[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przeczytaj jeszcze raz, jakie wyniki nazywam marnymi.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Myślę, że tu zadziałał dobry casting (pomijając Mellerową ;) ), no i Karolak z Chajzerami też na pewno przyciąga.

Plusem jest też to, że na razie nie wyklarowały się totalne wredoty jak Renulka z Kokosami, chociaż po 2 epie i zapowiedzi 3 powoli FL stają się kandydatami na najbardziej irytującą i wkurzającą widza parę ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Paradoksalnie nie wiem czy FL nie podnoszą widowni jak Mucha w TzG, bo mają bardzo dużo fanów w necie.

Myślę, że to w ogóle złożone czynniki,wg mnie część widowni TVP przewędrowała rok do roku do TVN i zaczyna to być widać w wynikach wielu programów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:Przeczytaj jeszcze raz, jakie wyniki nazywam marnymi.
Napisałeś "Pomimo wyników 2 sezonu... " Dlaczego pomimo, skoro program wciąż miał dobre udziały w 16-49, a w drugim sezonie nawet w tej grupie zyskał?

A skoro wyniki "Agenta" były marne, to masz odpowiedź dlaczego "Azja/Ameryka Ekspress" doczekał się kontynuacji. ;)

W przypadku "Agenta" wątpię by nastąpiło odbicie, raz jakość nie taka jak w "Ameryce Ekspress", po drugie ogromny w tym roku spadek szczególnie w grupie 16-49. A ponadto Woźniak-Starak w prowadzeniu programu jest o kilka klas wyżej od Rusin. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Wczorajszy odcinek świetny, bardzo dynamiczny, choć zadania wyjątkowo obrzydliwe, po samym spojrzeniu na ten "przysmak", który musieli wypić na początku, aż chciało się wymiotować.
Jeśli chodzi o pary:
Karolaki - moi faworyci, do Karolaka miałam uraz przed programem ze względu na niezbyt imponującą karierę aktorską i skojarzenia z filmami raczej niskich lotów, ale pokazuje się z megafajnej strony. Bez żadnych nieładnych żartów o innych uczestnikach (Pawka w szoku! :lol:), prezentuje swoją stronę humorystyczną i tę bardziej przyziemną. Natomiast Kuba nieco łagodzi temperament tej pary, przesympatyczny facet :)
Chajzery - Filip mi nie przeszkadza, co jest szokiem, biorąc pod uwagę mój nieco specyficzny stosunek do niego. Natomiast Zygmunt to prawdziwy bohater tego duetu, wczoraj rozwalił w walce o amulet! Myślę, że druga para, której można kibicować, ze względu na Zygiego przede wszystkim.
Domańscy - Olkę lubię, ale wczoraj przesadziła zdecydowanie z tymi dramami. Rozumiem, że można mieć jakąś załamkę, opaść z sił, ale nie co 5 minut :lol: Natomiast Dawidowi to trzeba pomnik postawić, ja bym nie dała rady z taką marudą, kibicuję tej parze chyba tylko ze względu na niego :)
Steczkowska z mężem - mało ich było, ale też raczej sympatyczni, pozytywne zaskoczenie :)
MM - jedna z moich ulubionych par, Maciek ma w sobie coś uroczego, poza tym kocham wszystkie jego piosenki, nadają niepowtarzalnego klimatu temu programowi :)
Gessler i Sałata - drugie pozytywne zaskoczenie, myślałam, że Lara będzie straszną mimozą z parciem na wygraną, ale wydaje się sympatyczna. Liczę na więcej, bo na razie nic innego o nich powiedzieć nie mogę.
Fit Loversi - o matko i córko. Po pierwszym odcinku byli mi obojętni, ale po drugim mówię "nie". Za dużo cukru, za dużo słodyczy i uroczej miłości, jakby próbowali być cool na siłę. Wiem, że to młodzi ludzie, ale czasami wydają się być strasznie infantylni. Parę razy wczoraj wyszedł z nich charakterek i ogromne parcie na wygraną, na razie moja najmniej ulubiona para.
Mellerowe - jak dobrze, że one odpadły :lol: Nie wniosły nic, tylko porcję bezbarwności. Nie mam pojęcia, po co powrót jednej z nich.

Trzeci odcinek mocno dramogenny, Domańska chyba się nie ogarnie, a szkoda :lol: Na razie ten sezon przerasta drugi o głowę, co jest zaskoczeniem, bo po ogłoszeniu składu chyba nikt się tego nie spodziewał.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2018, 18:56 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Gezas
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:32
x 1
x 3

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gezas »

Ale Lara nie pojechała z mężem :D
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Przepraszam, mój błąd, pomylili mi się Steczkowscy z nimi ;)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Po raz kolejny Domańska ma dość programu, a to ledwie 3 minuta odcinka.

Ominęli mnóstwo drogi, a skoncentrowali się na misji - to na plus.

Zdychają z powodu wysokości, misja będzie podwójnie ciężka; nie ogarniają misji.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Karolak jechał, a powinni iść piechotą? To chyba w zwiastunie o nich Aga mówiła że zlamali regulamin
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe jak tam faktycznie pisało.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Czy oni dali tę samą konfę co w pierwszym odcinku ?
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Samego początku nie widziałam, jak chyba Aga tłumaczyła zasady-nie wiem o co chodzi w tym zadaniu
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Fity ownią odcinek na razie.

Domańscy drudzy
Gessler trzecia
MM czwarci
Karolaki piąte
Steczkowscy szóści
Chajzery ostatnie.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wygłupy Chajzera tragiczne, oby jak najmniej.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Maciek i Ania 36 kilo przytachali....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], skaty i 17 gości