
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: ditt » 20 mar 2020, 12:34

Adix2004 pisze:
20 mar 2020, 10:51
Reality-show „Ameryka Express 2” po trzech pierwszych odcinkach ogląda średnio 1,06 mln osób, o 230 tys. widzów mniej niż pokazywany rok temu początek programu „Starsza pani musi fiknąć”. TVN w czasie emisji formatu jest wiceliderem rynku telewizyjnego w 4+ i zdecydowanym liderem w 16-49.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/a ... ki-w-16-49
Rok temu emitowano "Agenta".
"Starsza pani musi fiknąć" było w jesiennym paśmie.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi » 20 mar 2020, 12:38

W komercyjnej nadal powyżej średnich, ale to już tak na granicy opłacalności chyba niestety :(
typeO
Obserwator

[TVN] Ameryka Express

Post autor: typeO » 20 mar 2020, 13:05

Ten cały Różal jest strasznie drażniący - bez przerwy zrzędzi i wszystko krytykuje. Rozumiem dbałość o porządek i planetę, ale żeby tak cały czas narzekać i mieć negatywne nastawienie do świata? Chyba nie wiedział na co się decyduje i liczył na luksusowe wczasy. Po takim twardzielu oczekiwałam innej postawy.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Ameryka Express

Post autor: N-O-R-O-N » 20 mar 2020, 13:34

Wirtualnemedia ostatnio same błędy robią i nie wiem, jaki jest sens w kopiowaniu tego do wpisu na forum. Przykładowo, nie stracił 230 tysięcy widzów, tylko około pół miliona (w porównaniu - pierwsze odcinki jesieni 2018), a pasmo ponad 100 tysi w dół (Agent rok temu w tym paśmie).

Bracia Collins jakieś sztuczne i żałosne dramy podkręcają w programie. Chyba najbardziej mnie irytują w tej edycji. Fajni Wolszczak i Deląg ;)
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
DaMiAn1998
Junior

[TVN] Ameryka Express

Post autor: DaMiAn1998 » 20 mar 2020, 16:16

Zgubić z sezonu na sezon prawie 0,5 ml to jest dramat. W komercyjnej liderem, ale to nie są udziały odpowiednie jak na tak drogi program (tym bardziej, że ten sezon był podobno najdroższy). Myślę, że to pożegnalna seria zważając na ostatnio kiepską sytuację finansową TVNu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [TVN] Ameryka Express

Post autor: wiatriwoda » 25 mar 2020, 23:02

O nie juz myślałem, że wreszcie Różal odpadnie. Ale twist ciekawy. Odcinek dobry, co najmniej trzy osoby pokazały swą gorszą stronę. Brawo Grażyna za to jak daje radę.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Ameryka Express

Post autor: N-O-R-O-N » 25 mar 2020, 23:04

Na szczęście nie tak szybko :lol:

Fajny twist na końcu, będzie powrót pary w szóstym odcinku i ściganie się incognito.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Jordi
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi » 25 mar 2020, 23:11

A mnie w tym epie Różal do siebie przekonał. Owszem ma lekko wywalone na ten wyścig, ale teksty sadzil świetne i z Filipem fajnie się zgrał.

No i twist bardzo fajny. To też plus.

Poza tym Ładochę idzie już jakoś z bólem, ale jednak przeżyć. Niemniej no to jedna z gorszych decyzji personalnych w TVN od paru lat...
tinsel
Activist

[TVN] Ameryka Express

Post autor: tinsel » 25 mar 2020, 23:18

Jak dla bardzo dobry odcinek, w końcu się wciągnęłam w wyścig :) Czerwona flaga jednak dodaje smaczku, zapowiedź daje nadzieję na dobry 6 odcinek. Panowie na początku mnie zawiedli, dziewczyny się męczą, a Ci stoją i czekają :P
berbla
Obserwator

