[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Mając na uwadze, że w kolejce do prowadzenia były osoby pokroju Rozenkowej to już lepiej żeby faktycznie poczekali na ASBWS, jednocześnie mam nadzieję, że jesienią będzie to jedyny program w ogólnie dostępnej telewizji, który poprowadzi, państwo wiedzą o co chodzi. 8)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Dziwi mnie propozycja dla Tajner. Po zakończeniu Agenta udzielała na lewo i prawo wywiadów nt chorób których się nabawiła na wyjeździe, a w tych wywiadach m.in. "Okazało się, że mam zaatakowane przez bakterie zatoki, uszy, gardło, oskrzela. Mam rożne stworzonka w układzie pokarmowym i oddechowym. Do tego mam jeszcze pasożyty od brudnego jedzenia." I taką "wrażliwą" osobę zapraszają do AE :o Wnioskuję, że trudno obsadzić program prawdziwymi gwiazdami związanymi z różnymi produkcjami i projektami więc pozostają takie "gwiazdy" jak Żyła czy Tajner, a producent po prostu dobrze się ubezpieczy od tego typu "nieszczęść" ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

ASBWS w jednym z ostatnich wywiadów dla Fakt24.pl przy okazji zakończonego w niedzielę "BB" zasugerowała, że jednak nie wraca do "AE":
Ktoś mnie zapyta, czy żałujesz, że ZAMIENIŁAŚ AE na BB, nigdy w życiu !
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Podczas jednym z wywiadów ASBWS zdradziła że na wakacje zostaje w Polsce, czyli pojawi się nowa prowadząca jeśli wgl powstanie kolejna edycja Ameryki
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dziś w Dzień Dobry Wakacje materiał o Ludwiku Borkowskim, który z Michałem Żurawskim wygrał I edycję AE, może pojawi się jakaś informacja o nowej edycji, chociaż porzuciłem już nadzieję, że takowa się pojawi jesienią ;)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Nie wykluczone, że kolejna edycja AE pojawi się, jak zakończy się II edycja BB :P Nie wykluczone, że ASBWS nie chce nikomu oddać tego swojego "kawałka podłogi" ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby teraz, w przerwie "BB" nagrać program, ale najwidoczniej TVN ma inne plany, co dziwne skoro "Ameryka" zanotowała nawet wzrost oglądalności względem "Azji", dlatego też ciągle liczę, że to po prostu opóźnienie w nagraniach.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tymczasem AWS w wywiadzie po finale BB: "Było sporo obaw i byłam gotowa na wszystko, również na to, że być może za chwilę pojadę do Ameryki kręcić program" - https://www.telemagazyn.pl/artykuly/big ... 73225.html
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie no rezygnacja z AE po świetnych wynikach ostatniej serii byłoby najbardziej niezrozumiałą decyzją tvn ostatnich lat...

Tak myślę, że najpóźniej drugi tydzień lipca wyjadą kręcić. Może jednak ubłagali Agę, tylko dostała wolne 2-3 tygodnie po BB...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ponoć stacja chce by do Ameryki wybrali się Borys Szyc z partnerką, sądząc po terminach, raczej emisja jesienią co raz mnie prawdopodobna

https://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szy ... l#galeria0
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Jednen z portali twierdzi, że: "Trwają poszukiwania uczestników kolejnej edycji "Ameryka Express". Program ma być wyemitowany wiosną 2020 r. Bohaterowie pojadą do Ameryki (prawdopodobnie) jesienią."
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

I po co zmieniają pasmo temu programowi, skoro jesienne wieczory były idealne na AE...
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Jak jesienia nagrania to obawiam sie ze program przejmie Kinia nasza ulubiona, bo raczej na wiosnę i Agent i AE sa niemozliwe ;)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Coś czuję, że w miejscu "AE" jesienią zobaczymy "Starsza Pani musi fiknąć", a wiosną zamiast "Agenta" kolejną edycję "Ameryki Express", a z "Agenta" TVN już chyba zrezygnował.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

A może chcą przerzucić ten program na wiosnę ponieważ wtedy mają jednak gorsze wyniki?
Zauważmy, że jesienią dobre wyniki osiągały "Ślub od pierwszego wejrzenia", "Ameryka Express", "Kuchenne rewolucje", "Mam talent", "Masterchef" i "Pułapka".
Natomiast wiosną "MJ" coraz gorzej, soboty praktycznie puste, seriale nie za bardzo wypaliły, "Agent" różne. Do tego nawet "Diagnoza" zanotowała spory spadek.
Do tego sytuacja na rynku reklamowym.
To wszystko powoduje, że emisja programu wiosną nie powinna być wielkim zaskoczeniem.
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości