[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Macie jakieś typy kogo byście chcieli w 4 edycji?

Bo zakładam ze bedzie, nie ukrywam ze gdyby mi kazano wybierać czy Agent czy AE to zdecydowanie AE, to jest naprawde swietny program, chociaż 3 edycja Ageta też była ok, ale jakos AE bardziej mnie wciągneła ( po 2 duzo słabszej edycji ta jest świetna porównywalna do 1)
Myśle że Miszczak nie da Agnieszce zostać bez jej programu ;)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Wirtualne Media pisały już o powrocie programu jesienią przyszłego roku :) Zresztą przy tak dobrych wynikach, wzroście oglądalności i udziałów oraz pozytywnych komentarzach było pewne, że zobaczymy czwartą serię. Ciężko mówić o konkretnych nazwiskach, ale liczę na osoby, które pozytywnie zaskoczą, o co nikt nie podejrzewałby przed pierwszym odcinkiem. Casting w 1 i 3 edycji wypadł znakomicie, dlatego mam nadzieję, że nie jest to domena nieparzystych sezonów i za rok obejrzymy równie fajny skład jak obecnie.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Z chęcią widziałbym Madzie Gessler i jej syna, ale wiem, że to w 100% nie realne. Może Boczarska z Banasiukiem się zgodzą; Gessler z Jamrołowicz? Oby nie Królikowski i Wieniawa (w ich związku zaistniał kryzys i to spory - oby to nie przetrwało bo obydwojga nie lubię) oraz Zdrójkowski z Gąsiewską (ją bym przebolał w TZG była fajna, ale chyba ją chciano wywalić, więc może jakaś druga szansa by jej się przydała; na niego mam alergię). Może Aga kogoś dokoptuje ze znajomków.

Jednak moim małym marzeniem by 4 edycja rozegrała się w Afryce (wymarzona trasa: Kenia, Tanzania, Malawi, Zambia i finisz pod Wodospadem Wiktorii). Plus wspomniane przeze mnie dodatkowe twisty, czyli extra-amulet (dodatkowe zadanie na trasie wyścigu jak zwykły amulet), utraty amuletów, a także coś w rodzaju Hazard!, Fast Forward, Intersection, czy Sidła. Za to mogliby sobie dać spokój

Co do Agenta 1=2>>>>3 (a do tego jest inny wątek na forum).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

A ja bym z checią widziała Miśka Koterskiego, albo Agnieszkę Dygant.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Ja chętnie zobaczyłbym Ewę Farne :) Raz wspominała w wywiadzie że lubi ten program i gdyby znalazła czas to by poważnie pomyślała o wzięciu udziału w tym programie :)
Crash
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 17 mar 2018, 22:13
x 17
x 64

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crash »

wiatriwoda pisze:Szczerze, produkcja zawaliła z tym spoilerem na początku.
Zgadzam się. Dodatkowo o pozostanie w programie rywalizowały dwie pary tworzące wokół siebie najwięcej szumu i emocji, a w ten sposób siadła cała dramaturgia. Przez to uważam ten odcinek za najsłabszy w tej serii, nawet pomimo kapitalnego Karolaka który absolutnie skradł show.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Asjata pisze:Akurat amulety w tej edycji grają drugorzędną rolę, a nie to co w pierwszej, a zwłaszcza w drugiej edycji, więc nie sądzę by one odegrały jakiś większy udział w grze. Jak będą to wyjaśniać to raczej w finale.
[ Spoiler ]
Co do spoilera - czemu tak sadzisz?
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@liriel
[ Spoiler ]
Dodatkowo:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Asjata pisze:Z chęcią widziałbym Madzie Gessler i jej syna, ale wiem, że to w 100% nie realne. Może Boczarska z Banasiukiem się zgodzą; Gessler z Jamrołowicz? Oby nie Królikowski i Wieniawa (w ich związku zaistniał kryzys i to spory - oby to nie przetrwało bo obydwojga nie lubię)
Madzia Gessler nie da rady :P A i pewnie nawet najzwyczajniej by nie chciała. Nie wyobrażam sobie Gessler "saute", ale kto będzie czekał aż się wyfiokuje tak jak w MC czy KR :D Boczarska na pewno nie zostawi małego dziecka, ma już, sorry, swoje lata, więc na pewno bardzo skupia się na kontaktach z małym synkiem, co innego wyskoczyć na plan serialu, a co innego lecieć gdzieś na drugą półkulę i brać udział w jakichś ryzykownych "czelendżach". Co do Banasiuka, to ten pan na pewno nie odmówi, do tego znajdzie sobie jakąś interesującą towarzyszkę, ale, mając na uwadze np. Jego fochy w TTBZ, chyba miałby szanse zostać kolejną "Renulką" :P Królikowski z Wieniawą całkiem prawdopodobne, są gorącą parą, pewnie nawet nie muszą się napraszać ;) Ostatnio uaktywniła się żona Żebrowskiego, patrząc na Jej instagram jest "zaczepna" czyli generuje i zainteresowanie i komentarze, byłaby chyba całkiem dobrą towarzyszką dla jakiejś "prawdziwej" gwiazdy.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Czy dziś ktoś odpada? Bo już sie pogubiłam

Przy pieczeniu kiełbasek widoczna musztarda znanej firmy ;)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Muszą coś promować; wyścig o hotel się szykuje.

Chajzery i Karolaki na luzie, reszta "walczy" o ten hotel.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 21:35 przez Asjata, łącznie zmieniany 1 raz.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Chyba w zwustunie był spoiler-jesli chodzi o nocleg w hotelu...
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Ta reklama, myślałem, że zabiorą te kiełbasy a nie musztardę.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

O matko jakie lokowanie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Sojusz MM i Domańskich chyba się przyda.

Nieprzyjemna niespodzianka dla Fitów.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mat212346 i 21 gości