[TVN] Ameryka Express

Post autor: berbla » 26 mar 2020, 9:28

Najbardziej irytujaca jest para aktorów z 19+ . Słodko-pierdząco-wukurzajacy na maxsa :(
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: pulkownik » 26 mar 2020, 9:35

Ernest jeszcze ujdzie, ale Gośka jest dramatyczna, nie da się jej oglądać. Bracia Collins również są okropni. Karolina i Marta mają gorsze i lepsze momenty, Karolina delikatnie przywodzi mi na myśl Renulkę :lol:

Najlepiej wypadają trzy największe gwiazdy sezonu, Grażyna, Patrycja i Paweł, szczerze mówiąc, to w finale chciałbym Patrycję z Żanetą i Pawła z Darkiem.
Osiula
Junior

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Osiula » 26 mar 2020, 9:59

Wreszcie nadrobiłam wszystkie odcinki tego sezonu, z zaciśniętymi zębami, bo Ładochy nie da się słuchać. Żadna para niestety szczególnie nie skradła mojego serca, choć zgadzam się, że największe gwiazdy wypadają najlepiej - Deląg jest bardziej hardkorową wersją Karolaka, Pati prześwietna, Grażyna z synem również. Pisarek nie przekonała mnie do siebie w TM, później tym bardziej nie, w tym programie jest mi zupełnie obojętna, ale jej kompanka wydaje się bardzo sympatyczna. Natomiast zakochana parka słodziaków jest prze-ok-rop-na, skóra cierpnie podczas słuchania pisków tej dziewczyny :o

Wczorajsza zamiana par nawet nie umywała się do tych wcześniejszych, Różal i Filip to chyba najbardziej komiczny duet ze wszystkich edycji :lol: Niestety podpadli mi Deląg z Żanetą, strzelanie focha jak dzieci w piaskownicy bo ktoś miał czelność dać im czerwoną flagę, dziecinada.
Jordi
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi » 26 mar 2020, 10:25

Mnie najbardziej też irytuje parka z 19+, a raczej o wiele bardziej ta cała Melania... Jak wszystko idzie po jej myśli to idzie puścić pawia od tej tęczy słodkości wręcz . Jak im nie idzie to jej paranoja, piski i jęki są nie do wytrzymania...

Ten jej chłop do przeżycia, ale jak jest wpatrzony w nią jak w obrazek to też słabo mi się robi...

Poza tym Collinsowie oddzielnie jeszcze ujdą, ale razem to "Antki 2" naprawdę. Irytują mnie jeszcze modelki, no i wczoraj Lubera dała do pieca najbardziej żenującym zachowaniem tej edycji póki co. Ten foch to był żłobek... Szkoda, że jest z Patrycją, bo Markowska wymiata tekstami, a tej już po wczoraj odechciało mi się oglądać.

Jako para najlepsza Grażka z synem i Deląg z kolegą. Do tego Pati jest mega. Różal po wczorajszym nieco u mnie zyskał, ale to jego "wywalenie" na program jednak irytuje.
adijos98d
Poster

[TVN] Ameryka Express

Post autor: adijos98d » 26 mar 2020, 13:15

Uwielbiam Grażynkę z Synem, Patrycje z Żanetą i Deląga z kolegą :) Wczoraj był najlepszy odcinek tej edycji.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: spillerix » 28 mar 2020, 23:15

Strasznie słaba ta edycja jest. Śledzę ją bez żadnych emocji praktycznie. Nie wiem na ile przekłada się oglądalność na obecny nastrój i sytuacje w kraju, ale biorąc pod uwagę, że większość z nas siedzi w domu to wyniki oglądalności raczej powinny być dobre, a nie są. Daria jest fatalną prowadzącą, ciężko się ją ogląda, jest szorstka, ma dystans do uczestników itd. Równie dobrze mogli wkręcić w to Kinię, byłoby chociaż nieco lepiej, a tak jest jak jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”